• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@cuddle díky :slight_smile: jedeme autem, bylo to tak plánované, ještě že tak, letadlo v začátku není moc dobré, ale ve druhém trimestru už nevadí, my právě letěli na dovolenou, když jsem čekala první dítě, tak jsem to konzultovala s doktorem i kvůli eventuálním zdrav. problémům pak na místě .... prý když je to civilizovaná země, tak ok ... teď jedeme do Chorvatska, prostě klasika :grinning:
3. zář 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smidla no my uz se rozhodli, ze to proste odlozime ( nemela bych ukonceny 1trimestr ) a pojedeme pak az s prckem kolem tech 2 let , preci jen nechceme zbytecne riskovat , pekne si to uzijte
3. zář 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle myslím, že je to rozumné, však ono to moře neuteče :wink: a ještě jednou díky, užijeme si to, koukala jsem na počasí, má tam být minimálně 30st, u mě to stín jistí :grinning:
3. zář 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda ženy, našla jsem na testu //.. Můžu se k Vám přidat?
3. zář 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Jsem dnes 24DC.
Tak dnes ráno jsem lehce špinila asi tak ty 4hodky, a zatím tedy nic, papír čistý, tak že by už uhnizdění? :grinning:
Mrcha to rozhodně nebude, termín je až za týden. Trošku v podbříšku pobolívá a hrozně ty prsa.
Za týden zkusit testík, už by mohlo jít něco vidět
3. zář 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula teda holka, obdivuji tě!! Tak brzy po sobě děti a další na cestě, to by mě zabilo :grinning: :grinning: (v dobrém to myslím..)

Já jsem si ještě na gyndu ani nevolala, ale rozhodně vím, že dřív jak v 7tt tam jít nechci, OVU jsem měla o týden později, tak tomu bude odpovídat i plod :pensive: :pensive:

Holky pociťujete některá těhu nevolnost?
3. zář 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tehulinky,budu vas sledovat a gratuluji k tehu testikum.Ja mela termin porodu na 19.5. ale mala se narodila uz 15.5. uzivejte si to,utece to a budete mit krasna miminka. :slight_smile:
3. zář 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jesterka09 Já už měla párkrát nevolnost. A nejvíc včera a zjistila jsem, že sladké opravdu nemůžu, aspoň teda momentálně ne :grinning:
Já zas měla ovu pomalu o týden dřív, tak doufám, že mě objedná max. další týden :slight_smile:
3. zář 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 tak vždycky jsme tak chtěli:slight_smile: tak uviídme zda to zvládneme:slight_smile: jinak vyloženě nezvracím, ale mám neustále žaludek jak na vodě...
k dr jdu 14.9. bych měl abýt 6+3... tak uvidím zda bude něco vidět... ale nemohu se dočkat:slight_smile:
3. zář 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarana tak to máme úplně stejně, sladké miluji a v těhu i teda teď mě okamžitě má vášeň na sladké opustila :grinning: :wink: :wink:
@korcula myslím si, že to zvládnete levou zadní, prý to 3 děcko už takovej rozdíl není :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak přišlo ti v těhu s Aničkou jiné než s Honzíkem?
3. zář 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prave jsem se vratila z pohotovosti - zacala jsem odpoledne nejak spinit - takze nevim :frowning2:
na ultrazvuku byl gestacni vacek, tam kde ma byt, ale zatim maly, ta doktorka rikala, ze tak brzo tam stejne nic nevykouka a mam vyckat, pokud to bude slabe , nebo hnede spineni, pokracovat a v patek si jit normalne do caru jak jsem domluvena, pokud zacnu krvacet silne tak prijit k nim....klidovy rezim a takovy ty zakladni informace kdyz se nic nevi :unamused:
4. zář 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jesterka09 ahojky:slight_smile: já teda nevolnosti nemam:slight_smile: teda až na citlivá prsa a občasné pobolívání podbříšku se cítím tak nějak netěhotně:D
4. zář 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle držím moc a moc palečky, aby vše bylo v pořádku!!!
@zrofka tak to je určitě fajn :D
4. zář 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle držíme palečky at je to vše ok...

@jesterka09 tak jiný bylo určitě... už jen to že v prvním jsme měla spoustu času se pozorovat, což pak s pulročním miminem prostě nešlo, takže jsem prošla tak nějak tehotenstvím ani nevím jak... S Honzíkem mě pálila žáha na začátku, a Aničkou ne... zase jsme víc zvracela... ale ožná to bylo fakt i tím že jsme neměla čas odpočinout, v lidu se najíst a tak :sweat_smile:

@zrofka myslím, že nevolnosti zrovna nejsou to, po čem by člověk toužil, pokud se jim vyhneš, jedině dobře...:slight_smile: i ostatní příznaky svědčí že je to určitě ok:slight_smile:
4. zář 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09
@korcula holky diky
4. zář 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky moc vás zdravím:slight_smile:
dneska jsem objevila pozitivní těhu test :astonished: co jsem koukala na tabulky měla bych mít termín někdy v půlce května 2012 :wink:
už mám asi 14dní takový těhotenský pocit dělala jsem si test minulé úterý ale bylo sněhobílo, dneska mi bylo ale fakt divně tak jsem si ho odpoledne udělala a bylo to tam :sunglasses:
máme už jedno dítko-Deníska je mu 21měsíců tohle těhotenství jsme neplánovali ale stalo se a už se těším :wink:
ráda se k vám přidám
4. zář 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle Moc držím pěsti, aby bylo vše ok. Pár mých kamarádek mělo při těhu špinění a jedna dokonce prošpinila skoro celý těhu a všechny mají krásný zdravý děti, tak věřím tomu, že to u tebe bude taky tak :wink:
5. zář 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem objednaná na 16.9. k doktorovi :slight_smile: Bože můj, já jsem tak napnutá, aby to bylo ok. Člověk se vždycky na těhu těší a až to je, tak se jen nervuje, aby bylo všechno v pohodě :slight_smile:
5. zář 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mala_hodna supr // jsou vzdy krasne
5. zář 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarana dekuju
5. zář 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju, preventivne jsem volala do caru - sla jsem i na ultrazvuk, doktor rikal dobry, je tam gestacni vacek tam kde ma byt i embyjko pry je tam - zatim ze to odpovida 5-6 tt , a mam dojit za 10az 14 dnu znovu a to uz pry bude srdicko, no tak trochu me uklidnil, dostala jsem dalsi utrogestan a na zahu pry mam zkusit lizatka proti tehotenske nevolnosti , mam i fotecku, ale manzel ma fotak cely den sebou, tak mozna pridam pozdeji
5. zář 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle tak to je super, aspon trochu uklidnena...
za hodinu jdu na kontrolu, bojim a neni mi uplne dobre, asi me nasla ta nevolnost nebo co...
5. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka tak přeju hodně štěstí u dr. jsem zvědavá na další info :wink:
@cuddle podle mě se taky nemusíš bát mám v okolí spoustu mamin které na začátku kraváceli a mimča byli v pořádku, jen se tam pěkně hnízdila a zavrtávala :dizzy_face:
5. zář 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka to uklidneni pomuze.....
5. zář 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mala_hodna ahojky!! hezkej testík !!! gratuluji! :slight_smile:
5. zář 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
@mala_hodna gratulujju:slight_smile:

@betynka držím u dr poalečky... pak hod info

@cuddle to je moc dobře, že tě uklidnili...:slight_smile: bude dobře, uvidíš
5. zář 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mala_hodna grauluji :wink: neplánové věci jsou vždy ty nej :wink:
@sarana jééé jdu den před tebou :grinning: kdy jsi měla poslední MS?
5. zář 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 a já den před Tebou:slight_smile:
5. zář 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula tak to je Boží :grinning: :grinning: To bude nabitý týden informacema :grinning:
5. zář 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jste to řekly svým protějškům?
5. zář 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek