• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@werunqa ze by som vyskusala? alebo si pred porodom cucnem malinovice a bude :grinning:
29. bře 2012 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmmiska83 musim rict ze s vetsinou tvych nazoru se shodnu do pismene :slight_smile:
ale chtela bych mit tvou trpelivost s tvym chlapem :grinning: - necetla jsem celou diskuzi abych vedela proc nechces k lekari samotna, ale pokud chlap vi ze ma nekam jit s tebou, doprovodit, podporit.. a on "zaspi" protoze je lenoch - by me cert vzal a jecela bych jak sirena u ohne :sunglasses:
29. bře 2012 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@talina
nevim jestli je to primo olejove,spis takove slizke :sunglasses:
@mmmiska83
tak me to zase tak netrapi-jak jsem psala, jestli pit malinik nebo jiny caj :wink: stejne caj piju kazdy den, tak co :grinning:
29. bře 2012 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaeth01 taky si to slizl.....je to s nim nekdy tezke no...ale jako nemuzu rict, ze by me vubec nepodporoval...jen je treba obcas udelat vitr...proste chlap no
29. bře 2012 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@werunqa jj vsak jo :slight_smile:
29. bře 2012 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunqa s tím olejovým měla asi na mysli riciňák tam je olej a to bych teda taky nepila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
semínka jsou fajn, ale musí být drcená a nejlépe v tom slizu, což mi taky není při chuti, navíc se musí na to hodně pít, což já moc nepiju, takže pro mě to není :slight_smile:
29. bře 2012 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek
no bavily jsme se o lnenych seminkach :wink: tak nevim..kazdopadne ric. olej je pekny svinstvo,co jsem tak slysela.. :confused:
Jinak ty seminka,co jsem tak slysela, se maji pres noc namocit a druhej den povarit a ten odvar pit nebo to cely snist-ale pry je to takovy slizky-tak nevim, zkusenost nemam :wink:
29. bře 2012 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
lněný čaj
recept: 1 lžíci lněného semínka vaříme ve 250ml vody 15min, vznikne nám hutný sliz, který můžeme přecedit, ale semínka můžeme i sníst. Není to moc chutné, ale doporučuje se tento nápoj pít od 34.týdne těhotenství, aby byly porodní cesty při porodu měkké a kluzké.
29. bře 2012 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@werunqa ricinovy olej je nahodou uzastna vec! nesmierne dobre pomaha na vlasy ak mas silno poskodene.. regeneruju sa ale hlavne podporuje rast.. taktiez je dobry na obocko a mihalnice.. avsak suhlasim s tym ze dost pachne.. resp. je to taky cudny pach.. a olej je hodne tuhy.. /sak sa aj pouzival do motorov :slight_smile:/ ale on skor pomaha po porode, ked sa zena nemoze vykakat tak kedysi v porodniciach davali lyzicu tohto oleja a to pekne prehnalo :slight_smile: vlastne v cr v lekarni ho tak lahko nekupite, je to zakazane lebo zeny ho pouzivali ako prehanadlo aby zchudli.. takze ziadna sranda.. ale na vlasy bol super :slight_smile:

ja inac som si tiez planovala ze zacnem s tou masazou ale zatial mi stale hrozi cisar tak neviem ci s tym zacat.. o 2 tyzdne idem na poradnu a tam sa uz dohodneme ze co bude :slight_smile: a podla toho zacnem.. ved to staci ci? kedy sa ma vlastne zacat s masazou hradze? inac to epino tak do toho by som nesla.. fakt ma to az desi.. mne kamos pisal ze to vyzera ako sexualna hracka :slight_smile: hehe
30. bře 2012 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@prinzesz ten olej se neprodává v lékárně protože po větším požití se můžeš otrávit, ricin je jed.
Já jsem se dívala na ten olej na hráz a tam bylo od 32tt že se to má dělat, ale když začneš později, asi to až tak nevadí.
30. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak koukám, že už řešíte maliník a lněný..se chystáte už rodit? ještě si tam ty prcky schovejte, nehoňte je ven :slight_smile:
jinak my jsme krizi přečkali a stále jsme 2v1 a prý, když to půjde takto dál, ještě snad 14 dní vydržíme, tak se modlím. každopádně to tu mám jasné a pustí mě až po porodu :confounded:
30. bře 2012 v 10:40  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifereeek ano suhlasim, ricin je jed, ale ako rastlina.. uz spracovany takto jednovaty nie je.. mne lekarnicka vyslovene povedala ze mi preda len 1dcl lebo ze zeny to beru ako prehanadlo a je to nebezpecne.. :slight_smile:
30. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppampeliskaa tak super! este sa drzte pekne 2v1, silno drzim palce aby ste to vydrzali.. ja sa teda rodit este nechystam :slight_smile:, ja mam este cas.. preto to az tak neriesim :slight_smile: no ja mam termin az koncom kvetna tak asi kvoli tomu hehe..
30. bře 2012 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@prinzesz a utíká ti to stejně rychle jako na začátku těhu? mě to utíkalo, než jsem šla do nemocnice, tady to odpočítávám a vleče se to :unamused:
30. bře 2012 v 10:55  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppampeliskaa no ja si to moc stale neuvedomujem :slight_smile: chodim este do prace tak to asi bude tym :slight_smile: uvidim ake to bude ked nastupim na matersku /od 13.4./ to mi mozno utekat prestane :slight_smile: a verim ti ze teraz mas pocit ze sa to vlecie, ked lezis v nemocke a cakas.. och, ale dolezite je ze je male v poriadku a ty tiez.. a zas som niekde citala ze zeny co maju rizikove tehu rychlejsie a lahsie rodia :slight_smile:
30. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ppampeliskaa tak se ještě držte aspoň ty 2týdny by to chtělo :slight_smile:
30. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@prinzesz
Ja jsem to myslela skrze pozivani-na emiminu byl nejaky recept z ric. olejem na rychlejsi porod a nekdo tam psal, ze je to nebezpecne :wink: Jinak ho neznam-takze nevim.. :wink:
@ppampeliskaa
vsak mi je ven nehonime-jen chceme mit hezky porod :grinning:

Jinak me to tedka utika silene...uz je zase patek..a ja mam pocit, ze byl patek vcera snad...rychle se to blizi.. :fearful:
30. bře 2012 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile: s tím riciňákem je tu celá diskuze........http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/napoj-k-vyvolani-porodu-podle-ingeborg-stadelmannove-vyzkousely-jste/?post=last
jsem ji pročetla, myslím že se to míchá s pomerančovým džusem.....a hodně maminám to asi urychlilo porod...já bych do tohoteda opět nešla :grinning: jak jinak že
jinak zajímalo by mě, jestli si necháte dát klistýr........taky mi to těhu nějak utíká a to jsem doma pořád, už přes rok (kvůli zdr. problémům)......ale od včerejška mě přepadají takové nárazové strachy....jakože se začínám bát toho porodu :sweat_smile: ...asi už se to blíží :zipper_mouth:
30. bře 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@prinzesz tý jo, tak to utíká fakt jinak :slight_smile: já byla doma od zčátku a co bych dala za to,abych mohla být v práci..no jo,ale nešlo to.
luciferek: děkuju, pokusím se vydržet:slight_smile:
30. bře 2012 ve 13:04  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83 tiez som sa chcela opytat na klistyr, ale hlavne na epiduralku.. mne u krcov brucha akehokolvek povodu funguje vyprazdnovanie velmi spolahlivo, takze klistyr asi nebude treba, ale ak by nahodou, tak ten si urcite necham urobit.. lepsie ako vytlacit "dvojicky" :grinning: a s tou epiduralkou netusim.. asi to necham ist prirodzene, nech si ten porod uzijem pekne naostro :slight_smile:
30. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@billyjean no ja to mam taky tak...že se při jakýchkoliv křečí vyprazdňuju.....a navíc u prvního mi ho ani nedali a ani se mě neptali....ale asi ho odmítnu, zácpou netrpím....jinak jsem četla tolik příběhů...až je to i děsivé...nejvíc když ti dají ten klistýr mezi kontrakcema..že se to ani nedá udržet.že jedna mamina ohodila komplet sprchu..apod.......a epiduralku , o ní jsem neuvažovala, první porod byl docela v poho :slight_smile: jinak jsem pro přirozený porod...ale stát se může cokoliv :sunglasses:
30. bře 2012 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@billyjean ja teda neviem ako to je, ale ja sa klistyru hodne obavam :( tiez nemam ziadne problemy s vyprazdnovanim ale clovek nikdy nevie :slight_smile: kolegyna hovorila ze jej dali len nejaku tabletku lenze ona zvracala pri kazdej kontrakcii :slight_smile: tak to asi preto.. no a epidural tiez nechcem, ale ktohovie ci ma necaka aj ten cisar.. inac som aj ja za prirodzeny porod!
@mmmiska83 aj ja som za prirodzeny porod :slight_smile: no ako pises ze stat sa moze cokoliv tak presne.. uvidime :slight_smile:

inac v USA sa klistyr nedava, tam sa tie zeny pri porode pokakaju :slight_smile: /to si neviem ani predstavit/ ale vraj je to tak rychle, zena to vobec neciti a oni to rychlo upracu.. no divna krajina :slight_smile: hovorila mi to svagrina co tam porodila 2 deti ze jej nic nedavali :slight_smile: a ze jej manzo povedal ze hej pokakala sa tam aj ona :slight_smile: och..
30. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@prinzesz ja prave nevim,jestli ze mě něco vypadlo při prvním .-D fakt netuším,nic jsem necítila...ale mylsím, že když se ten člověk v ten den 2-3 x vyprázdní sám,tak to snad už nic nevypadne......horší by to bylo ,kdyby měla žena průjem.....ojoj :grinning:
30. bře 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83 :grinning: tak to hej :slight_smile: to si ma ale teraz rozosmiala.. to by ti doktori neboli uplne happy :slight_smile:
30. bře 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83 no právě, tělo si přirozeně dá impuls k tomu, aby se vyprázdnily střeva. Taky se mi ten klistýr moc nelíbí, sousedka mi dala Yal, že ho ani nepoužila. Prý přijeli do porodnice pozdě na to, aby jí ho dali :angry:
30. bře 2012 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmmiska83
ja v tehu problemy se zacpou nebo tak nemam,ale klistyru se nebranim-pokud mi ho stihnou udelat.. :wink:Moji segre ho nestihly udelat a pak se tam pokadila..no co uz..oni jsou na to zvykli :sunglasses:
Jinak o epiduralu neuvazuji...
30. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ja nevim, jak to s klistyrem je nebo neni, ale jestli mi ho nabidnou, tak si ho necham udelat, pry se tim uvolni bricho a tudiz porodni cesty a porod pak lepe postupuje. a o epiduralu zatim neuvazuji, bojim se nechat si neco pichnout do patere... i kdyz to rikam ted :wink:
30. bře 2012 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
já viděla dva porody a jako naživo a je fakt,že jedna ženská se u toho pokadila,ale nikdo to neřešil
30. bře 2012 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 a tak ono se rika (je to snad i nejake latinske prislovi ci co), ze clovek se rodi mezi moci, vykaly a krvi... takze jestli se nekdo pokadi, tak je to zcela prirozene a pokud z toho nekdo v porodnici bude delat problemy, tak problem neni v rodicce, ale ve zdravotnickem personalu. to je aspon muj nazor.
30. bře 2012 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@d.h.86 já si taky myslím, že se to stává běžně...někdy ani nestihnou ten klistýr dát....horší by bylo jako kdyby člověk ohodil dr. tím průjmem....to by byl asi trapas největší :grinning:...
30. bře 2012 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek