• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@ppampeliskaa tak jsem ho udolala tak,že jsem kočárek odřekla a at si vše shání sám
1. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucifereeek to je mi jasné, jenže u některých plen to výrobce ani nedoporučuje, taky jsem na to zírala.
1. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppampeliskaa nj, no, pokud chce látkovat, tak ji nic jiného asi nezbyde :wink:
1. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@talina jo to jsem už taky viděla, že to nedoporučuje.
@d.h.86 no udělat to jak ty a nechat to na něm, tak by vzal první kočárek co by viděl a bylo by vybráno. :grinning:
1. únor 2012 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jak to? copak se mu na tom tvým nelíbilo?
1. únor 2012 ve 21:04  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek jj, tak nějak :slight_smile:

Jaké máte vybrané kočárky?
1. únor 2012 ve 21:05  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppampeliskaa no,že je čas,a třeba levnější seženem,seženem,ale šunt a takový hemzi kolem,že jsem to zrušila a nestarám se,at se stará on
2. únor 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kocky, nasla som si nahodou tuto temu a patrim ku vam :slight_smile: tiez cakame v maji chlapceka a rada by som sa k vam pridala, mozem? sme sice slovaci ale zijuci v cr /praha/
vidim ze tu rozoberate kocarky a pleny a pod. to su presne veci ktore stale hladam aj ja!
teda kocarek uz mame vybraty, rozhodli sme sa pre baby jogger /planujeme co najskor druhe tak kvoli tomu/ a podla odporucani jednej holky mi tento vysiel ako vazne naj :slight_smile:
avsak nad cim stale premyslam tak to je, kupit alebo nekupit monitor dychu?, a co vlastne kupit pre dietatko?! ked sa nam v maji narodi co mu mam obliect? kamoska co ma tiez kvetnatko mi radila ze urco dlhy rukav, dlhe kalhoty, ponozky a overal.. pretoze to dieta si este nevie udrzat teplotu a ktovie ake bude v kvetnu pocko.. hmm ako ste to vyriesili vy?
2. únor 2012 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 a který jsi týden? :slight_smile: Ti chlapi jsou občas mimo, co :grinning: :grinning:
2. únor 2012 v 09:37  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppampeliskaa dnes začínám 25
2. únor 2012 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@prinzesz Ahojky, moc gratuluji k chlapečkovi :wink:
Závidím ti, že máš kočárek vybraný :slight_smile:
kočárek ještě váhám, máme dva favority Espiro GTX a viper4s, každý má své, tak se nemohu rozhodnout. Jinak pleny já budu objednávat tyto : http://www.slune-cz.cz/ltz-bavlnene-pleny-70x70-cm-extra-kvality/ včera jsem na ně koukala v ochodě a jsou opravdu pevnější , i když budu jednorázová maminka, nemám v plánu látkování. Ale 30 jich mít musím, kvůli podkládání hlavičky, ublinknutí atd..
Monitor dechu zvažuji pořád také,ale asi počkám, až podle toho jak se malý narodí a když nám ho půjčí pak v porodinici, tak si ho vezmeme od nich. Nechce se mi kupovat z druhé ruky a zárověň za něj dávat tolik peněz, protože se mi ak nebude chtít prodávat a druhé mimi vzhledem k mému zdravotnímu stavu nebudeme moct. mít. Takže půjčovné mě vyjde stejně jako kdybych koupila nový a pak ho za polovinu prodala.
2. únor 2012 v 09:50  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 jééé, to jsme na chlup stejně, já taky :grinning:
2. únor 2012 v 09:51  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppampeliskaa hele,já byla vždy zastánce toho,že pod zdravé mimi nepotřebuješ monitor
my ho máme pod malýho,protože je kardiak,malá by měla být zdravá,ale pr sichr jsme ho koupili,přeci jen už něco v rodině je :frowning2:
jinak dnes má naše prdelka u mě v bříšku svátek:slight_smile:
já bych šla tak nakupovat něco pro ty moje dvě prcinky
2. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 rozumím ti, na tvém místě bych šla do monitoru hned taky,kdybych měla doma už takovou zkušenost.
tak to bude oslava a dáreček, to na nákupky vyraž :slight_smile: Budeš mít asi Nelinku, né Hromnici viď :grinning:
2. únor 2012 v 10:48  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppampeliskaa no,chtěla jsem malou Hromničku :grinning: ale necháme to u Nelinky
no,odpo jdem s manžou objednávat plastový okna,tak nevím,zda bude čas na nějaký nákupy,ale neboj,to já ráda,si to vyberu jindy,aji mám rýmu a není mi dobře,děs
však jsem včera paltila ale 1200,jsem měla objednaný hafo věcí-spací pytle,ksometiku,oblečení,a šátek na malou
2. únor 2012 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek
@ppampeliskaa diky diky, nastastie to prebehlo velmi rychlo a bez problemov, dali sme von len jednu - hornu.. ale po porode ma caka este vysekanie druhej, to bude vacsia sranda :slight_smile:
Uz mame za sebou aj EKG, takze vsetky povinne razitka v tehotenskej prukazke su vybavene :slight_smile:
2. únor 2012 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@prinzesz ahoj, vitaj, tak to sme tu dve Slovenky z Prahy :slight_smile:
kocik zatial u nas vyhrava Firkon Verano long set, ale uvidime, ked ho omrkneme nazivo..
co sa oblecenia tyka, zatial mame len par kuskov po muzovej malej segre, koncom unora idem na SK povyberat nieco od neteri a potom ak bude nieco chybat, doplnime.. v tom kvetnu asi budeme musiet mat z kazdeho rozku trosku, lebo ozaj moze byt riadne teplo, ale aj zima :slight_smile:
2. únor 2012 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppampeliskaa dakujem za privitanie :slight_smile: inac o tom viper s 4 som premyslala aj ja, uz som ho bola aj omknut nazivo a pekny je, ma len jednu chybu, ked ho prehodis na sportiak tak ta zadova opierka je velmi kratka, ma tusim len 40cm a vlastne sa ti tam uz 1.5 rocne dieta nevojde, kvoli tomu som od neho ustupila.. zvazovali sme aj iCandy apple ale nakoniec sme sa rozhodli predsa len pre BJ.. takze tak :slight_smile:

@billyjean tak to je super, ze sme tu dve :slight_smile:, kde budes rodit? ja som sa bola registrovat u apolinare, bola som tam min.rok za kamoskou co porodila a bola som ocarena! tak kvoli tomu som tam chcela ist tiez rodit! inac ten firkon je celkom ok.. je hlavne dost velky a korbicku ma fajne velku, cize male ti tam dlho vydrzi :slight_smile: a aj vizualne je pekny :slight_smile: aku farbu ste vybrali? vidim ze nemas uvedene co cakate :slight_smile: tak az pak podla toho sa rozhodnete? :slight_smile:
tvoj manzo je cech?
2. únor 2012 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@prinzesz No já si říkám, že to ani tolik nevadí, protože dítko v roce a půl už ťape a v kočárku tolik nepobude, mě spíš vadilo to, že je dost těžký, když sním chci najet na obrubník.Pak stejně přejdu na golfky :slight_smile:
ty budeš rodit u Apolináře? já ano :slight_smile: kdy máš termín?
Na Firkon jsem taky koukala,ale manželovi se nelíbi, tak ho automaticky zavrhnul :confused:

d.h.86: no za 1200 jsi toho koupila dost, to je super :slight_smile: Dej se hlavně brzy dohromady,aby to nachlazení odešlo :slight_smile:

billyjean : tak šikulka, že jsi to tak zvládla :slight_smile:
2. únor 2012 ve 12:55  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak po dnesni kontrole v 25+6 me chteli hnat do nemocnice lezet, cipek 2 cm, mekci :( Nic nedelat, nikam nechodit a pro sebemensim zhorseni hned jet do nemocnice. Ale co mam delat se starsi dcerou mi uz nikdo nerekl, achjo :frowning2:
2. únor 2012 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronnica ahoj.. beries mangezium? ja som inac pri predposlednej kontrole mala 24mm a moj dr nepovedal nic, akurat mi to min.tyzden pri poradni mrkol este raz a uz sa mi predlzil na 32mm a povedal ze je to ok.. tak snad ma pravdu.. ale beriem magnezium +B6 sumive tablety denne jednu.. ale vraj sa mozu aj dve :slight_smile:

@ppampeliskaa no to mas pravdu :slight_smile:, ja by som chcela aby nas maly zacal tapat a od tych 2rokov uz kocik nepotreboval, ale viem ja? co aj to bude lenivec :slight_smile: jj, ja rodim u apolinare a termin mam 25.5. avsak maly je vacsi o 6 dni tak si myslim ze to bude o ten tyzden skor :slight_smile: hmm ty mas kedy termin?
2. únor 2012 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppampeliskaa jj,přišlo mi dost oblečku na malou,mám asi tři spací pytel objednaný,5ks kosmetiky,pak ještě vlastně balík oblečku pro malou a elastický šátek na nošení
jinak jsme objednali plastový okna,tak se těším na nový
a ted jsem objednala postýlku pro malou,nebo uvidím,koho do ní dám,ale je se šuplíkem,má tři polohy roštu,dvě vyndavací šprušle,dvě prostěradala,povlečení,matrace a polštář a peřinka-1990Kč
jen k ní manža došroubuje kolečka a dojedem pro ni do Brna :wink:
2. únor 2012 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, teda já nestačím dočítat:slight_smile: V práci toho je nad hlavu, takže nevím kam dřív....
Včera jsem byla na cukru....Fuuuj, ale dalo se to :wink: a dnes výsledek? Negativní :sunglasses: Ufff, mě se ulevilo...Nikdy jsem nebyla na sladké, ale teď bych se po něm mohla utlouct...A s cukrovkou nevím co bych dělala....
Už jsem taky začala s výbavičkou. Švagrová má děti dvě, takže jsme si byli o víkendu pro věci a mám toho, jako kdybych mohla mít děti 3:slight_smile: Strašně se mi ulevilo, kdybych to měla všechno kupovat, asi by mě kleplo...Kočík máme peg perego taky od švagrové a sporták si pak koupim už nový....Monitor dechu taky objednám - bez něj bych asi nespala, ale na druhou stranu - i my jsme bez něj vyrostli....
A jak jste na tom holky s přibíráním?Já mám nahoře už 7,5 kilo :angry:
A ještě se chci zeptat, byli jste se podívat už v porodnici? Půjdete se vůbec podívat? A musíte se hlásit nějak dopředu? Já totiž tohle vůbec nevím:frowning2: Uff, to jsem se rozepsala:slight_smile:
2. únor 2012 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@denysek já jdu zítra na kontrolu tak se chci na porodnici zeptat :wink: Ale nemyslím že by v Pardubicích byla nějaká čekačka
2. únor 2012 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@talina Tak mi dej pak prosím vědět:slight_smile: Já byla v pondělí, ale úplně jsem se ho na to zapoměla zeptat...A jsi rozhodnutá pro Pardubice? Já přemýšlím i nad Chrudimí...Nevím....
2. únor 2012 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@denysek nebudu to lámat, přítelova sestřenice dělá na chirurgii. Tak ji budu mít při ruce, kdyby něco. A pak na nemocnici koukám z okna :grinning:
2. únor 2012 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@talina Jo tak moje švagrová dělá přímo na dospáváku, tak mě to taky hodně kvůli tomu žene do Pardubic :wink: Ale zase se bojim - slyšela jsem i hodně negativních příspěvků kvůli chování se k maminkám při porodu....Nejsem z těch, kteří se nechávají obskakovat a že bych musela mít první poslední, ale .....Rodit jdu poprvé a přirozeně mám strach, protože nevím do čeho jdu, proto chci trochu schůdného zacházení... :sunglasses:
2. únor 2012 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@denysek na stránkách nemocnice je nabídka seznamovacího kurzu. Sama jsem něco četla, ale asi to záleží na na jakou směnu narazíš :angry:
2. únor 2012 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@prinzesz ja sa chystam do Neratovic, pojdem sa tam najprv pozriet, ale dostala som velmi dobre referencie od susedy aj od kamosky, co tam porodili, takze uz je to viac-menej rozhodnute.. cakame babu, Saru, ale farby chcem take univerzalne - mam slabost pre zelenu :slight_smile: manzel je tiez Slovak.. ja BB, on KE a nasli sme sa v Prahe :D
A co vy?
2. únor 2012 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek