• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@werunqa tak já jsu dnes 27+1 a malá má 1083,ale prý je tak 27+3 nebo 4 :grinning: a s váhou jsu celkem spokojená,je fakt,že u malýho jsem nabrala za celé těhu cca 7-8kg,
24. únor 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 me se zdalo, ze je 1100g malo-ale gynekolog rikal, ze odpovida dle tydnu..toz nevim :grinning: .Jiny holky maji prcka tak o 100-200g tezsiho..
24. únor 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky studuji kazdy tyden pokroky..ale tam ta vaha je stejne cca.. :wink:
24. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa a ultrazvukově to máš taky jen cca
24. únor 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vsak jo :wink: , to mi ani delku nemeri-stejne je mala zkroucena :slight_smile:
24. únor 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa to mě taky neřekl,jen cca váhu
24. únor 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
me rikla delku nekdy ve 20tt, ve 25tt mi taky rekl jen vahu, i tedka v pondeli..ale tak ja jsem rada, ze je mala zdrava a roste...to mi staci :wink:
24. únor 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máte krásný váhy u miminek..super :slight_smile:
27. únor 2012 v 16:22  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa já myslím, že ta váha je dost individuální:slight_smile: Hlavně že jsou ty naši drobečci v pořádku...:slight_smile:
Já byla na KO taky v pondělí a to jsem byla 28+5 a málá měla cca 1350g....A opět se potvůrka nechtěla fotit....Takže tatínek jí opět neviděl...No příště už bude muset s náma...

Jo a holky, musím se přiznat, že vám závidím váhu....Já už mám 11 kilo:frowning2: Doufám, že na 15 bude konec.....Nebo ze mě bude fakt hroch:frowning2:
1. bře 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já vám písnu váhu až příští pátek, to jdu na Uz ve 30t. :slight_smile: Už se těším,až toho našeho prcka zase uvidím :slight_smile: jen škoda, že manža se mnou asi nebude moct jít kvůli práci :frowning2:

denysek: to není žádná tragická váha, neboj.. jsou těhulky co jsou na tom hůře :slight_smile: Hlavně, že ty se cítíš v pohodě a hlavně mimi, že je zdravé . Kilča půjdou potom dolu sama :wink:

Tak včera jsme objednali kočárek a dovezli autosedačku s adaptéry. Dnes by mělo dorazit povlečení s nebesy a pár hadříků. se těším :slight_smile:
1. bře 2012 v 10:49  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme dnes vyfasovali Magnesium :frowning2: prdelka je v pořádku, ale maminku trápí tvrdnoucí bříško, pravidelně, když jde z práce na vlak. Nemyslela jsme si že to tak bolí, ale někdy mám pocit že mi to bříško upadne :frowning2:. Dneska jsem se taky zaregistrovala u dětské lékařky. Jo a nahoře mám asi 6,5kg
1. bře 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik
tak ja dju příšti pátek na ko,budu 30+2tt..jinak břicho mi tvrdne taky,a to jím magnesko,začne mi u toho trnout levá noha a ruka a bolesti jak při menstruaci...takže mu to řeknu.
dneska sem už vše vyžehlila-3pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale myslim že za měsic se už ani nehnu,mam na hoře 6,5kg.
1. bře 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :slight_smile:

ja idem na kontrolu o tyzden v stredu :slight_smile:, budem 29+0tt uz sa taaak tesim :slight_smile: hm a ja mam hore uz 10kg.. mamka mi povedala ze nieco mam uz aj v zadku :slight_smile: ale mam fakt veeelke brucho :slight_smile: dnes sa ma kolega pytal ci cakam dvojicky..sedlak :slight_smile: no tak co uz?! ja to zatial nejak neriesim, lebo vazne sa moc neprejedam ani nic..
1. bře 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
talina: magnézko berou skoro všechny těhulky a je fakt, že mě třeba na břicho pomáhá. Hlavně nemám takové křeče do nohou, jako holčiny co ho neberou. Tak snad se ti po něm uleví a bude to jen dobré :slight_smile:

lajcikova: nemůžeš to mít ze spánku na zádech? tedy pokud na nich spíš, to mi říkala dr, že pak trnou končetiny. Mě řekla, že mám ležet ted už co nejvíce na levém boku,abych ulevila děloze. alt to dloubání apíchání bude asi u nás teď častější a častější :frowning2:
Včera večer jsme se doma s manžou nasmáli, ten náš prcek se kroutil a mě se vlnilo opravdu celé břicho :grinning: :grinning:
jinak nahoře mám 7kg a to dnes začínám 29t..a do kopce funím jak, kdybych čekala čtyřčata :unamused: Navíc je horor si zavázat tkaničky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2012 v 15:11  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denysek
me je to jasne-ono to nikdy neni a nebude presne-to az leda po porodu.. :wink: ja na to, ze musim lezet nijak extra nepribiram zatim :sweat_smile:
1. bře 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
taky ho beru-predtim jen na krece v nohach-tedka uz i na tvrdnuti briska-zatim 2x denne a moc to nepomaha..nejvic mi brisko tvrdne kdyz lezim a nic nedelam..au au :fearful:
1. bře 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa
ty tkanicky znam :frowning2:..sotva si nazuju obycejne kozacky.. :rolling_eyes: takze na jaro budu kupovat tenisky se suchym zipem
1. bře 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werunqa a @ppampeliskaa jooo tkaničky ty jsou taky príma, ještě že už skončili mrazy tak můžu nosit lehčí kozačky, ale nejvíc se těším až budu moct uklidit zimní kabát. Zatím se neodvažuju nosit jarní bundu.
S tím magnezkem, je mi jasné že ho potřebuju, čípek mám ok.
1. bře 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa no ležím nejvíc na zádech,jak lehnu na bok tak mam v břiše fotbalovej oddíl :wink: asi se jí to nelíbi,nejvíc mě boli při chuzi,to je jak šutr :rolling_eyes: od příštího týdne budu chodit na předporodni kurz,tak sem zvědava co se dozvím.dneska sem si obula botasky to byla paráda,uleva jak hrom. po obědě sem si lehla a pak jdu do ložnice a tam složena postýlka,ten chlap se zbláznil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě nemame to povlečeni jen matraci a prostěradlo...on je šílenec,kolikrát mám pocit že se těší víc než já,no snad mu to zustane
1. bře 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova my máme spaní na boku hodně rádi, když spím na zádech tak mám ráno pocit, že je mám vpůli zlomené. A postýlku už máme taky připravenou, zatím jsem jen na matračku hodila prostěradlo látkové po mě a do postýlky naházela věci co zatím nemám kam dát :wink:
1. bře 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
ja nosim porad jenom kozacky a stejne nez je nazuju tak u toho hekam :grinning: a prave premyslim co zacnu nosit na jaro..kabat uz ne, ten mam zimni a jarni bundy pres brisko nezapnu... :fearful: premyslela jsem o poncu-kdysi jsem videla hezke na Tescu..
1. bře 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no naštěstí ty moje kozačky se nazouvají celkem lehce a jsou na zip :grinning: no jarní bundy jsem ještě nezkoušela :angry: ale myslím že na tom budu obdobně, Pončo není špatný nápad, já přemýšlela že bych si koupila nějakou mikinu nebo větší softsheelku, no uvidíme
1. bře 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak asi vas vsetky tromfnem, mam hore 15 kg :grinning: brucho mi nastastie netvrdne, zato mam opuchnute nohy a brutalne ma boli chrbat :unamused:
tiez som akurat dnes rozmyslala, co na seba na jar.. mam par svetrov, co mi strikovala mamina, tak ich asi vyuzijem :slight_smile:
1. bře 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@talina
ja mam takove ty vysoke az ke kolenum,ale uz je mam pekne proslaple-takze poleti do kontejneru.. :wink: ..ja si zkousela jednu bundu a uz ji nezapnu, prave jedna holcina od nas chodila na podzim v tom poncu(byla tak v 8. mesici..) a nevypadalo to nejhur.. :sunglasses:
1. bře 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jasně, ale já nosím batoh, a ty by nevypadalo dobře :angry:
1. bře 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina to asi ne :sweat_smile:
1. bře 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean jééé, včera jsem tady odsud chytla trauma, jaktože jako mám 11 kilo nahoře a ostatní holky tady jen 6-7 kilo....Jsem si myslela, že nejsem normální :grinning: :grinning: :grinning: Ne že bych ti billy těch 15 kilo přála, ale jsem ráda, že nejsem sama přes číslo 10 :dizzy_face:

O tkaničkách ani nemluvím, u nich už hekám dobrý měsíc....Co budu dělat za měsíc nevím :sunglasses: Bříško mi pořád roste a roste:slight_smile: A malá se tam rochní, že mám kolikrát pocit, že mi z něj chce snad vyskočit.

Postýlku složenou teda ještě nemáme, pořád se o tom jen bavíme :grinning: , ale já si říkám, že je pořád dost času, ne?:slight_smile: Ještě jsem nezačla teda ani prát....Vy už máte holky vypráno?
2. bře 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tak možná na tom spaní na zádech opravdu něco bude...zkus se přemoct a dej malý prostor na levém boku, i přes ty kopance:slight_smile:

Holky, já včera hupsls do botasek, tkaničky rozvázané jen strčené dovnitř a jaká to byla pohoda, než když šněruju zimní kotníkáče nebo se cpu do kozaček :grinning:
Zímní bundy už mám fakt nadoraz se zapnutím, jediný co mi ještě je je zimní kabátek ale na ten už je zase vedro, protože se začínám potit :angry:

denysek, billyjean: holky nebojte my vás teď v třetím trimestru doženeme s těmi kily :grinning:

Dneska dorazilo druhý povlečení s nebesy, jsem z něj nadšená :sweat_smile:
2. bře 2012 v 11:05  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, me vam v noci chytaji takovy poslove, ze myslim, ze to nerozdejcham, cely bricho boli a obe trisla a cely zada, bajecny, to si snad z prvniho tehotenstvi ani nepamatuju. Jinak co se toho horciku tyce, ani ted, ani predtim mi nepomahal, jediny ucinek je, ze mam prujem, tudiz se vic hybou streva a tudiz to drazdi delohu jeste vic, ja jich mam predepsanych 8 denne. Takze asi jak u koho to pomaha.
No a jinak mam nakupovaci manii, jak jsem porad zavrena doma, porad koukam po eshopech, musim se krotit :D
2. bře 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek