• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
dobré ranko:slight_smile: jakpak je, těhulky?
1. zář 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nakukuju, ale zatim asi vsichni testuji a doufaji, ze to opravdu bude ono a hlavne zatim je moc brzo - takze treba do mesice tu bude zivo
jinak ja zatim jeste testikuju a porovnavam carky, zatim sili , takze hura - jeste doba do toho ultrazvuku, nez zjistime jestli je opravdu tam kde ma byt.... :unamused:
1. zář 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
na me je taky pomerne brzo, dnes budu volat doktorovi, abych se poptala, kdy mam prijit (mela bych byt 5+3)... testy uz radsi nezkousim, dva stacily, prsa porad boli, tak doufam, ze je vse ok :slight_smile:
1. zář 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka tak to budeme nejak nastejno - prsa zatim uplne v pohode - jen sem tam to pichani v podbrisku - jinak nic, ultrazvuk mam domluveny 9.9. jeste v CARU a pak predpokladam by me predali uz zase zpatky moji doktorce
1. zář 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka
@cuddle ahoj holky taky se k vam púridam cekala sme ze nekdo to tady vytvori a ja se pripojim budu rada mezi vami ultrazvuk mame na 9.9:slight_smile: a pak az v utery mi doktor na gynde rekne co a jak mam prijoit na prvni tehotenskou poradnu uz se moc tesim muj dr nema sono takze chodim do nemocnice na porodni az no jo no muj dr je fajna le nema to moc vybaveny teda podle tech novych smernic no skoda:slight_smile: kdyz sme se divala kdy sme mela naposledy ms tak mi termin vychazi take na zacatek kvetna:slight_smile:
1. zář 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma take mam ultrazvuk 9.9 :slight_smile:
1. zář 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle to je fajn pak pokecame co jsme vklastne videly a jak s tim jsou mudrove spokojeni:slight_smile::D
1. zář 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma no jsem zvedava, hlavni je aby to bylo tam kde ma a vsechno v poradku
1. zář 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle jo jo na to take porad myslim:slight_smile:
1. zář 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tajně doufám, že už i já se k vám můžu přidat. Včera jsem měla první pozitivní testík, ale zatím čárečka takovej ducháček. Dnes už byla vidět o něco líp. Jelikož mám dost krátkej cyklus a už jsem to měla dostat v pondělí + minimálně 4 dny předem špinění, tak snad to konečně vyšlo. Termín jsem si zkoušela vypočítat na netu a měla bych ho mít 12.5.2012. Podle propočtů bych měla být teď 4 týden, tak doufám, že čárka rychle zesílí a budu se moct už objednat k dr.
Jinak prsa mám taky bolavý, ale ne tak jak když jsem měla dostat MS, spíš nateklý, ale jen pocitově, na pohled to není vidět snad vůbec. A v podbřišku mě teda píchá každou chvíli a docela dost. Měla jsem to i při prvním těhu. Dr. mě uklidňoval, že je to z toho, jak se děloha roztahuje. A navíc mě se i přetáčela do správný polohy.
Tak snad všechno bude tak jak má být a to samý u vás všech :wink:
1. zář 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se přidávám. Já našla své první // v sobotu, podle kalendáře z netu mi termín porodu vychází na začátek května a poprvé jdu k doktorovi taky 9.9. :slight_smile: Nemůžu se dočkat a doufám, že je všechno tak, jak má být...A jak vám je? Mně pobolívají prsa a jsem šíleně ospalá - nejhorší je to v práci po obědě :unamused:
1. zář 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarana
@karkulka_17 vítám Vás:slight_smile:

@sarana takže to bude tvé druhé dítko? jak máš starý to první? :slight_smile:
2. zář 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula Lucince byly v červenci 3 roky :slight_smile: Ale koukám, ty už jsi zasloužilá máma :wink: Obdivuju a smekám, když vidím ty malý věkový rozdíly tvých dětí :slight_smile:

@karkulka_17 No ahoooj, s tebou jsem se potkala ve snažilkách, pamatuješ? :grinning: Akorát tam už je tak narváno, že jsem totálně ztratila přehled :unamused:

Mimochodem, druhá čárečka mi na testu krásně sílí, už se to dalo i vyfotit :grinning:
2. zář 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarana Ahooj, jasně pamatuju.Taky jsem tam přestala stíhat, tak jsem tady :slight_smile: Gratuluju ke // a držím pěsti :slight_smile: Už jsi objednaná k doktorovi?
2. zář 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky .... vítám nově příchozí :slight_smile: už se pěkně rozrůstáme :grinning:
lehce mě znervozňujete, za prvé bez testu bych ani nevěděla, že jsem těhotná, protože mě nic nebolí a nejsem ani unavená ... a za druhé všechny jste objednané k doktorům už teď někdy a já jdu až 21.9., to budu posleda, co bude vědět ofiko co a jak, aach joooo :unamused:
2. zář 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky vitam nove prichozi...
vcera jsem volala k doktorovi, ze mam deset dnu zpozdeni a pozitivni test a kdy mam prijit, tak me pozval hned na pondeli - tak na me myslete, mam z toho docela strach ...
2. zář 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkulka_17 Díky, taky gratuluju :wink: Objednaná ještě nejsem. Budu tam volat až příští týden a předpokládám, že dřív než ten další mě neobjedná. Při prvním těhu mě objednal až v 6. týdnu, protože dřív prý to na UTZ nepozná.
Akorát se modlím aby bylo mimi tam kde má a bylo vše ok. Prsa mi krapet natekly, ale to píchání v podbřišku mě dost znervózňuje, i když vím, že jsem to měla i při prvním těhu, ale mám takovej pocit, že jsem to tenkrát měla až o nějakej ten týden později. Jinak spoléhám na to, že když jsem měla první těhu naprosto bez problému, tak že se to bude opakovat ve stejným duchu :fearful:
2. zář 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarana no já na to taky dost spoléhám, že když bylo první těhu v pohodě, bude to tak i teď .... a ono určitě bude všechno ok! :slight_smile:
holky, přeju nám všem, ať nám to vyjde a máme bezproblémový průběh! Hlavně pozitivní myšlení, žádný nervy a stresy a všechno půjde jako o másle :sunglasses:
2. zář 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
... jako po másle :slight_smile:
@betynka neboj :slight_smile:
2. zář 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarana Mně ta kontrola u Dr. vychází na konec 6tt, tak doufám, že už bude něco vidět. Je to moje první mímo, tak nevím, co mám čekat. Už může být vidět i srdíčko?
2. zář 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkulka_17 Mám pocit, že srdíčko je vidět až od 8. týdne. Mě si tenkrát objednali na ten 6. týden, to byla vidět fazolka a pak na 8. týden a pak už vlastně každý 4 týdny na pravidelný kontroly.

@smidla Přesně, tak, budem věřit a pozitivně myslet a pak všechny naráz krásně porodíme zdravý děti! :wink:
2. zář 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smidla ja byla taky uplne nervozni , ze me nic neboli, krom obcasneho pichnuti v podbrisku nic, prsa uplne ok - ale dneska uz jsem v 6 vstavala pac me probudil hlad - dala jsem si snidani a uplne se mi obratil zaludek, teda takto brzo sem to necekala, no ustala jsem to zadne zvraceni se nekonalo, ale je 9 a ja uz mam zase hlad - asi budu muset jist casteji a mene, pac jinak mam pocit, ze mi je soufl....
2. zář 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,tak dnešní náš první ultrazvuk mame za sebou:slight_smile: gestační váček šel krásně vidět..:slight_smile: ale docela mam bordel v týdnech.. Ultrazvuk dr. vyjel že velikost váčku je na 7tt (co vůbec nemůže být pravda) a podle MS 5+4tt..ale plod je mladší takže ovulace byla někdy 8.8.. přibližně...
Akorát mam i cystu..ale ta prý nevadí..prý odejde sama.... kdyby jí dali pryč tak bych potratila..a další ultrazvuk za 14dní to ńevydržím D
2. zář 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka super... gratuluju
2. zář 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka tak skvely, to opravdu budeme mit stejny termin, ja mela ovulaci nejspis 9. nebo 10. :slight_smile: ctrnact dni utece!
2. zář 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@betynka a kdy jdeš na kontrolu? nebo jsi už byla?? já jdu AŽ 16tého.. a už se nemůžu dočkat... jen ta cysta mě docela děsí,ale dr říkal,že vůbec nevadí....
2. zář 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
poprve pujdu ted v pondeli :slight_smile:
2. zář 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a mimísci :wink: krásné ráno a ještě hezčí víkend! zítra odjíždíme na dva týdny k moři, tak tu s váma nebudu, což mě mrzí, ale pak si vás dočtu :slight_smile: tak vám všem chci jen popřát, abyste se měly pohodově a vše probíhalo tak, jak má ... já se budu těšit na krásné čtení o vašich utz a ták :slight_smile: a pak vám 21.9: snad budu moct taky říct pozitivní zprávy od svého dr.
3. zář 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smidla uzij si pekne dovolenou - letite? nebo autem? my zvazovali v rijnu jeste turecko - ale nevim co to letadlo tak brzo ....
3. zář 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek