• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@bureska jo fajn, včera přijeli naši, tak jsme se jeli spolu podívat na Vánoční trhy, pak jsme poobědvali a pak zas jeli, přece jen to je 150km, tak aby byli ještě za světla doma. Jinak dneska nic moc, šíleně mě bolí hlava už od včerejška večera :rolling_eyes: ještě jsem dneska dělala marokánky, a budu ráda, když večer umyju nádobí, a bude. A zítra do práce :confounded: no nevím jak to tam zvládnu...
18. pro 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek odkud vasi jsou ze to maji tak daleko? Tak snad uz ti zitra bude lip. V praci uz jen tyden...nebo si budes brat uz v patek dovolenou? Ja budu mit vychazky az od ctvrtku, tak porad zavrena doma :frowning2: vcera mi museli ten obed z hospody donyst domu, radsi ven ani nechodim....
18. pro 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska já zas nemám tolik dovolené, měla jsem teď tři dny, a budu si brát jak budou ty svátky. já jsem původně z Karviné, takže rodiče jezdí od tama za námi.
18. pro 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek aha, tak to jo....ale uz jen 5 dni, to doklepes :slight_smile: Ja se budu nudit doma...ale nejak se zabavim. Jo tak, to nemaji uplne kousek :pensive:
18. pro 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no to právě nevím, minulý týden jsem si to myslela taky, a nakonec mě šéfka v úterý poslala domů. :frowning2: zkusím si dát studený obklad, a když bude nejhůř tak paralen, ten se prý může....
18. pro 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek aha, tak to je blby :( paralen se muze....anebo po lzickach coca cola...mne na nevolnost mala sklenicka coly pomuze vzdycky
18. pro 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek My se držíme, sice nás občas bolí bříško, když moc rychle vstanu, ale jinak i testy jsou v pohodě:slight_smile:
18. pro 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina a chodíš do práce nebo jsi už doma? tak mě břicho pobolí jen sem tam, spíš mám problémy že se mi motá hlava a jsem celkově unavená, teď se ještě přidala docela velká bolest hlavy :confounded:
18. pro 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě chodím do práce a budud se snažit co nejdýl tam zůstat, mění se nám od nového roku šéf tak bych tam nerada nechávala Marka (jako nového šéfa) sama a taky kvůli penízkům. Ale uvidíme jak nám to cestování vlakem půjde, zatím to jde a už začínám být drzejší na spolucestující :angry:. Bolesti hlavy taky mám, ale to je od očí :frowning2: a únava? Už před jináčem jsem byla ranní ptáče a brzkým odchodem do postele, tak tady se moc nezměnilo. Ale ťuk ťuk, aby to tak vydrželo.
18. pro 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina jak to máš daleko do práce? já dojíždím autem 25km. Já sem si taky myslela, že zůstanu co nejdýl, ale nějak to přestávám zvládat, teď jsem měla antibiotika a ty mi všechno vždycky rozhodí, a jsem uplně k.o., teď jsem měla pár dní dovolenou, ale nevím jak to příští týden zvládnu. :cry:
18. pro 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jezdím z Pardubic do Kolína což je asi 25-30 minut jízdy vlakem, plus chůze po městě. Ráda chodím, a tak chodím denně na nádraží přes Pardubice, zatím to beru jako cvičení, ono pak celodenní sezení za stolem si taky vybírá daň. Každý to má jiné, někdo do práce chodí pořád někdo padne v prvních měsících. Hlavní je se nepřepínat, tak nohy nahoru a odpočívej :wink:
18. pro 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata, tak jsme cca v polovine, coz? :slight_smile: Teda me ten nejvetsi boj teprve zacina, blizi se testy cukrovky, tech se desim, minule jsem ji mela a bricho mam tvrdy snad uz v kuse :-/
20. pro 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica ja jdu 4.1na cukr,už ce 21tt k vuli rodinne amnéze :frowning2: a odpoledne na sreening,takže to budu mit nabite,ale na ten hnus sladkej se netěšim blééé,už víš co čekáš?
20. pro 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám na ty termíny a už jsme opravdu skoro v půlce....Ten čas letí snad rychlostí světla... :sunglasses: Já teda zatím také stále chodím do práce, i když únava se taky dost často objeví....A bohužel i bolest bříška přetrvává:frowning2: Musela jsem i k dr, abych se poradila....Mám být v naprostém klidu a jen odpočívat....Takže se bojím, aby bylo vše v pořádku, ale myslím pozitivně:slight_smile:
Holky, a co pohlavíčka? Už víte?A co drahé polovičky? Těší se taky? Mě ten můj pokaždý když může pohladí bříško a povídá... :dizzy_face:
Jinak já už mám nahoře 4 kila...Břiško už bych vážně neutajila a to do 16 tt o tom skoro nikdo nevěděl....:slight_smile:
21. pro 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova no já se toho přibírání docela děsím...:frowning2: A teď ty vánoce....To bude hukot:slight_smile:
21. pro 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denysek tak to máš fajn, že se tak manžel stará a hladí ti bříško a povídá si s mimčem, toho mýho to vůbec nezajímá :pensive: jinak pohlaví zatím nevím, snad za 3týdny na screeningu :slight_smile:
21. pro 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek to mě mrzí,ale on roztaje až se mimčo narodí :slight_smile: u nas asi kluk,nevime to jistě,uvidim toho 4.1
@denysek taky mě pobolíva břicho,hlavně v třislech,nejvic mě ale štvou kýčle,ty mě boli fakt moc,5.1jdu do poradny tak se poradim s doktorem
21. pro 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova Nene, nevim, dozvim se az u porodu :slight_smile: Ale mam tuseni, ze je to kluk. A cukrovky se bojim, protoze ja se svoji postavou pry vetsi dite neporodim :-/
21. pro 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica no ja se te cukrovky taky bojim,ale ne proto že bych byla štíhla :grinning: to jako nehrozi,začínala sem na 90kg a mam 3kg na hoře :frowning2: ale mame ji v rodině tak spíš aby mi pak nezustala...
dneska jdem na koncert lucky bíle,tak se těším,miluju tyhle vánočni koncerty :wink:
22. pro 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, taky se bojím cukrovky, kila zatím v míře, nabrala jsem z 91 na 92,5. Jen nás trápí trošku zácpa, ač se snažím pít co to jde :frowning2:
22. pro 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, všem přeju krásné Vánoce :dizzy_face:
24. pro 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem to dřív nestihla....Tak aspoň popřeju pohodové vánoční svátky:slight_smile: A co ježíšek holky? U mě proběhlo strašné obžérství :grinning:
25. pro 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik
přeji vám krasne svítky,a do nového roku hlavně zdrave miminka, :slight_smile:
včera sem snědla trochu salátu,a bylo mi zle,takže obžerství skončilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, já se od Božího hodu trénuju na funkci boxovacího pytle. Co Vaši piškotci? Už jsou aktivnější? Byla jsme těď dlouhodbě mimo net, doufám že svátky byly v pohodě :slight_smile:
28. pro 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina se máš ja necítim nic :frowning2: tak aspon ten omáci ult.mam,bevím kdy ucítim ty pohyby,dneska sem 20tt,tak nevim no
28. pro 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova asi mám většího aktivína :grinning: ono to přijde. Bylo to krásné překvápko k vánocům a ještě lepší pocit než pohyby. Hodně je aktivní když jdu spát, ale i přes den
28. pro 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky zatím nic, ale už mi jde vidět někdy na břichu boulička, když ležím :slight_smile: tak aspoň vidím, že se přemisťuje :slight_smile:
28. pro 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek tak aspoň cítíš pohyb ne? :wink:
28. pro 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina no právě že necítím :slight_smile: jen se třeba probudím, a rukou šáhnu na bříško a vidím, že na jedné straně je větší boulička :wink: a za hodinu už tam třeba není :slight_smile:
29. pro 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se mate po svatcich? Co kila a co prcci? Ja jak sem doted pribrala dve kila, tak ted to jde nahoru nejak samo a to jim malo...des. Prcek je jinak aktivni pres den a budi me i v noci :slight_smile:
29. pro 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek