• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
jo mlezivo..byste nevěřili, já kojila malého 3 m...ted je mu 5 let a od kojení mi stále po zmáčknutí bradavek vytekla kapka mleziva (či co to je)..takže mi nepřestalo téct nikdy....:-/ ale nijak jsem to neřešila a neobtěžovalo mě to.Jinak tedka už se mi tvoří dost mleziva,ale taky je to vidět jen když zmáčknu,jinak samovolně, že bych protekla, to ne :slight_smile: Jo a mlíka jsme měla jako nějaká kojná :grinning:
22. bře 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz me tece mlezivo od 20tt :wink:
ja se fotit necham i spritelem..sehnala jsme si jednu fotografku tady u nas..
22. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 mackat se to nema :wink:
22. bře 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa a to ako? to ti same vyteka? lebo ja sa toho az bojim.. neviem si predstavit ake to je.. hehe ja sa priznam, trosku sa bojim ze moje prsa sa po kojeni zmenia a uz nebudu take pekne ako su teraz.. hmm
22. bře 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz já asi taky půjdu s přítelem k jedné fotografce u nás :slight_smile:
22. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jj ja vim, ja to nemackam, jen jsem zkousela, ci se neco tvori, neboj :slight_smile:
22. bře 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz ted jsem nekde cetla, ze kojenim se prsa nezmeni,ale tim tehotenstvim jak se zvetsi ta prsni zlaza a tak, takze kojit muzes jak dlouho chces.....ja mela vzdy male prsa ,v tehu o 2 cisla vetsi i pri kojeni a po kojeni jsem je mela snad jeste mensi :slight_smile: ale je pravda, ze uz nejsou tak pevne :slight_smile: jinak zadne "lajdaky" :grinning:
22. bře 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@prinzesz
Obcas samo vytece-ale ne zadny velky proudy...proste citim mokro a na tricku mam flek...vetsinou mi tece jen z praveho prsu.Vcera v noci mi zase teklo a na tricku co mam na spani mam takove centimetrove kolecko zaschle :grinning:
22. bře 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
ja se nebojim :wink: jen ze se to nema vymackavat..
22. bře 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa a teoreticky vlastne proc se to nema?napada me jen kvuli tomu,ze to muze zpusobit kontrakce ?
22. bře 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ja mam do porodky doniest oddaci list bud original alebo overenu kopiu.. :slight_smile:

@prinzesz ja som zo zvedavosti skusila minule potlacit bradavky a vyslo par kvapiek, tak uz sa asi zacina tvorit.. vraj sa to nema vytlacat, tak odvtedy radsej neskusam a same nevyteka :grinning:
Fotky su podla mna super pamiatka, hlavne ak ich spravi niekto ozaj pekne.. a hlavne mas po starostiach, co starym rodicom pod stromcek - das spravit kalendar a je to :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teda mlezivo nemám zatim,ale brnění kolem bradavek mám,to si pamatuju i u malého
jinak teda já malého nekojila,ale dsávala mléko,celých 8 měsícu jsem vydržela a mléko jsem....vylévala
mazec
ráno jdu na 7 k dr,tak se těším,bude mi dr dělat uz :dizzy_face: ,odpo si jedu pro orfi,objednala jsem si kabelku :dizzy_face: no a v sobotu jdem na trhy farmářské se zabijačkou a v neděli s malým na karneval,tak se těším
22. bře 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa ahoj, mam dotaz - proc do porodnice hruskovy kompot (aby miminko nebolelo brisko z meho mlicka?) a proč hroznový cukr (snad kdyby miminku nechutnalo mlicko, tak ho tim prisladit - neni v porodnici jeste brzy na prislazovani?)? dekuji za odpovedi
22. bře 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupid ahojik,pokud se nepletu tak ten cukr je pro tebe k porodu,a kompot nevím :slight_smile:
23. bře 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz já se byla nechat nafotit minulý týden:slight_smile: Zatím ještě čekám na fotečky, ještě je nemáme, ale moc se na ně těšíme....Chtěli jsme na památku:slight_smile: Jinak jsme se fotili v ateliéru, venku když bude hezky svítit sluníčko to snad zvládneme nějak sami:slight_smile:
23. bře 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já už mám mleziva až až... :grinning: Nejhorší je, že nikdy necitím, že něco teče a pak se na sebe podívám a mám mokrý kolečka na tričku :grinning:
23. bře 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupid hroznový cukr pro maminku, je to na sílu a hruškový kompot bych tipla na dobré vyprázdnění :slight_smile: hrušky jsou mírně projímavé :slight_smile:
23. bře 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
tak to te napada spravne-muzes si tim vyvolat porod :wink:
@kupid
Takze hroznovy cukr je na energii-pred porodem nesmis jist-kdyby jsi nahodou musela akutne na cisare, tak musis mit zaludek prazdny!Muze se jen pit a dat si ten hroznovy cukr-dobije te energii, ktera je potreba :wink:
A hruskovy kompot je taky pro tebe-ne pro mimco.Vetsina maminek ma totiz po porodu problemy se zacpou a ten hruskovy kompot, by te mel "protahnout" nebo aspon pomoct se zazivanim :wink:
23. bře 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ten kompot je dobry i svestkovy, merunkovy..co mas zrovna doma :wink:
23. bře 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no,ale kolikrát se jde na akutního císaře,tak ten žaludek nemusí být uplně prázdný
jinak teda cukr si musím koupit,to jsem zapomněla,stejnak toho je ještě celkem dost co si musím koupit
23. bře 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86
co ja vim, tak musi-proto se behem porodu nesmi jist-max. pit nejaka voda bez bublin...proto se ji ten hroznovy cukr-doda energii a zaludek je zaroven prazdny :wink:
23. bře 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa víš co,my jeli jen na kontrolu,takže jsem snídala a pa mě valili na akutní císař
23. bře 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa
@d.h.86 holky normálně se asi nejí, neměl by být žalůdek plný-kvůli tomu, že by se mohl člověk udusit zvratky, ale pokud je to akutní tak musí lékaři jednat ať jste po jídle nebo ne. Pokud sníš jen něco lehkého tak by se stát nic nemělo, ale nejlepe nejíst, zaberou i rychleji léky epidural atd. Samozřejmě ne vždy dopředu víš, že se něco takového bude dít.
23. bře 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
v neděli se jedem podívat na tuhle cam cortinu,tak sem zvědava jak bude vypadat ve skutečnosti
23. bře 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc se omlouvám, že se vpadávám po takové době, ale mám takovej zvláštní dotaz a říkala jsem si,že když rodíme podobně, tak že by jste mohli mít něco podobného, tak to i tak zkusím,abych se malinko uklidnila...Jde mi o pohyby miminka, jsem ted 33.tt, malinkej byl ve 30.tt podle utz akorát,takže i všechny testy v pořádku, ale znepokojuje mě jedna věc, a to jsou malého pohyby, teda hýbe se přes den krásně,ale někdy,když si lehnu, tak vypozoruju, že mi v bříšku celej jakoby pulsuje(škytka to není,tu máme taky a ta vypadá jinak)jako by se houpe, hrozně rychle, ze strany na stranu, nebo mi jen zvědá pupík, vypadá to jako když se houpete na těch lodičkách na pouti, nebo jako by hrozně rychlé dýchání(četla jsem něco o tom,že si nacvičují dýchání,tak že by to bylo třeba to)No mám z toho teda pěkně blbej pocit, jestli nemá třeba omotanou šnuru někde a nemá ji přiškrcenou, někdy to dělá třeba i půl hodky, je to fakt divný:(
24. bře 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek :confused: ahoj,no to bycha si zašla raději k dr.... to je fakt divné, škytku máme taky,ale to se tomu tedy ani zdaleka nepodobá
24. bře 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě..já tam asi zavolám a zeptám se:(
24. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek
Ahoj, tak moje mala dela v brisku ruzne kreace..ale nikdy jsem za tim nehledala nic divneho.. :zipper_mouth: takze nevim..pro tvuj klid bych sla k dr-tim nic nezkazis :wink:
24. bře 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak se hlásím po delší odmlce.
Ve středu jsem byla u ta mě ihned nahnala do nemocnice, zkrátil a změkl mi čípek a mám cs4, řekla, mi že to vidí, že do konce týdne asi porodím, pokud se to nepovede udržet. takže od čt mám denně čtyři kapačky a krom wc nesmím z postele,ležím hlavou dolu a nohy nahoru...tak čekám jak to dopadne, Trochu se to zklidnilo, předtím jsem měla břicho pořád jako kámen, teď to trochu polevilo. Takže, když začnu rodit, převezou mě do nemocnice kde mám rodit, protože tady se o takového prcka nepostarají. Navíc to mám císařem.
Tašku do porodnice zabalenou pořád nemám, neměla jsem to ještě koupené. To samé věci z lékárny pro mě ani pro prcka taky ještě nemám, tak dostal manža seznam a příští týden vše dokoupí,aby mi to mohl donést, kdyby se náhodou opravdu prcek rozhodl jít ven. Říkal, že vlítne když tak do dětského pro pidi oblečky, protože jsem nekupovala nic pod 56. Tak uvidíme co a jak bude.Přemlouvám malého,aby ještě alespoň týden, 14 dní vydržel, tak uvidíme jakou mám autoritu coby matka :grinning:
jinak mlezivo jsme měla jen chvilku a pak nic, poslíčky zatím nic. Takže u mě je to fakt z ničeho nic.
Takže pokud některá něco nemáte, nestresujte se, drahá polovina nebo někdo z rodiny to dokoupí a dá do kupy než přijde z porodnice domu :slight_smile:
24. bře 2012 ve 21:13  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa držím ti moc palečky aby ste vydrželi aspon ještě 14dni :wink: opatruj se
24. bře 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek