• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@talina my jdem tayk zítra na další ult.tak snad taky dostanu 3d fotku :wink:
ja mam 4kg nahoře :unamused: ale nejde to jaksi ovlivnit,muj doktor řika že těhu je neřízena střela :grinning:
jinak necitim nic,jen píchanani v břichu,tak nevim co to je?
3. led 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova to může být šťouchání, taky jsem to chvilku cítíla, pokud je to při vstávání, tak se napínají vazy. Ty mám do teď :(.
3. led 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se přidám. Máme termín sice 30. května, ale já doufám, že malá počká do prvního června, to mám narozeniny já tak by to byl můj nejlepší dáreček :slight_smile:
4. led 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik,tak mam za sebou zátěžovy test na cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes: vysledky zitra,no nic mileho ale šlo to,a odpoledne ten sreening-bojim bojim...tak pak dam vědět jak sme dopadli
4. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já mám termín 26.května a na screening jdu 11tého, nemůžu se dočkat, nechám si z vyšetření udělat dvd záznam
4. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky z ult.a fotku nemam jelikož se nadalo vyfotit skákalo,a davalo si nohy a ruce před obličej.ale je zdrave a vše bylo ok.no a je to holčička,pí doktorka se dívala radši 4krát :grinning: tak doufám že ji mezi nohama nic nepřiroste :grinning:
4. led 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova no tak vidíš, nakonec se z toho vyklubala holka, tak to seš určitě ráda, ne? :wink:
4. led 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek ano sem,fakt je tu plnej barák chlapu, :wink: ale duležite je že je zdrava a ma vše jak má mít
4. led 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jedlasoda Já jsem 31. :grinning:
Dneska kontrola dopadla v pořádku, prcek se moc nechtěl nechat vyfotit, pořád si dával do obličeje ruce :wink: . Ještě se musím objednat do laboratoře na testy cukrovky, ty musím absolvovat za 14 dní.
4. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja jdu zitra rano na druhy screening a nejak me neberou fotky ani pohlavi, spis jsem zase zvedava, co vyvadi muj cipek :( Snad to bude dobry, aspon mi neni hur, ale porad stejne..
4. led 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bureska děkuju za gratulaci:slight_smile: Hlavně že jsme zdraví, viď?:slight_smile:
Kdyby 5 kilo, ráno jsem se postavila na váhu a 6 kilo.....Mazec...Ale tatínek mi říká, že se nemám tak hlídat, že se musí mít naše holčička dobře a pak že bude hubnout se mnou:slight_smile:))
5. led 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova moc gratuluju k holčičce:slight_smile: Určitě jsi šťastná jako blecha :grinning:
5. led 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak vítám nově příchozí :wink: A jak se holky jinak máte?
@veronnica Držím pěstičky!!! Chápu, že ti v tvém případě je jedno co to bude, hlavně aby vše dopadlo.....Hlavně se opravdu šetři jak jen to jde....
5. led 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denysek presne tak...pak kdyz je nejakej problem, tak si uvedomis, ze to, jestli to bude holcicka nebo kluk je uplne nepodstatny
5. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky kolik od kazde vecicky porizujete ve velikosti 56 a pak 62? vsude uvadi neco jineho nebo najdu napsano "vybavu na tyden", ale co je vybava na tyden? :grinning:
6. led 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je TP 14.května :slight_smile: pár věciček už máme...ale zatím to nějak nepřeháníme.
6. led 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Požádla jsem švagrovou (matku 3 dítek) jeslti mi poradí s výbavou, co pořídit a co ne, domluvili jsme se na příští návštěvu u našich, tzn za 14 dní. A hned jsme dostala nakázáno že si toho nemá cenu pořizovat hodně.... a myslím že seznam na odkazu od @lajcikova je optimální. Něco jsme už dostali a něco málo jsem už nakoupila, ale spíš až bude větší :slight_smile:
6. led 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zdravím všechny těhulky,já jsem tu nová a termín mám na 5.5.2012,momentálně jsem ve 22tt+4..Už se bojím porodu :slight_smile:je tu někdo z Vysočiny?
6. led 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě kolik jste přibraly?Já neuvěřitelných 10 kilo,byla jsem v šoku,ani mi to nepřišlo....To ještě dalších 10 naberu--snad to půjde rychle dolů...
6. led 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenvela ahoj, vitaj! :slight_smile: ja som na tom podobne - myslim tym priberanim :D na porod zatial nemyslim, len som si vybrala porodnicu, ale utesujem sa, ze je to ta najprirodzenejsia vec, tak hadam to zvladneme ;)

@lajcikova gratulujem k holcicke, hlavne nech ste OK :slight_smile: a diky za odkaz na vybavicku, uz mam aspon predstavu :D
6. led 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, všem přeji vše nej do Nového roku a ať vše vyjde jak má.
3.1 jse byli na genetickém ultrazvuku. Tak vše v pořádku malé se tam krásně rozvalovalo a vypadáto že to bude klidnější než první dcerka, která při každem UTZ dělala pomalu kotrmelce :slight_smile:. Odhadem má mimísek 25cm a 370 g. Pohlaví jsme vědět nechtěli, necháme se překvapit.

Výbavičku budu řešit asi až dýl podle i počasí, seznam je dobrý ale myslím že je to individuální. Záleží na tom zda mimi ublinkává či ne, jak se často prokadí a tak.
6. led 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evolotka gratuluju,no ta naše princezna sebou házela skoro ji nemohla skontrolovat,musela mi třepat s břichem :grinning: takže udělat foto nebylo možne.a je tedy nějak velika ma 26cm a 420g :confused: dneska mi muj doktor řekl že ji mame už koupit trampolínu :slight_smile: a byla sem předana do dia poradny jen na pozorováni,a ma se objednat na ortopedii k vuly těm kýčlym :frowning2: tak sem fakt ráda :unamused:
6. led 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zatim musim zaklepat, nezhorsilo se to, cervix score je zatim nula. Miminko je v poradku, vazi 508 gramu a nevime, co to bude. Ohledne vybavicky jsem uz poucena, koupit jen to nejzakladnejsi, pak podle potreby az uz bude mimi doma. Spoustu veci jsem vubec nevyuzila. A oblecky velikosti 56 jsme oblekly jednou, nektere vubec, zato pak dlouho nosila 62. A to se narodila o tri tydny driv. Taky me ceka cukr, fuuuuj.
6. led 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odvolávám co jsem řekla o tom že menám žádné problémy, začáná mě trápit žáha :( postupně do došlo do té fáze že ji zaháním i několikrát denně :( a zjistila jsem, že budu muset kafe úplně vypustit, další usínání po druhé hodině noční by mě asi už zabilo
@veronnica gratuluju :slight_smile:
7. led 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem dnes byla v dia poradně :frowning2: pam doktor byl fakt divnej,uplně mě rozhodil,začal tam po mě békat že mam cukr protože sem tlusta a že sem přibrala zatim hodně(22tt +4,5kg)a že mam denně snist jen dva krajíce chleba rano suchej,večer s platkovym syrem,tři mrkve a čtyři rajčata a mezitim oběd :frowning2: a nic víc...chtěl my dát glukometr ale ja ho odmítla mam panickou hruzu z jehel a stejně tam budu chodit co 14dni.a hodnoty sem měla 5,5..tak sem šla domu rozhozena a uřvana,řikal že určitě bude malá nemocna a budu rodit předčasně a obr dítě :frowning2:
9. led 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova ty jo, tak to byl teda magor. Jak někdo může něco tak hnusně říct?! jako je fakt, že když má někdo nadváhu nebo je obézní, tak má větší šanci, že bude mít cukrovku, ale takhle to podat? no se ti nedivím, že seš z toho rozhozená. :rolling_eyes:
9. led 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lajcikova: tak to je hustý, dneska doktoři jsou hrozní pání, neuvědomují si, že mají peníze z nás a podle toho by se měli chovat? Neboj já u dcerky přibrala k 20 týdnu 6 kg, do porodu mi říkala Mudr že malá bude mít tak 3,8 a měla 2,9. Já přibrala 20 kg. nic si z toho nědělej hlavně že je mimi OK
9. led 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem vazila pred otehotnenim 55 kg, vyska 174 cm. Pribrala jsem 5 kg za CELE tehotenstvi. A cukrovku jsem mela. Kasli na nej, akorat mu vecir stara nedala, tak si to musel vylejt..
9. led 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova taky bych ho moc nebrala, a volila bych možnost navštívit nějakého jiného doktora, pokud je možnost.
9. led 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek