• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@lajcikova no doktor mi to doporucil, ja jsem byla tak vyklepana ze jsem ani moc nad tim neuvazovala...ale vim, ze bych ho pryc nejspis stejne nedala. Uz ho citim kopat. Mam fotky z ultrazvuku, mama mi nasla fotku me chvilku po porodu a z profilu je stejnej jako ja...doufam, ze to nebude nic vaznyho, ze se to do porodu upravi nebo vyvrati nejake podezreni uz ted...neboj, u tebe bude vsechno v poradku...
16. pro 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova a tebe taky doporučili plodovku? kvůli čemu? :confused:
16. pro 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ne nedoporučily,ja jdu teprve na sreening toho 4ledna,
@bureska ja ještě pohyby necítim,jen mam pocit že mi večer bubla ve střevech :grinning: tak bud je to malej nebo sem natlakovana :grinning:
16. pro 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova to budou asi uz kopanecky, ja jsem to citila taky tak nejak na rozhrani 18-19 tydne a bylo to jako by bublani...takovy bubliny v brise :slight_smile:
16. pro 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nastesti to je v poradku...vyloucili Downa, Edwarda a jeste ten jeden syndrom...ted jeste budou delat testy na neco dalsiho, ale doktor rikal, ze to vypada, ze to taky bude dobre...tak mam radost, spadl mi uplne kamen ze srdce
16. pro 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no počkej, ale na tyhle tři se to dělá právě v tom 12tt, a pak ti řeknou číslo 1:něčemu, jaké je riziko, že by to miminko mohlo mít ne? já myslela, že když je malé riziko, že to mít to mimčo už nemůže, tak zase omyl :frowning2:
jinak je fajn, že je to ok :slight_smile:
16. pro 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska Gratuluji!!
16. pro 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek to nevim, ja jsem mela prvni screening ukazkovy. Az ted tam byly ty nesrovnalosti na mozku a ledvinach...taky sem myslela ze Down a Edward tim jsou vylouceni...ale chyba, asi sem to spatne pochopila. Ja tu genetiku vlastne vubec nechapu...treba i krevni skupiny, ja mam negativni a vcera mi po tom odberu museli davat jese injekci do zadku aby moje telo nezacalo ten plod odpuzovat. Nebo muj manzel ma skupina A0 a tam je zas riziko, ze u dalsiho tehotenstvi bude moje telo mimino taky odpuzovat a uz by bylo jedno, jestli bych druhy dite mela s manzelem anebo uplne jinym muzskym...

@veronnica dekuju moc :slight_smile: celej den se nervuju a ted me z toho boli hlava :angry:
16. pro 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska pokud máš negativní rh faktor, tak se to dělá tak jak říkáš, to vím, já mám pozitivní. No ale přišla ti zpráva z nemocnice a tam máš nějaký čísla ne? mě to teda přišlo asi minulý týden. Nesrovnalosti i na mozku? to si ani neříkala :fearful: :confused:
a skupina ao není, je jen A, B, 0 nebo AB :slight_smile: spíš má + a ty -, to se pak píchají ty injekce, a i před porodem, ale tam o nic nejde, pokud ti píchnou tu injekci. Neměl by být problém.
16. pro 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek zprava z nemocnice? Ne, nic mi neprislo...mozna k doktorce. No, nejaky cysticky na mozku, ale to pry byva casto a casto se to vstrebava jak miminko roste...nastesti je to OK...jaky mam faktor mam asi v tehu prukazce, ale rikala mi, ze pri dalsim tehu bych si musela pichat injekce, kdyby ten plod telo zaclo odpuzovat...tak on ma skupinu O...
16. pro 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska mě přišlo a kopii jsem musela dát svému dr. ale je fakt, že já byla i v té genetické poradně, a to ty si asi nebyla, ne? :slight_smile: to asi poslali přímo ji určitě nějaké výsledky. No ty mě teda děsíš, ale když říkali že to bývá často, tak to snad bude taky ok.
16. pro 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ja jsem po tom prvnim screeningu v poradne nebyla, to mi rekli hned ze je to v poradku a poslali to doktorce. ta mi pak volala ze to je bez problemu. To samo bylo kdyz posilala vzorky APF na ty vrozeny geneticky vady do biochemicke laboratore ve fakultce, tak pak mi jen volala ze je to negativni. Neboj, urcite to bude v poradku...pry ze naprosta vetsina deti se rodi zdrava...
16. pro 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ale jsou to stresy, mne se hrozne ulevilo...ale uvidis ze u tebe to bude taky vse OK
16. pro 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no uvidíme, co jiného můžeme dělat :slight_smile: jj, stresy určitě :slight_smile:
16. pro 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek stejne to neovlivnime...to je pravda. Musime doufat a verit ze vse dobre dopadne. Mam ale obavu, ze ty stresy neskonci ani po narozeni :slight_smile:
16. pro 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mužu se přidat? :slight_smile: Máme termín 10.května (-1 týden) no uvidíme :slight_smile: prdelku cítím, aspoň myslím, od tohoto týdne
17. pro 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, uplně jsem zapomenula, že jsem vam tu už psala... min. týden jsem byl na kontrole a všechno je OK, jen problém s mými zády, tak chodím na rehabilitaci, tedy na cvičení podle Mojžíšové, no není to špatné, jen jsem myslela že z toho cvičení nedojdu domů, jak jsem se cítila rozlámaná...
Pohlaví se dr. koukal, ale neřekl, že snad příště uvidí líp :frowning2: vím že to je jedno, hlavně at je zdravoučké a stejně, první mám holčičku a většinu věcí do ružova, tak hold kluk bude ružový :slight_smile: ale jsem šíleně zvědavá..
Malá se na mimčo těší, strká mi prstík do pupíku a že hladí mimčo, nebo mu dává cumlík, no prostě vymýšlí každý den něco nového, jsem zvědavá jestli ji to tak vydrží až si mimčo donesem domů z porodnice :grinning:
17. pro 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak to se máš, že už mimčo cítíš :slight_smile: já zatím ještě ne.
@katiz a co byste radši další holčičku, nebo kluka? :slight_smile:
18. pro 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska no to určitě neskončí :wink:
18. pro 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek s tim jsme do toho sly prece :grinning:
18. pro 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jj, však jo :wink: ale někdo má těhu ukázkové, žádné problémy atd. :slight_smile:
18. pro 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek tak tem zavidim....ja jsem si do ctvrtku taky myslela ze mam bezproblemovy tehu, spatne mi neni, odbery v poradku...no ale pak, kdyz je nejaky problem, tak si clovek uvedomi, ze si musi vazit toho, ze je vse v poradku, ze to neni automaticky...ze je to vlastne dar.
18. pro 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska tak to mě děsili už od začátku, napřed borelioza, pak toxoplazmoza, pak zánět močáku. Zle je mi od začátku, asi nemůžu mít nic normálního :slight_smile:
18. pro 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek uvidis ze sis to uz vsechno vybrala a ted uz to bude jen a jen dobry :slight_smile:
18. pro 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bureska co dneska vaříš? my budem mít kuřecí s broskví, šunkou a sýrem, a jdu teď dělat marokánky, snad se povedou, ještě jsem je nedělala :grinning:
18. pro 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek my mame zelnacku, testoviny s tunakem a zeleninovej salat. Varim teda s mamkou, ted byvam na vikendy u nasich...po vcerejsich orgiich sme dali takovou dietku. Tak to mate teda bastu :slight_smile: Ja ted budu taky pyct a zdobit...
18. pro 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska po včerejších orgiích? :grinning: co jste měli včera? mňam zelňačka :slight_smile:
18. pro 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek mame vzdycky na Zlatou sobotu setkani s rodinou a prateli, jdeme na punc, na obed a pak bud k nasim, k jejich rodinnym znamym nebo k tete. byli jsme na obede v Hanacke a pak u nasich. Tak to bylo na obed kureci, odpoledne zakusek, pak chlebicky, syry, sunky, rychly spunty :grinning: Vsichni se pripili a ja sem se bavila jak mi vsichni svorne tvrdili ze jsu uuuplne strilivy a pritom se jim pletl jazycek :grinning:
18. pro 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska jo tak, tak to jste měli fajn :slight_smile:
18. pro 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jaky jste meli vy vikend?
18. pro 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek