• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@lucifereeek jo jako taky mám pár kousků oblečení.....ale víc třeba tu tmavě růžovou nebo tak...tu světlou fakt jen když mi něco cvrnkne do oka :slight_smile:
27. bře 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 jj, od každého něco, mě se líbí i fialová - sama mám asi 70% věcí fialových :grinning: takže kočárek mi jistě bude s oblečením ladit :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :wink:
27. bře 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem doma z kontroly.Byla jsem tam hodinu-sestricka ma zlomenou nohu, tak musel doktor delat vsechno sam...Kdybych mu nerekla, ze mi ma brat krev, tak ani nevi :grinning:.Ma tam toho moc teda-vubec mu to nezavidim.No, mala ma 2350g, ja jsem pribrala za 3 tydny 2,5kg-to jsou ty moje zmrzlinky a sladke :grinning:.Papiry na MD uz mam doma-takze pozitri jsem oficialne na MD :wink: ,pediatr taky domluveny... :slight_smile:
Jinak nalez je porad CS2, ale mam to zhorsene-ukazoval mi nejaky tmavy flek na UZ-ze je tam uz cosi otevrene, jak hlavicka naleha....Takze jeste tyden mam lezet a pak uz to nebudeme hrotit pry.. :wink:
Dostala jsem i nejake papiry do porodnice...Horcik mam brat uz jen 2 tydny a pak uz ne...a pristi tyden jdu na prvni krivku :sunglasses:
A ty odbery byly hruza-zase mi netekla vubec krev-takze mi bral z jedne zily a pak z druhe-fuj :angry:
27. bře 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz
u nas teda jede nejvic X-Lander a Roan Marita..
@mmmiska83
nositko mam od Chicco a kocarek ten Bebe beni 4 Runner
Jinak lehatko mame doma taky-dostala jsem ho od jedne maminy-ale znacku nevim...
27. bře 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
mas fialovy kocarek??
27. bře 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jaké papíry do porodnice, bylo tam i prohlášení o jménu dítěte? nevíš?
no tak vidíš, ještě týden, a pak už kdyby tak je to v poho, malá má už i pěknou váhu :wink:
27. bře 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa černo-fialový
na předchozí stánce je odkaz.
27. bře 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
Jj, jsou to papiry o prohlaseni jmena ditete,ale my jeste musime stejne s mojim na matriku-aby tam podepsal otcovstvi..Ale to musim pockat az mi prijde nova obcanka :unamused:

Ja mam tmave fialovy kocarek :wink:
27. bře 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak na matrice jsme už byli :slight_smile: a ten papír o jménu mi teda asi dá taky dr. :slight_smile: tak aspoň nemusím nic shánět.
pošli odkaz jaký teda máš ten kočárek :slight_smile:
27. bře 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no vidis,tak to vypada dobre s vama :slight_smile: uz jen tyden lezeni, se musis tesit jak male dite co :slight_smile:
27. bře 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
My ne-vyrizuju si novou obcanku-tak musim pockat, az bude hotova-to bude kolem 12.4. :wink:
@mmmiska83
No doufala jsem, ze uz nebudu muset lezet...ale ten tyden uz preziju :sunglasses:
27. bře 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno ja si asi dobalim zbytek veci do porodky.....nejak mam bolesti v podbrisku....a zevnitr stehen....mezi nohama trosku tlak (mozna se mala otocila..vecer delala rodeo)....ale neni t opravidelne, bricho mi tvrdne,ale tak jako vzdy, nic bolestiveho....tak treba to budou jen poslicci :confused:
27. bře 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmmiska83
Ja jsem mu rikala, ze mi tedka mnohem casteji tvrdne brisko a on rikal, ze uz s eto chysta, ze mam horcik brat 3x denne..Jinak mi rikal, ze mi priste reknou sestricky co mam mit do porodnice-tak jsme mu rekla, ze tasku uz mam davno sbalenou :grinning: .On rikal, ze jsem na to nemusela spechat, ale taky dobre-ale ze i tak mi maji rict sestricky co je v nasi porodnici potreba..
27. bře 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jj to brisko tvrdne uz vic,je to priprava...prej nemusela spechat jo???no ja nemam rada veci nechavat nahode, navic s tvym nalezem....u maleho jsem si normlane veci sbalila ve 30 tt (a to jsem mela normalni tehu,bez otvirani ci cehokoliv krome tvrdnuti) a v e 31+5 zhruba mi prdla ta voda....kocarek je moc pekny :slight_smile: mam rada fialovou
27. bře 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83
No ja bych si ty veci dala do tasky i tak-prece kdyz je mam koupene, tak se mi tu nebduou valet :wink: nachystam rovnou do tasky a je to :grinning:
27. bře 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a berete do porodnice nafukovací kruh??
28. bře 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov ahoj, neberu..ani při prvním sjem nebrala....ale je pravda , že jsem teda nemohla pořádně sedět ještě tak 3 týdny...ovšem u každého je to jiné :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov já taky ne, pokud by bylo nehůř, tak bych si ho pak nechala koupit na doma :slight_smile:
28. bře 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,jak se máte?ten kruh jsem někde měla nachystaný na první dítko,ale nevím kde je
jinak do porodky mám nachstánou sedmidílnou soupravičku-body s krátkým rukávem,mikča s dlouhým,kalhoty,čepička,capáčky a rukavičky,ty se šiknou,aby se malá hned nepoškrábala
jinak já ještě musím do tašky koupit sítovaný kalhotky a vložkxy a snad mám vše
28. bře 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 rukavičky mám taky :slight_smile: ale mám jen růžové (po segře)....mám s sebou i klučičí oblečení,kdyby náhodou .-D ale moc na výběr jsem toho teda neměla z již pořízeného šatníku......síťované kalhotky jsem měla při prvním,tedka je kašlu....tak uvidíme :slight_smile:
28. bře 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 mě vyhovovaly ty kalhotky
asi právě nebudu pořizovat jednoráový,ty jsem neměla,ale je fakt,že po císaři se asi nekrvácí jak po kalsice
28. bře 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 já měla jednorázovky,ale daly se vyprat a použít ještě párkrát, právě segra neměla žádné takové,tak mě překecala,že je to zbytečné...ty jdeš na císař? po císaři se myslím píchá nějaká injekce na ty očistky...
28. bře 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa muzu se zeptat, jestli ti doktor rekl, ze mas lezet, kdyz mas cs 2? ja mam cs 3 a navic v noci tvrdnuti bricha (pry je to priznak deloznich stahu) a lezet pry nemusim. a to jsem dneska ve 33 + 3 tt a cekam dvojcatka, takze miminka budou mensi nez "jedinacci"
28. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 já právě ted budu nejspíš rodit přirozeně,ale malýho jsem měla císařem
víš co jednorázovky jsem se koukala že je vel.42-44,bych potřebovala tak 46,48 :grinning:
28. bře 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jsem myslela,že po císaři se nedoporujčuje rodit přirozeně....jinak ty kalhotky už nevím jaké jsou velikosti,ale běžně mám s -36..a ty jsem měla snad M-L.....
28. bře 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky a řekl ti že máš cs 3? mě totiž od začátku píše do průkazku 3 a já až nedávno zjistila, že tam píše velikost čípku, což je 3 cm :slight_smile: a pak se tam značí písmena Y, X, H podle toho jestli je to uzavřené, otevírá se atd. Nemáš to třeba taky jak já? :slight_smile: já byla z toho na větvi, že nic neříká, ale píše 3, taky jsem na to zírala :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
@d.h.86 já jsem si teda koupila ty jednorázovky, ale nevím jestli je užiju, ale lepší je mít než pak něco shánět :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek tak u mě ´by to bylo asi zbytečný,když je nenatáhnu na prdel,mám tu jedny tak je roztáhnu a uvidím

@mmmiska83 pryý když není duvod k císaři,tak klasika
28. bře 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov
kruh nemam, takze neberu-pry je lepsi se naucit co nejdriv sedet normalne..
@sariky
ano musim lezet od 25tt-a to jsem mela v tom 25tt CS1
28. bře 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek