• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@lucifereeek
ja mam koupeny polstarek i perinku..ze zacatku ma byt mimco na rovnem, takze ji to do postylky davat nebudu :wink: mam koupeny i spaci pytel-tak snad bude pres leto stacit :frowning2:
20. bře 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
ja mam sbalene presne to co ty..jeste jeden hruskovvy kompot a taky hroznovy cukr :wink:
20. bře 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@prinzesz
jj i ja mam sbalenou jednu rulku pap. kuch. uterek :wink:
20. bře 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvam se, ze jsem odepsala kazde zvlast..ale uz jsem se v tom trosku ztracela :fearful:
20. bře 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa však jo, taky mám spací pytel :slight_smile: ale peřinku koupím, však se neztratí a bude stejně časem potřeba :slight_smile:
20. bře 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billyjean jééé, to mám radost:grinning: Já jsem na 14, ale nikdo neříká, že tě nepřeběhnu:grinning:DD
20. bře 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek á mám teda zatím jen peřinku, polštářek až dle potřeby:slight_smile:
20. bře 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean waw krasne foto! presne dolezite je male, to ze je v poriadku! inac ja som este nasho maleho necitila ze by mal stikutku.. hm divne, inac moje dieta je velmi pokojne, obcas sa pohne inac furt len spi.. hm asi je po mne hehe
20. bře 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek
ja to mam doma, pac jsem spoustu veci dostala..jinak bych perinku taky zatim nekupovala :wink:
20. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,teda,tady se to rozjelo,já jdu v pátek na gyndu,budu začínat 8.měsíc,myslím,ale že je malá stále zadečekem dolu,jinak do porodky si začnu asi pomalu dávat věci dokupy,asi hned zítra
ten kllínek jsem neměla u malého,myslím,že to není třeba
a souhlasím,ze začátku se mimnku nedává polštářek,jinak já teda peřinky mám,koupila jsem je komplet s postýlkou i vlastně v košíku jsou
jo a někde jsem četla,že chtějí do porodky kopii manželovi občanky
a postýlky už chystáte?my ted dělali ty okna,tak ještě koncem týdne utřu prach a začnu prát asi v pátek nebo sobotu
a nevím,asi už pomalu povleču,prvně mi musí manža navrtat kolečka pod postýlku :grinning:
20. bře 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz mam postylku nachystanou..jeste cekam, az mi prijde nove povleceni s mantinelem :wink: zatim mam takove erarni jen :grinning:
20. bře 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už mám nachystáno snad všechno :grinning:a to už tak od 30 tt.....tedy akorát ještě dokoupit novou matraci do postýlky..ale to má za úkol babička.Jinak vypráno a vyžehleno mám už snad od ledna??? kočár mám v ložnici,přebalovák,kosmetiku,flašenky,prostě všechno..nějak mi přišlo zbytečné ted čekat při druhém :slight_smile: tak snad se nic nepokazí (pověrčivá nejsem).Peřinu- tedy spíš přikrývku sjem si ušila i polštářek,ale zatím používat nebudu, mám rychlozavinovačku - ta je lepší, mimi sebou hodně škube jak je malinké a pak špatně spí,tak je lepší zabalit ho,ale mám i spací pytel.....já jsem hrozná drbna,bych porád kecala..tak se omlouvám za dlouhé příspěvky :grinning:
20. bře 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě postýlka se skříněma má přijít dneska :slight_smile: tak o víkendu se sešroubuje a pak můžu prát a žehlit :slight_smile:
21. bře 2012 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@prinzesz to nasa Sara so sebou mrska v jednom kuse :grinning:

Inak postielku uz mame, vlastne asi vsetko okrem kocika.. uz len oprat a ozehlit.. :slight_smile:
21. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy ste tu take sikovne, ja mam oprate len veci ktore mam pozicane :slight_smile: svoje co mam nove este oprane nie su :slight_smile: postielku este nemame ani kupenu :slight_smile: nie to este poskladanu :slight_smile: my sa chystame na to az koncom dubna :slight_smile: teraz chceme este vymalovat byt :slight_smile: och zacinam mat depky ze vy ste uz tak napred a ja nic.. dokonca som si posledne dni kupovala veci pre mne ani nie pre maleho :slight_smile: no ja teda neviem..
@d.h.86 ja zacinam 8.mesiac zajtra :slight_smile: a teda tiez je nas maly zle otoceny.. och dufam ze sa este nejak zvladne otocit.. hoci neviem neviem.. moj dr povedal ze ma cas do porodu :slight_smile: skvele co?!
21. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean ty uz si na materskej? alebo kedy nastupujes? ja sa chcem s mojim dr dohodnut na posledny termin kedy mozem a to je 13.4. /piatok :slight_smile:/
21. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz no a mě dr na uz řekl,že má a emá čas :grinning:
holky,chci se zeptat,mám doma 20 čísel časopisu Betynka,potřebuju se toho zbavit,ale je mi líto to jen tak vyhodit,jsou tam cenné rady,nemáte některá zájem?přidala bych i nějaké brožurky nebo časopisy navíc
je to 10ks rok 2010 a 10ks rok 2011
21. bře 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
kolik mas tech rychlozavinovacek?ja mam jen jednu a 2 obycejne zavazovaci..a prave premyslim, ze koupim jeste jednu tu rychlozavinovacku :sweat_smile:
@prinzesz
13.4. bude mit muj narozky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@d.h.86
ja je taky doma mela...dala jsem je segre at si pocte-je taky tehule :grinning:

Jinak mi vcera dovezla segra dalsi obleceni na malou..fakt uz nevim, kam to budeme davat..potrebuju akutne koupit skrin :unamused: ..ale tedka na to nejsou penizky... :zipper_mouth:
21. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jen jednu mám, včera jsem si ji spíchla (mě totiž baví něco porád vyrábět)...myslím, že ti ty co máš budou stačit :slight_smile: stejně mimi bude mít pod hlavičkou plínku v té zavinovačce,tak myslím, že se to zas tak často neušpiní :slight_smile:
21. bře 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz ja som bola na zivnosti, tu som teraz v marci prerusila a registrovala som sa na pracaku, nech za mna plati stat :grinning: uz velmi nezvladam behat za klientami.. ale v kancelarii som dohodnuta, ze budem robit z domu aj popri miminku kolko sa bude dat..

Inak co sa tyka priprav, ja som sa spamatala az minuly tyzden, ono toho zase az tak vela nie je.. a hlavne ty mas termin az koncom kvetna, nie? neboj, nic si nezmeskala :slight_smile:
21. bře 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa my mame zatial 2 rychlozavinovacky a 1 vraj dostaneme a zda sa mi to uz vela, takze aj ja myslim, ze co mas, ti bude stacit :slight_smile:
21. bře 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean ahaa, tak to je ok :slight_smile: ok tak to mam este 2 tyzdne cas :slight_smile: kym zacnem.. no ale akurat sa chystame malovat a pak uz mozme pomaly zariadovat a prirpavovat..

inac ja mam len jednu zavinovacku a pak mam taku tu Kokon zavinovacku, sa mi fest pacila tak som ju objednala :slight_smile: a viac uz asi ani kupovat nebudem :slight_smile: ja sa stale len bojim ze mojmu dietatu bude horuco :slight_smile: ked ho budem furt tak babusit :slight_smile: ale mozno nie.. mozno to hovorim len preto lebo mna furt olieva pot co mi je tak teplo! aj vam je teplo?! mne posledne dni neskutocne!

@werunqa tak si na tvojho muza spomeniem ze ja oslavujem koniec prace a on narodky :slight_smile:
21. bře 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz tak to já mám naopak, já jsem furt zmrzlá a mám studené ruce :slight_smile: ale možná to je nízkým tlakem a taky tím, že bydlíme ve starém RD a míváme tu chlad i v létě :slight_smile:
21. bře 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja prave zase nevim, jestli vuzbec budu pouzivat ty obycejne zavinovacky..jsou to takove ty klasicke-co maminy pouzivali jeste na nas...a ta jedna je i dost velka, tak nevim.. :wink:
@lucifereeek
ja mam taky porad studene ruce a nohy...tlak nizky jako mrtvola.. kdyz drepim a vstanu, tak mi litaji hvezdicky kolem hlavy :sweat_smile:
21. bře 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jo tak to mám přesně to samé :slight_smile: někdy i chvilku nevidím. Já mám teda jen rychlozavinovačky, a dvě se budou hodit určitě. Já po nikom nepodědila tak ty klasický nemám, a koupit bych si je nekoupila, pač se mi to ani nelíbí :slight_smile: ale pokud jsi je dostala a jsou v dobrém stavu, tak proč je na druhou stranu nevyužít? :slight_smile:
21. bře 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
No ja je mam od tchyne-nevim, kde je vyhrabala...jsou neponicene-ale me se to prave taky nelibi..Krajky nejsou nic pro me..nebudu mit ani plymo v kocarku..prijde mi, ze uz se ty "krajky" moc nenosi....a jak jsem psala, me se ani nelibi..Takze tu zavazovaci budu pouzivat jen v noci na spani, aby byla pekne zavinuta... :wink:
21. bře 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa já na krajky taky nejsem :slight_smile: no však uvidíš, doma je mít můžeš v nejhorším je použiješ jen jako rezervu, kdyby byly ty další nepoužitelné :slight_smile:

ještě mě zajímá odsávačku hlenů máte? je potřeba ji kupovat dopředu? já nevím totiž ani jakou, tu na vysavač bych se bála používat :confounded:
21. bře 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no já měla u malého jen takovou tu mačkací malou s tím balónkem a ta je fakt na 2 věci....asi před 2 ma lety jsem koupilana vysavač a za nic na světě bych ji nevyměnila ! Nemáš se vůbec čeho bát, já dám vysavač na min. nebo střední sílu a odsáváme.Ta odsávačka se dává jen ke kraji nosíku, ne nějak dovnitř moc nebo tak a ten tah je tak akorát,tak se neboj, mozek miminku nevycucneš :slight_smile: Kdy ji koupit těžko říct, někdo nebývá nemocný někdo jo....ale hodí se určitě dlouho.Syn má 5 a sám si odsává,když má hnusnou rýmu.
21. bře 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek taky jsem se bála používat,ale rozhodně tím dítko míň trápíš,než takovou tou klasickou,kde musíš tahat z jedné strany ty,to trvá dlouho,a já osobně na to neměla ani plíce
na vysavač dáš na kraj nosíku a je to hned :sweat_smile:
21. bře 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek