Rodíme v květnu 2012

Ahojky, budu ráda,když se přidají těhulky,které čekají mimča v květnu 2012.
Mě termín zatím vychází na začátek května. 🙂 a už se s přítelem moooooc těšíme 🙂 🙂
werunqa
28. bře 2012
@kaeth01
ja jsem za ne davala 135Kc a je jich tam 5ks
@lajcikova
Ja jsem pribrala za 3 tydny 2,5kg a z toho mala 750g 🙂 .Na krivku jdu pristi tyden a pak dlasi tyden kontrola + zase krivka 😎
kaeth01
28. bře 2012
@d.h.86 takze za tebe jsou ty z te lekarny taky lepsi?? na jednu stranu mate pravdu, nejde ani tak o cenu jako o pohodli...
talina
28. bře 2012
Ahojky, jsme po kontrole a papíry na nástup k MD jsou na cestě naší mzdovce 😉 Maličké má cca 2,25 velikost odpovídá 34tt -1tt tak jsem zvědavá, do jakého datumu to dotáhneme😃 Hlavičkou jsme dolů což je taky dobrá zpráva. A pan doktor si postěžoval, že má prďolka na něj moc rychlé pohyby 🙂
werunqa
28. bře 2012
@talina
tak tom je super 😉
Muj taky dneska poslal papiry moje na mzdovku 😉

Holky, v tech papirech bylo napsane, ze na MD prechazim ze zamestnani-a mela se tam doplnit adresa a nazev firmy-ale ja jsem byla na neschopence, tak jsem tam nedoplnila nic..Volala jsem mojemu a on rikal, ze ta pani ze mzdovky taky nevedela, jak to ma vyplnit..ze bude muset zavolat na socku co a jak 😕
talina
28. bře 2012
@werunqa no jo ale pořád jsi vedená, že jsi zaměstnaná, ne? Já bych to logicky viděla, že oficiálně končíš neschopenku a nastupuješ MD. Nebo nee?
werunqa
28. bře 2012
@talina
No nejsem-sla jsem na neschopenku 12.9. a 30.9. mi skoncil pomer na dobu urcitou-smlouvu mi logicky neprodlouzili..
talina
29. bře 2012
@werunqa tak to už chápu =-)
werunqa
29. bře 2012
Holky dneska je venku skarede teda...chodim do jedne diskuze na FB a tam porodila vcera holcina o mesic driv holcicku.A dneska psala jedna holcina na emiminu, ze zacina rodit asi (TP ma 5.5.)...tak uz s eto zacina nejak rozjizdet-ty porody..A me holky strasi, ze beztak budu prenaset =-) 😞
mmmiska83
29. bře 2012
@werunqa u nás je celkem jakžtakž,zatím neprší 🙂....tady taky hodně lidí píše dneska, že rodí dřív....jako já se cítím,že už bych i rodila dneska.....tak mě to tlačí tam dole....i břicho mám nějak nízko ...neboj,snad nebudeš přenášet (já snad taky ne....kdo by to pak rodil, takového cvaldu)
lucifereeek
29. bře 2012
tak dneska kontrola, malá je hlavičkou dolů, má 1742g ale mám se šetřit, vypadá to že budeme rodit dřív, že je už hodně dole ,tak snad ne o moc dřív =-)
mmmiska83
29. bře 2012
@lucifereeek držím palce,aspon ty 4 týdny ještě vydržte......já nakonec nebyla 8-( manža se na to vybod....tak jsem se přeobjednala na pondělí ]-(
werunqa
29. bře 2012
@mmmiska83
tady taky zatim neprsi-ale obloha je seda :-| .
@lucifereeek
me rikal gyndar, ze mam vydrzet aspon do toho 35tt, tak se drzte 😉
Ja si jdu dat sprchu-at zazenu poslicky...mala me dneska drti zebra-hnus 🙂
billyjean
29. bře 2012
v Prahe je dneska pocasie tiez na houby.. chcela som byt doma, ale volal sef, ze by sa so mnou potreboval dohodnut o praci popri materskej, tak som pekne-krasne naklusala do kanclu.. ale prasule sa zidu 🙂
@werunqa tiez sa mi zacali hlasit poslicky, rano som mala pocit, ze porodim do zachodu.. Sara so sebou stale mele, tak mam v bruchu non-stop mexicke vlny :-p
lucifereeek
29. bře 2012
@mmmiska83
@werunqa no říkám si, že kdyby to bylo nějak moc hrozný, že by mě poslal do nemocnice, no ne? 🙂 tak snad je to jen rada, aby se zbytečně něco nestalo. jj, taky říkal aspoň 3týdny, tak to snad nějak zvládnem.
lucifereeek
29. bře 2012
@mmmiska83 a co na to ten doktor, že se furt přeobjednáváš? 🙂 no v pondělí už musíte! ať víš jak na tom malá je 🙂
mmmiska83
29. bře 2012
@lucifereeek doktor nic no....on ví jak to se mnou je....že sama nikam prostě nejdu..😕........nemůžu ani čekat v čekárně, jsem domluvená se sestřičkou že jdu vždycky hned,max čekám chvíli v ordinaci,když tam někdo je....hrozně mě to štve (že jsem tak dopadla)..doufám, že mě malá nějak nastartuje potom,až se narodí....
werunqa
29. bře 2012
@billyjean
ja mam poslicky tak od 28tt,ale uz se to celkem stupnuje...mala se dneska vytlacila nejak vic nahoru, tak me tak drti ty zebra, to je fakt hnus 8-(
Holky uz pijete malinik?? 😉
billyjean
29. bře 2012
@werunqa o maliniku som nepocula zatial - o co ide? 🙂
to drtenie zeber poznam.. ono je to krasne, mile, ale ked to trva dlhsie, koniec! 😃
mmmiska83
29. bře 2012
já o maliníku slyšela,ale asi ho nebudu pít 🙂 nemám k tomu žádný negativní ani pozitivní postoj 🙂
lucifereeek
29. bře 2012
@mmmiska83 a někdo jiný s Tebou nemůže jít? tak musíš manželovi už domluvit, že žádné chce nechce, v ponděli že jdete a hotovo 🙂
@werunqa já si ho dneska koupila, ale zatím ho pít nebudu, já radši teď nic zkoušet nebudu, začnu nejdříve ten 35tt 😉
mmmiska83
29. bře 2012
@lucifereeek jo...nikdo jiný nemůže jít ...je to složité,ale on věděl že jdeme,jen prostě nevstal,ikdyž jsem ho 3x budila a pak letěl s malým do školky a než přišel bylo pozdě a pak musel do práce.....já věřím, že v pondělí už to vyjde...a tohle mi udělal už asi po 3.......
werunqa
29. bře 2012
@lucifereeek
No ja uz jsem 35tt-takze muzu zacit 😉 .nerikam, ze mi pomuze-ale uskodit neuskodi, tak co 😎
@billyjean

"Pravidelné pití v posledních týdnech před porodem by mělo porod usnadnit."

Užívání
Kdy začít s pitím čaje? Někteří autoři doporučují užívání po celou dobu těhotenství, jiní radí začít mezi 34. až 38. týdnem. Tady bude rozhodnutí patrně na vás, univerzální rada neexistuje. Čaj lze koupit v lékárně nebo v některých obchodech se zdravou výživou.

od 35+0 jeden hrnek denně
od 36+0 dva denně
od 37+0 tři denně
od 38+0 čtyři a to až do porodu

Recept na čaj - nálev: vrchovatou lžíci sušené drogy zalijeme 250ml vroucí vody a necháme několik minut luhovat, přecedíme a užíváme 2-3x denně
lucifereeek
29. bře 2012
@werunqa však určitě neuškodí, on je obsaženej v malém množtství i v tom čaji pro těhotné, takže je určitě pro těhu vhodný 🙂 a proč něudělat něco o čem si myslíš, že by mohlo pomoct, že? 🙂
werunqa
29. bře 2012
@lucifereeek
Ja to myslela spis tak-ze nektere maminky ho nepiji-protoze si mysli, ze jim k lehcimu porodu nepomuze 😉
Ja nevim, jestli mi pomuze nebo ne-ale proc to nezkusit...pitny rezim musim dodrzovat i tak..a jestli budu pit nejaky ovocny caj nebo malinikovy je uz jedno 😉
talina
29. bře 2012
Maliník už mám taky nakoupený, doporučila mi ho kamarádka, prý díky tomu měla celkem hladký porod. Dostala jsem i olej na masáž hráze, ale nevím zda ho mám využít 😞 nechce se mi to kombinovat. Prý ještě existuje i nějaký gel který pomáhá hladšímu proklouznutí.
werunqa
29. bře 2012
@talina
Ja jsem si chtela hraz masirovat-ale asi to nema cenu..kdybych nahodou porodila driv, tak nez zacnu-tak skoncim 😃
Jinak na snadnejsi porod je Dianatal gel-mam ho jako reklamu na tehu prukazce 😉 ale je dost drahy :-|
nekdo pije ty odvary ze lneneho seminka-ale to me nelaka uz vubec x-)
talina
29. bře 2012
@werunqa leněné semínko, to byla taky další rada, ale že by se mi do něho taky chtělo :-p
werunqa
29. bře 2012
@talina
Me vubec-ono je to dobry na zazivani,ale jestli to nejak zahleni porodni cesty to nevim teda.Ma se z toho delat nejaky odvar,co vypada jako sliz-a to me fakt nelaka..To si dam radeji ten malinik..i kdyz ten chutove taky neni nic moc pry 😃
talina
29. bře 2012
@werunqa čajíčky mi nevadí, ale ten olejový nápoj bych asi nezvládla 😃
mmmiska83
29. bře 2012
já nevím,ale mě to pití čehokoliv neláká, protože z mé zkušenosti, byl porod stejně totálně úplně jiný než jsem si ho představovala a tentokrát to bude taky určitě úplně jiné...spíš prostě se na nic nepřipravuju a neplánuju..ono to prostě přijde a odejde..a za chvilku se na to zapomene a stejně si to příroda udělá jak chce ona 😎

Začni psát odpověď...

Odešli