• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@werunqa tak to nezavidim...ja mam ze zvraceni trauma....nastesti jsem blila jen jednou a to v 2 mesici..ale to jsem mela strevni chripku..me spis pali zaha vecer,ale taky mam stlaceny zaludek,vzdycky si nejak sednu,aby se uvolnil.....no ja..nebyla u dr uz pekne dlouho..takze ani nevim jak jsou na tom me porodni cesty,dycky se nachystam, ze jdeme (ja jedine s manzelem....mam panickou poruchu a sama nejdu nikam)...no a vzdy se neco vys*re...ted mam maleho uz 3 tyden doma....skolila ho nejaka chripka...zacinam byt dooost nervozni,manzel nema vecne cas,takze proste se nekam dopravit je nadlidsky vyon,ale treba uz to klapne tento tyden :-/
26. bře 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, jestli můžu svoji zkušenost, já investovala do těhotenských kalhot, nosím je skoro od začátku těhotenství, pak jsem si koupila u vietnamců kalhoty na gumu asi za 3 stovky a tady na MK 3 tuniky, taky dohromady vyšly asi na 3 stovky, jinak nosím svoje věci a teď už manželové :D
26. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83
To ja jsem zvracela v I. trimestru asi tak 6-8x...spis jsem byla hodne unavena, trpela jsem nechutenstvim..
A ty nemas od gynekologa predepsane, kdy mas prijit na dalsi kontrolu?? :confused:
Jinak zaha me pali od zacatku tehu-ale tedka je to nejhorsi, zaludek mam stlaceny az pod zebry a jak zalehnu vecer do postele, tak uz se mi vraci ty stavy z zaludku..hnus.. :confounded:
26. bře 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak ja lezim v polosede podeprena kojicim polstarem,bez nej ani ranu..no jo, mela jsem datum,jenze jsem se musela preobjednat...a tak porad dokola...jak rikam, se mnou ej to slozite...a na manzela neni spoleh... :rolling_eyes:
26. bře 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No ja jsem taky tak byla podlozena-dokud mi nerekl, ze se otviram..od te doby prave tak byt nemuzu-ta poloha v ktere bych spravne mela byt-s podlozenyma nohama-to je vylozene "zadost" o paleni zahy :rolling_eyes:
26. bře 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak to naprosto chapu....to bych nedala ty jo...jak dlouho to mas jeste dodrzovat ? ja cetla hromady pribehu...a spousta zenskych se otviralo...ja bych to asi nedodrzovala az tak a podlozila se..ale chapu te :frowning2: jinak hezké jméno máte vybrané, jsem chtela Emičku několik let...ale ted je kolem mě pre Emickovano...tak to padlo :slight_smile:
26. bře 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 jj,spolužačka ze zdravky porodila v sobotu Emičku,taky mě přijde,že se to nějak rozjelo to jméno
26. bře 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jo no,ale je to moc hezké jméno...to vždycky každý rok frčí něco jiného....segra má Natálku...a to už nemůžu ani slyšet to jméno...těch bylo taky hrozně moc (3-4 roky zpět)...i jich znám spousty...my máme Kryštofa a je ve školce ve třídě jediný :slight_smile: druhé jsem chtěla nějaké zajímavější( Olívie,Tea,Jasmína..),ale to u nás neprošlo...taky se shodnout s manžou na něčem :grinning: tak to bude Gabča nakonec (jestli nebude mít pindíka)...to taky není až tak extrémě časté :slight_smile:
26. bře 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 Natálku tu má kámoška,má cca 4roky, :grinning:
Gábina je manželova sestřenka
holčičí jsem taky nevěděla jaký jméno
Mě se líbí i Vendulka,Nkolka a tak
26. bře 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 to říkám 3-4 roky zpět :slight_smile: i kámoška říkala, že v porodnici se pak cítila blbě..že tam tehdy bylo asi 5 Natálek najednou :grinning:...Vendy je taky pěkné i ta Nela co máš v popisce,tu jsem taky uvažovala,taky neprošla :grinning: jsem zvědavá,jestli se tak manža bude starat o malou,jak se staral o výběr jména :grinning:
26. bře 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 my se na Nelince shodli hned :grinning:
26. bře 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No holky my chteli Emmu/Emu uz tak 3 roky-akorat jsme nevedeli, ze az na to prijde-tak to bude tak oblibene jmeno :angry: .Myslela jsem, ze ho prave nikdo nema-no opak je pravdou..
A Natalka?tech je v mem okoli 100% mnohem vic ne Emmicek/Emicek...Dokonce i moje segra chtela Natalku-ale segry ji to vymluvily-tak mi vyfoukla Nelu :rolling_eyes: -tu jsem chtela pro pripadne druhe mimi-kdyby to byla holka.. :wink:
26. bře 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83
No uvidim zitra co mi rekne na kontrole :wink: .Podlozit se nemam jak bohuzel-cela postel podlozit nejde..No ja slysela, ze hodne takovych jako ja nakonec jeste prenaselo-tak jsem zvedava :angry:
26. bře 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ste sa rozbehli :slight_smile: ja som tehu oblecenie zdedila po neteriach, kupovala som len nejake rifle od znamej za par evri a manzel do mna zainvestoval a kupil mi zimnu bundu a nohavice do prace :grinning:
Inak uz mam tiez pocit, ze mi praskne brucho.. Sara je stale hrozne aktivna a uz to nie je az take bezbolestne :slight_smile:
26. bře 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean
To mala je spis klidnejsi- jak ma malo mista, tak se obcas otoci tak, ze me uplne pali kuze, jak je napla a mam pocit, ze mi brisko asi praskne :zipper_mouth: ..a kdyz pak vystrci jeste nozku, tak uz to i zaboli-jak pises :wink:
26. bře 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem za celé těhotenství nezvracela, ale asi od 4 měsíce mě čas od času pálí žáha. Do práce a na normální nošení jsem si koupila jedny těhu-džíny v sekáči a nové těhu-lancláče, pak jsem ještě dostala jedny kalhoty od švagrové černé nahahovací, jenže u nich jsem dostala nějaký typ alergie či co, tak jí je budu muset vrátit :frowning2: Teď si přešiju sukni, abych mohla nosit něco lehčího a vzdušnějšího. Ještě nějaká trička, normálně nosím velikost 44-46 tak sehnat nějaké hezké triko ve větší velikosti je problém, sama jsem přemýšlela že bych si koupila i jednobarevné a pak si je namalovala. Asi zahájím mateřskou obíháním po obchodech :angry:
A jak píšete malé má už málo místa už mi začíná dělat problém i předklon při sezení :frowning2:
26. bře 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
Me uz musi muj i obouvat a vyzouvat-se pres to brisko neohnu-dost to boli.. :slight_smile: .Segra mi nabizela laclace, co nosila v tehu-ale me se to nelibi a prislo mi, ze v nich vypadala mnohem "vetsi", nez ve skutecnosti byla.. :sweat_smile:
26. bře 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa já bych si v lacláčích připadala asi jako těhotný krteček :grinning: takže nee
26. bře 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
moje mala ma obdobi kdy sebou dost mele,ale jeste nikdy me to nebolelo, jen pocit napeti te kuze...hl. napravo,jakoby melo to bricho prasknout...obcas mam pocit ze mi pridrzuje zaludek kdyz jim :slight_smile: jinak předklon v sedě, to u mě min. mesic nehrozi...tenisky si jen tak nazouvam ve stoje...a nejhrosi je sbirat hovinka po psovi...to pak delam holubicku,abych se ohla :grinning: jo a laclace, no asi zalezi jake a jak komu taky to slusi,ja bych si v tom pripadala jak tank...ikdyz jsem hubena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja kdyz prave videla segru v tech laclich-zbytecne ji to pridavalo kila a vypadala neohrabane-takze za me urcite nee :grinning: .
Tenisky mam od Bati takove ty co se zavazuji nad kotnikem (viz. foto..) a to musi delat muj-uz se tesim na pristi mesic az si koupim nejaky na suchy zip :wink:
26. bře 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werunqa ja mam vsechny taky zavazovaci (nosim skate botky..DC)...ale proste mam tkanicky strcene dovnitr a prdim na to,jen to nazuju a jdu .-) me by nemel kdo zavazovat,manza je porad v praci, jedine ze bych to naucila psa :grinning:
26. bře 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
tak hlásím, že u nás kontrola v naprostém pořádku, tvrdnutí bříška je prý už normální v tomto týdnu, takže jsem bez magnézka....A musíme vydržet....:slight_smile: Jinak máme skoro 2 kila a už teď jsem jak vorvaň, jsem zvědavá, jak se budu hýbat za měsíc:slight_smile: Jinak jsem vyfasovala papír na mateřskou, takže v pátek naposled do práce a od pondělí oficiálně na MD...
Taky mám boty na šněrování a je fakt, že s nima mám fakt co dělat:frowning2:
26. bře 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83
Ja taky dlouha leta nosila DCcka apod..ale loni jsem trosku zmenila styl..ale zase se vratim k Nikam nebo Adidaskam..tady ty vysoky nez clovek zasneruje :angry:
@denysek
Taky jsem zvedava, jak se za par tydnu unesu :frowning2: ..uz tedka nemuzu..A na horcik jsem teda zvedava-bez neho mam brisko tvrde neustale.. :angry: ..zitra bych mela dostat papiry na MD :sunglasses:
26. bře 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werunqa no ja prave adidaskam neverim..co jsem mela,tak vzdy popraskaly, DC mam i 3 roky nastridacku treba 2 a drzi porad,fakt mi prijdou kvalitnejsi...ale obcas taky nosim i jine botky....posledni dobou taky stridam styly :grinning: ale stejne kecky a rifle jsou nej :slight_smile: magnezko uz bys nemela brat ne??? me tvrdne bricho od 20 tt....ale neboli to je to jen neprijemne,neresim to, to bych se musela uz obesit, at prijde co ma prijit :slight_smile: nemam ani strach z predcasneho porodu..pac jsem to uz jednou zazila :sunglasses:
26. bře 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
ja mela Niky a byla jsem spokojena..skejtovy boty jsem nosila snad od 15 let..ale tedka uz budu "mama", tak nechci vypadat jak skejtacka-ale uvidim, treba mi nejake hezke padnou do oka :wink: .
Na kontrole jsem byla pred 3 tydny a magnezko mi zvysil na 2x denne, na netu jsem cetla-ze se ma vysadit az nekdy ve 37tt.Dneska se ho na to chci prave zeptat, jestli ho mam brat nebo ne.
Jeste mi da papiry na MD, vezme krev-fuj :confounded: .
A musim zrovna zajit za pediatrem-domluvit se, jestli k nemu muzu s malou chodit :wink: .
Jinak ja mam bez horciku bricho poslednich par dnu jako kamen skoro porad...Tedka uz se predcasnyho nebojim-kdyz ma plice dozrate, ale pred tema 3 tydnama bylo jeste brzo-proto mi to magnezko urcite nechal :wink:
27. bře 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jdu se chystat na kontrolu :sunglasses:
27. bře 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak držím palečky,ať to dobře dopadne, pak napiš novinky :slight_smile:...no do mě tchýně hučela už nevím odkdy, že se mám oblíkat dospěle .-D. taky jsem to jako zkoušela...ale prostě se v tom necítím...navíc stejně vypadám na 18 a ne na 28.... :grinning: .ale co, navíc s prckem je to nejpohodlnější ty kecky a rifle...navíc když budeš za ní pak běhat....
27. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werunqa no a navíc jsem povoláním učitelka v Zuš...:grinning: tak si to představ..všichni tam kravaty a sukýnky..a já skate boty..ale na koncerty a tak jsem se vždy vyfikla...dokonce i podpatky jsem si dala...ale stačilo mi to na tu chvilku :slight_smile:
27. bře 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky :slight_smile:
dnes som bola na kontrole aj ja :slight_smile:, maly uz ma 2kg! stale je vsak zle otoceny, takze neviem neviem ci ma predsa len necaka cisar.. este mi dr. povedal ze ma to mozno aj tak neminie lebo to vyzera ze to bude velky chlapec.. kedze uz teraz v 32tt ma 2kg :slight_smile: no uvidime.. hovorila som mu, ze mam hrozne krce v nohach ale tak silne ze take som este nikdy nezazila tak mi predpisal magnosol a prave som si ho dala a to je aka mnamka :slight_smile: je to na mesiac tak asi tu dobu ho budem brat .. uvidime, na dalsiu kontrolu idem 11.4. lebo od teraz uz zacinam chodit kazde 2 tyzdne, a to mi daju uz papier na MD a 13.4. som posledny den v praci :slight_smile: aj sa uz tesim, lebo ma hodne bolievaju nohy.. som si kvoli tomu bola vcera kupit nejake tenisky no nie je to o nic lepsie.. mna stve ze nerobia tenisky s hrubsou podrazkou to by sa mi hodne zislo.. ja mam inac vsetky znacky asi.. mam aj tie easy tone od reebok :slight_smile: a su fajne ale tiez ma v nich bolia nohy, mam adidas, nike.. ale vsetky maju taku tenku podrazku.. och.. ja som do tehu oblecka investovala :slight_smile: mam 3 nohavic, a zopar triciek, nosim ale aj tie co som nosila predtym som sice obtiahnuta ale da sa :slight_smile: ja si vzdy hovorim ze ma caka este jedno tehu tak budem mat aspon zasobu oblecka :slight_smile: len by som mala byt tehu v rovnakom obdobi :slight_smile: tak uvidime..
27. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz tak zítra už začínáš 33tt a to by mělo mít mimčo podle tabulek 1920g tak mi to nepřipadá že by byl zas tak velký, i jiné holky co byly už na kontrole tak to mají +- stejně, tak nevím :slight_smile: já jdu na kontrolu ve čtvrtek, tak snad se taky něco dozvím :slight_smile:
@mmmiska83 nápodobně, taky mám nejradši rifle a triko :slight_smile: furt si připadám mladě :grinning: ale taky naštěstí nevypadám na víc než mi je :slight_smile:
@werunqa tak pak napiš co na kontrole :slight_smile: taky jdu zítra na krev :confounded: ale už mi to tolik zase nevadí :slight_smile: a pro papíry na MD :slight_smile: takže budu oficiálně od 1.4. na MD :slight_smile:
27. bře 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek