• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@veronnica pevný nervy, nemám ráda nemocnice, ale v tomhle případě jde o vás oba. Hodně štěstí
9. bře 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica tak to mě mrzí :frowning2: hlavně at jste v pořádku,co se mnou ležely holky tak tam zhruba 14dni,ale tak uvidíš,třeba tě pustí dříve,opatruj se
9. bře 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypada to, ze nepusti, ze tech 14 dni to bude. Navic mi nasli v krvi nejaky zanetlivy markry po ty strevni chripce, tak budou jeste cekat, co se stane, jestli to zmizi nebo nasadi ATB :( Ja to nejak preziju, ale Kristynka je z toho chudak vyrizena, citi se asi odlozena, dnes tu za mnou byla a me bylo do breku, mam pocit, ze jsem ji uz snad mesic poradne nevidela, je to divnej pocit. Ale neda se svitit.
11. bře 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
... a holky, kolik vam vazi miminka? ...
11. bře 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica ahoj, joj moc ma to mrzi ze takto tazko prezivas to tehu! ale dolezity je prcek! aby bol zdravy, u teba je to trosku horsie ze uz mas jedno dieta doma a to evidentne trpi ze si prec.. no blba situacia.. no treba mysliet pozitivne aj ked je to veelmi tazke :( myslim na teda a drzim ti palce!

moje mimco vazilo min.tyzden v stredu 1336g sme o tyzden starsi podla utz :slight_smile: a co to tvoje? kedy mas vobec termin?
12. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica drzim velmi palce, nech sa vam uz komplikacie vyhybaju!
nasa bublinka mala 1700g, kopance uz nie su uplne bezbolestne :slight_smile:
12. bře 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
veronnica: moc držím palečky,ať je vše ok. Malá to zvládne, ikdyž je to šílené, pro vás všechny. hlavně ať tě dají dohromady a jste ty i mimi v pořádku. :wink:
jinak náš prcek v 30+1 má 1650gr a je prý o týden větší :confused:
12. bře 2012 v 15:47  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa teda,já už chci taky k dr na kontrolu abych věděla,kolik ta naše slečinka váží,ale na kontrole tuším v 28.tt jsme měli cca 1200g
12. bře 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 a kdy tam jdeš? taky mě to čekání na ut ničí. ještě, že malej je živej, že mě uklidnuje to, že ho cítím, když nejsem dlouho u dr. :slight_smile:
12. bře 2012 v 15:54  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa jdu 23.března,takže už za 14dní,ale i tak,je to děs,jelikož nebyli žádné problémy,tak mě nechtěl po 3týdnech ale zase po 4 :angry:
no jsu zvědavá,malej měl 43cm a 2050gramu
12. bře 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 bud ráda, že je to bez komplikací :slight_smile: to za to ten týden navíc stojí :slight_smile: je super, že máš s čím srovnávat...to u mě jsou tyhle míry nové
12. bře 2012 v 16:10  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa já mám celkově druhé těu uplně jiné,v prvním byli od začátku nervíky,asi i proto,že to nebylo přirozeně
12. bře 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já třeba ještě vůbec nevím, kolik váží, utz mi dělali naposled v 21tt, a teď bude až v 32tt :confused:
12. bře 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek fakt?to já ted měla dělané dva za sebou,ale spíš jen protože to chtěla dr z diabetolky,potřebovala vědět,jak na tom malá je
ale ted se už moooc těším,protože mi minule dr řekl,že příští kontrolu bude zase uz :dizzy_face: a manža chce fotečky naší princezny,on už má chudáček nervíky :grinning:
12. bře 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jj, vůbec jsem ji neviděla od té doby, tak doufám, že mi teď neřeknou, že to bude kluk :wink: za 14dní se to snad taky dozvím, kolik cca váží atd. :slight_smile:
12. bře 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak jste na tom s únavou. Na mě asi leze jaro, celý víkend jsem málem prospala, ráno jsem zaspala, v práci jsem taky byla zralá na postel. :confounded: No naštěstí kluci jsou ohleduplní a přehlíželi mojí dnešní neaktivitu :confused: .
Velikost prcka nevím, posledně mi to doktor neřekl, a na další kontrolu jdeme až 28. s tím že si rovnou vyzvedáváme papíry k mateřské.
12. bře 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 asi bude něco na tom, že se říká, že každé těhu je jiné :slight_smile:
luciferek: tý jo, to bych asi nedala tak dlouho prcka nevidět, já mám uz jednou měsíčně a i tak bych ho chtěla vidět více :grinning: ale ještě, že je aktivní a kope jak vzteklej, že vím, že je to ok :wink:

talina: jen odpočívej, tělo to potřebuje, když si o to tak říká :wink:
13. bře 2012 v 10:53  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica
me mala vazila ve 31+1tt 1600g a je pry o tyden napred podle UZ
14. bře 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
ja jdu na kontrolu 29. a taky uz budu ukoncovat neschopenku a zacinat MD :grinning:
14. bře 2012 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa
ty chodis na UZ jednou mesicne??ja od pulky ledna kazdy druhy tyden :confused:
14. bře 2012 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa já taky chodím jen jednou za 4 týdny, on si o každý doktro dělá posvém a taky s ohledem na stav maminky a miminka
15. bře 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werunqa Já jsem na tom teda stejně jako Tali....Jednou za 4 týdny...Asi to bude tím, že chodíme ke stejnému dr:grinning:
15. bře 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A musím se holky pochlubit....Už máme sestavenou postýlku...Jen náš mazlíček na ní kouká divně chudinka malej....Jsem ani nečekla, že to bude takhle rychle :grinning: Pořád mám zatím na všechno dost času....
A jak vám holky je? Už se nám to opravdu krátí....A začínám se pomalu bát co příjde....:slight_smile:
Mě teda až na bolest pod prsama (na hrudníku) a únavu je docela dobře, zaplať bůh....Je teda pravda, že toho už moc nenaspím a obracet břicho v posteli je nadlidský výkon :unamused:
15. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já chodím co tři týdny na ult.včera došel koš pro mimčo,tak už jen ten kočárek,a věci do porodky a máme asi vše,tedy doufám :grinning: hlavi jsou plínky,a abysme kojily,to je nejduležitější :slight_smile:
dneska jdu zas na ten kurz,bude tam laktační poradkyně tak sem zvědava
15. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denysek postylku sme aj my montovali vcera - ja ze aka romantika to bude, ale moj muz pri tom nadaval jak pohan :grinning: a zastavila som sa aj v lekarni po nejake veci, asi na mna dlho nezabudnu :grinning: inak sa tiez drzime, az na spuchnute nohy, bolave krize a trpnuce ruky v noci.. tak uz to nejak dobojujeme..
15. bře 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
werunqa: jj jednou za 4 týdny, mě to přijde normální u nás tak chodí všichni i u jiných dr. pokud nejsou komplikace :slight_smile:
jé holky postýlky vám závidím..my ji budeme stavět až na začátku dubna, protože mám pocit, že by se mi na ní jen zbytečně prášilo. :unamused: Navíc příští a ten další budeme mít u nás na víkendy návštěvy, takže aby nám jí prý nevykoukali jak říká manžel :grinning: Pak dovezeme najednou postýlku i košík co máme na mimi do obýváku. Máme to zatím složené u našich,aby mě to doma nelákalo to právě vytáhnout :grinning: :grinning:
15. bře 2012 v 16:34  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas stoji postylka uz tak mesic.
Jinak co ja vim, tak na zacatku tehu se chodi jednou za 3-4 tydny a od 6 mesice nebo tak se ma chodit kazde 2 tydny..Tak nevim :grinning: .V mem okoli tak chodi vsechny tehule :wink: .Jinak me uz chybi jen ten kocarek-v sobotu se snad na neho pojedeme podivat :rolling_eyes:
15. bře 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
werunqa: jednou za 14 dní je od 34 týdne. ale samozřejmě to může mít každý doktor jinak. Od 36 týdne pak chodíš jednou týdně.
A nad jakým kočárkem nakonec tedy uvažujete?
16. bře 2012 ve 13:39  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa
no ja chodim kazdych 14 dni od pulky ledna :wink: No zitra se jedeme podivat na ten Bebe Beni 4 Runner :sunglasses:
16. bře 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa ahoj holky, take se k Vam pridavam... na prohlidky jsem chodila 1 za 4 týdny, nyní půjdu na prohlídku za 3 týdny (30.3.)... myslím, že má doktorka mi stanovuje prohlídky nějak tak, jak to napsala @ppampeliskaa
18. bře 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek