• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
jinak moje břucho až do dneška a k tomu +8kg :angry:
24. bře 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa
Drzim palce at vydrzite jeste chvilku 2v1.Ja nastesti mam vsechno pobalene do nemocnice pro me i pro malou..a obleceni mam i vel.50 par kousku(snad nebudou potreba.. :fearful: )..Moc drzim palecky at vsechno dobre dopadne!! :wink:
24. bře 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
to me prijde z nekterych fotek, ze mas mensi nez ja.. :confused: :wink:
24. bře 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa ta posledni je aktualní,a je to focene asi od 24tt,a skočilo až ted za posledni měsíc
25. bře 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa tak držím palce ať to vydržíte aspoň těch 14dní :slight_smile: kapačky a klid to třeba ještě chvilku zdrží ten porod.
25. bře 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa drzte sa, nech je vsetko OK!
25. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju moc za držení palečků :slight_smile: jste zlatíčka.
jinak k zavinovačkám jak tu některá psala, tak mám jednu rychlozavinku se stahovací mašlí a jednu klasickou se třemi stuhami. jinak na cestu z porodky mám slabou fleecovou zavinku do autosedačky.
klínek kupovat nebudu, je třeba jen pokud je mimi nemocné nebo hodně blinká,ale to se dá vyřešit i podložením postýlky z jedné strany pod hlavičkou, takže mi přijde zbytečný. deku a polštářek jsme koupili, sice teď to nevyužijeme,ale pak ano a bůhví jak na tom budeme s korunama :grinning:
do porodky pro mimi, krom plen a kapesníčků brát asi nic nebudu, prý to tam dávají. nechám ho v erárním oblečení a kdyby něco manža to vše doveze, stejně tam za námi bude pak určo jak jen to bude možné :slight_smile:
pro sebe jsem si dnes objednala dvě kojící košile,ale třeba je tam ani nevyužiji, pokud ty jejich erár budou rozumné, nebudu si ničit své :sunglasses:
25. bře 2012 v 09:45  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa ježda mane,tak at vydržíte ještě chvilku,aspon do toho 36.tt
jinak já mám konečně daná kolečka k postýlce,ta´tka s malým dávali dokupy:slight_smile: a přidělaný šuflík,takže jsem postýlku povlíkla a dám přes ni prostěradlo,asi i rovnou povleču košík do obýváku a zakryju,nechci aby pak musela zase tchyně na poslední chvíli lítat a taťka bude mít asi co dělat,když bude lídat malýho
jinak jsem dala další věci do kufru i vyplněné papíry do porodky a oddací list a tak
akorát budu muset bárt asi větší kufr,abych nemusela mít ještě milion igelitek,nebo si bererte cestovní tašky?
jjinak u nás po páteční kontrole celkem nic,navrch 8kg,čípek ok,nic se nechystá,zatím zamknutá :grinning: malá hlavičkou dolu
10.dubna jedu do nemocnice na ultrazvuk,tak se těším,měli by malou dukladně přeměřit a zjistit jak je na tom jizva po prvním císaři,zatim jako ok,ale až padne bříško dolu,tak nevím no
ted jsem dala malého spát,pujdu se namalovat a tak,pak se naíme a ve 2hodiny máme dětský karneval,tak se těším
25. bře 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ja si koupila dneska jeste jednu rychlozavinovacku od jedne maminy od nas-za 50Kc..bohate staci, je v bezva stavu :wink:..
Jinak do porodnice si neberu ani zupan ani kosili-vezmu si jejich erarni a stejne tak obleceni pro malou-muj mi doveze az posledni den obleceni pro malou v kterem pojede domu :wink: .
Radeji at je tam v tom jejich erarnim, nez abych ja pak tahla domu tasku spinavych veci z nemocnice.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86
ja si beru cestovni tasku + jednu igelitku, v ktere mam sit. kalhotky a porodnicke vlozky..
25. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppampeliskaa taky držím palečky ať ještě chvilku vydržíte .-) já rodila 32+3..zpět jsem o tom psala a v poho,ale lepší do toho 36 tt at jste brzo doma :slight_smile:
25. bře 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, bolí vás taky stydká kost a celkově kyčle???já v noci skoro brečím jakse má m přetočit :-/....a jinak máte nějaké strie na bříšku?
25. bře 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
Me boli stydka kost neskutecne, nemuzu se ani oblect,ani chodit, ani se v noci pretocit na posteli :unamused: .Kycle me neboli..
Rikala jsem to gyndarovy a on rikal, ze se mi roztahuje ta spona mezi stydkou kosti nebo co...aby mela mala kama projit..ze jsem stihla, tak si telo dela "misto" nebo co.. :slight_smile:
Jinak strie na brisku nemam :grinning:
25. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa já to právě u malého neměla...ale ted to je šílené :-/ a ještě když mám jít v noci na wc...se musím držet zdi abych tam došla....no co, už to asi musíme nějak vydržet..nejspíš na tom něco bude s tou štíhlostí..já mám normálně 45 kg a 162 cm....od přírody....Strie taky nemám, ale začalo mě dost svědit břicho...někde jsem četla že někomu se udělaly až třeba 2 týdny před porodem....tak snad to nebude můj případ
25. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
Taky jsem slysela, ze nekomu vyskocily az pred porodem-no to by me asi jeblo :angry:!!To jsi o 10cm mensi nez ja :grinning:
25. bře 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no ani nemluv.....na prsou mám pár strií z minulého těhu.....jsem si je totiž nemazala....a říkala si, že co to tam mám za fialkové žilky mno.....ale tak to člověk schová,ale v létě v plavkách bříško fakt neschováš,tak třeba budeme mít štěstí :slight_smile: ono to je prý i geneticky dáno...u nás v rodině na břiše strie nikdo neměl :slight_smile:
25. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No me se delaji nejaky fialkovy jako by trhlinky na prsou-nevim jestli jsou to strie nebo praskle zilky-pac prsa mi nerostou..Ale tak prsa se schovaji-jak pises.. :wink:..a na brisko se daji pri nejhorsim koupit monokyny nebo tankiny.. :sweat_smile:
Jinak nevim jestli u nas v rodine jsme nachylni na strie-ja jsem ze 7 deti-takze u mamy byly strie asi nevyhnutelne... :sunglasses:
A segra ta je ma taky-ale proto, ze naraz pribrala ke konci tehu +18kg :confused:
25. bře 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik
tak kočárek sme nakonec koupily a máme ho schovanej u známych,sravily sme se ještě v ikey a tam sem si koupila přebalovací podložku,a boty do sprchy :grinning: jionak tam nic nebylo...tak už jen drobnosti do porodky a mužu rodit,kočár mám tak sem už v klidu
25. bře 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, jak tak pročítám vaše problémy, tak nevím zda se těšit nebo ne na středeční prohlídku. Od středy by jsem neměla brát magnésium, jsem sama zvědavá co to se mnou provede. Poslední dny mám pocit, že to mé prďolátko má míň a míň místa, to jak tlačí na stěnu dělohy. Od spousty známých slyším, jak mám malé bříško, ale mě to zase nepřijde. Strie zatím nemám a přibrala jsem asi 10kg, mlezivo teče jak kdy a občas mě bolí kyčle, asi jak se tělo připravuje k porodu.
Měla bych na Vás jeden dotaz, hodně vídám v bazarech těhu oblečení od velkých prodejců, sama bych si chtěla něco koupit na jaro, ale když jdu třeba do C&A nebo H&M, tak nic pro těhulky nenacházím. Nemáte zkušenost?
Přikládám fotku bříška z 33tt. :slight_smile:
25. bře 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no hezky, 7 deti, ty jo ,tak to klobouk dolu :slight_smile: jo a urcite je to i tim,ze nekdo rychle pribere nebo tak...no s temi prsy nevim nevim...ja to taky tak mela, sice se mi zvetsily...ne ze by nerostly (u prvniho) .uvidis no...tedka mi moc nejak nerostou jak u prvniho..:-/ a ja si rikala jaka nebudu dudistka alespon po dobu kojeni :grinning:

ted si jdu dat slofika...po 2 h uklizeni..pac me to boleni te kosti a podbrisku nebavi a kdyz lezim je to horsi....:-/ uz at to je za mnou
25. bře 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina ahojky, fajne brisko malinke, ja taky nemam nejak velke,ale taky mam pocit ,ze kazdou chvili prasknu :-/ ze uz mala nema zadne misto....no a k tomu obleceni, ja toto tehu nekupovala nic primo pro tehotne,mam extra bokove sede kapsace....a delsi trika...bundu zimni z minuleho tehu a ted ponosim jarni...kterou sice nezapnu,ale zas uz neni takova zima..stejne chodim jen se psem :slight_smile: tak netreba a navic, to uz je za par.....me to prijde zbytecne investovat do tech drahych tehu hader...na tu chvilku :slight_smile:
25. bře 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 já nosím od 2-3 měsíce těhu kalhoty, vadilo mi jak se knoflík s poklopcem zaryl do bříška, spíš jsme měla na mysli nějaké triko. Sukni asi vyřeším, přešití menší sukně na těhu (s pásem). Jsem zvědavá jak se to povede, nikdy jsem na sukně a šaty nebyla, ale poslední rok jsem se nějak přetočila :grinning:
25. bře 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina aha..tak mě se nic nezarývá :slight_smile: jsou fakt mooc bokové a do nich mám dlouhé tílko...jinak i legíny se dají ještě,to je taky pohodlné :slight_smile: Segra si trika kupovala normálně v New yorkeru....akorát prostě o nějaké to číslo větší...sukně je pohodlná :slight_smile: určo se to povede,není na tom co zkazit (pokud nešiješ poprvé :-P)
25. bře 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda nosim svoje obleceni nebo si dam leginy-prijde mi zbytecne na tu chvili kupovat nejak tehu obleceni-je to zbytecne drahe :angry: ..
Ja mam to brisko takove spicate a hrozne nizko :zipper_mouth: ..dneska se citim zase vyrizena..vzdycky navecer mam pocit jako bych mela horecku..zase jsem zvracela :fearful: ..samo lepsi :frowning2:
25. bře 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 @werunqa je fakt, že mě větší trika nenapadla :sweat_smile: díky, ale s legínama bych asi s mým pozadím nevyšla, ani bez bříška :grinning: jak píšu tehu kalhoty nosím skoro od počátku tak se mi to vyplatilo, jen sehnat něco na jaro :frowning2:
26. bře 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si koupila na začátku 6.měsíce akorát těhu rifle, vadil mi přes to břicho pásek a celkově to je pohodlnější s těma těhu, jinak jsem nic jiného nekupovala. :slight_smile:
26. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak to já narazila v Kiku někdy před vánoci nebo tak na černý kalhoty bez knoflíku a zapínání,vzala jsem si trochu větší a jsou mi fajn-za celých 60Kč :grinning: a kdyby bylo nejhuř,mám jednu těhu sukni po švagrovce
a trika jsem si nějaká koupila ne vyloženě těhu,takže ok,spíš jsem měla strach skrz bundu,ale to se taky nějak pořeší,v šak se dá celkem už chodit ve svetru
jinak dnes jsme zase samy s malým doma cca až do 17hod,tak pujdu umýt nádobí,dám vařit brokolicocou polívku a najdu recept na perníčky,chci udělat na velikonoce
a pak asi nějak v klídku zase trochu poorvnám malýmu věci,povleču košík pro malou
jo a na příští uterý jsu objednaná k zubařce,pojedu asi tak na dva tři dny k našim
jinak malá mi teda dává,pořád mě nějak píchá někde v břiše a nebo kope do žeber
26. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa a ty porad jen lezis teda?nebo i chodis nebo jak.....neleze na tebe strevni chripka?to tedka radi docela,ale me taky nejak nebylo vcera hej.....jinak taky mam to bricho spicate a hl. vyboulene na pravou stranu,...nalevo nemam nic :slight_smile:
26. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No mela bych spravne jen lezet-nesmim ani sedet aby mala netlacila na porodni cesty hlavickou...ale tak rikal 14 dnu a uz jsou to 3 tydny :frowning2: ..kdyz prijde navsteva, tak normalne sedim..nekdo je obslouzit musi.. :fearful:
Strevni chripku urcite nemam..jen mam hodne stlaceny zaludek az pod zebrama a kdyz snim neco ridsiho-jako polevku a jogurt, tak uz se to hlasi, ze to chce ven :confused: ..a navecer nevim proc byvam takova teplejsi..asi unava po celem dnu..tedka uz me zmaha vsechno :pensive:
26. bře 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
Ja si koupila leginy v Lidlu za 90,-..ale meli tam uz jen velikost 40/42 (normalne nosim 36/38..), tak jsem si je vzala, ze do nich beztak jeste dorostu, jak budu pribirat-ale ono nic..tak mi lezi doma ve skrini a nosim zatim jen rifle..
.U me je ta "vyhoda", jestli se tomu da tak rict :rolling_eyes: , ze chodim ven prakticky jen na kontrolu ke gyndarovy nebo kdyz mam neco neodkladneho k vyrizeni-takze to obleceni moc nevyuziju..
Kdybych treba chodila do prace, tak bych si urcite koupila aspon tehu tricko s potiskama rucicek a nozicek..ale takhle kdyz jdu 3x za mesic ven to nema cenu.. :sunglasses:
26. bře 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek