• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@denysek mě už taky roste trochu břicho, ale nepřibrala jsem zatím nic, mám ještě o kilo míň :slight_smile: jsem teď 12tt :slight_smile:
11. lis 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem 15.tt, ale zatim jsem nic nepribrala, me to teda neprekvapuje vzhledem k tomu, ze v prvnim tehotenstvi jsem pribrala za celou dobu 4 kila. Ale blbe je mi porad, uz me to nebavi, kdyz mi blbe neni, pali me zaha. Navic rizikove tehotenstvi s 20ti mesicni Kristynkou je docela zahul. Rizikove bylo i to prvni. Pro me tohle obdobi rozhodne neni "nejkrasnejsm obdobim v zivote zeny", jak urcite napsal nejakej chlap :slight_smile:
14. lis 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, za elé těhotenství přibrat 4 kila? Šťastná to žena:slight_smile:
17. lis 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No zase jsem mela jine problemy, takze neni zase tolik o co stat :slight_smile: A co jsem za to tehotenstvi zhubla, to nemuzu dodnes nabrat, jeste ze ted nemam hubnout kam, tak snad uz zacnu pribirat. A to mela Tyna porodni vahu 3190g 3 tydny pred terminem. Holky a co unava? Ja nocni ptak po devate vecer uz sotva lezu :slight_smile:
17. lis 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica já taky tak :slight_smile: únava je pořád a neustupuje :slight_smile:
17. lis 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, přidávám se k vám :slight_smile: termín mám koncem května.
Jinač unava je šílená, večer taky brzy odpadnu rano se nemužu probudit a v poledne bych taky nejradši zalehla jak jde malá spát, ale bohužel někdo tu musí uvařit a dát to doma dokupy..
18. lis 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem dost unavená, ale zas tak rapidně asi ne...Myslím, že mě už to pomalu přechazí:slight_smile: a čekám, kdy to příjde znovu:grinning: Ale na začátku jsem taky byla jak medvěd v zimě:slight_smile:
18. lis 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak katiz vítej:slight_smile:
Koukám, že už drobečka máš...Jak se těšíte na druhý přírůstek? A co bříško, nevolnosti? A kolikpak ti je?
18. lis 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde jste kdo? :unamused:
20. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katiz Hele, ja na vsechno kaslu a kdyz se mi chce po O spat, tak jdu s malou, jinak bych do vecera nevydrzela. Nejdulezitejsi je stejne odpocata mama, bordel v byte pocka :D
20. lis 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, pridávam sa, termin máme 15.5. :slight_smile: my máme priebeh pekne rozdelený: 1. mesiac nevoľnosti, druhý mesiac som žrala ako kyselina, v treťom som mala nepríjemné migrény a začala som byť hrozne unavená.. teraz už mi zostala našťastie len tá únava :slight_smile:
23. lis 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak pokracujete? Ja jsem 18+0 a bricho mi tvrdne jako blazen :( Tak jen polehavam, otrava..
9. pro 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica já jsem konec 16tt a zatím ok, až na zánět močáku :confounded:
10. pro 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, já jsem 17+3 a ťukám na zuby - vše v pořádku a doufám, že to tak i zůstane. Chodím do práce a až na rosoucí bříško jsem snad úplně stejná....
A jak jste na tom s pohlavím? Už víte? Ukázali se vám ty prďolky? :slight_smile:
10. pro 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja jsem ted v 19. tydnu a az na chripku taky zatim fajn. Ted sem byla kvuli chripce na neschopence, ale zase pomazu do prace. Pohlavi zatim nevim, prcek se mi minule na ultrazvuku odmital schovat. Tak snad na 2. screemingu...
10. pro 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se stejne jako poprve nechame prekvapit az u porodu.
11. pro 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica tak to bych asi nevydrzela :slight_smile:
12. pro 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No reknu ti, ze jak mam problemy, soustredim se na to, abych ho donosila, tak me tak malo zajima, co to bude, ze to klidne vydrzim :slight_smile:
12. pro 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica no to chapu...ja sice zadny problemy nemam, vsechny odbery a 1. screeming v poradku, tak snad i ten druhy bude dobry, ale i tak bych chtela vedet kdo ze tam je. Mam pocit ze kluk, ale nechci se na to upinat a vpodstate je mi to vlastne jedno. Hlavne aby bylo miminko zdravy...ale jako zvedava zenska si nemuzu pomoct :grinning:
12. pro 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska sem na tom stejně,je mi to vlastně jedno,ale po tajmu doufam že to bude holka-je tu plnej barak chlapu :grinning:
12. pro 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova u nas to je zas uplne opacne, vsichni maji samy holky. Sestrenice, strejda, svagrova ted ceka druhou holcicku...:slight_smile:
12. pro 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, strašně to letí....Bříško roste a pomalu se začínáme dobírat k tomu, co že v tom bříšku na nás čeká....Za chvíli se tady budeme vzájemně podporovovat před porodem.... :grinning:
A kolik máte holky nahoře? Teda jestli vůbec něco?
12. pro 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denysek ja mam 2kg,ale vánoce před námi-fuuuuj :angry:
13. pro 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja mam nahore asi 3 kila...u me to bylo slozitejsi, jeste nez jsem zjistila ze jsem tehu jsem kvuli stresu v praci shodila 3 kila...pak jsem to nabirala na svou puvodni vahu a ted mam o ty 3 kila vic nez puvodni vaha. Pry pribiram malo, ale to si nemyslim. Miminko pry roste tak jak ma, tak proc se prejidat...ikdyz, ted ty Vanoce, uz se vidim :grinning:
Denysku, uz aby to bylo, ze? Uz aby byl duben/kveten.... :slight_smile:
Holky a do kdy hodlate chodit do prace? Nebo uz jste nektera doma?? Ja jeste chodim, ale tak do pulky ledna bych to videla. Mam pak strach z dojizdeni ve snehu a naledi...mam to do prace 18 km cestama druhe a treti tridy...takze obcas to byva neodhrnuty. Vloni jsem tam skoncila v prikope :slight_smile: letos bych to nechtela opakovat...
13. pro 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já zatím mám -1,5 kg, ještě jsem nic nepřibrala, ale to snad nevadí, já myslím, že to teprve příjde. A o Vánoce se nebojím, pač já cukroví stejně nejím, takže u mě přecpávání nehrozí :slight_smile: do práce - dokud asi budu moct, taky bych to nejradši na konci ledna zapíchla, je mi furt zle, točí se mi v hlavě, atd. ale třeba to přejde.Já to mám taky daleko do práce, jezdím 25km, ale kvůli tomu mi nikdo neschopenku nedá :slight_smile: takže musím vydržet, a doufat, že mi bude už konečně dobře. :slight_smile:
13. pro 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ahoj luciferku, dlouho jsem te tu nevidela...tak pokud je ti zle, tak je jasny ze mas ubytek na vaze. Ja nemam ani moc chute, nebo mam na maso a uzeny, ale snazim se to neprehanet. Jim vpodstate jak normalne, roste mi ale uz brisko a mam pocit ze i speky na bocich :slight_smile:) zatim se ale vejdu do starych kalhot, ikdyz uz je musim zapinat pod brichem.
Ja jsem ted prodelala tezkou chripku a doktorka uz me chtela nechat doma...ale jeste jsem se nechala do ledna uschopnit. U nas v praci je to ted komplikovany tim, ze me chteji prehodit pod jinyho sefa a ten je peknej raz, tak mam strach i kvuli stresu...navic mi pri delsim sezeni tvrdne bricho
13. pro 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem doma od začátku,měla sem nastoupit do noveho zaměstnani,už sem to nestihla,ja chutě taky moc nemam,a nasladke vubec,,,,ani maso nemusim.jim normalně,snad možna trošku větši porce....tak se modlim abych moc nepřibrala,už tak mě je dost :angry:
13. pro 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak to jo, já taky mám ráda maso :slight_smile: já měla ten zánět močáku tak jsem měla atb a myslím si, že mi to dělají ty atb protože předtím mi bylo chvíli už dobře. Sotva jsem je dobrala, tak mám zase rýmu :( no já musím mít prostě furt něco. Mám asi oslabenou imunitu. Taky se vzlezu do kalhot, ale mám je taky trochu níž pod břichem, trošku mi to břicho už povyrostlo :slight_smile: Od kdy ti tvrdne břicho? a to jako cítíš aniž by ses ho dotkla, nebo jako na dotyk je tvrdé? :confused: já ani nevím, jestli bych to poznala, že tvrdne.
@lajcikova já na sladké taky ne, ze začátku jsem měla na zelí a okurky, ale to mě už přešlo, a řekla bych taky, že jím normálně. :slight_smile:
13. pro 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no ja prave na maso nejsem, spis na sladky, ale to nemuzu ted ani videt...to sou asi ty tehu chute :slight_smile:)) ted muzu maso, bucek, veprovy zavitky, kachnu a to jinak nejim :slight_smile:)) Luciferku ja sem ted mela chripku a taky sem zhubla, obvodacka mi chtela napsat atb, ja sem ji rikala ze sem tehu, ona ze to nevadi, ale mne to nedalo a volala sem sve gynekolozce a ta ze mam okamzite prijit ze ty atb se zrovna v tehu nesmi....tak mi dala homeopatika a neschopenku, uz sem doma 3 a pul tydne...ale zitra jdu do prace.
Ja mam taky potiz, sice gate dopnu pod brichem, ale kdyz sedim, tak to citim jak to reze :slight_smile:)) asi budu muset poresit tehu kalhoty. No a to bricho jak mi tvrdne, ja mam pocit, ze ho mam jako kamen tvrdy, ze me tam neco tlaci, ale na dotek se mi nezda ze by tam byl velkej rozdil. Ale je to takovy neprijemny
13. pro 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no tak vidíš, a já už měla za těhu 2x atb :pensive: jednou na boreliozu a pak na ten zánět močáku - bylo mi řečený, že je to nutné přeléčit. No a teď ještě zima na krku, v práci furt chrchlají, tak snad ještě nedostanu nějakou chřipajznu nebo něco :angry:
13. pro 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek