• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
koukám,že tu jsou nějaký nováčci,vítám
tak my doma máme malýho kardiaka,tak monitor dechu máme koupený nový a ted pod malou jsem koupila taky,tady na bazárku ještě v záruce,sichr je sichr,tak nám zbývá jedna postýlka,něco ružového a je to asi,teda hlavní boj vymyslet nějak kočárek
30. led 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa snad to na císaře nebude, jen že píšeš že máš termín 17. ale jdeš o týden dřív na císaře a my máme termín 10. :grinning: Tuším že to bude kluk, ale moc bych si přála holčičku, ale hlavně ať je v pořádku a všechno dobře dopadne
30. led 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no právě ještě nemáme..já bych chtěla po manželovi Daniel,ale ten to nechce:frowning2: takže jediné co nás napadlo je Michálek..ale ještě bude asi boj :grinning:
31. led 2012 v 08:15  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina jj přesně tak,nejdříve zdravíčko a pohlaví člověk řeší jen okrajem...:slight_smile:

holky už máte vybrané kočárky?
31. led 2012 v 08:16  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ahojky, děkuji za přivítání :slight_smile:
koukám, že jsi kupovala monitor z druhé ruky, mě od toho odrazují. tak pořád řeším, zda to zkusit nebo nový :unamused:
31. led 2012 v 08:18  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa no,já mám syna kardiaka a pod něj mám teda funglovku nový,a pod malou chci radši taky,i když bude snad zdravá,tak jsem vzala z druhé ruky,v záruce do července 2013,odzkoušenej je už na malým a dobrý
mužeš si popř pujčit v porodnici,nevímt eda kolik se to pohybuje finančně
a já pokud mohu sama za sebe tak bych doporuila
31. led 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych doporčuila babysense,většinou se všichni přiklání k české nanny,ale slyšela jsem,že často řve zbytečně,nám se to stalo jen jednou-u té naší jsou dvě podložky pod mimi už v ceně,a my na dovči měli jen jednu a jak se malje vzdálil od té podloky,tak nás to varovala a řeknu vám,takové nervy bych nepřla nikomu
31. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina Tak to ja konecne aspon nejaky prsa mam, po prvnim kojeni mi uplne zmizely :(
31. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova Ja za nasi Inglesinu Magnum 2009 dam ruku do ohne, nase dlouha Kristynka se tam vesla jeste v roce do korbicky a my jsme terenni rodina, takze zatezovym testem prosel taky.
31. led 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, je tu nejaka nastavajici maminka z Brna, ktera ma termin v kvetnu? bylo by super nastartovat spolecnou materskou :slight_smile:
31. led 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica sestřenka měla z A C a opět je má zpět snad ještě menší :grinning: Odhaduju že máte podobnou postavu :slight_smile:
31. led 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my sme zatial stihli len vymalovat izbicku a poskladat skrinu.. par kusov oblecenia mame po manzelovej malej sestre, ale inak zatial nic :D
S kocarkom mam tiez riadnu dilemu, kazdemu vyhovuje nieco ine.. ale naj favorit je Firkon Verano long set.. sice Poliak, ale ma velmi dobre recenzie a aj cenu :slight_smile: paci sa mi aj Depemo Alpiron, ale na ten som zatial nasla len velmi malo komentarov, nie je na trhu dlho.. takze chystam vylet do predajne, pozriet obidva nazivo :slight_smile:

Co sa tyka monitoru dychu, to sme sa rozhodli nekupovat - vraj to robi plane poplachy.. a kolega mi doporucil namiesto drahej chuvicky nejaku lacnejsiu vysielacku - ze ked pocul jeho dceru, ze vylieza z postielky, povedal jej do vysielacky "Kristyna do postele" a ona zaliezla a spala :DDD

Budete pouzivat jednorazove alebo bavlnene plienky?
31. led 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billyjean na firkon sem se koukala ted v polsku,ale mě vadi jak se obtížně z těch polskych kočárku vytahuje ta korbička,jinač jsou taky hezke.i concord je super,až na tu cenu :angry:
ja dneska vyhrala na aukru nany ktera má ještě tři roky záruku za 1100kč,chuvičky budemm mít taky máme patrak,takže upotřebíme.
@veronnica tuhle značku neznám tak se juknu nan net,ještě sem zkoušela v prodejně tako,taky nebylo špatne,fakt nevím ....
přítel řika že ted koupíme poláka a pak si koupime kvalitni sporták ten užijem nejvíc,tak nevím sem na vážkach.
31. led 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean my teď bydlíme ve 2+kk tak malé bude spát s námi v ložnici, tu ještě musíme přeoragnizovat.
Zrovna včera jsem se ptala sestřenice (paní Mudr.) zda si mám pořizovat monitor dechu a ta mi řekla že to nemá cenu, malé děti prý mají nepravidelné dýchání a ten monitoring dělá zbytečný polach, chůvičku díky malému prostoru v bytě si nemá cenu pořizovat. To spíš bych jí využila při návštěvách u našich, ale to se ještě uvidí. Co se týče přebalování, zvolila jsem bavlněné plenky, tedy ty se ještě musí nakoupit.
kočárek máme V-Cross, sice z druhé ruky, ale je jak nový, to terénu i města jak dělaný :grinning:
31. led 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/8ws4/kocarek/
hele,když tu řešíte tyto kočárky,hezký,že?
31. led 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojk,
tak já si monitor dechu koupím určitě, co jsem četla recenze tak všichni doporučují právě nany nebo babysense. Já bych asi byla furt u postýlky a hlídala jestli dýchá, takže já určitě koupím a určitě nový, pak to můžu využít i u druhého, když to má záruku 4roky. Kočárek mám vybraný tako warrior, ale ještě jsem ho neviděla naživo, takže až ho uvidím v reálu, tak pak se rozhodnu. :slight_smile:
31. led 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem koupila pod malou a t bude asi zdravá,ale ne nový,ten máme doma jeden
jinak my máme kočárek camarelo Q12,ale ted sháním sourozenecký a zvažuji,zda to camarelo prodatt
31. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova no ja som ten kocarek prave nazivo este nevidela, ale paci sa mi velmi nizka hmotnost a rozmery - hlavne u sportovej nastavby u toho long set..

@talina u nas sa chuvicka zide, ale asi kupim ozaj len nejaku lacnu vysielacku z Lidlu :D budes kupovat nejake speci tie plienky alebo obyc? ja som nasla take obycajne na orisek.eu za 17,- Kc, cena zaujimava, len neviem, aka kvalita :slight_smile:
31. led 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean plenky budu kombinovat aspoň ze začátku s klasickými čtvercovkami (ty co jsme mývali i my) a nové typy, už mám nějaké Haipa-Daipa a kapsovky, dneska jsem objevila, že se dají koupit i pěkné na Fleru, které hlavně nejsou tak drahé jako značkové a šijou je doma maminky s ověřenými střihy. Ještě si to musím probrat. Pokud jde o značkové tak bych ráda kapsovky (do nich můžeš nacpat prakticky cokoliv) ne jako plenky kam se vkládačky připevňují třeba druky :frowning2:
31. led 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jdu do jednorázových plen, klasické pleny jen jako doplněk na ublinknutí, do kočárku atd. Protože se přiznám,že ta představa neustálého žehlení mě děsí..shrnu to, jsem na to asi líná :frowning2:
Jinak kočárek Firkon verano se mi líbil podle recenzí,ale ve skutečnosti se mi designově nelíbí vůbec a manžel ho zavrhl :slight_smile: Na Alpiron jsem taky koukala,ale vadí mi sundavání té boudičky. Byli jsme ve dvou obchodech a v obou s tím bojovali, takže to mě odradilo. U nás vede Viper 4s a nebo Espiro GTX, jen se ted rozhodnout který..každý má své výhody a nevyhody. :-/
1. únor 2012 v 16:19  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa taky používáme jednorázovky a fakt to neřeším,je to pohodlný,co si budem povídat
já už mám asi vybraný kočárek pro ty dva naše prcky,jen ještě udolat manžu
1. únor 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, drzte palce, dnes idem trhat moudrak, mozno aj dva :/
1. únor 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu taky látkovat, ale na začátek si koupím i jednorázové plenky a budu to kombinovat :slight_smile:
@billyjean no, to ti nezávidím, není to nic příjemného normálně, natož v těhu, a dokonce dva zuby. Pokud jsou to ty vrchní, tak to bude ok, spodní jsou prý horší, a taky záleží jestli je máš vylezlé uplně nebo ne :confounded: no každopádně držím palce, ať je to brzo za tebou!
1. únor 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa právě že ty nové se už vůbec nežehlí :D snad jen ty co bývali za nás
1. únor 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kdy se tak chodí k zubaři?jsem se nějak ještě neobjednala?
1. únor 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 já jsem už byla před 2týdny :slight_smile: asi není určitý termín kdy, já se tam objednala sama, nikdo mě tam neposílal, ale vzhledem, že u nás objednávám minimálně měsíc dopředu, tak bych se už asi objednala :wink:
1. únor 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jj,asi máš pravdu,když já se zubařky tááák bojím
1. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 tak myslím, že udolat manžu je to nejjednodušší ne:slight_smile:

talina:no nevím, možná to píšou,ale kámoška ci kupovala nějaké co nemusí údajně žehlit a stejně je musí nakonec žehlit jak vzteklá...ale pokud jsou nějaké co se opravdu nemusí žehlit, je to úplná paráda

billyjean: jů to ti vůbec nezávidím :frowning2: držím palečky,aby to šlo dobře:slight_smile:

já už mám zubařku v těhu vyřízenou, byla jsem celkem 2x, jednou v říjnu a minulý týden, takže teď až po šestinedělí
1. únor 2012 ve 20:44  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 já se taky bála a hodně, ale nakonec mi nic nedělala :slight_smile:
@ppampeliskaa
@talina tak ono to žehlení taky není jen pro to, aby to bylo krásně rovné, ale dělá se to hlavně kvůli tomu, že to zabije všechny bakterie, takže někdo žehlí i když se některé látkovky žehlit nemusí.
1. únor 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciferrek: jj, máš pravdu...je to i z toho důvodu. Ale ona je fakt musí žehlit, protože jinak je to jak , když je vytáhneš kr..ě z huby
1. únor 2012 ve 20:52  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek