• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@kaeth01 víme měla by to být holčička,ještě se ale v pátek poptam,ptám se pokažde jak cvok :grinning:
@werunqa no ja sem spíš přistěhovalec z hranic,ale pomalu si zvykám :wink: nějak si nemužu zvyknout na to osazenstvo tady :unamused: mužu se zeptat jestli budeš chodit na kurz?ja bych měla jit zítra na tu školu co je u nemocnice,tak sem zvědava
7. bře 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
Je o tom mi ani nemluv-ja na ten kurz mela nastoupit uz v unoru nebo od zitrka.Na ZS Zachar-ale ze zdrav. duvodu nemuzu :frowning2: .Kvuli tomu, ze mi hrozi predcasny porod, tak mi ten kurz gynekolog zakazal.Ta PA mi nabidla, ze bude dochazet ke me domu,ale uz se mi neozvala..tak nevim..hrozne me to stve, tesila jsem se tam..ale co nadelam.. :fearful: jedna holka z Hulina tam take od zitrka nastupuje :wink:
7. bře 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí

taky se gynekologa pokazde ptam :wink: i vcera jsem mu rekla at jukne, jestli je tam porad pipinka :grinning:
7. bře 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova ty si z Hranic?? ja taky :slight_smile: jinak hadam ze z holcicky mate radost - proto se asi porad preptavas ne? :slight_smile: ja se ptam taky.. protoze tech penez co sem uz nastrkala do ruzove vybavicky - by me jeblo kdyby to byl kluk :grinning: ale mozna ze bych i to odpustila :slight_smile:
7. bře 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01
ja mam teda obleceni pevazne neutralni-takze i kdyby to byl nakonec kluk, tak v ruzove chodit nebude :grinning: ...ale stejne chceme holku.. :wink:
7. bře 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werunqa :grinning: přesně pokažde se ho ptám jestli ji nic nepřirostlo,chodím k hábovi je v pohodě.doporučil mi porodnici ve zlíně,takže budu rodit asi tam,sice návštěv budu mít minimum,ale duležite aby sme byli v pořádku.chtěla sem rodit v prostějově,no ale k vuli te tromboze mi to nedoporučil..
7. bře 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa vzdyt joooo :slight_smile: ja myslim ze jak uz jednou vis a nakupujes a planujes podle toho - tak at mas nejakou jistotu.. tech pripadu kdy se nakonec narodilo neco jineho je dost a dost :slight_smile: ale aspon neni nuda :grinning:
7. bře 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa ja mela u prvni holcicky taky vice neutralniho.. ted u druhe - to bude bonbonek :grinning: nic krome ruzove neberu ha ha - sem se na stara kolena pomatla asi..
7. bře 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
Ja jsem u Lastuvky-je skvely gynekolog.Na Habu jsem taky slysela chvalu :wink: .Jinak ja to prave resila-jestli Km nebo Zlin.Tady mam nemocnici 10 min. od baraku..a do Zlina by za mnou nikdo neprijel..ani muj by skrz praci nemohl jezidt kazdy den :confused: .Takze budu rodit asi v Km-stejne kdyz mi hrozi ten predcasny, tak je to jistejsi.. :wink:
7. bře 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no ja ležela na začátku v km na gynekologii-no co říci byla to hruza :angry: a nejvíc mě štvalo že mi nikdo nic neřekl,hledělo jich na ult.asi pět a nic mi neřekli,a ja čekala jestli ji bije srdíčko nebo ne,to mě fakt odradilo,nevím jak je na tom porodka,ale mnoho holek si stěžovalo že na porodní sály museji přes chodbu kde chodí normalni lidi,tak nevím,ale hába děla porodnika v km,ale doporučil mi zlín.tak asi poslechnu
7. bře 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01
ja mam ruzove i modre neco-koupila jsem od jedne maminky plnou krabici obleceni a tam to bylo namixovane..Jinak co jsme kupovali s mojim v obchode, tak tam jsme brali ruzove :wink:
7. bře 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
No to je prave to-ze nekdo si stezuje a nekdo ne :unamused: .Je to hodne o tom na jake narazis doktory atd.
Ja se o tom z mojim gyndarem bavila-jak to tady meli zavirat kvuli malo porodum atd.Tak jsem mu rikala, ze jsem neslysela moc chvaly na porodku-a on mi rikal, ze to na celou nemocnici vseobecne moc chvaly neni... :fearful:
Moje segra tady rodila loni-a byla spokojena s pesonalem, jen sestricky na 6-nedeli byly nektere protivne.Ale to muzou byt i ve Zline..to je tezko soudit.. :sweat_smile:
Budu to muset z mojim gyndarem probrat-on je taky porodnik v Km nemocnici
7. bře 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no na zlín taky žadna chvala,všíchni chváli porodni asistentky ale šestineděli nic moc,ale nevybereš si je to o lidech,hlavně at to mam rychle za sebou,a zbytek přežiju.on řikal že je jednodušší přenist dítě do jine místnosti než ho převážet,tak asi k vuli tomu,že kdyby něco tak jsou vybaveni...
jen se ho musím zeptat jestli epidurál se platí,nebo to hradí pojištovna to fakt nevím
7. bře 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja z epiduralem ani nepocitam...
7. bře 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova já se byla podívat na to tako tady, je to přímo v centru Olomouce - ale mají tam pouze TAKO http://www.karolkocarky.cz/index.php?option=com_contact&Itemid=3
7. bře 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek díky příšti týden jedu do olmíku tak se tam juknu.
@werunqa mužu se zeptat kam chodíš do bazárku?vím jen o tom co je u te tržnice,potom u kostela a na hoře u toho náměstí,je ještě někde?
7. bře 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa ono je opravdu nejlepší si ten kočárek vyzkoušet. Trochu si ho osahat, než ho objednáš odněkud z netu. Vím, že je to čas náročné,ale aby jsi pak nebyla zklamaná. Taky jsem si na netu vybrala kočár a pak, když jsme ho viděli s manžou ve skutečnosti, tak jsme se zhrozili. Nedal se pořádně ovládat a i ta barva vypadal v reálu úplně jinak..no jo, fotky umí hodně pokud je šikovný světlo :-/

Manža nakonec včera přijel domu dřív, tak jsme vyzvedli kočár a rovnou ho hodili k našim. Takže úkol splněn a moje dušička má o trochu více klidu. :slight_smile:
8. bře 2012 v 09:18  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa
ja bych z netu kocarek nikdy neobjednala bez vyzkouseni :wink: .A ani objednavat nebudu..budeme mit bazarovy..
8. bře 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
No divam se tam jak je byvala Straka u trznice,pak jak jsou ty Vietnamci na Druzbe, tak tam dole jak se jde do Moravske ulice je bazarek Ferda a pak jeste jak je cukrarna Vendula-tam je ten bazarek Pilikofi..ale ja si vetsinou hledam pres net :wink: , v Km a okoli..
Pac tady v tech bazarcich maji kocarky prevazne pro kluky :rolling_eyes:
8. bře 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, som tu zas dlho nebola :slight_smile:
vcera som mala poradnu, tak nas maly ma uz 1336g, dari sa mu akurat je zle otoceny, zatial koncem panevnim tak dufam ze sa este otoci, vraj ma este chvilu cas tak len dufam ze sa rozhodne spravne.. ja som mojmu dr. hovorila ze chcem rodit prirodzene a on bol normalne prekvapeny, ze sa naopak stretava s nazorom ze zeny chcu radsej cisar :slight_smile: tak neviem..
vcera som zas neodolala a kupila v CA bodicka :slight_smile: kupila som 1x pack po 3ks cisto biele s dlhym rukavom, a 1x pack bezove s takym medvedikom tiez dlhy rukav a tiez 3ks, a pak nadherne ponozticky biele :slight_smile: a dostala som zlavu na 12.3 na detske veci :slight_smile: tak tam este raz pojdem :slight_smile: vcera som uz pozehlila niektore vecicky co mame pozicane a este vyprala poslednu davku pozicanych a nase nove budem prat neskor.. furt este premyslam ze co mi je treba :slight_smile: hmm
8. bře 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz
Ahoj, nechces jit vyzehlit k nam :grinning: mam tu 5 pracek opranych a suchych-a nema to kdo vyzehlit :wink: .Jinak me chybi uz jen polodupacky..
8. bře 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa veru nechcem, vcera som mala dost.. tak som myslela na vas vsetky, ci vam to fakt robi taku radost toto zehlenie a tak.. bo ja som bola dead po tom.. dnes by som mala este nieco pozehlit ale nechce sa mi.. hmm
8. bře 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem nezehlila asi 6 let-takze me to radost nedela :dizzy_face: -ja zehleni NESNASIM.Na tady tuhle "hromadu" jsem se psychicky pripravovala-ale tedka zehlit ze zdrav. duvodu nemuzu.Tak mi to prijde segra vyzehlit.. :unamused:
8. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa ja som kedysi zehlenie milovala, teraz ma z neho bolia krize a nevladzem a ani sa mi nechce.. super ze ti pride pomoct segra, ty hlavne odpocivaj nech si v poho!
9. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojik
tak dneska kontrola,32cm 1445g a je zadečekem dolu,říkal že se snad ještě otočí
jinak včera první hodina toho kurzu,pocity smíšene,myslela sem že tam budou učit ulevove polohy,ale je to jen o tom co sebou do porodky,jak kojit a co v šestineděli,tak nevím no,ale už to absolvuju
9. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
Ahoj, vsak ty lekce jsou 4 a v kazde se uci neco jineho-ty ulevove polohy jsou v 2. lekci a u toho by mel byt i tatinek :wink:
Tady je to rozepsane:http://www.predporodni-priprava.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=3 :wink:
9. bře 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me ta PA Podhorna psala, ze by prisla ke me domu-trvalo by to 2,5 hodky asi a povykladala by mi vse,co vas uci na kurzu :wink: .Cena by byla stejna-500kc a jako bonus by prisla na kontrolu v 6-nedeli..tak do toho asi pujdu.. :confused:
Jinak pridavam fotku z dneska-31+1tt
9. bře 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jééé ty si štouplinka :grinning: to ja sem jak slon :rolling_eyes:
říkala že v druhe lekci tam bude ta laktačni poradkyně,a další týden si mame přivest partnery,a pak to šestineděli
9. bře 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me zavreli do spitalu :( Strevni chripka mi podrazdila delohu, cpou do me Gynipral a magnezkovy kapacky. Tady umru steskem po Kristynce a opet mi samozrejme nikdo nechce rict, na jak dlouho .. achjo, uz nikdy zadny tehotenstvi ..
9. bře 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
no tak mi pak napis co ses dozvedela zajimaveho :wink:
@veronnica
Jejda tak to je hrozny :frowning2:
9. bře 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek