• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@balisek já cítím nejčastěji pohyby dole v podbřišku (téměř vždy na pravé straně) a pak někdy nahoře vlevo od pupíku. ale já čekám dvojčátka, tak je to asi trošku jiné :slight_smile:
16. led 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek a gratulace k holčičce! už máte jméno?
16. led 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky díky, jj máme - Barbora :slight_smile:
16. led 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Tak to moc gratuluji:slight_smile: a už máte jméno??Já mám taky pod pupíkem takovou bouli a vždycky jak si lehnu tak cítím jak se tam stěhuje a tlačí všude možně:D ale co se mi dneska stalo..lehl jsem si na záda,podložila polštářem táda a že půjdu odpočívat a malej mě kopel stračně vysoko nad pupíkem,tam ještě nikdy nebyl, a hrozně tam řádil:D takový kopance a boule:D Už mi o připomíná našeho prvního synáčka:D
16. led 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky Vážně dvojčátka? ty bláho,tak moc gratuluji,to už musíš mít pupíček:slight_smile: to musí bejt zvláštní mít tam dvě:slight_smile:
16. led 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Jéé já si nevšimla že je to napsané na druhé straně:slight_smile:Jméno je moc hezký, taky jsem chtěla Barborku. kdyby to byla hočička, ale nakonec by to byla Anička po mamině:slight_smile:
16. led 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jste na tom s odpočíváním? já si za den moc nenaodpočívám,musím lítat kolem malého a ještě se psem, tak to mám nějaké naštosovaný a za tři týdny se do toh budeme stěhovat,tak začínám pomalu balit, no jsem na to zvědavá:o)už ted z toho mám hrůzu,ale máme menší byt,takže by jsme se sem nevešli..Kdy tak začnete připravovat oblečení holky?já právě přemýšlím jestli už nechat venku postýlku a tak:slight_smile:
16. led 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek Odpocivat jde stezi :( Ale ja se musim setrit, pac mam rizikovy, stejne jako prvni. Mam uz Kristynku, bez dvou mesicu dva roky, takze se ji musim venovat. Chudera se se mnou nudi, ven muzu jen na chvili, a zadny velky akce. Snazim se chodit s ni po obede spat, jinak bych do vecera nevydrzela. No a kdykoliv si ji chce vzit nejaka babicka, tak vyuzivam a odpocivam. A po prvni zkusenosti zatim nic nechystam, nejsem tak vystresovana, protoze uz vim, co me ceka a taky vim, ze toho zase tolik potrebovat nebudu, tak to beru v klidu. V eshopu si objednam takovy ty veci jako vlozky po porodu, plenky, zasobniky na mliko do mrazaku a jinak to nehrotim :slight_smile:
16. led 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek já chodím do práce, takže teď jsem asi hodinu a půl spala :slight_smile: chodím domů vyřízená. Tak ty máš spoustu věcí určitě po malém ne? :slight_smile: já zatím nic nechystám, koupila jsem jen pár kousku oblečení co se mi líbilo, jinak začnu až po tom 25tt a takové velké věci jako skříně, kočárek postýlku atd. až po tom 30tt asi. V podstatě se teď dívám co by se mi líbilo, a pak se to jen objedná nebo koupí :slight_smile: odkud vlastně jsi?
16. led 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica To jo to mi povídej,malej se taky chudák nudí, kor ted když je venku sníh a fakt to tam kluže jako blázen,tak tam vyběhnu jen se psem a mažu zpět,jinak jsme chodily, snažíme se hodně o víkendu když je tatka doma,ale to je spíš až k večeru,protože přes týden jezdí s kamionem a nedostane se domů a o víkendu dělá ještě výpomoc, takže ho vidíme málokdy, tak jsem taky ráda, když přijde babička nebo prababička a jdou s malym ven a já si zatím uklidím:slight_smile: je pravda že ted je to jiný, letí toa člověk se tak nepozoruje ale i tak se hrozně těším až budu prát ty malinkaty věcičky,musím taky dokoupit ještě nějaké věci jako odsávačku na nosík apod. tak to máš malinkou ještě mladší, tak to je na tobě ještě víc fixovaná,náš malej už dostává svůj rozum a to jsou ted výstupy:D:D
16. led 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek To věřím, kor jestli brzo vstáváš..a kde pracuješ? Jsme z Příbrami:slight_smile: a ty? jo jo mám toho po malym plno,vlastně všechno:slight_smile:máme asi tak 20 pytlů s oblečením, a pořád tam po malym přidávám, některé věci neměl ani malej na sobě:slight_smile: takže to budu muset probrat od nejmenšího to bude asi největší práce,protože je toho fakt moc:slight_smile:To je pravda po tom 30.tt je to tak asi ideální si to vše pomalu připravit:slight_smile:
16. led 2012 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek no pupíček - mám pořádnej pupek :grinning: ale jen tak dál, hlavně, aby tam miminka vydržela co nejdýl :slight_smile:
17. led 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte jak je to s jezením ráno před testem na cukr? Můžu se nasnídat? Nějak se mi vykouřilo jeslti mi to při objednání řekli nebo ne :sweat_smile: . Jinak výbavičku pamalu piluju jen na papíře. O víkendu mám sraz se švagrovou jesli mi něco půjčí a co si pořídit, pak ještě dostanu i něco od sestřenky. Postýlku máme u tchýně, ale kočár už máme. :grinning:
17. led 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina já kromě kočáru nemám nic :slight_smile: ale myslím, že kočár byl "nejsložitější" a teď už to půjde jak po másle :grinning: ....akorát musím někde zjistit, co je vlastně potřeba, protože já zatím nemám ani ten seznam na papíře :unamused:
17. led 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina já myslim že se nesmí jíst ani pít:slight_smile:
17. led 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky no právě, sice jsou různé seznamy na internetu, ale já dám na radu matky tří dětí :D
17. led 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek díky, v práci jsme už oznámila, že je možné, že se ten den nedostavím - netuším jak mi bude :P
17. led 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina také budu raději konzultovat s kamarádkou, kt. už dítě má, než s internetem :slight_smile:
17. led 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek vstávám v 5hodin :( já jsem kousek od Olomouce a pracuju v jedné účetní kanceláři :slight_smile:
@talina nesmí se určitě jíst ani pít :slight_smile:
17. led 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina na lačno ani nepít,a budeš tam min.2hodky,držim palečky aby si ji neměla
17. led 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova děkuji, taky doufám:slight_smile:
17. led 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držíme palečky, nebo spíš pěstičky, já jsem tam šla při Tomčovi pěkně hladová a pak jsem nesměla jíst ještě dvě hodinky potom nebo kolik a vim,že jsem se bála, jak to vydržim,když jsem byla tak rozežraná:D taky nás to teprve čeká,zítra máme poradnu a testy mi oznámí asi zítra:slight_smile:
@lucifereeek Ty jo v pět ráno, tak to teda klobouk dolů:slight_smile: taky jsem dělala asistentku,jenže jsem to měla na dojíždění hodinu,protože jsme se přestěhovali a dr. mi to nedovolila ale to už při Tomčovi, a pak mi skončila smlouva, takže až půjdu po těch 6 letech do práce/jestli půjdu, manžel chce ještě jedno:D)tak si budu muset hledat něco jiného:slight_smile:
17. led 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek já taky dojíždím dost daleko autem 45minut. Budete zkoušet do třetice holčičku? :grinning: :wink: já kdysi chtěla taky 3děti, ale teď budu ráda za 2. Já jdu na kontrolu ve čtvrtek, na ten cukr chodí uplně všechny? a to se chodí k nějakému jinému dr. nebo ti to dají vypít přímo na gyndě? :confused:
17. led 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek máme termín zhuba nastejno:slight_smile: taky mi bylo doporučeno abych si vzala nějaké čtení na ty dvě hodinky, ale asi to dopadne na háčkování (mám teď rozdělanou jednu dečku), tyhle práce si beru do vlaku, jezdím z PCE do Kolína do práce. Denně vstávám v půl šesté a to jsem to po vánocích posunula ze čtvrt na šest, už jsem unavenější, tak se na nádraží nehoním pěšky.
@lucifereeek záleží na vybavenosti doktora, švagrové ty testy dělali u doktorky v ordinaci, a já jdu do laboratoře
17. led 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifereeek No já vůbec nevím,ale není to nic hrozného,jen vypiješ ten sladkej,hodně sladkej nektar a pak po těch dvou hodinkách tě píchnou do prstu tím stroječkem a změří cukr:slight_smile:ani to nebolí:slight_smile:já právě jezdila vlakem a pak ještě pěšky a ještě do toho jsem zvracela, tak to byla hrůza:slight_smile:Jo jo ještě tu holčičku zkusit:D
@talina A jo,koukám na to:slight_smile:tak uvidíme komu se bude chtít na svět dřív:slight_smile: Já také byla na tom u své dr.

Holky zítra jdu do té poradny, a co se mi před hodinkou nestalo..malej mi usnu na gauči,jenže ho nechci tahat,protože už má 15 kilo, a tak jsem ho vzbudila aby šel do postýlky a držela za ruku a on jak se postavil na nožky tak usnul a podjely mu a jak je těžkej tak mě k sobě k zemi stáhnul, docela mě píchlo v břichu a pak mě bolelo, mám jí to říct? ted už je to v poho,malej kope a naštěstí vše jak má být,ale mám blbej pocit:(asi jak se mi zatáhly ty svaly..ach jo...to je pořád něco ted čím víc na sebe dávám bacha, tím je to horší.
17. led 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek zvracení to já neznám :slight_smile: a cesty vlakem mi nevadí :slight_smile:
já sebou práskla na odpočívadlo schodů, teď po poslední kontrole před 14-ti dny, nic mě nebolelo a spadla jsem na bok bříška, prcek je snad ok, v noci mi to předváděl mohutně. Záleží na tom jakého máš doktora, já mám takového, že když jsem se ho cca ve 3 měsíci ptala, že nevím na co si mám troufnout a na co ne (třeba dobíhání MHD), tak mi s klidem odpověděl, ať se řídím babským rozumem :angry:
18. led 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se dnes vratili z poradny:slight_smile: mame 620g a dle utz 23+4 (dle PM 23+6) vse je vporadku:slight_smile:, jen jsme dostali magnesium a horcik
18. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina a kam chodíš Tali k dr?
18. led 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denysek k Peršínovi, ten teď sídlí v Rokycanově ul. v nové poliklinice, je dobrý doktor dobře vybavená ordinace a setřička je příjemná
18. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mandilek Jůů to jste veliký:slight_smile: Tak to je dobře že jste v pořádku:slight_smile: My tam byli dnes také a jsme také v pohodě a na testy na cukr jdeme nakonec jinam, také do laborky, už to asi změnila:slight_smile:Nám naše dr. nikdy neřekne velikost, trochu mě to mrzí, o fotku na začátku jsem jí musela říkat snad třikrát než mi jí dala,no to je vidět koho to baví a koho ne:D
18. led 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek