• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
Ahojky, můžu se k Vám přidat? Termín mám také v květnu 2012.
Jinak něco o mně: čekáme holčičku Barunku, už se na ní s manžílkem mooc těšíme ( je to naše první mimčo), po dlouhém 2,5 letém čekání a 2 neúspěšných IVF to přišlo samo :slight_smile:
Nahoře už mám také 10 kg - fuj, jsem zvědavá jaká bude výsledná váha.
Magnésko neberu, naštěstí žádné křeče nemám., ale co mě trápí je to, že mi začalo praskat bříško, i když pravidelně mažu, no co člověk musí pro to své štěstí něco vydržet :wink:
2. bře 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denysek
@veronnica
ahoj holky.. kazda pisete sice o necem jinem - ale u obou vasich prispevku jsem jen ulevou vydechla - mam to uplne stejne!!!! :slight_smile: a to je tak krasne kdyz si muzu precist ze vas to taky nekde "picha a tlaci" ze nejdou zavazat boty a clovek je jak potapec kdykoli mu neco padne na zem - jeste ze moje mala mi tak rada vsecho podava a mam ji porad za zadkem :slight_smile: bez ni bych asi v pulce dne uz jen lozila po ctyrech a vubec by se mi nechtelo narovnat :slight_smile:
no a s nocnim spanim - hekam, funim.. chlop je ze me na prasky ze ho nenecham vyspat..ale me pali zaha jak cert!! silene me boli zada, spani mam trhane, bolave svaly, kycle.. mala v brichu radi hlavne v noci!! a ty kontrakce ani nemluvim..
jeste 8 tydnu do konce a ja netusim jak se tam dopracovat za techto podminek :slight_smile:
no a o internetovem shopingu mi ani nemluv - chlop prijde z prace a prvni otazka je: Kolik? :slight_smile: kolik ho to stalo ze me nechal doma 8 hodin bez dozoru :slight_smile:
2. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@trudy ahojky taky jsem tu dneska nakoukla :slight_smile: jen k tomu brisku - nekde jsem slysela/cetla ze je to dedicne - elasticnost kuze.. ja mam bricho jako slon, mazu 1x denne a zadne strie.. ale mam kamaradky co mazaly jak zjancene, briska polovicni a popraskalo - takze jak pises je to asi malinka obet za to krasne mimi v brisku :slight_smile:
2. bře 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik
tak ja už tedy i dožehlila :slight_smile: zbytek nehrotím,ono ten muj chlap stíha za mě
@kaeth01 takže u nás je to opačně,vždycky se ptám co jsi zas objednal a zakolik??? :grinning: to je pořad něco,naposled body-nike,ted zas kouka po přebalovaci podložce.sedí na netu pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mažu taky ale vidim že ty jizvičky stejně vylezaji,ale tak co už že?mam 6?5kg na hoře ale ja začínala na 90kg,takže mam až moc...
jinak u nas stále čtvrtky spíci,prostě to dítko nekope,ještě že mam ten ult.dnes je už opět ve formě
2. bře 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denysek tak to ma tesi, ze som ti zdvihla sebavedomie :grinning: ja to neberiem nejak tragicky, po porode nieco zide samo a co zostane, to budem riesit potom :slight_smile:
2. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova tak to mas sikovneho tatinka!! toho meho zajima jen obleceni v modre barve na kterem je velky napis - tatuv milacek, tata je nejlepsi, tata muj hrdina a podobne.. to ze cekame holcicku ignoruje a ze bych ji rada mela v necem ruzovem o tom nemuze byt rec.. :grinning: ale tesi se to jo.. rikala jsem si ze mu takove nejake tricko necham nekde natisknout.. ted jen zjistit kde :slight_smile:
taky mam cca 6kg nahore a taky jsem zacinala s vetsim zakladem :slight_smile: po prvni holcicce jsem bohuzel neshodila ani deko!! v den kdy sem otehotnela sem mela stejne jako kdyz sem sla rodit!!! rovnych 15kg navic :angry: ted doufam ze u druheho to bude jine.. nadeje umira posledni :grinning:
2. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trudy ahoj, taky čekáme Barunku :slight_smile: a taky se snažíme o miminko delší dobu :slight_smile: buď ráda, že ti netvrdne břicho, mě každou chvíli :confounded:
2. bře 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 Tak to se máš, že namáš strie :slight_smile: Objevilo se mi to až teď pod pupíkem, ale mám pocit, že se to ještě rozjede, no co :astonished:
@lucifereeek Je, tak to máme stejné. Koukám, že i stejný věk :grinning: A jak dlouho jste se snažili? My se rozhodovali mezi Barborkou a Adélkou no a vyhrála Barborka :wink:
2. bře 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trudy my se snažíme od listopadu 09. Tak u nás byla Barbora jasná, spíš s klučičím by jsme se hned neshodli, mě se líbí Matyáš a příteli Michal :grinning:
2. bře 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky jak tak koukam, tak ja asi pribrala malo-ve 29tt jsem mela nahore 4,4kg...jinak se mazu poctive od zacatku tehu a zatim nemam ani jednu strii :wink: a i kdyz jsem pribrala celkem malo, tak brisko mam dost velke-takze uz jsem se dlouho nevyspala :fearful: jen nez se otocim na postely to hekam jako blazen..a dneska me tak tvrdne brisko a boli zada ..hnus :rolling_eyes:
3. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
taky jsme meli pro kluka vybraneho Maytase :slight_smile: :slight_smile: ,ale nakonec budeme mit nasi vysnenou princeznu :sunglasses:
Jinak Adelka se mi libi-ale je tak moje segra a Barunka zase setrenice..vubec v moji rodine jsou hezke jmena dost prebrane :confused:
3. bře 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa taky jsem přibrala málo, 2,5 kg, ale já to mám asi i tím, že nemůžu jíst uplně všechno. :rolling_eyes: s tím tvrdnutím - mě začalo tvrdnout v 21tt - poprvé jsem se dost lekla, ale pokud to není nějak moc často, tak by to mělo být ok. S tím mazáním - taky mažu ale jen občas, nějak to flákám :grinning: koukala jsem na tvoji fotku z toho 28tt a dyť ty vůbec nemáš velké břicho :slight_smile:
Přítel si víc přál kluka a já holčičku, tak se to vyplní nejspíš mě :dizzy_face:
3. bře 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa libi se mi jak si zmenila uces.. hezka zmena! a tvoje brisko bych brala vsema deseti :slight_smile: ale docela chapu ze stihle maminky nemuzou vypadat jako almary :grinning: - viz muj pripad - a ze je to brisko "trapi" uplne stejne jako ty silnejsi.. jinak jmeno ktere mas vybrane je taky moc hezke!! krasnych jmen - a zvlast pro holcicky - je tolik ze je tezke si vybrat.. :slight_smile:
3. bře 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
nj-ale to uz je 3 tydny :wink: roste jako z vody...ani si neumim predstavit, ze bych mela mit jeste vetsi-fakt mi zavazi pri spani :confused:
3. bře 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01
nam se pro holcicku libilo moc jmen,ale za to pro kluka zadne :unamused: ..jen na tom Matyaskovy jsme se shodli..
Jinak vlasy jsem mela cca po ramena-na te prvni fotce mam dany prices :wink: ..moje mi moc nerostou, tak jsem to zase smikla na podkovu :sunglasses:
3. bře 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa kdyz nerostou - aspon dele vydrzi strih!! :wink: ja si vlasy prave proto nechala narust delsi, protoze na kazdomesicni chozeni k holici nemam cas a ani dost financi :sunglasses:
u kluka jsme meli se jmenem stejny problem :slight_smile: jedno jmeno a to jeste pri velkych kompromisech - takze za me - jeste stesti ze je to druha holcicka :grinning: bude to Zoe - k nelibosti cele rodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nam se libi a to je pro me hlavni.. a moje mala uz ted tak krasne rika "sestricka Zojinka" ze uz o jinem nemuze byt rec :slight_smile:
3. bře 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me to stve-driv jsem mela dlouhe vlasy-ale co se lecim se sz, tak je to hruza.. :zipper_mouth: navic do to ho tehu..asi si budu muset zvyknout na to, ze hold budu mit kratke naporad :frowning2: ..jinak u kadernice jsem byla mimo leden naposledy loni v cervnu..myslela jsem si, jak mi pres tehu vlasy narostou a ono nic :confounded:
Zoe znam jednu..uz z detstvi :wink:
3. bře 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 asi to víš, ale zoe (čti zoi) znamená v řečtině "život", podle mě krásný jméno .. :wink:
3. bře 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sonia79 to je mile ze to pises.. ja to napsala tak jak to vyslovuje moje mala :slight_smile: mela jsem prave strach aby to dokazala vyslovit, ale docela se s tim poprala na to jak je to tezko sklonovatelne jmeno :slight_smile:
3. bře 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa ber to tak - casem zkratime kazda.. maloktere zenske v 50tce slusi dlouha hriva.. kvalita vlasu jde do kytek s vekem - takze to ber ze si napred.. a zadne velke zmeny te pak na stara kolena necekaji - hlavne se na vse divat pozitivne :grinning:
jinak u me v tehu se rust vlasu taky zastavil malinko.. coz je zajimave u prvniho tehu sem to mela naopak!! takze jsem si rikala jestli opravdu necekam chlapecka.. dokonce i chloupky na nohach temer nemusim holit!! a to cely zivot holim obden.. je to zajimavy "stav" to tehulkovani :grinning:
3. bře 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja jsem byla hodne chlupata hlavne v I. trimestru :grinning: tedka uz je to lepsi.. :wink:
jinak ja jsem takova, ze pro me zenska ma mit proste dlouhe vlasy a muz kratke..takze jsem chtela mit vzdycky dlouhe-ale kdyz to nejde, tak to nejde :wink:
3. bře 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@werunqa ted si me rozesmala.. ty vlasy to je asi prokleti uplne kazdeho - i kdyz tak nejak jinak.. ja zase touzila po chlapovi s krasnyma tmavyma vlasama a mam doma skveleho plesateho tatinka, ktery by s vlasama vypadal jak magor :slight_smile:
mozna ze by se tu na MK hodilo zalozit tema "vlasy - moje prokleti" ja snad neznam osobu co by si neprisla postezovat.. na sebe, sveho draheho, deticky, ktere nechteji nosit culiky :grinning: atd..
dobrou..
3. bře 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vzycky chtela tmavovlaseho chlapa-a toho mam nastesti :wink:
4. bře 2012 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaeth01 tak vy máte i první dcerku pojmenovanou cizím jménem, tak další "netradiční" jméno se teda hodí víc jak typicky české :slight_smile:
4. bře 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek pravda.. ale tentokrat jsem hledala v ceskem kalendari :slight_smile: je to docela opomijene jmeno - myslim prave kvuli sklonovani a zdrobnovani.. prvni dcera se narodila v zahranici, kdyz jsme mysleli ze se sem nevratime.. no clovek mini - zivot meni :slight_smile:
4. bře 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 já s vlasy nemám moc problém, rostou zhruba tak jako dřív, ale hormony na mě dost řádí. já mám tak chlupaté břicho, že bych ho mohla depilovat :angry: .
Jinak Emma se mi taky moc líbí, ale poslední dobou je jich kolem spousta :frowning2: Ze stejného důvodu, jsem odmítla Annu. Ale když tak přemýšlím o jménu pro druhé (:sweat_smile: celkem brzo, co?) taky bych chtěla Stellu
4. bře 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak bricho se mi zatim moc neochlupatilo, zato "pod" bricho se radeji nedivam :slight_smile: uz jsem to tu resila na jine diskusi - jak to dostat pryc a pritom se nepodrezat :slight_smile:
jeste ke jmenum.. ja mela za to ze jmeno Emma uz kleslo.. myslim, ze nejvetsi rozmach to byl v dobe "friends", ja teda neznam ve svem okoli zadnou... Anna je naproti tomu klasika - to asi hned tak necouvne :wink: a Stella je taktez krasna.. jak rikam - je tolik krasnych jmen pro holcicky.. az je mi lito dat moji malinke jen jedno jmeno :grinning: myslim ze ji mozna dam dve.. at mam radost :slight_smile:
a premyslet o druhem na to neni nikdy dost brzo.. ja po prvnim porodu chtela otehotnet hned znova a jeste si dalsi adoptovat - byla jsem nadopovana hormonama, ze mi lezly i usima.. no nastesti jsem to ustala :grinning:
4. bře 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky,jak se tu máte?už máte vše nakoupené pro miminka?mě má zítra dojít košík pro malou tady z bazárku,tak se těším
kolem pulky až konce března nám budou dělat plastový okna a pak chci pomalu nachystat jak košík tak postýlku
a ted z mateřský si chci nachystat komplet tašku do porodky,už jen nepamatuju,co se mi hodilo a co vubec :grinning:
jinak jak máte miminka otočená?
4. bře 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Hlavickou dolu a s tim chystanim to tentokrat zase tolik nehrotim :slight_smile:
4. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica já teda nachystm tenhle měsíc,aspon to bude z krku,stejnak to budou věci co se nekazí(oblečení,hygien potřeby a tak)
no,my jsme zatim hlavičkou nahoru a přijde mi,že co cítím pohyby,tak cítím hlavičku pořd nahoře :grinning:
už se těším na mateřskou,musím poplatit zase plnoooo věcí,pak pojedu k našim,tak chci koupit malýmu něco na jaro(kalhoty a asi bundičku)
4. bře 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek