• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@lucifereeek tech komentaru - kritiku nebylo hodne.. ale zarazilo me to.. takze bych moc rada vedela o nekom kdo ji opravdu ma a nebude kecat :slight_smile: vis jak.. nekdy i konkurence na netu muze napsat blbou kritiku..
jinak postylka je to opravdu na pohled pekna!! ja bych do ni sla asi taky :slight_smile:
3. únor 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,přebalovací komodu jsem taky myslela u prvního,že koupíme,ale nee,nakonec jsem přebalovala v lžonici na posteli,jen jsme koupili slřínku velde postýlky,na oblčení a tak
3. únor 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 no viděla jsem ji u spousty holek tady na mk, ale kdybych si tak vzpomněla u kterých :rolling_eyes:
3. únor 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no přes 1200kč se mi za 4dilny set dávat nechce,ještě uvidime,na tom portálu je to celkem fajn,ja mam jedno starši na převlečeni,ale chtěla bych i nove s nebey ale ne celolatkove spíš s tou záclonou,tak uvidime co ještě objevíme....
jinak ta postýlka s tou žirafou se mi taky moc líbi,ale mi máme po lukym 7let starou tak jen matraci sme koupily kvalitni.....
3. únor 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa Pujcuje se, ale byla tam o ni hrozna pranice porad, meli jich malo a ja vedela, ze ji budu potrebovat i doma.
3. únor 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak to je super, že se hlásit nemusíme:slight_smile:
Tvoje princátko má 800g? Mě řekl, že máme skoro kilo - doufám, že neporoste takhle rychle, abych nerodila 5 kilové miminko :grinning:
4. únor 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ppampeliskaa jojo, to máš pravdu. Je to kupa pušetřených peněz....Už máme nakoupené i plíny...5 balíků to bylo taky peněz:slight_smile: Ale budeme se snažit i látkovat, takže to snad půjde:slight_smile:
Na ten cukr ti moooc držím pěstičky! Mě se dost ulevilo, že mám cukr v pořádku!
4. únor 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my byli dnes pro postýlku,manžel ji snad večer dá dokupy,ted dělá něco na autě
4. únor 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denysek jéje, kilo? tak to jsme fakt pozadu :grinning:
4. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no,já jdu na gyndu 24.unora,tak jsu zvědavá,taky budu chtít vědět kolik tak asi vážíme :grinning: jestli budem pr´taví jako bráška :grinning:
4. únor 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já si iluze s vážením nedělám, mě nedělává utz, jen mě vyšetří vnitřně, tak předpokládám, že ani teď nebude.
5. únor 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
prodávám chodítko chicco s DJ pultem,hrané cca 6 měsícu,ve skvělém stavu,kdyby měl někdo zájem :grinning:
5. únor 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kočárek bude :grinning: dnes byl fajn den,prvně malej s manžou sešroubovali postýlku Nelince a pak souhlasil s kočárkem :grinning: chtěl jít do garáže,tak abych nenadávala
5. únor 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, hlásím se po návratu z víkendu:slight_smile: Víkend u nás super, jen jsem si domu přivezla rýmu a kašel, tak snad to brzy odezní.Jaký jste měly víkend vy?

Prinzesz: jé to mi ani neříkej, spoléhala jsem, že si ho půjčím...tak nic, budeme ho muset tedy koupit.

Veronnica: věřím, že o tyhle věci je v těch porodnicích masakr. Jen nechápu, proč tam tohoto vybavení nemají více. Jak to mají dělat chudinky maminky co jsou sami, nebo nemají kdo by jim to koupil a hned dovezl :frowning2:

Dneska by mi měl dorazit kolotoč na postýlku pro prcka a zítra nějaké oblečky. Na konci týdne snad už i ta postýlka a matrací :slight_smile: Manžel mi říká, že to objednávám postupně,abych měla každý den z něčeho radost...no chápete o čem to vůbec mluví..já ne :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
d.h.86: já děkuji za nabídku na chodítko,ale zatím ho kupovat nebudeme, necháme to na nějaké babičce na vánoce :slight_smile: Jinak vy už takhle stavíte nábytek jo... tý jo se máš :slight_smile: Nás čeká teprve malování,ale až povolí tyhle hnusné mrazy. takže to vidím na březen :slight_smile: No a který ten kočárek to nakonec vyhrál? pochlub se :wink:
6. únor 2012 v 10:10  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa ahoj,tak víš co,pokojík už je hotový(budou mít jeden dokupy),tak jsem jen chtěla vědět,jestli postýlce něco nechybí a je v pořádku,tak ju složili a nechámme ji zatím v pokojíku,jen s matrací a zatim ji okupují plyšáci :grinning:
jinak kočárek vyhrál ten co jsem chtěla-jane powertwin
6. únor 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky!

@ppampeliskaa no zial, nepoziciavaju.. ja stale neviem ci to kupit alebo nie, kamosky mi hovoria ze sa mam zariadit podla pocitu a ked ma to ma stresovat tak to nemam riesit :slight_smile: neviem sa rozhodnut totiz.. ja sa prosto bojim ze budem mat falosny poplach a dostanem rovno infarkt.. hmm btw. citala som na tu nanny ze robi casto falosne poplachy tak keby sa mi to stane tak ma rovno odvezu..

kocky poznate tuto stranku? www.dupydup.cz ja som z toho odvazana! tie ceny to nema chybu! a krasne veci tam maju vazne suprove! tak snad budu v pohode bo ja som to nechala zaplatit prevodom lebo nerada platim pri prepazke :slight_smile: hehe.. tak snad sa to povede..
6. únor 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz ahoj, stránku znám, a taky tam mám vybrané věci, ale ještě jsem neobjednávala. :slight_smile:
6. únor 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek tak na mna ta stranka urobila velky dojem :slight_smile: tak dufam ze ma nesklamu.. pak dam vediet :slight_smile: inac normalne zvazujem ze nebudem kupovat vanicku ale kupim len take to "lehatko" do normalnej vane /na tejto stranke to predavaju za 90kc/ a dohoto sa dieta polozi a hotovo.. pride mi to easy..
6. únor 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz tak pokud ti to bude vyhovovat tak proč ne, ale do vaničky stačí nalít daleko míň vody a taky se nemusíš tak ohýbat jako do vany :slight_smile: lehátko do vaničky chci taky ale asi jen takové to pěnové, viděla jsem i látkové, ale nevím no :slight_smile: co všechno sis tam objednala? já mám vyhlídlý jen oblečení :slight_smile:
6. únor 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek my teda měli vaničku,neno máme i ted po malým,ale použili jsme asi třikrát,pak se malej koupal s taťkou ve vaně,máme lehátko,to látkové,klasické,pěnové jsem zamítla,protože mám strach aby se v něm nedrželi nějaký bakterie a tak,přeci jen je to houba
6. únor 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek noo kamoska mi poradila ze je vyborna ta odsavacka hlienov baby.vac tak tu, maju ju teraz v akcii :slight_smile: za tusim 290kc, pak take oblecko do porodnice :slight_smile: pre maleho: http://www.dupydup.cz/kojenecke-soupravicky/kojenecka-soupravicka-do-porodnice-6-ti-dilna-ewa-smetanova-3 lebo za tu cenu sa mi to vidi ako super vec.. tolko veci :slight_smile: /v piatok v obchode mi ukazovala predavacka polodupacky za 350kc za kus../ a letnu zavinovacku do autosedacky.. zirafu /cize oranzovu farbu/ mne sa pacia viac take tie vesele farby, takze ja kupujem oranzove, zlte, bezove a tak :slight_smile: hoci cakame chlapceka :slight_smile: a to je na teraz vsetko :slight_smile:

@d.h.86 no uvidim, lenze kde si tu vanicku davate? tak ci onak do vane ci? cize ohybas sa furt rovnako :slight_smile:.. no este to zvazim.. u nas je problem v tom, ze mame dve domacnosti a tak ja musim nakupovat vacsinu veci dvojmo, trosku ma to stve :( ale predstava ze to furt balim a taham raz tak a raz tam.. tak to nie..
tiez sa mi velmi pacia tie mantineli do postielky ale ked vidim tie ceny somz toho na prasky.. ako davat 1300kc za jednu supravu sa mi zda hrozne vela.. ja teda nechcem nebesa.. treba to?! a tiez ani nechcem na postielku take tie kolotoce.. kamoske tak zacala skulit/silhat dcera lebo sa stale na to pozerala..
6. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz my právě dávali vaničku do ložnice,teda manžel ju vždy donesl,ale bylo to dost těžký a malej dost cákal kolem sebe,tak jsme v tom nekoupali a koupali se spolu ve vaně,manžel byl s malým ve vaně a malej byl na lehátku
ještě dělají přebalovací pulty s vaničkou na kolečkách
6. únor 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 hm tak na to nemame miesto :slight_smile: och.. no uvidime, nejako sa dohodneme s mm a podla toho sa zariadime.. idem si urobit konecne zoznam co vsetko uz mam a co potrebujem lebo akosi staaale neviem :( stale mam pocit ze nic nemam ale uz mam doma plny suflik veci roznych :slight_smile: taaak mozno nakoniec mam toho aj dost.. hehe
6. únor 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz ta supravicka je super, krasna :D
ja vanicku budem kupovat (resp. nejaky lavor, ktory potom, ked mimco podrastie, budem pouzivat na pradlo) a kupat budem bud na dlazke - teda ze vanicku polozim na zem v kupelni alebo v izbe a mozem si k nej klaknut, alebo polozim v kupelni na stolicku, nech je to vyssie.. vanu mame hlboku, takze to by som prisla o chrbat.. paci sa mi aj taky ten kyblik na kupanie..
6. únor 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz Po latkovem lehatku mi Kristynka hrozne sjizdela dolu, moc mi nevyhovovalo, taky ted zkusim penove.
6. únor 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean hm o tom kybliku som tiez rozmyslala, vraj je to pre deti dobre lebo sa tam fajne vyprdia :grinning: ale zas ta manipulacia mi nahana hrozu, to dieta totiz drzis za bradicku a tak ho umyvas, by som umrela od strachu ze ho chudaka utopim.. my mame tiez hlboku vanu a tiez som zvazovala ze by som ho kupala v obyvacke na sedacke.. sak co? da sa kde kade.. no uvidime.. na sk mam uz urobeny aj prebalovaci pult a mam to tam tak ze je tam hned aj voda cize by som nemusela nikam chodit.. a este by som pri tom aj fajne stala.. no dobre tak budem mat aj vanicku, ste ma presvedcili hehe
6. únor 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica a nebojis sa tych bakterii co pisali hore kocky? mne to tiez nepride nejake nebezpecne ale zas viem ja?
6. únor 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz jako prodávájí se a žneksý je kupujou ty pěnový,ale prostě se musí poctivě asi vymáchat a vyždímat,protože pak se tam drží bakterie a tak
6. únor 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz jj,kyblík je asi dobrý,ale viděla jsem v sama doma manipulaci s dítětem jak ho v tom koupat a nemám odvahu
6. únor 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek