• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
Ahoj holky, tak ja mam teda ty sit. kalhotky nohavickovy do porodnice :wink:
Jinak budete si porizovat ty stahovaci poporodni kalhotky??Ja jsem si vyhlidla takove stahovaci poporodni kalhotky, ktere jsou az pod prsa-aby nikde netrcela prebytecna kuze, ale zase nestahuji stehna.. .Tak premyslim, ketre z techto 2 na obrazku si mam objednat??poradte... :sunglasses:
28. bře 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa :fearful: tak tohle by mě ani nenapadlo si koupit....brisko jsem neměla skoro zadne hned po porodu a do tech 3 tydnu jsem ho mela jako pred tehu.....myslim, ze ty to taky nebudes potrebovat, jsi hubenour
28. bře 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa
@mmmiska83 taky by mě to nenapadlo si to koupít :slight_smile: a to nejsem žádná štíhlá laňka :grinning: svaly spevníš stejně jen pak cvičením, ničím jiným :slight_smile:
28. bře 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
Ty jsi rodila brzy..tak je jasny, ze jsi po porodu vypadala hezky :wink: .
@lucifereeek
Ty kalhotky nejsou na zpevneni svalu :grinning: ,ale aby se ti deloha pekne zavinovala a brisko stahlo zpet-ta povolena kuze..
ja si je teda urcite koupim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no jo, ale tedka nemam zatim o moc vetsi to brisko,kdyz dopnu tu stejnou bundu,co jsem nosila minule az do porodu a moje segra ta je krev a mliko....a taky to nepotrebovala, tak kdyz se po tom budes citit lip proc ne, me osobne to prijde zbytecne..stejne je clovek s prckem ty 2 tydny doma a v nemocce....a do te doby se to stahne samo...ale tchyne rikala,ze si kdysi omotavaly nejake obvazy nebo co na to bricho..ale to tak po tretim diteti...
28. bře 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa taky si myslím, pokud chceš udělat pro to maximum, tak si je kup :slight_smile:
28. bře 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik
tak kontrola oki,41cm a 1921g,a už sme otočeni hlavičkou dolu,takže si objednám epi-no a budu cvičit :slight_smile:
28. bře 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova jé,to měl malý když se narodil skoro v 39+0 měl 43cm a 2050gr
epino si kupujete všechny?já asi ne,dřív to taky nebylo,nějak se malá ven dostane
28. bře 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 já ne, já bych s tím neuměla zacházet a taky se toho i bojím.
28. bře 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek me doslova rekl, ze uz se oteviram. na kolik centimetru, to nevim. ale vim, ze ze zacatku mi psal cs 0, pak se to zvedlo na cs 1 a ted jsem na cs 3. dokonce mam i pozitivni nalez na streptokoka nebo na co se dela ten kontrolni vyter a jeste kdyz jsem mela cs 0, tak rikal, ze kdybych se zacla otevirat, ze nasadi antibiotika a ted, kdyz uz se oteviram, tak rikal, ze se to prelecovat nebude, ze ted uz jsem v takovem stadiu tehotenstvi, ze by to nemelo mit spatny vliv na plod. jen pri porodu by mi v porodnici meli dat nitrozilne antibiotika. tak nevim....
28. bře 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky aha, tak to máš teda jinak, to ti neporadím :frowning2: asi teda počítá, že porod bude každým dnem, přece jen u dvojčat bývá dřív.
28. bře 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no asi tak nejak. je optimista, rika, ze budu rada, kdyz vydrzim jeste tri tydny :grinning:
28. bře 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No holky ja si myslim, ze je to dobra vec..nekdo pouziva ty stahovaci pasy-ale v tech ven clovek nevyjde..tohle dam na sebe a nikdo nic nepozna :wink:
Ja si to EPI-No nekupuji..chtela jsem si masirovat hraz..ale kdyz to muze prijit kdykoliv, tak uz mi to prijde zbytecny...jen zacnu pit ten malinik..
28. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky
me rekl, ze mam jeste tyden lezet a kdyz pak bude chtit jit mala mermomoci ven, tak hold pujde..
28. bře 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa myslim ze ti v tom bude uz na jare dost teplo a nakonec je nevynosis.. ale jde o to jak moc je chces :slight_smile: nekdy koupit neco pro dobry pocit stoji za to :grinning: jinak jak holky psaly, kalhotky te samy o sobe nezestihli.. makat makat a makat - ja jen teda kecam - ja sem nemakala :slight_smile: taky podle toho vypadam :unamused:
28. bře 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa a jeste otazka, kde si koupila ty sitovane do porodky?? jsou to ty jednorazove ze?? nemam potuchy kam na ne zajit - lekarna??
28. bře 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaeth01 jestli mluvite o jednorazovych kalhotkach, tak je prodavaji napr v drogerii dm. taky jsem si je tam koupila i kdyz jsem si je jeste ani nevybalila ....
28. bře 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam pocit, ze to spatne chapete-ja ty stah. kalhotky nechci jako nahradu za cviceni :angry: ..

No ja si nemyslim, ze by mi v tom bylo nejak teplo-jsou to jen kalhotky :grinning: .A urcite je nekupuji pro dobry pocit-nejsem blba :wink: , na to jsou moc drahe!!!!!!!!!!!!!!!!
Nejsem naivni,abych si myslela, ze po nich zhubnu apod :grinning: :wink:
Ty sitovane se daji preprat-takze nemusi byt jednorazove :wink: , koupila jsem je v lekarne..

@sariky
ty z toho DMka jsou pry smecka..lepsi jsou ty z lekarny.. :fearful:
@werunqa jojo, ja chapu :slight_smile: mam doma taky takove stahovaci kalhotky, kupovala sem je tada pod spolecenske saty - ale hadam ze princip je stejny.. taky byly dost drahe a musim te opravdu varovat - JE V TOM VEDRO!!!
ale nerikam at si je nekupujes.. to je na kazdem at se rozhodne..
a s tim dobrym pocitem - ja se nevysmivam!! kdyz si nekdo treba koupi o cislo mensi sukni do satniku, i kdyz ji nikdy neoblece - ja myslim ze to muze na nekoho fungovat.. dobry pocit z neceho co ti udela radost je fakt kouzelny :wink:
28. bře 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky
@werunqa
muzete me jeste poinformovat o cene.. staci odhadem jestli si pamatujete - at vim jaky je rozdil.. ja uz je asi nevyuziju potreti, takze pro me budou opravdu jednorazovky, tak at za to nedam zbytecne dvojnasobek treba.. diky!!
28. bře 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jate chapu, ze to chces,aby ses rychleji zotavila po porodu a ne na paradu :slight_smile: ja jen rikam,ze podle me kdyz jsi byla hodne stihla tak to pujde i samo bez kalhotek :slight_smile:

a to Epi-no ???do toho bych teda nesla...ani za nic :slight_smile: navic nejhorsi jsou ty kontrakce,tlaceni uz je vetsinou brnkacka....ale chapu,ze kdyz nekdo nehcce nastrih,tak je to asi dobre, me nastrih delali asi na 3 stehy,ale jen proto, ze jsem ze zacatku zmatkovala pri tlaceni,abych neublizila malemu,ale pak byl na 3 zatlaceni venku a ja jen 3 stehy...sice me to stipalo par tydnu,ale ze bych na to umirala....to zas ne :sunglasses:
28. bře 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaeth01 jezis ja si tu cenu nepamatuji. tusim, ze to bylo neco do padesati kc, ale mozna se mylim. je jich tam tusim pet ks v tom balicku
28. bře 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa aha, no to je docela mozny. jeste se poptam v lekarne na jednorazovky a kdyztak koupim tam. uvidim, jestli si na to vzpomenu. uz nemuzu moc chodit, takze to kdyztak snad zvladnu i bez jednorazovek :wink:
28. bře 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to epi-no chci hlavně proto že nechci nástřih,ale pokud to bude nezbytne tak si nebudu hrát na husu že za každou cenu,a PA z kurzu říkala že se tím naučím tlačit na konečnik,tak to chci vyzkoušet.
jinak kalhotky sem kupovala v dr MAX lékarně je jich tam 5ks a stály 80kč,po kusech neprodávaly,ale to využiju.
@d.h.86 já nevím jestli váží moc,ale doktor říkal na to že mám cukrovku tak je dle tabulek :confused: tak nevím no....
28. bře 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova no me pri porodu rikali ze mam tlacit jakobych chtela na velkou :slight_smile: takze neni co ucit na tom....ale stejen mam pocit ze jsem do toho tlaceni nedala vsechno,vubec to nebylo nejak namahave a slo to (ale taky prcek byl maly...) jinak myslim, ze mimi ti nevazi vubec moc,je to akorat, ale bude asi mensi spis ne? maly mel ve 32+3 1720 g a 43 cm...a to ja jsem mala a manzel tak normal,alespon budes mit jednodussi porod :slight_smile:
28. bře 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
epi-no je podle me taky o dobrem pocitu.. nekdo masiruje hraz, jiny dela to a ono.. vzdycky kdyz je clovek presvedceny o tom ze to pomuze - tak to nekdy zazrakem zafunguje a pomuze :slight_smile: takze pokud tomu clovek veri - at jde do toho!!!
prvni dcera 4kg - narozena hladce bez nastrihu.. nedelala sem pro to nic :slight_smile: ale to sem o epi-no nevedela.. tezko rict jestli bych do toho sla nebo ne tehdy - mozna jo.. prave pro ten pocit ze to pomuze.. :slight_smile:
28. bře 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jednorázový kalhotky mají v dm,je to 5ks za cca 60Kč,pokud máš kuponek,máš slevu
a sítované se prodávají v lékárně,jsou prodyšné,nikde neškrtí,dají se přeprat a v poho se tam šoupne prkenice po porodu :grinning:
28. bře 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 no ja mam 164cm a přítel 17Ocm,přibrala sem za tři týdny 2kg a z toho malá pul kila.CS mam pořád 1,říkal že vše je oki.a kontrola opět za tři týdny a to už i z křivkou
28. bře 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tak to jo :slight_smile: když jste oba menší :slight_smile:
28. bře 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek