• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@veronnica jo i švagrová mi to potvrdila, že každé těhotensví nabarala jinak. Já jsem ráda, že tolik nenabírám. Ale od 3 měsíce nosím těhu kalhoty, jak se mi začalo nafukovat bříško, tak jsem se do normálních kalhot nevešla. Nejvíc se děsím toho jak mi rostou prsa :frowning2: z C jsem už na E a to nejsme zdaleka ve finále
30. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky u malýho nabrala cca 7-8kg za celé těhu a ted už mám cca 5-6kg,takže to bude asi víc,ale pořád si říkám,že je to ok,jsou ženský co naberou i 35kg
já mám ted bříško jak u malýho na konci těhu,ale to je asi tím,že svaly a vše je už povolené a tím pádem se to asi snáz rosthuje
no a o prsách ani nemluvím,manžel si to teda chválí,prý silikony zadarmo,
30. led 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ten můj mě děsí že ještě porostou, jenže tyhle 'čepičky pro dvojčata' se budou shánět čím větší budou tím hůř :frowning2:
30. led 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
my povídej,já mám celkem problém sehnat podprdu
30. led 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
@d.h.86 každé těhu je jiné, někdo přibere hodně, někdo málo, třeba mě prsa skoro neporostla :rolling_eyes: ale možná do porodu ještě narostou, i když nechci nic extra velkýho, ale o kousek by mohly :slight_smile:
30. led 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no,tak já se měřila přes hrudník nedávno,je fakt,že jsu trochu při těle,ale mám cca 115cm kolem hrudníku,popdrdu kupuju tak 100E
30. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 a ještě před prvním dítětem jsi měla jakou velikost? je možné, že se to tolik změní po dětech? já mám furt 80B jak před těhu
30. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,to jsem kupovávala 80 85B,na výšku 155cm :grinning:
po porodu bych chtěla zhubnout,ale nějak ty prsa zanechat :grinning:
30. led 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 aha, no tak vidíš, tak mě to možná taky čeká :grinning: já měla kdysi vel. 85 C, ale jak jsem zhubla, tak se mi trochu ztratily i prsa, asi to tak u hubnutí většinou takhle funguje, že jdou i prsa dolů :slight_smile: mě by stačila velikost, tak jak jsem je měla předtím, větší mít nepotřebuju :wink:
30. led 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina můžou porůst, ale nemusí, neboj, tak velkou velikost, která by se už nedělala určitě mít nebudeš :wink:
30. led 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no,já teda cítila,že mi prsa rostou hned od začátku těhu,jako bych je měla hned nalitý
já chci právě po porodu zhubnout,chtěla bych tak 20kg dolu,ale uvidíme,i když se dvouma prckaa si myslím,že to pujde dolu
a přemýšlím nad emulipsem
30. led 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jo to určitě půjde dolů, já bych to zkusila asi zatím bez pomoci přípravků, to máš nejjistější, že nebudeš mít jo jo efekt. Chce to spíš upravit stravu :slight_smile:
30. led 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek velikosti jsou, ale kdo má furt běhat po krámech a shánět. Minulý týden jsem si byla koupit novou, v jednom krámu mi nabízeli za 1200 a vejš, tak jsem ze zvědavosti došla do jiného a tam měli za 700,-
30. led 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenvela ja uz som tiez nabrala viac ako 10 kg, a to chodim kazdy den na prechadzky so psom a 100 krat hore dolu po schodoch doma (nie ze by ma to bavilo, ale furt nieco treba :slight_smile: ).. ja mam v poslednom case hlavne problem s kyselinou - niektore dni si radsej strcim prsty do krku, nech to ide von, lebo nezabera ani mlieko ani Renie :/
Nemate, holky, nejaky tip, co zabera na palenie zahy?
30. led 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean já mám osvědčenou zažívací sodu, taky mě to trápí, někdy nic a jindy i několikrát za den
30. led 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina no tak to už jsou rozdílné ceny teda. No tak hlavně že si dobře koupila. :slight_smile:
30. led 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se přidat k vám :slight_smile:
čekáme prvního potomka v květnu :slight_smile:
30. led 2012 ve 14:53  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik
koukam že jste se pěkně rozepsali
ja mam za sebou dalši návštěvu diabetika,měla sem cukr jak minule,ale jakejsi stálej mám ok.tak mam dojit 12března.a pak až po porodu.hematologie mi vyšla tak všelijak,při porodu a v šestineděli si budu píchat injekce na ředěni krve.tak aspon epidural mi píchnou a to jsem ráda :slight_smile: ja mam na hoře pořád ty 4kila,ale tou dietou asi moc nepřiberu,břicho žádne :grinning: i doktor řikal že nic moc,tak sem mu řekla že ji nosím v podprsence :sweat_smile:
a co se týče pohybu,ja to mam jak bubliny v břichu,ale už poznám že kopne,cítim jak se mi napne břicho a pak buch,ale jak kdy,jsou dny kdy se ji nechce vubec,a pak že řádi pořád.ještě že mame ten ult.doma.žáha mě pálila jen jednou a to po cibuli s křenem.
už máte něco koupeneho?ja sehnala od kámošky věci asi za 5OOKč,je toho plna skřin,byli sme v polsku,tam se nehodi koupit nic :confounded: chybí nam přebalovaci podložka,monitor dechu,chuvičky,matrace do postýlky,povlečeni a kočárek,kromě oblečeni nemam nic,ale neplašim ještě čas....pořad brouzdam na netu a čtu co je potřeba.
máte tip na kočárky?v obchodech je spusta polskych,muj favorit je x-lander,jenže radkovi se nelíbi ta mala korbička,tak nevím nooo
30. led 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa kdy máš termín?

@lajcikova já mám spoustu oblečení i textilu (ručníky a prostěradla) po dětech od bráchy. Kočárek už máme taky V-cross. X-lander se mi taky líbil, jen do té doby než jsem zjistila, že vzorek na kolech nemívá :frowning2:. Postýlku máme po přítelil, chůvičku nebudu ani shánět, máme tak malý byt, že to nemá cenu. Spíš přemýšlím zda má cenu shánět odsávačku a monitor dechu...
30. led 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina oficiálně 17.5.,ale budu rodit císařem, takže ni to už šoupli o týden dopředu. Kdypak máš termín ty? A copak to bude?

Jééé, já vám tak závidím, že máte po kom dědit, u nás v rodině už jsou všechny dítka velká, takže nikomu nic už nezbylo. Tak nás čeká nákup úplně všeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě jsme s nákupy pořádně nezačali, jen mám 2body s dl rukávem, dvě košilky, 1polodupačky, jednu soupravičku samet kabátek a dupačky, 1rukavičky,3ponožtičky, čepičku a to vše ve vel. 56. Ještě koupím 3overaly a 2polodupačky v 56 a pak už budu pořizovat 62. Myslím, že od někoho něco pak dostaneme a tyhle malinkaté věcičky jsou opravdu na chviličku :slight_smile:
Jinak jsme objednali postýlku a matraci, to by mělo dorazit příští týden, kočárek máme vybraný buď...EspiroGTX nebo Viper 4s, ještě váháme.
Chůvičky zatím kupovat nebudu a nad monitorem pořád uvažuji, zda ano či ne.
30. led 2012 v 15:48  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa termín máme 10.5. takže pokud počkáme tak budeme ve stejném termínu jako ty pod nožem :grinning: no uvidíme. Jak se prďolkovi bude chtít, pohlaví nevíme a nechceme ho vědět (aspoň já, přítel by rád kluka, jak jinak).
30. led 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tak x-lander sem měla v merku taky, ale po přečtení recenzí a taky že se třeba nedá otočit jak po směru, tak do protisměru, nedá se dát do uplnýho lehu a odpružení taky nic moc jsem od něho upustila, mám teď na mysli ten XA. Teď mám vybraný jiný - tako warrior - teď se ještě mrknout, jak vypadá v reálu, a pokud bude vyhovat, tak asi ten :slight_smile:

tak mě teda ta naše holčička kope a dloube docela hodně, teď bych řekla, že poslední týden jsou ty kopance a pohyby o dost silnější :slight_smile: jinak s nákupama jsem začla minulý týden, mám nějaké oblečení, hračky, dudlík, pár plínek, spací pytel, objednané jednorázové plinky, ubrousky, kosmetiku, deky, zavinovačku :slight_smile: a s těma většíma položkama jako postýlka, kočárek, monitor dechu ještě počkám :slight_smile:
@ppampeliskaa a co budete mít, už víte? nebo se necháte překvapit? :wink:
30. led 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina jé tak to je super :slight_smile: odkud jsi? Tebe čeká taky císař?
no já to vědět taky nechtěla..dr to řekla jen manželovi,ale nakonec jsem minulý týden nevydržela a nechala jsem si to prozradit taky. Já měla tušení, že to bude kluk pořád a vyšlo mi to:slight_smile:Já si přála chlapečka a manželovi to bylo jedno, samozřejmě, že nejdůležitější je,aby byl prcek v pořádku :slight_smile:

lucifereek: tý jo , máš toho požehnaně, na to že jsi začala minulý týden, super
jj, bude to prý chlapeček, podle dr na 100%, co čekáte vy?
30. led 2012 v 16:09  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa my holčičku, tu jsem si přála o trochu víc :dizzy_face:
30. led 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Takže ti to vyšlo, to je bezva:slight_smile: a kdy?
30. led 2012 v 16:23  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa ja jdu v ponděli na ortopedii a tam se rozhodne jestli císař nebo přirozeně,a ty maš jakej duvos jestli se mohu zeptat?
jo ještě sem dneska sehnala deku do autosedačky emitex za 200kč,a spací pytel....v pátek mi doktor ukazoval stydké pysky :grinning: takže prej holčička,jako všechno skoro v ružove,mě by kleplo
30. led 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa no snad ano :slight_smile: na 100% to není asi nikdy, termín mám 27.5. :slight_smile:
30. led 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova mě na screeningu ukazovala dr. taky, tak snad se nespletla :grinning:
30. led 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tak to držím moc palečky,aby tě potěšil a bylo to ok :slight_smile: Jsem po dvou gyn. operacích, takže jsem věděla, že to bude císař ještě než jsem vůbec otěhotněla.
To jsi pořídila za hodně dobrý peníze :wink: no tak by jsi měla trošičku víc sladkého chlapečka, kdyby byl v růžové :grinning:
lucifereeek: no je fakt, že jistota bude, až se to narodí :slight_smile:

už máte jména? my ještě ne, měli jsme pro holčičku,ale ta nebude, tak teď doma bojujeme o jméno pro chlapečka:slight_smile:
30. led 2012 v 17:11  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa a jaké máte vybrané jména pro chlapečka? :slight_smile: my měli Barbora a pro kluka přítel chtěl Michala a já Matyáše :slight_smile:
30. led 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek