• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@d.h.86 jo tak to se nosilo asi spíš kdysi, teď jsem v tom viděla snad jen jednu maminu :slight_smile:
27. bře 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jj, to je v poho.. ja som spokojna ze nasmu malemu sa dari.. dr. hovori ze je o par dni napred takze to bude isto tym :slight_smile: ale som rada ze pribera, kedze aj mne sa dari :slight_smile: a dieta moze v 32tt mat az skoro 3 kg :slight_smile: takze som rada ze sme priemer :slight_smile:
27. bře 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz jj, mohlo by to být horší, a mohl být otesánek s 3mi kily :grinning: hlavně že je vše v pořádku :slight_smile:
27. bře 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, nezda sa vam ze teraz aspon tu v prahe ma kazdy ten kocik bogaboo? ja mam pocit ze je to hitovka tohto roku! vcera som sla po vaclavaku a min.dva som videla! a vidim aj tu na MK ze vsetci ho kupuju.. kazdy ho ma v albume.. to je az taky super ten kocik? abo co? :slight_smile: pre dvojicky sa mi teda najviac paci ale pre jedno uz tak nie..
27. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz no u nás v Karviné teda vidět není.....tady je taky dost vysoká nezaměstnanost..ale mě se docela líbí,ale ne až tak, že bych ho musela mít :slight_smile: slyšela jsem an něj docela jen chválu (teda spíš četla)

holky a jaký máte nebo budete mít kočárek ? a nosítko nějaké ? (já to ted strašlivě studovala ty nosítka...a mám to mei tai- sice jsem si ho ušila,ale je to pevnější...s vyztuženým pásem atp...spíš jako manduca nebo tak,ale nechtělo se mi dávat přes 2000)
27. bře 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máte už jasno v čem povezete ratolest z porodnice. Pořád nevím co pořídit. Malá byla na zimu tak to bylo jednoduché kombinéza a jelo se ale teď? Může být chladno ale můžebý i horko,jak to vidíte vy?
27. bře 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 my kupujeme Baby Jogger City Select :slight_smile: hoci je mensia korbicka ale maly bude v lete takze v pohode :slight_smile: mne pride velmi prakticky tak kvoli tomu som ho chcela :slight_smile: a aj sa mi siiilene pacil :slight_smile: farba cierna :slight_smile:
nositko este nemam.. ale to asi dostaneme darom od svagrinej :slight_smile: takze to zatial ani neriesim..
budete mat take tie sedacky co sa do nej vlozi dieta ked napr. varite alebo tak? ja o tom furt premyslam ale zatial som sa k tomu nedopracovala :slight_smile: alebo budete mat doma taky ten kosik? to zas ja nechcem moc kupovat stoji to dost a co ja viem ci to vyuzijem, sak maly moze byt vo svojej postielke akurat ho nebudem mat na ociach.. hm tak neviem
27. bře 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evolotka ja uz mam pripravene vecicky pre neho, mam taky overal, pod to mu dam body, ponozky a ciapocku a este mam zavinovacku do autosedacky, tak to by malo stacit.. si myslim.. v maji uz ma byt teplo podla predpovede tak snad bude..
27. bře 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evolotka no na oblečení mám sbaleno:bodyčko s krátkým, na to triko s dlouhým, na to takové trošičku zateplené šatečky,punčošky, na ně takové ty látkové botičky a čepičku + chlupatou mikču (případně bundičku šustku mám v batohu) no a dám ji jen do takového fusaku (fleece+ manžestr) a do autosedačky, já bych to neřešila...případně pak někdo může donést ještě deku,na ten kousek do auta a z auta, to snad neumrzne :slight_smile:
27. bře 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz no já mám zamluvené to sedátko-lehátko pro mimi, že ho dostanu darem od našich :slight_smile: určitě ho chci,myslím si, žeje to super, hl. kvůli tomu,že si to mimi můžeš dát kam potřebuješ a ono se tam klidně i prospí..a hl. tě vidí :slight_smile: zkoukla jsem ten kočárek na videu a vypadá super :slight_smile:) korbičku bych neřešila, stejně prcci od těch 5 ti měsíců už chtějí koukat....takže sporťák to jistí...já si ted sehnala herqulese razor spin 4...je starší (bohužel na nový ted nějak nevyšlo)..ale kola má taky takové.....i odpružení,sedačka otočná,spousta kapes,luxusní bouda..jde přetáhnout hodně dolů,takže ani slunečník nepotřebuješ,prostorný košík,a hl. nenafukovací kola (to jsem nesnášela vždycky)
27. bře 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my kočárek máme po malým-camarelo Q12,a ještě jsem sehnala sourozenecký,přeci jen malej nebude mít ani dva roky,až se malá narodí
jinak lehátko od Fisher price máme ještě po Štěpánkovi,skvělá věcička,do obýváku mám košík(sehnala jsem zde na bazárku za 1500 SE VŠÍM VŠUDY V RUŽOVÉ BARVĚ) a do ložnice máme postýlku,taky tady koupená se vším všudy za 2000
nosítko pořizovat nebudu,popř mám šátek,tak uvidíme
a dnes mi od rána tvrdne břicho,uplně jedno v jaké jsu poloze,ale tak aji u toho peču perníčky,že?
27. bře 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 a v které části Karviné bydlíš? já pocházím taky z Karviné :wink:
@evolotka já mám bodyčko s dlouhým rukávem, polodupky, čepičku, rukavičky a na to takový chlupatý kabátek, kdyby bylo chladněji, tak dám do autosedačky ještě deku.
27. bře 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz mám doma i košík - od scarlett ten velký a mám i to křesílko od fisher price - dá se z něho pak udělat židlička pro starší dítě :wink:
27. bře 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 kočárek budeme mít tento: http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-warrior/warrior-piratz/kocarek-warrior-warrior-piratz-3-600.html#
a nosítko - taky se mi nechce dávat tolik peněz, napřed jsem chtěla šátek, ale po přečtení tolika diskuzí, atd. jsem rozhodnutá pro Beco Buterflly II http://www.detska-lehatka.cz/klokanky-nositka/717-nositko-beco-butterfly-2-luna.html
27. bře 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no presne, dolezite je aby tam bola ta boudicka taka ze sa da poriadne stiahnut.. ja som tento chcela lebo sa da pak pouzit ako surodenecky kocik a my by sme chceli tak o 2 roky mozno aj skor druhe :slight_smile: a pak uz dost! tak kvoli tomu aby som nemusela znovu kupovat novy kocik a vsetko :slight_smile: ja som nasla na malviku fajne sedatko od chicco za asi 1500kc ja neviem, co to vsetko ma robit? odporucate nieco specialne?! lebo ja sa v tom vobec nevyznam a ani neuznavam kupovat pre mimi moc drahe veci! takze obcas obdivujem ludi ze nakupuju vsetko to naj naj pre male.. ja to neuznavam :slight_smile: sorry ale nie..
27. bře 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek posli link ak mozes ake mas to lehatko.. ja totiz nakupujem tak co mi kto odporuci :slight_smile: hehe.. pre mna to je najjednoduchsie :slight_smile:
27. bře 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek já bydlím v karviné od narození :slight_smile: v ráji :slight_smile:) kočárek vypadá dobře, akorát já mám špatnou zkušenost s takem....byl to první kočár co jsem měla,ale taky je to 5 let zpět že,takže úrověň kvality už může být jinde.....šátek jsem taky zvažovala,ale než to uvážeš.....já chtěla nosítko hl. abych mohla jen vyběhnout s pejskem....a vázat šátek na tu chvíli...ojoj..to neee, to co máš vybrané je taky něco jak mám já :slight_smile: právě tam je důležitý ten rozestup těch nožiček....jsem netušila,že ty chicco a tak klokanky jsou zdraví školdivé, protože v nich dítě vidí za kyčle vlastně.....ale spousta lidí to neví....tak je často vídávám
27. bře 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz http://www.vltava2009.cz/raj/GoodsDetail.asp?strGoodsID=171914
mě se zdálo teda nejlepší, taky pročítám různé diskuze a snažim se vybrat co se zdá ostatním jako dobré :wink:
27. bře 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz ja se v tom taky moc nevyznam,ale docetla jsem se, ze je dobre to vibracni (prej to pomaha na koliku)....no ja budu mit asi nejake od fisher price,jinak pri prvnim jsem chtela vsechno jen nove a nej nej....ale tedka pri druhem to prdim, ty lehatka se daji sehnat i z bazarku...ale kdyz to dostanu darem tak co :slight_smile:..jo a jinak muzu doporucit hracky od fisher price...ty nam fakt vydrzely,jsou opravdu kvalitni a nerozbitne....do toho se oplati investovat
27. bře 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no četla jsem, že to tako už není jak bývalo kdysi, tak uvídíme, mě se líbilo i jak jsme se byli na něho podívat :slight_smile: s těma nosítkama jsem to právě četla taky, takže nejlepší je si zjistit co nejvíce o tom, co chceš nakupovat, hlavně u těch dražších věcí. Dát za to tolik peněz, a nakonec zjistit třeba že mu to ničí zdraví :rolling_eyes: :confounded:
já jsem bydlela do 21let ve Starém Městě, pak jsem se odstěhovala za přítelem :wink:
27. bře 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jo tohle lehatko je super, taky pak nasim navrhnu,uz jsem ho okukovala pri malem...ale nakonec jsem se na to vybodla
27. bře 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek to jo....možná jsme se někdy potkaly,když jsme stejně staré :slight_smile:
27. bře 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 waw to fakt? ja som ani netusila ze tie nositka su zdraviu skodlive! no ty jo.. dobre ze sa tu o tom bavime! mne by to mala kupit svagrina v USA :slight_smile: tak snad vyberie nejake fajne.. ja to skor chcem pre muza ako pre mna.. ja budem mat svoj kocarek :slight_smile:
@lucifereeek hm, dobre to je, prakticke a aj dobra cena! som si tiez tak povedala ze do 1500kc viac mi je luto davat.. mne sa ale siiilene paci taka chicoo akurat :slight_smile: tato:
http://www.malvik.cz/Vse-na-doma/lehatka-a-houpadla/Chicco-Kresilko-Mia-2011
krasna farba :slight_smile:
27. bře 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz jo to se mi taky líbí i ta barva.....klidně i pro holku :slight_smile: nechci nikoho urazit,ale nemám ráda růžovou a hl... nechápu jak si nědo může koupit růžový kočár...... :sunglasses:
27. bře 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 já mám ráda růžovou :grinning: ale kočárek bych si takový nekoupila, ale oblečení pro malou mám i růžové :slight_smile:
27. bře 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz našla jsem tady i jednu recenzi: http://detska-lehatka.heureka.cz/chicco-mia-water-lily-lehatko/recenze/
www.heureka.cz taky hodně používám abych viděla jaké má výrobek recenze ale někdy tam ještě třeba nikdo nenapsal, tak musím hledat jinde :slight_smile:
27. bře 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek je dikes! este som to tak nehladala :slight_smile: ale super!!! moc dik!
27. bře 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek juu a tato zelena nema uplne ze chybu!!! dik.. vidis fakt som sa tym este nezaoberala :slight_smile: lebo toto chcem objednat aj v dubnu ked uz budem doma ze mi to moze chodit :slight_smile: a nie do prace a pak si to nosit domov :slight_smile: hoci...
27. bře 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. bře 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek