• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@talina Jo jo to zvracení to byla síla,u prvního to bylo celej den a ted u druhého to bylo hodně večer, to byly až záchvaty zvracení,fuj fuj naštěstí to pominulo:D tak nechápu proč ranní nevolnosti:Dspíš celodenní:D Někdo prý zvrací až do porodu,to já si neumim vůbec představit..Jo a s tim dotazem jsem na dr. vyrukovala a už se nikdy na nic nezeptám..dostala jsem vynadáno, parádně se do mě navážela apod.. ona je tim tady prosulá a všichni se jí bojí,protože když se pak člověk bojí na cokoliv zeptat,tak to je fakt na prd.Jen už začátek mýho dotazu-p. doktorko,můžu se na něco zeptat? odpověd-no to můžete ale trochu zrychlete nemám na vaše dotazy celej den..paráda...trochu mi zkazila náladu.
18. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina No tak to jsi měla taky pěknou náhodu,ono člověku ani nic třeba není,ale třeba já pak na to pořád myslim, jestli je vše v pohodě, moc na sebe koukám,moc se pozoruju,což je fakt asi na prd,ale taky by mě třeba zajímalo plno věcí, co vše můžu,kde až je nějaké maximum,když už mám doma jednoho prcka,tak to je o maalinko těžší než při prvním, a člověku ani nic pořádně neřeknou.a my to máme sebrat kde, na netu píše každej něco jiného,odpovědi se kolikrát rozchází a dr, si tukaj na čelo hmmm.
18. led 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek Juu, ja jsem z Mnisku :slight_smile:
18. led 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek někdy je to s doktorama těžký, toho mého jsem se musela sama ptát na to jestli nám vyjede fotku, jinak bych jí snad neměla vůbec, a co se týče těch rad, fakt že by jsem se měli šetřit, al epokud je vše ok, tak proč celý dny nic nedělat? S malým prckem je to těžký, to nedokážu porovnat. Ale když si na druhoustranu vzpomenu na mojí švagrovou jak měla už hezký 7měsíční pupík a rajtovala jí po něm sotva roční neteř a málem i 4,5 letý synovec. A ani je neokřikla... :confounded: no nevím jak by se na ten obrázek dívali páni doktoři
18. led 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek tj, kazdy dr je jiny. ja dnes slysela vahu taky poprve, dr rikala, ze dostala novy ultrazvuk a ze ji desne bavi si s nim ted hrat:grinning: vypadala, ze z nej ma fakt radost:slight_smile:
18. led 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek mě taky dr. neříká velikost, jen jak jsem byla na screeningu ve FN tak jsem se na to ptala, tak mi to řekli :slight_smile: no dneska mi kolegyně říkala, že se tam neposílají všechny, tak by mě zajímalo, podle čeho tam na ten test na cukrovku posílají :slight_smile:
18. led 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina koukám, že jsme na tom úplně stejně....Taky tam chodím a neměnila bych!!!Chystáš se rodit v Pardubicích?
18. led 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Já si myslela, že na ten test na cukrovku musíme všechny....Alespoň z mého okolí tam byl opravdu každý....No což, pro miminko to vydržíme:slight_smile: Já už jsem objednaná na 1.2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denysek předpokládám, že testy na cukrovku už jsou povinné http://www.tehotenskacukrovka.cz/
já jsem ještě nebyla, ale příští týdn jdu na KO, tak se doktora pozeptám co a jak :slight_smile:
18. led 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky No já si to myslela:slight_smile:
Mě dr. dal přesný termín, kdy tam musím - od 30.1 - do 3.2, tak mě v laborce objednali na 1.2.
18. led 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denysek no já si to myslela taky, no uvidíme :slight_smile:
18. led 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denysek nekecej :grinning: tak to je dobrá náhoda. Jo pokud se něco nezvrtne tak v Pardubicích
18. led 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denysek já jdu příští středu to jsem zvědavá jak to zvládnu
18. led 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mam strasnou radost, tak vam musim rict, ze tentokrat cukrovku nemam, coz jsem absolutne necekala!! :dizzy_face:
19. led 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronnica tak to je fajn, mě to čeká příště :slight_smile:
19. led 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica to je dobrá zpráva, gratuluju
19. led 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, můžu?? dlouho jsem tu nebyla...termín mi vychází zatím přelom duben květen... tak uvídíme.. 1.2 jdu na cukrovku..mam z toho tak trošku panickou hrůzu.... :unamused:
21. led 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se kvám vetřít? :slight_smile: my už jednoho klučinu doma máme a teď v květnu čekáme druhého a cukrovka nás taky čeká za měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka jo tak hrůzu mám z toho taky, ale ani ne tak z toho, že bych to nevypila, ale spíš z toho co bude následovat, ze sladkých věcí mívám křeče v břiše, tak nevím jestli to hned nepůjde zas ven :confounded:
@veruvojtkova tak druhého klučinu :slight_smile: to budeš mít aspoň spoustu věcí po prvním :slight_smile:
22. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek U me pravidelne po tomhle drinku prichazi prujem, takze ja jsem nakonec rada, ze tam musim dve hodiny sedet, me to teda nedela na streva dobre, takova cistici kura :D
22. led 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica jééé tak to budu mít asi taky tak :rolling_eyes: :cry: no to se fakt těším na ty křeče :rolling_eyes:
22. led 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek tak já z toho sladkého ani ne... já sladím docela dost... :grinning: ale spíš mi dělaj problémy ty odběry... :confounded: a jak vydržím bez jídla od 19h...večeřím později a ještě než jdu spát tak si na něčem pochutnám,abych vydržela do rána...
22. led 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jo jo, druhého klučinu, sice nám to potvrdil zatím jen jeden doktor ale viděla jsem pinďu tak je to jasné :grinning: tak holčička třeba někdy do budoucna do třetice..no uvidíme :sweat_smile: a máš pravdu, že v tomto je to hodně praktické, oblečení a hračky máme po synovi většina je vysloveně klučičích, takže mi odpadne nakupování..jen autosedačku a novou matraci do postýlky musím ještě sehnat. Co vy, už nakupujete pro holčičku? :wink:
já jdu na cukrovku 16.2. a taky se vůbec netěším, u prvního jsem na ní byla dokonce dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvojtkova já byla nakupovat v neděli, ale zatím jen pár drobností :slight_smile: větší nákupy nechám tak mezi 28-30 tt :slight_smile:
23. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka Staci 10 hodin lacneni, nemusi byt 12, nekde dokonce narizuji 8. Ale pro me to byl taky boj, ja jim naposledy pred pulnoci, tesne nez jdu spat, jinak me budi hlad.
23. led 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka já jdu na test zítra, sladké mám ráda, ale nevím jak mi bude na lačno :frowning2: s plným žaludkem neusnu, ale ráno vyžaduju snídani a vydržet do 8:30 hladová, no uvidíme jak se s tím s prckem popereme.

V neděli jsme přivezla věcičky po synovcích a neteři, mám toho tolik, že budu kupovat jen parádní věci. Dokonce mi má milá švagrová přibalila i osušky, lehátko do vaničky i nepoužité povlečení do postýlky :grinning:. Ještě mám slíbené nějaké věci od sestřenky. Nedokážu si představit, jak by to bylo bez téhle pomoci :slight_smile:
24. led 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kenvela ahoj, som tu dlhsie nebola, tak odpovedam trosku po termine :D ja mam zivnost, takze mam idealnu predstavu, ze budem makat v podstate az do porodu a pocas materskej tiez v nejakom upravenom rezime, snad to pojde :slight_smile:
Recami od znamych sa nestresuj, u teba to moze ist uplne hladko a v pohode ;)
Inak sme absolvovali test na cukor a vysledok OK, mozem beztrestne mlsat (to citujem lekarku :D )
A teraz idem precitat, co tu pribudlo a co mate vsetci nove :slight_smile:
25. led 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paráda, test jsme přežili v pořádku, sice s modřinou na ruce a dlouho si vytahovat rukáv na levačce nebudu, aby to nevypadalo, že si něco píchám :angry: . A vysledky jsou dobré, tak už vím co si dneska dám k večeři :slight_smile:
26. led 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak to je super, že je vše ok :slight_smile:
27. led 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean Inu to je super,že jsi vpořádku,á mě výsledky ještě nikdo neřekl,tak snad to bude o.k. a cukrovku mít nebudu...Jinak horší je,že mi při chůzi strašně bolí třísla,nebo když vstanu...tak se mi hůř chodí i do schodů a tak:frowning2: Je to velice nepříjemný:frowning2: Ale chci se hýbat mám nahoře už přes 10kilo:frowning2:
27. led 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek