• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@veronnica tak brzke uzdraveni,ale říka se že pokud to trva déle jak tři dny,nebo jsou u toho teploty tak se ma jít k lékaři,ale v tvém případě bych šla hned,radši pětkrát zbytečně než cokoliv riskovat :wink:
@lucifereeek já sem myslela že to tako je tedy dražší :confused: já co viděla ve zlíně tak stál kolem 17tisíc :unamused: x-lander stojí 14tisíc a nejvic tedy ta camka,ale má ze všech největší korbičku...no ja sem fakt zvědava co nakonec koupime,je to děs..ta malá bude mít 20let než koupime kočarek :grinning:
7. bře 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova ake ma, prosim ta, rozmery ta CAM Cortina u sportaku? ja som stale zahladena do toho Firkon Verano LONG, sportova sedacka ma na dlzku 102 cm a hlboka korba 80 cm, to mi pride dobre.. a vaha konstrukcie 6,5 kg..
http://www.batolatko.cz/0,248,kocarky-firkon-verano-long-set--kolekce-2012.html

som si povedala, ze prerusujem zivnost a idem sa do porodu zapisat na pracak, nech mi stat trochen prispeje a plati za mna odvody.. uz to vybavujem treti den, potrebujem milion potvrdeni od milion uradov, ktore su, samozrejme, v inych mestach (zivnostak Praha, pracak Kralupy, socialka Melnik..) a to pevne dufam, ze nebudu chciet prechodny pobyt, lebo sa budem musiet trepat do Mladej Boleslavi :grinning: to uz by ma asi ozaj jeb.........porazilo..
7. bře 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova inak my tiez ideme vziat rodicovsky prispevok na manzela - chceme tych 11.400,-, ja nan nemam narok, tak vraj staci potvrdenie od manzelovho zamestnavatela (nejake 2 formulare) a mozem na zaklade toho o prispevok poziadat ja, vyplaca sa od porodu.. pokial ale nie ste manzelia, tak neviem, ako to je..
7. bře 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nechci vám do toho příliš kecat, ale známá se po roce používání Warrioru zbavuje, její roční dcera se už nevejde ani do sporťáku. Je fakt, že je ve fusaku, ale my na tom za rok nebudeme líp.... :confounded:
7. bře 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa neporadim ti co se tyce kvality kocarku - neznam.. ale chtela jsem ti napsat neco k barvicce - jen muj nazor - tak snad te to neurazi :slight_smile:
ja bych u kocarku sla taky spis do neutralni barvicky - jako manzel.. ne teda uplne nejake neutralni, klidne i s ruzovymi prvky, proc ne.. ale jde o to, ze kdyz pak budes mit holcicku v ruzovem a s ruzovou perinkou bude to jak pest na oko :slight_smile: tenhle kocarek je opravdu jak cukrkandl :grinning:
jinak ale nic proti vkusu!!! je to jen a jen nazor..
7. bře 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina no nevím, ale on není zas tak malý rozměry jsou 79x39 což některé kočárky vůbec nemají :slight_smile:
7. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova a byli jste se na něj podívat? třeba by ti to pomohlo k rozhodnutí :slight_smile:
7. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean
tak tady jsou rozměry uplně te nove kolekce http://www.eshopbaby.cz/cortina-x3-tris-special-2012-kocarek-cam/?subprod=57340
@lucifereeek jasně že byli,už sme prošli tři města a snad deset obchodu :rolling_eyes: ,tak sem fakt zvědava jak to dopadne :unamused:
7. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tak ten má teda fakt velkou korbičku, takovou jsem ještě neviděla :slight_smile: kočárek je pěkný, ale mě se nelíbí tříkolka :slight_smile: akorát ta cena teda
7. bře 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova a máš ještě nějakého favorita, nebo proč tě teda neoslovil?kvůli ceně? já byla včera kouknout na kočárek a po prohlídnutí jsem byla rozhodnutá :wink:
7. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já warrior omrkla do detailu - má jednu z největších hlubokých korbiček - 79cm, což nemají modernější variace. Kolečka aretovaná, terénní - nejsou hladké, jsou parádně velké, žádné mrňavky, což se doopravdy do města moc nehodí :-/ je ohodně lehčí než ostatní kočárky, což je super. Navíc jsem se dívala i na rozteč mezi předními a zadními koly a musím říct, že s modernějšími se dostat do MHD je docela zábava - nedávno jsem chytala kočárek a dítě, když maminka vystupovala :-/ navíc v zimě je to parádní, že má hřejivý fusak, což některé varianty sportovních verzí nemají. Překvapila mě autosedačkya- kvalitní materiál, stříška dost kryje. :slight_smile: prostě jsem do něj zamilovala - nejsou to už taka, jaké byly předtím - těžké, nemoderní, nízké, prostě teď je to úplně něco jiného. :slight_smile:
7. bře 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek zatím asi ta cena mě odrazuje,ještě favorit už několik let je x-lander,ten taky okoukavám...
i to tako je super,ségra měla ještě to staré a bylo to strašné,ted sou fakt hezke,jen ten co ukazal megy sem neměla ještě možnost ohmatat,tak nemužu posoudit....už 3tydny sedím na netu a čumím na kočárky,fakt nemoc
7. bře 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy přesně tak, já když jsem ho viděla ve skutečnosti, tak je fakt moc pěkný, lehký, i ty kolečka super, takže taky láska na první pohled :slight_smile: prodavačka mi taky říkala, že to už nejsou taka jak bývaly, a že tyto jsou srovnatelné s x-landerem, takže si myslím, že ok :slight_smile:
7. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tak x-landera jsem měla vyhlídnutýho jako prvního, ale nemá to co chci, takže jsem od něj upustila - třeba že se nedá otočit po směru i v protisměru, nedá se dát sporťák do uplnýho lehu, atd. takže jsem hledala dál a to TAKO mi fakt padlo do oka :slight_smile: tak to musíš zvážit sama, jestli se ti kočárek líbí a má vše co chceš a taky jestli dáš za to ty peníze. Třeba ještě narazíš na nějaký, který ti hned padne do oka :slight_smile: a bude i za rozumnou cenu, ještě na vybírání nějaký čas máš :slight_smile:
7. bře 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady pročítám vaší diskuzi o kočárkách. Mně se také moc líbil x-lander, ale má moc malou hlubokou korbičku, kvůli tomu jsme ho zamítli. Nakonec jsme se rozhodovali mezi Tako warior a Dorjan Danny Sport Prestige, ten nakonec vyhrál, už na nás čeká v krámě až si ho vyzvedneme. Má velkou korbičku, otočná přední kolečka, sporťák jde dát až do úplného lehu, jde dát jak po směru, tak proti směru jízdy.... no prostě se nám moc zalíbil. Tak snad budeme spokojení. A barvičku máme oranžovo - černou, přišla mi neutrální. :slight_smile:
7. bře 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trudy jj, dorjan je fajn, ale nelíbil se mi u něho sporťák :slight_smile:
7. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trudy dorjan sa pacil aj mne, ale nasla som nan velmi protichodne recenzie :/ ono je to asi kus od kusu.. kde su tie casy, ked bola k mani len jedna Liberta :grinning:
7. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,jak se tu máte?copak máte dnes dobrého?já dělala čočkovou polívku a buchtičky s krémem,ted si dávám,malej spinká,tak je klídek
ještě umyju nádobíčko a asi pujdem odpo ven
jinak co se týče kočárku,my máme camarelo Q12,podle mě hluboká korba hooodně velká,v poho se tam vejde prcek s fusakem,koupili jsme trojkombinaci za cca 11000Kč,což není moc,jsu spokojená,jediná trochu nevýhoda je brzda,ze spodu nemá vroubky a tak se trochu huř odbržujde,ale jinak super
7. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorjana jsem tez chtela-ale u nas je v bazarku nemaji..a novy mit nebudeme-takze musim vybirat z toho co je :wink:
Jinak k te barve-ja se neurazila, je fakt, ze je dost vyrazny-proto ho ani muj nechce.. :sunglasses:
Jeste mam moznost mit ten na obrazku:BEBE BENI - 4 RUNNER VIOLET2011.3-kombinaci v zaruce za 6000,-..ten se mi libi a mojemu taky.. :grinning:
7. bře 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tady jsem nasla ten samy - novy za 7800 - to uz takovy rozdil v cene neni..
http://www.tipstore.cz/?Page=30&show_detail=1173 ale neznam ten internetovy obchod, i kdyz maji i kamenny shop.. tento kocarek se mi libi - moc jsem ho nestudovala do detailu - jen od pohledu a i barevne moc hezky :grinning:
7. bře 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradíte mi nějake obchudky v olmiku s kočárky?mužou být i bazaárky,vím jen co je v hane,a na proti jak kika u toho bazenu,ale spíš jestli je něco veměstě?
7. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01
Taky jsem koukala kolik stoji novy.. no, ale tento neni dlouho pouzivany-proto je i jeste v zaruce a sportak neni pouzity vubec :wink: .Navic to bude platit tchyne-takze zalezi na ni :wink:
7. bře 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a ta cena 7800,- je za dvoj-kombinaci, kdyz chces troj-kombinaci tak je to o cca 2000,- drazsi :wink: .takze tech 6000,- za troj-kombinaci je dobra cena..
7. bře 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
koukám, že řešíte kočárky...my už ho máme na prodejně, takže ho tento týden vyzvedneme :slight_smile:
k Takku, kamarádka ho má a říkala, že hluboký kočár super,ale jak začala jezdit sporťákem, tak na něj nadává. 6e jí blbne brzda a strašně vržou kolečka i když je promazávají.
možná by vám mohlo pomoci podívat se na recenze tady: http://www.emimino.cz/zkusenosti/
jinak my jdeme do ABC design Viper4S..je sice těžší,ale zase o to stabilnější.. podle mě každý kočár má své výhody a nevýhody :slight_smile:
7. bře 2012 v 16:03  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak to potom jo, to se oplati..
7. bře 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ppampeliskaa
na emiminu jsem varena-pecena :grinning: , tam uz jsem to procitala.. :slight_smile: ale mojemu se ten Tako nelibi-kvuli barve..takze nema cenu to dal resit :wink:
7. bře 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa sem se dočetla že jsi z kroměříže?to máme kousek,sem z kojetína :wink:
7. bře 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jj, jsem z Km :wink: Kojetin znam..mam z tama byvaleho a taky segrin kluk tam bydli :sunglasses:
7. bře 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova a ja zase u tebe ted cetla -pohlavi zatim nezname :wink: chcete to jako prekvapko nebo to uz vite??
7. bře 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek