• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@lucifereeek ale to byly urcite atb co se v tehu smi, ne? Toho bych se nebala, ja jsem to konzultovala s mou gynekolozkou, divala jsem se doma na net a tyhle atb byly zakazany...ale moje obvodacka to neresi. Radsi si davej vitamini at se nenachladis!
13. pro 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska bylo napsané jen v závažných případech, což mi říkali, že to musím přeléčit, ptala jsem se i 2 dr. gynd. a ti říkali, že se to normálně bere a je to menší zlo, než borelioza. Na ty druhé jsem se už neptala, bylo tam v podstatě to samé co na prvních, že jen v závažných případech, Nejsou uplně zakazané v těhu, ale i tak, asi to je nic moc pro to mimčo, i pro organismus.
13. pro 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky!!
Kila nahore - 3,5 ... v prvnim tehotenstvi jsem pribrala jen 4 za celou dobu, protoze na zacatku jsem 3 zhubla
Pupek - giganticky, aspon ja mam ten pocit, i kdyz merim 174 a vazim 54, tak to asi zase tak velky bricho nebude, ale kazdopadne je mnohem vetsi nez poprve s Kristynkou v 19. tydnu
Ale tvrdne o sto sest. Lucifereeek, myslim, ze bys to rozhodne poznala, je to hodne neprijemne.
Dnes jsem byla na kontrole kvuli bolestem, pry druhorodicky vic citi bolesti rostouciho bricha, to me uklidnilo, ale trochu mi zmekl cipek :((( Opatrujte se.
13. pro 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ale myslim, ze pokud jsi mela v poradku screeming na vyvojove vady a taky odbery, tak je vse v poradku a mimcu to neublizilo. Ze by se to projevilo v prvnim trimestru, tak zadnej strach, mimco je zdravy jako ripa! :slight_smile:
@veronnica tak hlavne opatrne a setri se...cim to ze cipek zmekl? Doufam ze to nebude nic vazneho!
14. pro 2011 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica tak se musíš šetřit, ale s malým dítětem doma je to asi těžký. Ty jo, tak to jsi teda hubená :slight_smile: možná proto se ti zdá, že máš velké bříško, že jinak ho nemáš vůbec :slight_smile:)
@bureska jo byl v pořádku,a ty druhý atb jsem měla teď před týdnem ale jen na 3dny. No musím věřit, že bude ok. :slight_smile:
14. pro 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek tak to je dulezity!!! Kde jsi byla na screemingu? Ja ve FN a zitra jdu na druhy....tak snad mi uz reknou co cekam :slight_smile:
14. pro 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska já taky ve FN, a na druhý jdu 10.1.12 :slight_smile: tak taky doufám, že mi řeknou, co to je :wink:
14. pro 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ja tam byla spokojena, slysela jsem, ze u Polaka je to jak na bezicim pase, ale nevim...ja osobne myslim, ze maji hodne podobnou peci i vybaveni. Budes si nechavat zpracovat 3D fotky a video?? Ja asi jo
14. pro 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska já jsem taky byla spokojená, sice měli velmi zvláštní pořadník, ale co už. :slight_smile: já si taky myslím, že je to určitě srovnatelné. Fotku bych chtěla, video nevím :slight_smile: zatím mám čas si to rozmyslet :slight_smile: těším se a zároveň se bojím, aby bylo vše ok, ale to asi každá.
14. pro 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no ten poradnik me taky prekvapil :D ja jdu zitra, ale nevim porad s tim videem...asi si video nenecham, ale 3D fotky urcite jo. Ikdyz se za to plati, jen nevim, jestli 300 nebo 700. Ja mam taky strach, ale uz jsem byla na krvi kvuli APF nebo AFP, nevim poradi tech pismen - na vrozene geneticke vady a bylo to negativni...tak doufam ze i mimco bude celkove zdravy
14. pro 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik
tak dnes poradna,vše oki,no asi to bude kluk :grinning: takže terezka se asi nekona....
14. pro 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska přišlo mi, že ti, kdo tam byli s partnerem tak šli dřív než já, a to přišli třeba i dost dlouho po mě :slight_smile: no genetické vady ano, ale jsou i jiné vady, tak se bojím, ale snad to bude ok. :slight_smile:

@lajcikova asi? :slight_smile: tak to asi nebylo uplně zřetelné, třeba se to ještě změní :grinning: co bys radši? :slight_smile: já jdu k dr. v pondělí, ale to nevím jestli mi řekne co to je, to spíš asi až na t m screeningu - mají tam lepší utz.
14. pro 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova ten chlapeček, co ho máš na fotce je tvůj? :slight_smile:
14. pro 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek tak to si asi pockam :DDD no ja verim ze to bude vse OK...rika se, ze ten prvni je nejpresnejsi, ale nevim co je na tom pravdy
14. pro 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek my chtěli holčičku :grinning: řikal že si neni jistej,tak uvidim toho 4.1na screeningu
@lucifereeek ne to je přiteluv nejmladši syn,ktereho má v péči,ještě ma 19leteho syna a dospělou dceru,takže plnej dum chlapu :grinning:
14. pro 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova takže ten malej bydlí s Vámi? tak to věřím, že radši holčičku, když kluka už máte :slight_smile: ale tak v podstatě je to jedno, a i kdyby nevyšla, tak třeba příště :slight_smile:
@bureska no na ty genetické ano-down, atd., ale ne na ty ostatní ty ti právě odhalí na II screeningu. Třeba rozštěp patra, vady srdce, atd. Ale nebudem se navzájem strašit, bude to určitě ok :slight_smile:
14. pro 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no, trochu se zitra bojim, ale snad to bude dobry...byla sem ted nemocna a parkrat sem si na chripku vzala paralen...a na oslavach sem si tukla treba deckem vina...snad to nebude mit na mimco vliv
14. pro 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska paralen se může, a to deci vína určitě nevadí :slight_smile: však jdeš už zítra, pak dej vědět, a když tak ukaž fotečku :slight_smile:
14. pro 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no jednou sem mela i malinkyho prcka medoviny...jinak nepiju vubec. Lok piva a dvakrat malou sklenicku vina...snad to na mimi nebude mit vliv. Ale myslim, ze jsou i tehulky, co si daji alkohol pravidelne. Uz aby to bylo zitra za mnou...doufam ze nebudou volat :slight_smile: Fotecku sem pak dam...
14. pro 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj, některý si dávají a taky mají zdravé děti. :slight_smile: ale já alkohol nepiju i normálně, a pivo jsem si taky radši odpustila, piju jen nealko pivo :slight_smile: tak oni by ti to řekli hned, protože se jde vlastně jen na ten UTZ - měl by trvat dýl než ten první, takže když ti řeknou, vše je v pořádku, tak volat už nebudou :slight_smile:
14. pro 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ja jsem taky presla na nealko....obcas si od taty cucnu toho citronovyho piva, to nema moc alkoholu, jen tak dva loky...jinak vino sem mela tcelkove ak dvakrat dve decka a jednou tu medovinku...malou stopicku...no ja byla na ultrazvuku ted u svyho gynekologa a on je na to dobrej...nevidel tam nic abnormalniho. Dival se na hlavicku, nosanek, pusinku, srdicko a vnitrni organy a nerikal ze by bylo neco v neporadku...trochu si me uklidnila, doufam, ze nebudou rikat ze by bylo neco jak nema :slight_smile:
14. pro 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no tak pokud ti to řekl i tvůj dr. tak snad nic nového neobjeví :slight_smile:) já jdu až v pondělí, tak třeba to taky zkontroluje :slight_smile: jestli je vše tak jak má.
14. pro 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ted sem i cetla na netu ze kdyz je ten prvni screeming dobrej tak zpravdila byva dobrej i ten druhej...no uz se ale tesim i pres ten strach na 3D ultrazvuk :slight_smile: Tak taky preju aby v pondeli bylo vse jak ma...jsou to docela stresyv tom tehu ze? Uz aby to bylo za nama a pak si budem uzivat ten pozehnany stav :slight_smile:
14. pro 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no to teda jsou, a ještě k tomu, když má někdo furt problémy jak třeba já. :slight_smile: pokud se mi narodí zdravé miminko, tak budu fakt šťastná :slight_smile:
14. pro 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek urcite narodi!!! Pred nekolika lety se na zadny screeningy nechodilo a rodily se zdravy deti...kamoska ma dva a pul roku starou holcicku a taky na nich nebyla, jen na tripple testu...a ten se uz zas dnes moc nedoporucuje....No stresy to jsou, ale taky je to hezky. Ja uz citim pohyby, tak uz o mrnousovi vim :slight_smile:
14. pro 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jo to máš fajn, já si ještě chvilku musím počkat na nějaký náznaky pohybů :slight_smile:
14. pro 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ja jsem citila tak v 18. tydnu takovy bubliny, nepatrny, a minulej tyden kopnuti, ale takovy spis stouchnuti :slight_smile:
14. pro 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska já zatím nic, tak za 1-3 týdny se snad taky dočkám. :slight_smile:
14. pro 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek urcite, u me to bylo taky kolem toho 18tyho tydne :wink: A uz kupujes nejakou vybavicku? Ja uz mam par oblecku, a podle toho co mi zitra reknou bych chtela poridit nechodici tenisky. Bud cerveny nebo modry :slight_smile: Hrozne se mi libi kdyz potkavam miminka v kocarku a maji boticky :slight_smile:)
14. pro 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska ne ne, koupila jsem zatím jen pár věcí - mikinu, tepláčky a bambusové plínky a 2 osušky, jo a ještě do postylky leporelo od lamaze :slight_smile: já počkám, až co mi řeknou že to je, a začnu něco kupovat od toho 25tt asi :slight_smile:
14. pro 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek