• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@prinzesz Ja myslim, ze kdyz ji necham okapat a dam hned ususit, tak je to relativne k klidu. To bych se musela zblaznit, vsude je takovych bakterii, bacilu a roztocu a na te latkove jsem ji porad musela pridrzovat, navic byla moc zvednuta, takze jsem musela davat hodne vody, aby byla v teple a pak mi do ni sjizdela.
6. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica ved prave, bakterie a podobne zvieratka su vsade.. ja osobne sa ani nechystam drzat mimco v nejakej prehnanej sterilite :slight_smile:
no a kupat budeme bez podlozky :slight_smile:
7. únor 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean Prvni jsem nedrzela, druhe taky drzet nebudu, Kristynka je zdrava a to jsem opravdu vzdycky nesla omyvat dudlik, co spadl na zem :D
7. únor 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky, tak jsem po delší době tu. Srazila mě na kolena nějaká viroza, tak jsem teď jen ležela.
Jinak já pořizovat kyblík ani vaničku nebudu, malého budeme koupat ve vaně. A pořídili jsme mu pěnové lehátko, prý se bakterií bát nemusím, stačí jen pořádně proprat sprchou a pak vyždímat stočením do ruličky a pověsit. Prý je používají i dost v porodnicích, tak uvidíme. To, že protočíme trochu víc vody se vykompenzuje pořizovací cenou za tu vaničku, takže úsporu nevidím ani v jednom. Stejně to dítko povyroste a v té vaničce nebude chtít být :slight_smile:
Navíc jak píše Veronnica, z toho látkového prý děti kloužou dolu.
8. únor 2012 v 17:25  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme vaničku i lehátko (klasické látkové) půjčené, chci ho využívat aspoň do začátku, na prvních pár měsíců. Taky jsem uvažovala, že to bude zbytečné, ale nakonec zvítězil názor tatínka, že si při koupání udělám větší pohodlí, když si tu vaničku dám někam výš.
8. únor 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno těhulky :wink:
Tak mi včera přišel balíček s oblečením (většinou body s dl. rukávem) a jsem nadšená :slight_smile:
Inspirujte mě, co budete dnes vařit ? sím sím
9. únor 2012 v 07:58  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik
včera sme koupily v interspau v akci pampersky,a byli k tomu ubrousky zdarma,
my si objednali lehatko plastove a ma protiskluzove prvky.....

@ppampeliskaa u nas pečene maso a dušena mrkev-mnam :slight_smile:
holky chci se zeptat jak to máte s těmi pohyby,včera sem malou necítila celej den,až trochu večer,dneska asi třikrat,tak nevím jestli jit k lekaři,mam ten ult.tak srdíčko slyšim...jen abych nebyla u doktora za blbce tak se ptám jak to máte vy?
9. únor 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova taky se mi to ted stalo párkrát,že jsem skoro necítila,ale v noci řádí jak malej satan,byla bych v klidu
jinak já dnes dělam palačinky a možná žampionový krém
9. únor 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova Ty pohyby jsou v poho, mimi může být otočené jinak. Mě dr říkala, že mám začít plašit s tím, že není něco v pořádku, když mimi neucítím víc jak dva dny. Že může být otočené jen dovnitř bříška a to, že nemusím právě vůbec cítit. Takže se určitě nestresuj :slight_smile:
Super, akcí není nikdy dost :slight_smile: Já do porodnice koupila minule balík Happy bella, taky byly v akci. Tak nevím jaké budu kupovta pak :frowning2:
jinak děkuji za typ, nakonec jsem vymyslela kapustové karbanátky a kaši :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:16  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa mnam,to bych si taky dala,ted nemusim moc maso,tak kluci měli maso a ja jen mrkev a brambor :wink:
děkuju sem rada že to máte podobně,včera se mi už chtělo i rečet,už bych nechtěla zažit dalši potrat :frowning2: proto asi stresuju víc..
v babysamu sem objevila krásne foté povlečeni i snebesy,sice 1700kč ale je to fakt luxus i tatinek se rozplýval :slight_smile: tak asi koupime
9. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tak to já jsem masová...byla jsem před těhu a jsem i teď :slight_smile:
pošli odkaz na povlečení,ať se pokocháme :slight_smile:

d.h.86: mě taky vždy uklidní, když toho prcka pak v noci cítím. jen by nemusel začít hrát fotbal denně kolem páté ráno, to mě docela dost budí :grinning:
9. únor 2012 v 15:35  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady ho maji jen za 1350kč
9. únor 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj, ako tu citam o tom jedle, nejak mi vyhladlo :grinning: o chvilu padam z prace domov, tak si musim kupit aspon nejaky suchy rohlik na cestu :grinning:
Nasa bublinka kope teda az nadpriemerne, je to hyperaktiv :grinning:
9. únor 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já malou cítím často a několikrát denně, ještě se mi nestalo, že bych celý den nic necítila, ale může se to stát a nic to neznamená, pokud slyšíš srdíčko, tak třeba se ji dobře leží a proto nekope :slight_smile:
@billyjean aaaa tak vidím, že čekáte holčičku a už i jméno máte :slight_smile: Sára se mi líbilo kdysi, ale pak jsme ho změnili na Barbora, a to jméno zatím u nás drží několik let :slight_smile:
@ppampeliskaa já nevařila nic, v práci jsem měla závitek se zelím a rýži :slight_smile: jinak já jsem byla taky masová a pořád jsem :grinning:
9. únor 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ja som mala vybratych asi 10 mien a nevedela som sa rozhodnut (aj Barbora tam bola :wink: ) a potom prisiel manzel a povedal Sara.. tak bude Sara :grinning:
9. únor 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak to mate s tvrdnutim bricha a s cipkem? Ja jsem docela vydesena, jsem 26+6, cipek 28 mm, mekci a bricho tvrdy ve stoje skoro porad, nebo staci se pro neco ohnout. A doktorka me docela vydesila, ze mi hrozi spital. Takze premyslim, jestli se nechat stresovat a jet na pohotovost a nebo se na to vykaslat a ridit se pocitama :( Co vasi doktori rikaji? Diky.
9. únor 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica mě neřikal nic,kontroloval ho tim vnitřnim ult.ale nekomentoval..tak asi oki.no na muj nazor moc nedávej ja sem plašan už bych byla v nemocnici,zitra jdu radši doktorovi kvuli těm pohybum,už ani nespim k vuli tomu...takže ti bude muset poradit někdo normálnějši než ja :frowning2: ale jak sem byla v tom 7tt v nemocnici tak tam bylo hodně holek na kapačkach k vuli tvrdnuti břiška,a stim čipkem nevim..
9. únor 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme si potvrdila, že se mi dělá mlezivo. Přes den nic ale večer, když jsem v pyžamu se mi občas udělala mokrá skrvrna kolem prsou. Už to trvá asi 14 dní to jsem si myslela, že jsem se něčím zaprasila třeba při jídle :confused:
Co se týká problémů s čípkem a tvrdnutím bříška to skoro neznám, na kontrole mi doktror pokaždé říká, že je to dobrý. Někdy mám pocit, že mi bříško trošku tvrdne, ale za pár hodin už je zase dobrý. Snad se ti to zlepší.
10. únor 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejak nam to tu stagnuje :grinning: Ako sa vam dari? co mate nove? My sme boli prave na Valentina na kontrole, takze som mala najkrajsiu valentinku - pocula som srdiecko nasej bublinky :dizzy_face: O 2 tyzdne ideme na ultrazvuk, tak ju zas aj uvidim, hura :slight_smile:
Inak vsetko OK, akurat mi zacali opuchat nohy, a to paradoxne ked vela sedim.. takze behanie za klientami sa budem snazit udrzat co najdlhsie :grinning:
17. únor 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, take mam TP zacatkem kvetna :wink:
17. únor 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica ahoj, me brisko tvrdne jen par dnu..ale od 25tt musim lezet-zkracuje se mi del. cipek..nalez mam CS1 :unamused:
17. únor 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja bohuzel nemam moc co psat, lezim doma a bojim se, na druhou stranu si rikam, ze tezko zabranim necemu, co se pripadne stane, takze se nalady stridaji, ale je to na palici. Kristynka se mi zitra vrati po tydnu od nasich a i kdyz uz jsem steskem bez sebe, tak se bojim, jak to tady s ni sama zvladnu, kdyz ani nejsem schopna vyrovnat nadobi z mycky, aniz bych nemela celou dobu bricho jako kamen :(
18. únor 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jéjej ty máš termín jako já :slight_smile:

poslední dny mám při cestě z práce na nádraží pocit že porodím, tak mě bolí bříško. Asi jsem unavená, nebo co, ale když si pak sednu tak se to zklidní a je to v pohodě. Na kontrolu jdeme až prvního :frowning2: tak snad nás žádná špatná zpráva nečeká :unamused:
18. únor 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina ja jsem teda od zacatku tehu doma...ale brisko mi zacalo hrozne tvrdnout a v noci me boli zada jako bych dostala menstruaci.. :cry: pry jsou to poslicci..tak nevim.. :confused: ..na kontrolu jdu v utery tak jsem sama zvedava..
18. únor 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa já jsem ráda že do práce můžu chodit, doma bych se ukousala :frowning2: Tak ať kontrola dopadne dobře
19. únor 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina no ja doma byt musim-mela jsme tezkou a zdravi skodlivou praci..takze neda se no... :sunglasses: ..ale tak zarizuji veci pro malou..nakupuji pres bazarky..a ono to utika..
19. únor 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik

@veronnica moc ti držim palečky......
ja byla v pátek na kontrole,a taky mam CS 1,a neřikal nic,prej v normě...jinak byli sme na víkend v itálii v benátkach,no byl to záhul ale krásne.taky mi tam tvrdlo břicho ale to bylo z toho chozeni a z unavy,dneska sem skoro cele odpoledne prospala a je mi tedy lépe...¨jen co mi našli tak je zvýšena sedimentace,prej to nějaej zánět v těle,zitra jdu pro kontrolni výsledky....
19. únor 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tak to teda koukam, ze mas CS1 a nic ti nerikal.. :fearful: me hned rekl, ze musim lezet-jen pro jidlo a na WC a jen lezet az do zblazneni :unamused:
19. únor 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa No ja uz mam CS2 :(
19. únor 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek