• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@kaeth01
ja jsem za ne davala 135Kc a je jich tam 5ks
@lajcikova
Ja jsem pribrala za 3 tydny 2,5kg a z toho mala 750g :slight_smile: .Na krivku jdu pristi tyden a pak dlasi tyden kontrola + zase krivka :sunglasses:
28. bře 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 takze za tebe jsou ty z te lekarny taky lepsi?? na jednu stranu mate pravdu, nejde ani tak o cenu jako o pohodli...
28. bře 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsme po kontrole a papíry na nástup k MD jsou na cestě naší mzdovce :wink: Maličké má cca 2,25 velikost odpovídá 34tt -1tt tak jsem zvědavá, do jakého datumu to dotáhneme:grinning: Hlavičkou jsme dolů což je taky dobrá zpráva. A pan doktor si postěžoval, že má prďolka na něj moc rychlé pohyby :slight_smile:
28. bře 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@talina
tak tom je super :wink:
Muj taky dneska poslal papiry moje na mzdovku :wink:

Holky, v tech papirech bylo napsane, ze na MD prechazim ze zamestnani-a mela se tam doplnit adresa a nazev firmy-ale ja jsem byla na neschopence, tak jsem tam nedoplnila nic..Volala jsem mojemu a on rikal, ze ta pani ze mzdovky taky nevedela, jak to ma vyplnit..ze bude muset zavolat na socku co a jak :fearful:
28. bře 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no jo ale pořád jsi vedená, že jsi zaměstnaná, ne? Já bych to logicky viděla, že oficiálně končíš neschopenku a nastupuješ MD. Nebo nee?
28. bře 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
No nejsem-sla jsem na neschopenku 12.9. a 30.9. mi skoncil pomer na dobu urcitou-smlouvu mi logicky neprodlouzili..
28. bře 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak to už chápu :confused:
29. bře 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska je venku skarede teda...chodim do jedne diskuze na FB a tam porodila vcera holcina o mesic driv holcicku.A dneska psala jedna holcina na emiminu, ze zacina rodit asi (TP ma 5.5.)...tak uz s eto zacina nejak rozjizdet-ty porody..A me holky strasi, ze beztak budu prenaset :confused: :frowning2:
29. bře 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa u nás je celkem jakžtakž,zatím neprší :slight_smile:....tady taky hodně lidí píše dneska, že rodí dřív....jako já se cítím,že už bych i rodila dneska.....tak mě to tlačí tam dole....i břicho mám nějak nízko ...neboj,snad nebudeš přenášet (já snad taky ne....kdo by to pak rodil, takového cvaldu)
29. bře 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska kontrola, malá je hlavičkou dolů, má 1742g ale mám se šetřit, vypadá to že budeme rodit dřív, že je už hodně dole ,tak snad ne o moc dřív :confused:
29. bře 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek držím palce,aspon ty 4 týdny ještě vydržte......já nakonec nebyla :rolling_eyes: manža se na to vybod....tak jsem se přeobjednala na pondělí :angry:
29. bře 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
tady taky zatim neprsi-ale obloha je seda :unamused: .
@lucifereeek
me rikal gyndar, ze mam vydrzet aspon do toho 35tt, tak se drzte :wink:
Ja si jdu dat sprchu-at zazenu poslicky...mala me dneska drti zebra-hnus :slight_smile:
29. bře 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Prahe je dneska pocasie tiez na houby.. chcela som byt doma, ale volal sef, ze by sa so mnou potreboval dohodnut o praci popri materskej, tak som pekne-krasne naklusala do kanclu.. ale prasule sa zidu :slight_smile:
@werunqa tiez sa mi zacali hlasit poslicky, rano som mala pocit, ze porodim do zachodu.. Sara so sebou stale mele, tak mam v bruchu non-stop mexicke vlny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
@werunqa no říkám si, že kdyby to bylo nějak moc hrozný, že by mě poslal do nemocnice, no ne? :slight_smile: tak snad je to jen rada, aby se zbytečně něco nestalo. jj, taky říkal aspoň 3týdny, tak to snad nějak zvládnem.
29. bře 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 a co na to ten doktor, že se furt přeobjednáváš? :slight_smile: no v pondělí už musíte! ať víš jak na tom malá je :slight_smile:
29. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek doktor nic no....on ví jak to se mnou je....že sama nikam prostě nejdu..:-/........nemůžu ani čekat v čekárně, jsem domluvená se sestřičkou že jdu vždycky hned,max čekám chvíli v ordinaci,když tam někdo je....hrozně mě to štve (že jsem tak dopadla)..doufám, že mě malá nějak nastartuje potom,až se narodí....
29. bře 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean
ja mam poslicky tak od 28tt,ale uz se to celkem stupnuje...mala se dneska vytlacila nejak vic nahoru, tak me tak drti ty zebra, to je fakt hnus :rolling_eyes:
Holky uz pijete malinik?? :wink:
29. bře 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa o maliniku som nepocula zatial - o co ide? :slight_smile:
to drtenie zeber poznam.. ono je to krasne, mile, ale ked to trva dlhsie, koniec! :grinning:
29. bře 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já o maliníku slyšela,ale asi ho nebudu pít :slight_smile: nemám k tomu žádný negativní ani pozitivní postoj :slight_smile:
29. bře 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 a někdo jiný s Tebou nemůže jít? tak musíš manželovi už domluvit, že žádné chce nechce, v ponděli že jdete a hotovo :slight_smile:
@werunqa já si ho dneska koupila, ale zatím ho pít nebudu, já radši teď nic zkoušet nebudu, začnu nejdříve ten 35tt :wink:
29. bře 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jo...nikdo jiný nemůže jít ...je to složité,ale on věděl že jdeme,jen prostě nevstal,ikdyž jsem ho 3x budila a pak letěl s malým do školky a než přišel bylo pozdě a pak musel do práce.....já věřím, že v pondělí už to vyjde...a tohle mi udělal už asi po 3.......
29. bře 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek
No ja uz jsem 35tt-takze muzu zacit :wink: .nerikam, ze mi pomuze-ale uskodit neuskodi, tak co :sunglasses:
@billyjean

"Pravidelné pití v posledních týdnech před porodem by mělo porod usnadnit."

Užívání
Kdy začít s pitím čaje? Někteří autoři doporučují užívání po celou dobu těhotenství, jiní radí začít mezi 34. až 38. týdnem. Tady bude rozhodnutí patrně na vás, univerzální rada neexistuje. Čaj lze koupit v lékárně nebo v některých obchodech se zdravou výživou.

od 35+0 jeden hrnek denně
od 36+0 dva denně
od 37+0 tři denně
od 38+0 čtyři a to až do porodu

Recept na čaj - nálev: vrchovatou lžíci sušené drogy zalijeme 250ml vroucí vody a necháme několik minut luhovat, přecedíme a užíváme 2-3x denně
29. bře 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa však určitě neuškodí, on je obsaženej v malém množtství i v tom čaji pro těhotné, takže je určitě pro těhu vhodný :slight_smile: a proč něudělat něco o čem si myslíš, že by mohlo pomoct, že? :slight_smile:
29. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
Ja to myslela spis tak-ze nektere maminky ho nepiji-protoze si mysli, ze jim k lehcimu porodu nepomuze :wink:
Ja nevim, jestli mi pomuze nebo ne-ale proc to nezkusit...pitny rezim musim dodrzovat i tak..a jestli budu pit nejaky ovocny caj nebo malinikovy je uz jedno :wink:
29. bře 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maliník už mám taky nakoupený, doporučila mi ho kamarádka, prý díky tomu měla celkem hladký porod. Dostala jsem i olej na masáž hráze, ale nevím zda ho mám využít :frowning2: nechce se mi to kombinovat. Prý ještě existuje i nějaký gel který pomáhá hladšímu proklouznutí.
29. bře 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
Ja jsem si chtela hraz masirovat-ale asi to nema cenu..kdybych nahodou porodila driv, tak nez zacnu-tak skoncim :grinning:
Jinak na snadnejsi porod je Dianatal gel-mam ho jako reklamu na tehu prukazce :wink: ale je dost drahy :unamused:
nekdo pije ty odvary ze lneneho seminka-ale to me nelaka uz vubec :dizzy_face:
29. bře 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa leněné semínko, to byla taky další rada, ale že by se mi do něho taky chtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
Me vubec-ono je to dobry na zazivani,ale jestli to nejak zahleni porodni cesty to nevim teda.Ma se z toho delat nejaky odvar,co vypada jako sliz-a to me fakt nelaka..To si dam radeji ten malinik..i kdyz ten chutove taky neni nic moc pry :grinning:
29. bře 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa čajíčky mi nevadí, ale ten olejový nápoj bych asi nezvládla :grinning:
29. bře 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím,ale mě to pití čehokoliv neláká, protože z mé zkušenosti, byl porod stejně totálně úplně jiný než jsem si ho představovala a tentokrát to bude taky určitě úplně jiné...spíš prostě se na nic nepřipravuju a neplánuju..ono to prostě přijde a odejde..a za chvilku se na to zapomene a stejně si to příroda udělá jak chce ona :sunglasses:
29. bře 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek