• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
ahoj,jAak se tu máte?taky máme termín na květen,tak se těším a zároven mám strach
27. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ahoj, tak to asi každá se těší, ale zároveň má strach. :slight_smile: akorát vidím, že už doma jednoho prcka máš, tak aspoň už víš, do čeho jdeš :wink:
27. led 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no vím a nevím no,rodila jsem akutním císařským řezem a ted to vypadá na přirozený porod
27. led 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 a to jsi předtím věděla už dopředu, že budeš rodit císařem?
27. led 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no,jako možnost tam byla,ale pak jako že se porod vyvolá,protože jsem neměla plodovku a placenta malýho nevyživovala,při kapačce se maqlýmu zastavovalo srdíčko,tak akutně na císař v celkové narkoze
27. led 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 tak ještě že to dobře dopadlo. V tvém albu jsem viděla, že jste používali plenky pampers new baby, byli jste spokojeni? nepouživali jste i pampers premium care http://www.mall.cz/plenky-pampers-3-6-kg/pampers-premiumcare-2-mini-72-ks a i stejné urbrousky?
27. led 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jo,tak on je malý kardiak,takže to byly nervy,protože jsme nevěděli,co po porodu bude
jj,pleny new baby i premium care,asi kup víc dxruhu,třeba v porodnici měli happy bela-děs
27. led 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 a vám se ty pampers osvědčily? s malým asi musíte chodit na nějaké častější kontroly se srdíčkem, co? a co na to říkají dr.? je to nějaké hodně vážné?
27. led 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jj,pampers i hugies jsou fajn,ale ubrousky hugies mi nevyhovují,špatně se vytahují z balení,tahá se jich víc naráz nebo se trhají
jinak malý byl v 6týdnech na operaci a ještě nás pár čeká,ale ted je ok,tak si to užíváme
27. led 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 chudáček, tak malej, a už na operaci. No muselo to být hrozný, když Vám řekli, že má něco se srdíčkem. Tak snad bude už jen líp :slight_smile:
27. led 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek a to měl ještě rozštěp měkkýho patra,to byl v březnu na operaci,no,děs no,ale vymodlený dítko¨
a co čekáš?
27. led 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 :( tak ještě k tomu tohle. No říkali, že čekáme holčičku, tak doufám, že je to pravda, o trochu víc jsem si holčičku přála :dizzy_face:
27. led 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se citime? :slight_smile: Jestli nekdo jako pytel mokry psenice stejne jako ja, tak vitejte v klubu :slight_smile: Pribrala jsem 6 kilo, coz nevypada, ze je takovej des, ale na hubenym tele je to docela zahul. Dnes prvni krec do trisla, na to jsem se tesila celou dobu, fuj.. A motylci v mym brise se zmenili v sudokopytnika :slight_smile: At uz je jaroooo!!
28. led 2012 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronnica mohu se zeptat v kolikátém jsi týdnu?že se tak cítíš? :grinning:
29. led 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, úplněm s tebou soucítím a chápu, jsem po 2 těhule a na to že mám před sebou ještě docela dost dlouhou dobu tak se cítím taky jako tank a řekla bych, že u prvního těhu jsem se takto cítila až ke kenci těhu. Už aby byl květen :slight_smile:
29. led 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evolotka no,já to mám taky vše jiné ted,ale to je asi i tím,že dří jsem si mohla jít kdykoliv lehnout a odpočinout,ale ted s malým prckem stále za prdelkou to moc nejde
ale co mě zaráží,že mě pobolívá stydká kost,při určitém pohybu
29. led 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica já naštěstí moc nepřibírám, zatím. No k té nadváze co jsem měla na začátku, by to na konci byla síla. A prďolka se někdy činí a někdy o ní ani nevím, teď jsem se ho snažila rozhýbat ve vaně abych viděla, jak se vlní bříško, a normálka na mě hodil bobek, hýbal se asi tak půl minuty a zase spal. Bude asi po tatínkovi :grinning:
29. led 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina mohu se zeptat kolik kg máš navrch?mě přijde,že mě malá zatim kope jen dole jako pod pupkem,takmě pořád kope do močáku
29. led 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jo močáček ten má taky rádo :grinning:, jinak malé cítím taky jen dole, no při výšce 177 jsem na začátku měla tak 91, teď mám asi 94kg.
29. led 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak to je dobrý ne?ta váha.já taky začla s nadváhou a ted mám cca 5-6kg navíc,u malého jsem nrbala celkem 7-8kg,ted to bude asi víc,taky je malá stále pořád v normě,malej byl o týden pozadu
29. led 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Jo nestěžuju si, aspoń jsem ve formě :slight_smile: V pátek jdeme na kontrolu tak jsem zvědavá, kolik prďolka má.
30. led 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina no a mě to zatim nikdo neřekl,jen mě vždy odbydou,že odpovídá týdnum,tak jsem si našla,že by měla mít cca 500gramu a něco kolem 30cm,tak nevím no,na kontorlu jdu až 24.unora,ještě že tak,malou cíítm, a bude chvilku klid,jen zítra na dia a je to ok,ted jsme měli dost kontrol v lednu
30. led 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 nám to pan doktor říká pokaždý, posledně nám i měřil velikost bříška :slight_smile: cukr máme za sebou, měl jsem z toho docela stresy. Někde jsme četla že od 25. týden bych měla chodit každý 3 týdny na kotrolu
30. led 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina já si cukr kontroluji doma,mám poruchu glukozové tolerance,zase jsu ušetřená toho testu
30. led 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 to se máš :slight_smile: Můžu se zeptat od kud přesně jsi? Mám totiž na Žďársku taky přízeň :slight_smile:
30. led 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina no,já pocházím ze Žďáru nad Sázavou,ale ted bydlím kousek za Bystřicí nad Pernštejnem
30. led 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 můj děda se narodil ve Škrdlovicích. Máma tam má ještě sestřenky a jejich rodiny.
30. led 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina jj Škrdlovice znám
30. led 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 No termin mam 7.5., mela bych byt ve 26. tydnu. Ale pocitam, ze je to hodne tim, ze jsem normalne hodne hubena, pri 173 cm jsem mela pred otehotnenim 50 kg, takze pro to telo je to asi docela zabiracka, nejak se to bricho nema kam vejit :D
30. led 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina No v prvnim tehotenstvi jsem pribrala za celou dobu 5 kg, ted mam pred sebou jeste tretinu a nahore uz 7 kg, zajimalo by me, co ovlivnuje takovy rozdil, kdyz jim zhruba stejne .. ale je pravda, ze ted mam rizikove hned od zacatku, tak se malo hybu.
30. led 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek