• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@lucifereeek ja som si tu odsavacku uz kupila :slight_smile: citala som ze to nie je ziadna sranda ked dieta dostane rymu a ma fakt hnusny soplik.. pak ma zapal stredneho ucha a neviem ake dalsie choroby, takze ja som kupila tuto na odporucanie kamosky ktora hovorila ze je uplne naj!
http://www.dupydup.cz/nosni-odsavacky/odsavacka-na-vysavac
pride mi dobra aj cena :slight_smile:
21. bře 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak odsavacku nemam a zatim jsem o ni nepremyslela vubec...segra ji pro neterinku vubec nekupovala a mala "zatim" nebyla nemocna..tak ji ani nebylo potreba.. :sunglasses:
21. bře 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz ja som vzdy mavala studene ruky, teraz som ale tiez nejaka prehriata, hlavne v noci.. moj muz ma dvojitu perinu a este je mu zima, ja len polovicnu a som spotena ako...... :slight_smile:
Odsavacku som kupila taku tu co ja budem tahat z jednej strany - tu na vysavac som sa tiez bala.. :slight_smile:
Dneska som zistovala od segry, ako sa u dievcatiek udrzuje intimna hygiena, aby som nieco nepokazila :grinning:
21. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean
To ja mam malou neterinku, takze se muzu zeptat segry, jak mam pipinu umyvat atd-tak snad to bude OK :grinning:
21. bře 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billyjean zrovna jsemse chtěla na to pocení zeptat..tak koukám, že je to normální....já se kolikrát musím i převlíkat v noci jak se spotím,takyj sem bývala studená jako žába..ted se to u nás otočilo, manžel je žabák a já spocená jako prase :slight_smile:

zajímalo by mě, jestli už máte poslíčky, nebo jestli vám tvrdne břicho (do tohoto stádia těhu jsem se minule nedostala..tak mě to zajímá) :slight_smile:
21. bře 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no presne, ja som sa parkrat zlakla, ze som sa pocurala, aka som bola spotena na riti :grinning:
poslicky ani neviem.. niekedy mam pocit, ze by to mohlo byt ono, ale nie som si ista :slight_smile: a tvrde brucho asi ani nemavam, mozno ked dlhsie chodim, tak mam brucho ako plne kamenov - ale to mam skor tazke brucho ako tvrde :slight_smile:
a bolo vsetko ok pri tom prvom porode?
21. bře 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
me tvrdne brisko asi od 28tt a poslicky uz mam taky par tydnu :unamused: ..zrovna dneska me zase obtezovaly :angry:
21. bře 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean no ja se taky vždycky v noci leknu a hned sahám mezi "nohy" jestli náhodou neodtekla plodovka :grinning:....no při prvním právě praskla voda na konci 31 tt..pak me asi 4-5 dnů udržovali (malý byl chudák bez vody..ale ta se prej obnovuje),dostala jsem injekci na dozrání plic a 32+3 tabletku na vyvolání...a jako musím říct, že úplně super porod..kolem 3:30 rána lehké kontrakce, jako při ms....kolem 6:00 už víc,ale nic kvůli čemu bych křičela....a pak od 6:45 už to bylo nepříjmené,tlak na konečník atd (a to mě nehcali samotnou na por. sále...magoři) tak jsem křičela že pomoooc :grinning: alene bolestí,ale strachem, že co mám dělat..no a v 7:00 se malý narodil na 3x zatlačení....3 dny v inkubátoru, dýchal sám, pak akorát žloutenka (ta trvala déle) no a apk jsem byli asi po 8 dnech spolu na pokoji a učili se kojit a tak.....no přibíral luxusně, po 17 ti dnech jsme byli doma :slight_smile: nestěžuju si,tak jsem zvědavá co bude teď :slight_smile:
21. bře 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no mě právě tvrdne břicho snad od 20 tt.....ale jen je to takový tlak nepříjemný, jsem hubená,tak si myslím že proto :slight_smile: otvírat se nejspíš neotvírám,tak si říkám, že to asi poslíčky nejsou... u těch jsou i křížové bolesti a bolest v podbřišku ne??
21. bře 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
taky jsem stihla-ale nevim,jestli to ma nejaky vliv :wink:
ja beru od 25tt magnezko na krece v nohach a nejak chvili na to se pridalo i tvrdnuti briska-tak mi gyndar zvetsil davku...
u poslicku je bolest-jako by jsi mela mit menstruaci-boli me zada a to brisko :rolling_eyes: ...no ja uz otevrena trochu jsem :cry:

http://www.hami.nutricia.cz/cs/hami-klub/hk-clanky-pro-registrovane/hk-porod/co-to-jsou-poslicci/
21. bře 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no já mám doma zásoby magnézka....ale brala jsem ho jen když mi to břicho tvrdlo třeba hodinu co 5 minut.....ta štíhlost ,jsem někde četla, že to klidně vliv může mít, protože děloha není tak obalená tukem a je proto citlivější na dotek atak....tak poslicky nemam....ikdyz pri vareni me nekdy zacne bolet podbrisek,ale kdyz si lehnu tak to prejde.No gyndari radi dopuji magnezkem....me ten muj rikal, ze pokud to nepomuze to magnezko,tak je problem jinde a je treba jej hledat.U me to pomohlo kdyz bylo potreba....Jinak se chystam k dr. v nejblizsi dobe,ale maly me nakazil..nejakym hnusnym virem,tak jsem s nim doma...hold jaro s sebou nese i neprijemne veci :slight_smile: A to ze jsi otevrena nemusi vubec nic znamenat..cetla jsem tolik pribehu....muze se stat, ze budes i prenaset,takze klid .-)
21. bře 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 mě tvrdne břicho od 21tt a to co popisuješ, jakobych to měla zrovna dostat mám asi cca 2týdny ale zatím jsem to měla jen párkrát a bolelo mě v zádech tak to asi je ono.
21. bře 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No ja to vim, ze i kdyz mi hrozi predcas. porod, tak muzu prenaset :grinning: ..proto me stve, ze musim lezet, kdyz je venku hezky a mala treba nakonec do terminu vydrzi :wink: .
Ja to magnezko mela hlavne na ty krece v nohach-na tvrdnuti mi stejne nepomaha moc :wink:
21. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek mrkni na ten odkaz co jsem sem davala-tam jsou poslicci popsani :wink:
21. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no do toho 36 tt bych asi taky dodrzovala mirnejsi rezim..ale pak uz je mimi zcela hotove se vsim vsudy,akorat muze byt trosku hubenejsi,takze pak bych uz delala cokoliv beze strachu a dej se vule bozi :slight_smile:...tim lezenim se prej stejne porod nezastavi
21. bře 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jj to vypada na poslicky
21. bře 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No doktor rikal, ze mi mala otvira por. cesty tim jak mi na ne tlaci a proto chce,abych lezela s podlozenyma nohama, aby mala trosku sjela a netlacila na ty cesty..ale tak drzime se od 25tt, tak uz to nejak doklepeme :wink:
jen to lezeni je velka zabava :zipper_mouth:
21. bře 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa
@mmmiska83 jj, už jsem koukala na odkaz, no tak asi to je ono :slight_smile:
dneska jsem se probudila a cítím se fakt hrozně :confounded:
@werunqa to už nějak dotáhnete :slight_smile: ale jak říkáš, venku hezky a když musíš furt jen ležet tak je to otrava.
22. bře 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean no ja mam to iste, tiez mam vzdy studene ruky a teraz ich mam priam vriace, ja to tak nemam rada.. mna potom tie ruky tak bolia.. a to iste sa mi deje aj s chodidlami! inac tiez sa desne potim! obcas ked idem na wc tak mam normalne mokre gatky od potu :slight_smile: akoby som spinningovala hodku :slight_smile:
inac mne brucho tiez netvrdne, mam ale obrovske krce v nohach.. vzdy som ich mala ale teraz je to des! az na nevydrzanie.. beriem magnezko sumive tak zvazujem ze si dam 2 tablety, rano a vecer pred spanim.. a trosku mi zacinaju opuchat kotniky ale nic hrozne len trosku su.. inac je vsio ok..
poslickov mam asi aj ja, obcas ma boli podbrusko akoby na ms a krize ma bolia dost casto :slight_smile: tak to neviem, skor si myslim ze je to zo zleho drzania tela..
22. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa aha :unamused: ta kv tom pripade lezet radeji, drzim palce at donosis :slight_smile:
22. bře 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek taky se dneska cítím strašně ani jsem moc nespala...jinak nejvíc nesnášim,jak se člověk ráno probudí a má plný močák a střeva.....tak to mě to břicho šíleně bolí a táhne....a taky ja kse v noci přetáčím ze strany na stranu....hnus..jak se to mimi převalí celou vahou zase na druhou stranu..ale co už, to nějak vydržíme :sunglasses:
22. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@prinzesz ja v nohach krce nemam, len tie ruky ma ser..stvu :slight_smile: magnezko by snad mohlo pomoct aj na to.. vyskusame.. kotniky mam ako slonie mlada uz asi 3 tyzdne.. ale ako tu citam, cim vsetkym ostatne holky prechadzaju, tak si vravim, ze tie moje "trable" su vlastne o nicom :slight_smile:
mmmiska83 tak to prebehlo celkom ok, nech je aj druhy porod zbez komplikaci! :slight_smile:
22. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,no,koukám,že tady se řeší už poslíčci a tak,no v tomhle všem jsu jak prvnička,mám pocit,že u malého jsem neměla ani poslíčky,natož kontrakce a kdy odtekla voda,fakt netuším
včera jsem vytáhla věci pro malou,co mám v plánu prát,asi dnes dám první pračku,akorát tu nesvítí,tak to dám schnout domu
22. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,chci se zeptat,ten oddací list stačí kopie nebo musí být originál?
22. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86
moje segra taky v tehu zadny poslicky nemela, ani ji neteklo mlezivo apod.. :wink: kazdy tehu je hold jiny :grinning:
22. bře 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 no já právě taky nevím,ale mám sbalený originál + kopii :slight_smile:
22. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak to mlezivo nemam ani ja :slight_smile: aspon som to este nepostrehla, obcas ale citim take akoby brnenie v bradavkach.. alebo akoby mi nahle ochladli :slight_smile: prosto zvlastny pocit to je :slight_smile: ale zatial nic.. tebe uz tecie nieco?
@billyjean a ty mas mlezivo?
22. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky uz som sa vas to pytala ale okrem billyjean mi nikto nenapisal :slight_smile: nechavate sa profi fotit? a ked ano kde?
ja sa stale neviem rozhodnut ci take foto chcem :slight_smile:
22. bře 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz já se nenechávám fotit (z určitých důvodů, co s tím nesouvisí),ale mylsím že je to hezká památka :slight_smile: podle mě taky jdou udělat hezké fotky někde v přírodě,když ted svítí sluníčko :slight_smile: pokud má člověk trošku vztah k tomu focení :slight_smile:
22. bře 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek