Rodíme v květnu 2012

Ahojky, budu ráda,když se přidají těhulky,které čekají mimča v květnu 2012.
Mě termín zatím vychází na začátek května. 🙂 a už se s přítelem moooooc těšíme 🙂 🙂
mmmiska83
27. bře 2012
@lucifereeek jo jako taky mám pár kousků oblečení.....ale víc třeba tu tmavě růžovou nebo tak...tu světlou fakt jen když mi něco cvrnkne do oka 🙂
lucifereeek
27. bře 2012
@mmmiska83 jj, od každého něco, mě se líbí i fialová - sama mám asi 70% věcí fialových 😃 takže kočárek mi jistě bude s oblečením ladit 😃 😃 😃 :-N 😉
werunqa
27. bře 2012
Ahoj holky, tak jsem doma z kontroly.Byla jsem tam hodinu-sestricka ma zlomenou nohu, tak musel doktor delat vsechno sam...Kdybych mu nerekla, ze mi ma brat krev, tak ani nevi 😃.Ma tam toho moc teda-vubec mu to nezavidim.No, mala ma 2350g, ja jsem pribrala za 3 tydny 2,5kg-to jsou ty moje zmrzlinky a sladke 😃.Papiry na MD uz mam doma-takze pozitri jsem oficialne na MD 😉 ,pediatr taky domluveny... 🙂
Jinak nalez je porad CS2, ale mam to zhorsene-ukazoval mi nejaky tmavy flek na UZ-ze je tam uz cosi otevrene, jak hlavicka naleha....Takze jeste tyden mam lezet a pak uz to nebudeme hrotit pry.. 😉
Dostala jsem i nejake papiry do porodnice...Horcik mam brat uz jen 2 tydny a pak uz ne...a pristi tyden jdu na prvni krivku 😎
A ty odbery byly hruza-zase mi netekla vubec krev-takze mi bral z jedne zily a pak z druhe-fuj ]-(
werunqa
27. bře 2012
@prinzesz
u nas teda jede nejvic X-Lander a Roan Marita..
@mmmiska83
nositko mam od Chicco a kocarek ten Bebe beni 4 Runner
Jinak lehatko mame doma taky-dostala jsem ho od jedne maminy-ale znacku nevim...
werunqa
27. bře 2012
@lucifereeek
mas fialovy kocarek??
lucifereeek
27. bře 2012
@werunqa jaké papíry do porodnice, bylo tam i prohlášení o jménu dítěte? nevíš?
no tak vidíš, ještě týden, a pak už kdyby tak je to v poho, malá má už i pěknou váhu 😉
lucifereeek
27. bře 2012
@werunqa černo-fialový
na předchozí stánce je odkaz.
werunqa
27. bře 2012
@lucifereeek
Jj, jsou to papiry o prohlaseni jmena ditete,ale my jeste musime stejne s mojim na matriku-aby tam podepsal otcovstvi..Ale to musim pockat az mi prijde nova obcanka :-|

Ja mam tmave fialovy kocarek 😉
lucifereeek
27. bře 2012
@werunqa tak na matrice jsme už byli 🙂 a ten papír o jménu mi teda asi dá taky dr. 🙂 tak aspoň nemusím nic shánět.
pošli odkaz jaký teda máš ten kočárek 🙂
mmmiska83
27. bře 2012
@werunqa no vidis,tak to vypada dobre s vama 🙂 uz jen tyden lezeni, se musis tesit jak male dite co 🙂
werunqa
27. bře 2012
@lucifereeek
My ne-vyrizuju si novou obcanku-tak musim pockat, az bude hotova-to bude kolem 12.4. 😉
@mmmiska83
No doufala jsem, ze uz nebudu muset lezet...ale ten tyden uz preziju 😎
mmmiska83
27. bře 2012
mno ja si asi dobalim zbytek veci do porodky.....nejak mam bolesti v podbrisku....a zevnitr stehen....mezi nohama trosku tlak (mozna se mala otocila..vecer delala rodeo)....ale neni t opravidelne, bricho mi tvrdne,ale tak jako vzdy, nic bolestiveho....tak treba to budou jen poslicci =-)
werunqa
27. bře 2012
werunqa
27. bře 2012
@mmmiska83
Ja jsem mu rikala, ze mi tedka mnohem casteji tvrdne brisko a on rikal, ze uz s eto chysta, ze mam horcik brat 3x denne..Jinak mi rikal, ze mi priste reknou sestricky co mam mit do porodnice-tak jsme mu rekla, ze tasku uz mam davno sbalenou 😃 .On rikal, ze jsem na to nemusela spechat, ale taky dobre-ale ze i tak mi maji rict sestricky co je v nasi porodnici potreba..
mmmiska83
27. bře 2012
@werunqa jj to brisko tvrdne uz vic,je to priprava...prej nemusela spechat jo???no ja nemam rada veci nechavat nahode, navic s tvym nalezem....u maleho jsem si normlane veci sbalila ve 30 tt (a to jsem mela normalni tehu,bez otvirani ci cehokoliv krome tvrdnuti) a v e 31+5 zhruba mi prdla ta voda....kocarek je moc pekny 🙂 mam rada fialovou
werunqa
27. bře 2012
@mmmiska83
No ja bych si ty veci dala do tasky i tak-prece kdyz je mam koupene, tak se mi tu nebduou valet 😉 nachystam rovnou do tasky a je to 😃
katerinanov
28. bře 2012
Holky a berete do porodnice nafukovací kruh??
mmmiska83
28. bře 2012
@katerinanov ahoj, neberu..ani při prvním sjem nebrala....ale je pravda , že jsem teda nemohla pořádně sedět ještě tak 3 týdny...ovšem u každého je to jiné 🙂
lucifereeek
28. bře 2012
@katerinanov já taky ne, pokud by bylo nehůř, tak bych si ho pak nechala koupit na doma 🙂
d.h.86
28. bře 2012
ahoj,jak se máte?ten kruh jsem někde měla nachystaný na první dítko,ale nevím kde je
jinak do porodky mám nachstánou sedmidílnou soupravičku-body s krátkým rukávem,mikča s dlouhým,kalhoty,čepička,capáčky a rukavičky,ty se šiknou,aby se malá hned nepoškrábala
jinak já ještě musím do tašky koupit sítovaný kalhotky a vložkxy a snad mám vše
mmmiska83
28. bře 2012
@d.h.86 rukavičky mám taky 🙂 ale mám jen růžové (po segře)....mám s sebou i klučičí oblečení,kdyby náhodou .-D ale moc na výběr jsem toho teda neměla z již pořízeného šatníku......síťované kalhotky jsem měla při prvním,tedka je kašlu....tak uvidíme 🙂
d.h.86
28. bře 2012
@mmmiska83 mě vyhovovaly ty kalhotky
asi právě nebudu pořizovat jednoráový,ty jsem neměla,ale je fakt,že po císaři se asi nekrvácí jak po kalsice
mmmiska83
28. bře 2012
@d.h.86 já měla jednorázovky,ale daly se vyprat a použít ještě párkrát, právě segra neměla žádné takové,tak mě překecala,že je to zbytečné...ty jdeš na císař? po císaři se myslím píchá nějaká injekce na ty očistky...
sariky
28. bře 2012
@werunqa muzu se zeptat, jestli ti doktor rekl, ze mas lezet, kdyz mas cs 2? ja mam cs 3 a navic v noci tvrdnuti bricha (pry je to priznak deloznich stahu) a lezet pry nemusim. a to jsem dneska ve 33 + 3 tt a cekam dvojcatka, takze miminka budou mensi nez "jedinacci"
d.h.86
28. bře 2012
@mmmiska83 já právě ted budu nejspíš rodit přirozeně,ale malýho jsem měla císařem
víš co jednorázovky jsem se koukala že je vel.42-44,bych potřebovala tak 46,48 😃
mmmiska83
28. bře 2012
@d.h.86 jsem myslela,že po císaři se nedoporujčuje rodit přirozeně....jinak ty kalhotky už nevím jaké jsou velikosti,ale běžně mám s -36..a ty jsem měla snad M-L.....
lucifereeek
28. bře 2012
@sariky a řekl ti že máš cs 3? mě totiž od začátku píše do průkazku 3 a já až nedávno zjistila, že tam píše velikost čípku, což je 3 cm 🙂 a pak se tam značí písmena Y, X, H podle toho jestli je to uzavřené, otevírá se atd. Nemáš to třeba taky jak já? 🙂 já byla z toho na větvi, že nic neříká, ale píše 3, taky jsem na to zírala 🙂
lucifereeek
28. bře 2012
@mmmiska83
@d.h.86 já jsem si teda koupila ty jednorázovky, ale nevím jestli je užiju, ale lepší je mít než pak něco shánět 🙂
d.h.86
28. bře 2012
@lucifereeek tak u mě ´by to bylo asi zbytečný,když je nenatáhnu na prdel,mám tu jedny tak je roztáhnu a uvidím

@mmmiska83 pryý když není duvod k císaři,tak klasika
werunqa
28. bře 2012
@katerinanov
kruh nemam, takze neberu-pry je lepsi se naucit co nejdriv sedet normalne..
@sariky
ano musim lezet od 25tt-a to jsem mela v tom 25tt CS1

Začni psát odpověď...

Odešli