• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@bureska ahojky, já zatím nepřibrala nic. Do konce týdne mám dovču, tak to je fajn. Taky už čekám každý den nějaký pohyb od prcka :slight_smile:
29. pro 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek tak to mas supr :slight_smile: Ja uz mam buben, mam problem dopnout kalhoty, jeste se do nich vlezu, ale se zapinanim uz mam velkej problem :slight_smile:))
29. pro 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no jo, ale jsi o dost dál než já, :wink:
29. pro 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek to ještě může přijít, koukám že jsi maličko za námi. já malé cítila zhruba v tom 18-19 týdnu
29. pro 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina jediné co jsem cítila na konci 18tt tak byly jakoby ty bublinky a vlny v břiše, to asi tak pár dní, a teď od pátku mám zas tu bouličku co cestuje :slight_smile:
29. pro 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek no aspoň něco :slight_smile: já první měsíce pochybovala že jsem v tom, když jsme si zvykla na citlivější prsa tak jsme jiné pořádné příznaky neměla. Až když jsem začala cítit bublinky, ďoubání a teď to boxování/kopání tak jsi připadám opravově jako těhulka :wink:
29. pro 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina no jeee je, tak to já o tom nepochybovala, mě bylo tak hrozně zle až do 16tt, pak to bylo lepší.
29. pro 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek kdyby to těhotenství probíhalo takhle až do konce, bez nějakých problémů tak je to žůžo:grinning: Jen musím přiznat, že mě poslední dva dny pálí žáha :frowning2:
29. pro 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak to možná těmi Vánoci, ne? :wink:
29. pro 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. pro 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jen o mesic :slight_smile: Ja jsem taky citila takovy bubliny...tak v 18. tydnu a tak od 21. jsou to regulerne pohyby, ted uz se mi i vlni bricho samo. Hlavne kdyz si dam treba po obede slaboucky kafe, tak prcek za chvilku zacne byt cilej. Ja bych bez kafe nevydrzela do vecera, tak si musim dat pul lzicky rozpustne a doliju hodne mlikem...
29. pro 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina zaha me taky pali, posledn dvai tydny skoro po kazdym jidle a nevim co s tim, ale pry je to v tehu casty :((
29. pro 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no právě, pomá mi soda (zatím) a sestřenka mi doporučila mléko, na to zatím nedošlo.
29. pro 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska kafe mi už ani nechybí, dřív jsem musela mít alespoň jedno za den, pak mě přešla chuť. Dávám si ho jen když potřebuju vzpružit :-P
29. pro 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak sodu zkusim, ze samotnyho mlika se bojim ze by se mi udelalo nevolno :angry:

@talina no mne ani ne, ale presla me chut na colu nebo kofolu - to byly moje zavislosti :slight_smile: Ale jedno kafco za den si dopreju...zkousela sem caro, ale sem pak kolem pate zrala do postele, po kafi vydrzim do pul 10 :grinning:
29. pro 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska nebo prý pomáhá kefír, aspoň to jsem někde četla, asi to chce vyzkoušet. No vydržet, vydržím i dýl, ale to už musí být, stejně většinou skončím v posteli kolem 10 :grinning:
29. pro 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak ten piju rano k snidani...doktorka mi rekla at piju tyhle veci s tema zivyma kulturama, tak se snazim...ze to pry je dobry i na procisteni organismu. No ja sem sla na stedrej den spat az v pul 11, moje nejdelsi ponocovani od zacatku tehu :D sem zvedava na silvestra
29. pro 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska kefír dobře pomáhá proti zácpě :slight_smile: Já se budu přemáhat, o vánocích jsem nejdýl v 10 byla v pelíšku, na silvestra večer budeme doma, a pokud bude dobrý program tak třeba budeme ponocovat. Třeba taťkovi ukážeme jak se mrskáme :grinning:
29. pro 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina to znam :slight_smile:)) zatim sem to videla taky jen ja, nikdo dalsi nevydrzi cekat na to vrceni...:D prckova teticka to vydrzela asi 2 minuty a pak toho nechala s tim, ze je nejak mrtvolne klidnej. Jen co odesla, bylo zas vlneni :slight_smile:)))
29. pro 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no právě zatím se ozývá jen když jsem v klidu, buď v posteli nebo sedící v práci :angry:
29. pro 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina ja ho citm nejak porad casteji...ale je fakt, ze v posteli je taky raubir a treba i ve dve rano :slight_smile:
29. pro 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska no tak daleko ještě nejsme :slight_smile: ale co se poprvé v neděli ozval tak je to častější :slight_smile:
29. pro 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak to prijde, u nas to taky bylo postupne :slight_smile:)
29. pro 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teeeda, jste se nějak rozjeli, jsem normálně musela dočítat...:slight_smile:
Tak jak to tak čtu, jedinej "lachtan" jsem tu já... :unamused: Už mám nahoře skoro 5 kilo:frowning2: A to je fakt nepřejídám...A břicho už bych nezapřela ani kdybych chtěla...Jinak i já už jsem cítila kopaneček :dizzy_face: V pondělí jdeme na KO, tak jsem zvědavá, jak rosteme....Jinak abych se pochlubila....U nás bude holčička Sofinka....I když jsme si moc přáli s tatínkem kluka....Ale co....Hlavně ať jsme zdraví, že.... :wink:
A co ježíšek holky?
30. pro 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

@denysek já bych si s tím hlavu tak nelámala, každá jsme jiná, a taky nikde není psaný, že právě nakonec nepřiberem víc než ty :slight_smile: tak holčička, já bych holčičku chtěla :dizzy_face: ale zatím nevím co čekáme, jdu na screening 10.1. tak tam nám to nejspíš řeknou, ale jak říkáš, hlavně ať je to zdravý :slight_smile: je jedno co to bude.
Ježíšek - tak mě přinesl kosmetiku, od našich jsme dostali čističku vzduchu, penízky, čajíčky, atd. a sama sobě jsem si koupila parní hrnec :slight_smile: a co donesl Tobě?
30. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska mám volno tak jsem si myslela, že něco koupím do výbavičky, ale oni mají všichni zavříno :angry: tedy ty obchody co jsem chtěla obejít... No nic tak snad 4. až půjdeme z kontroly.
@denysek já mám přezdívku vorvaň. Mám od přírody urostlou postavu, tak si ze mě tatínek a dokonce i můj táta utahují :slight_smile:
@lucifereeek ježura nám toho moc nepřinesl, ale nezapoměl. Dostali jsme první lahvičku na krmení/čajíček, deku co se dá zapnout do fusaku a přikrývku do postýlky
30. pro 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak slovo vorvan sa casto spomina aj u nas, ja som uz pred mesiacom mala navrch 6 kil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co, hlavne, ze sme OK.. mame za sebou UTZ screening, vraj to vypada na holcicku, tatka je cely hrdy :grinning:
Zacali ste uz riesit vybavicku a vlastne vsetko, co bude treba? Mne absolutne nedochadza, ze uz sme za polovicou, nemame este absolutne nic :unamused:
30. pro 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik

nonono tady bude nějak přeholkovano :grinning: ja budu asi závidět :wink: my chtěli taky holčičku,ale asi to bude kluk
a stou výbavou vubec nevím co koupit?jestli se držet toho co je v prukazce?mam jen asi 7bodičeka jednu soupravičku.tatinek tvrdi že mame čas :slight_smile:
a kopanečky taky necítim,jen mi žblunka v břichu ale to víc slyšim než cítim,a semtam mě bodne v boku
30. pro 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile: sice se k vam pridavam trochu pozde. Ale taky cekame kvetnatko:slight_smile: Termin mame 21.5 a cekame holcicku. Jmeno uz mame vybrany takze uz ji rikame Elisko:slight_smile:
30. pro 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandilek je další Eliška, no my ještě nevíme uda to bude Eliška nebo kluk to si necháme jako překvápko :slight_smile:
30. pro 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek