• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@mandilek vítej mezi námi :wink:
30. pro 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj děvčta, tak pokud nevadí ráda se k Vám přidám. Termín máme 18.5 a 3.1 jdeme na genet tak snad bude vše OK. Pohlaví si necháme jako překvapení,doma máme 2 letou holčičku a druhé je nám jedno. Páreček by byl parádní ale 2 cácorky taky nejsou k zahození :slight_smile:

Co se týče výbavičky zatím nic neřeším. Tím že dcerka byla v listopadu tak teď netuším co vlastně na květen pořídit takže asi počkám.

Já jsem taky už přibrala 5 kg ale po silvestru se začnu krotit ten konec roku je pro mě vždy strašně žrací. S dcerkou jsem přibrala 18 kg a pak to dát dolu byla celkem makačka ale dolu jsem dala, tak bych rada teď byla více ukázněná.

Jména zatím vůbec nemáme nemůžeme se dohodnout mě se líbí Albert a Šimon a holčičí Klaudie ale manžel se moc netváří tak uvidíme jak to dopadne
30. pro 2011 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@evolotka a tvoje 2letá holčička se jmenuje jak? :slight_smile: mě se líbí Barbora - na té jsme se s přítelem shodli, a pro kluka Michal - to se líbí příteli, mě se líbí spíš Matyáš, ale to mi asi neprojde :slight_smile:
30. pro 2011 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Barbora je krasne meno, aj Elisku som mala v zozname.. a Lindu, Alexandru, Viktorii aj Marii.. mam dilemu :unamused: ale manzelovi sa paci Sara, tak asi prestanem vymyslat a nechame to podla neho :slight_smile:
Kazdopadne je to maly hyperaktiv, dufam, ze sa po narodeni ukludni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2011 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja chtela puvodne taky Barborku, manzel Lenku, takze kompromis je Eliska a jsme spokojeni oba:slight_smile: u vseho se vzdycky snazime najit neco co se libi obema :dizzy_face:
30. pro 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@billyjean z tvého výběru se mi líbí Viktorie nebo Sára :slight_smile:
30. pro 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mandilek to my taky, tak na holčičím se shodneme na 100%, na klučičím sice taky, mě se líbí Michal, ale o něco víc Matyáš, takže když nebude chtít Matyáška, tak bude Michal :slight_smile: takže máme vyřešeno. :slight_smile:
30. pro 2011 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, můžu k vám? Mám termín 31.5., dle UTZ spíš 25.5. a podle pohybů spíš začátek května :unamused: Tak si vyber, že? Mám doma už dvě děti, jedno jedenáctileté a jedno tříleté. A na jméně se shodnout nemůžem :wink:
30. pro 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@da_marka ahoj, a jaké jména se Vám teda líbí, a jak se jmenujou děti? :slight_smile:
31. pro 2011 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, vitam i nove prichozi a gratuluji k tehu a preju at je vse v poradku a probiha pohodove.
K tem jmenum, ja cekam chlapecka a jmenovat se bude Jachym.
31. pro 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky, prajem vam veseleho Silvestra a do noveho roku vsetko dobre, nech to v tom květnu vsetky zvladneme na vybornu! :slight_smile:
31. pro 2011 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
taky se přidávám a přeju pěkného Silvestra a vše nej do Nového roku 2012 :wink:
31. pro 2011 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky hodne stesti, zdravi, lasky a zdrave prirustky do rodiny v pristim roce Vam vsem preju i ja
31. pro 2011 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Lucifereeek: Chtěla jsem dřív Petru, pak jsem si to rozmyslela a teď bych chtěla buď Michaelu, nebo Hana chce Kateřinu a nebo bych chtěla Janu, ale když se kolem Jany narodí, tak mi to přijde nefér :wink: Bude mít dohromady narozeniny a svátek... Eliška se mi taky líbí, ta ale neprošla u tatínka a ještě se mi líbí Klára a Karolína a ty taky neprošly :frowning2:
Přeju do nového roku všem jen zdraví a štěstí.
31. pro 2011 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, jsem tu nová můžu se přidat??? :slight_smile:
1. led 2012 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
I já se přidávám - do nového roku všechno nejlepší a hlavně nám všem to zdravíčko! :wink:
Asi jsem to už psala, my budeme mít doma Sofinku :dizzy_face: Ta vyhrála jak u mě tak u tatínka:slight_smile:
1. led 2012 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
přeju taky všem to nejlepší do nového roku, ať se nám ty naše robákta vyvedou ve zdraví ;)
My jsme to se jmény měli jednodušší, chtěla jsem Barborku, ale tu už mi před dvěmi lety vychoukl brácha se švagrovou, tak to vyhrála Eliška a jméno kluka vybíral tatínek :grinning:
1. led 2012 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mischellkai ahoj, vítej :wink:
1. led 2012 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek ahojky, děkuji za přivítání :slight_smile: víš co čekáte??? My už od 13tt máme potvzreného chlapečka... :wink:
1. led 2012 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mischellkai ahoj, vitej mezi kvetnatka :slight_smile: Ja mam taky potvrzenyho chlapecka, ale dal si na cas, vim to az od 20. tydne :slight_smile: takovy predvaocni prekvapeni
1. led 2012 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska ahojky děkuji..:slight_smile: tak to jsi měla pěkný dáreček.. :dizzy_face: My jsme byli 13tého prosince ve 20tt na utz...a to se chlapec nechtěl fotit.. :unamused: takže nemám ani fotečku..a jen na nás špulil pindíka :grinning: to by mu šlo... :grinning: a jaké máte vybrané jméno???
1. led 2012 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mischellkai zatím nevím, jdu 10.1. na screening tak tam nám to snad poví :wink:
1. led 2012 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mischellkai to jo, byla jsem na druhem screeningu 15.prosince a to uz se mi ukazal. Musela jsem si pockat az do 20. tydne. Do te doby si na pindoura porad daval rucicky nebo krizil nozky. To same delal, kdyz mu na prvnim screeningu pani doktorka chtela pomerit hlavicku. Pro jistotu si ji zakryl dlanema :D Vidim uz ted ze bude dost svehlavy. No jo, pokud bude v terminu, tak to bude byk, tak co bych chtela :grinning: A jmenovat se bude Jachym.
2. led 2012 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek urcite, to uz se vam malicky ukaze v plne krase :wink: Ja jdu na kontrolni utz 17.1. a chtela bych si nechat udelat 3D fotky. Takovy ty do hneda. Na tom druhym mi dali jeste cernobily
2. led 2012 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@bureska a to nejde aby ti udělali 3D už v 20tt? musí se jít až po tom 25tt? myslím u nás ve fakultce.
2. led 2012 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě doktor dělá rovnou 3D fotečky.. už mám dvě..jednu z 13tt a druhou z 16tt... ted z 20tt mi schází :frowning2:
On to vždycky okoukne nejdřív v černobílým a mě pak to přepne do 3D...a dá mi fotku..teda dá.. spíš prodá 250,- na dalším utz, jestli prcek bude spolupracovat,tak si necháme 4D video.. :wink:
2. led 2012 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek to nevim, mne ho ukazala jen na chvilku v tom 3D a pak to dala na ten cernobily ultrazvuk. Nevim jestli na to 3D to je jeste brzo...
2. led 2012 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,tak se hlásím ze včerejší kontroly...:slight_smile: Asi jsem z těch zážitků nemohla ani spát...Od půl čtvrté koukám do zdi...Včera jsem poprvé viděla svojí holčičku na 3D utz - opravdu zážitek....A nechtěla se nechat fotit, ale mám bezvadnýho doktora, kterej si s náma hrál než Sofinka svolila k fotečce. A když přijel tatínek domů večer z práce, tak mu říkám....honem, honem, pojď si šáhnout jestli to už ucítíš...A cítil :dizzy_face: Byl z toho úplně vykolejenej... :grinning: Bylo to moc fajn...Jinak nahoře 5 kilo:frowning2: Sofinka měří cca 26 cm a váží cca 450g :wink: Ptala jsem se ho i na to, jestli netloustnu nějak rychle a jestli nemám moc velký břicho...Tak se na mě podíval a řekl, že jsem asi ještě neviděla velký břicho.... :grinning: Mě teda uklidnil :grinning: :sunglasses:
Přeju vám hezký a ničím nerušený den:slight_smile:
3. led 2012 v 06:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@denysek to je krásný, my jdeme zítra. Doufám že si taky přineseme fotečku :slight_smile: Taky už mám asi 5 kilo nahoře a pupík už se nám hezky zakulacuje. Včera jsem si rozbila foťák, pořád se utěšuju, že to půjde spravit. To se dozvím nejdřív ve středu až ho odnesu do servisu :cry:.
3. led 2012 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@denysek blahopreju k holcicce :slight_smile: Myslim ze 5 kilo je v norme, ja mam nahore 4 a nejak to neresim...
3. led 2012 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek