• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
segre ho nestihli udelat-porod ji vyvolavali a kdyz mela kontrakce a rikala jim, ze uz rodi, tak ji tvrdili, ze jeste nerodi a pak honem honem a mala byla venku.. :angry: ..no kdyby ju poslechli, tak by ten klistyr jeste krasne stihla..
30. bře 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa presne tak, me taky vyvolavali....a porad meli casu dost....asi mi mozna chteli dat ten klistyr az na porodnim sale....porad na neco cekali,fakt jsem tam malem jako porodila sama....na to si davejte bacha,ridte se svymi pocity..oni maji porad na neco cas.....nikdy nevis jak rychle se otevres
31. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tady oni nikdy nemuzou vedet,jak rychle se zena otevre....
31. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky, ktere mate uz 1 ditko doma, budete kupovat nebo uz jste koupili nejaky darek od miminka pro toho starsiho sourozence? pokud ano, tak jaky? pry je to hezky zvyk, dat tomu starsimu sourozenci v porodnici nejaky darecek jako od miminka :slight_smile:
31. bře 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kupid ahojky.. premyslim o tom, ale jeste jsem nevymyslela co.. kazdopadne nejaka malickost to bude.. moje dcerka neni moc panenkova - ale kdyby byla, asi by dostala svoje "miminko" :slight_smile: mozna neco takoveho.. jinak jsem ale svoji malou nechala vybrat hracku pro miminko, ktere pak ona donese miminku do porodky - jako ze darek od ni :slight_smile:
31. bře 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No ona pry sla za sestrickama, ze uz asi rodi a oni ji rekly, ze ne a nez dosla zpatky na pokoj tak uz se jelo na porodni sal :angry:
31. bře 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to já vubec nevím,že se má jako malýmu něco koupit,ale napadlo mě to i tak,protože oni budou od sebe 22měsícu,tak se mu budeme muset hodně věnovat,aby to nebylo,že by maloui neměl rád,ale myslím,že ne i když jsu zvědavá,jak bude na Nelušku reagovat
31. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 to jsem sama zvědavá :slight_smile: brácha má ty mladší 14 měsíců od sebe a Barunka (starší) Radečka v postýlce seřezala :grinning: Normálně si ho přitáhla mezi špryclíky k sobě a vrazila mu pár facek :grinning: to jak žárlila, že jí někdo leží v postýlce, ale teď už jsou ok :slight_smile:
31. bře 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@talina tak on bude mít stále svou postýlku a malá taky svou,tak snad v tomhle problém nebude,ale je mi jasný,že to bude zprvu těžký,ale tak snad to nějak pujde
31. bře 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to sylším poprvé o těch dárečcích :slight_smile: je to hezký nápad,ale nevím, myslím, že pro mého syna bude dáreček samotné miminko (každý večer než usne po pohádce má na mém břichu ruku a čeká na kopanečky...jinak by neusl :grinning:)...on už má 5,5 roku..tak by mu bylo asi divné, že kde by asi miminko mohlo koupit dáreček,když neumí ani chodit :grinning:
31. bře 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 tak to asi jo a to že čeká na kopanečky závidím,to musí být hezké,to malej ještě nerozumí tomuhle a když vystrčím břuch z trika,přijde a triko stahuje zpět,asi se na to nemuže dívat :grinning:
31. bře 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 :grinning: no tak jasně,ty máš ještě prcka, ten můj se tak strašně těší...už dlouho chtěl sestřičku, říkám a co když to bude kluk, on ne my chceme holku ! jakože kdyby náhodou....už se těší, že bude i vozit a tak....nebo mu říkám, jak se půjdu sprchovat,jestli na ni dohlídne,tak prej jo, já ji budu hladit a mazlit ,aby neplakala...vůbec nevím odkud takové věci ví,bude to super bráška :slight_smile:on je celkově hrozně hodný,nemůžu si na něj stěžovat, na zadek jsem mu nedala snad nikdy...fakt jiné takové hodné dítě neznám :slight_smile:
31. bře 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ona měla do nedávna taky pořád svou, jen si to v hlavičce nesrovnala, to víš nový přírůstek a hned ho šoupli do postýlky. Brácha se švagrovou taky na to koukali jak z jara :grinning:
31. bře 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 tak ty máš malýho už velkýho, ale ty mladší děti to pak líp snáší, že jim to miminko jakoby něco dalo, to už jsem taky slyšela :slight_smile:
31. bře 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jj to určitě jo :slight_smile: máš pravdu
31. bře 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek já to právě vubec neslyšela,ale něco se koupí,to je jasné,stejnak bude i den dětí,tak určitě něco budem kupovat a měla bych mít vlastně mateřskou,to bude o trochu víc než ted
31. bře 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 tak víš co, stačí něco malého, mu to určitě udělá radost, že to dostal od miminka :slight_smile:
31. bře 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jj to jo,nějaký auto,to ho ted bere
31. bře 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste holky :grinning:
3. dub 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa ahojik,taky sem si říkala kde všichni jsou,a jak ti je?mě pořád tvrdne břicho je to fakt mazec,ale doktor říkal že je to oki. :confused: no lepší to už asi nebude.
včera sem si objednala v lékarně vložky do podprsenky chico,a ten rozdíl v kusech mě tedy dostal,60ks stojí 213kč a 120ks 240kč,nechápu,tak sem si vzala to velke balení.myslím že už mám vše krom rychlozavinovačky,tu ještě dokoupime.
jinak minulej týden sem ukončila ten kurz,krom informaci o kojení mi to moc nedalo,ale tak zadarmo,proč ne....
ještě se chcem jit vyfotit,jen tedy nevím kam?maš nějakej tip v km?
3. dub 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja uz treti den marodim :unamused: kasel, sople, vcera teplota, no uzas.. dopujem sa vitaminom C a cajom, tak snad to cim skor prejde..
3. dub 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja byla vcera na KO, cipek mam pul centimetru, dva tydny zpatky byl 3 centaky :( Takze jsem dostala nakazano lezet jako kdybych byla zase v nemocnici a vydrzet jeste tyden a kousek, abych byla aspon v 36.tt. Jsem z toho nervni, lezet tak uplne nemuzu samozrejme. Jinak je mi desne, tvrdnu, v noci se nevyspim, poslicky boli, krece do trisel. Bojim se, ze ja ani zadny fotky nestihnu :-/
3. dub 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nabízím kočárek své kamarádky po jednom dítěti,velmi hezký a zachovalý.Je to trojkombinace plus autosedačka a taška.Cena je 4500kč a poštovné 300kč
3. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica jejda, drzim palce!
3. dub 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean ked mas niekde pobliz DM tak si tam kup vola sa to Das gesunde plus vitamin c pulver, stoji to tusim do 50kc, je to taka modra krabicka, ked to otvoris je tam biely prasok :slight_smile: je to velmi silne Cecko ktore sa odporuca aj v tehu, pisu tam ze si mas dat denne jednu tu odmerku.. je to pidi odmerka takze pri chorobe mozes aj viac.. napr. jednu cajovu lyzicku..
3. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz hej? diky za radu, poprosim manzela, nech mi kupi.. a ako pokracujete s pripravami? k nam pride na vikend neter s rodinkou a prinesu vsetko oblecenie pre drobca, tak ma caka pranie a zehlenie a potom uz budeme len cakat :slight_smile:
3. dub 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
Ahojky, ja mam za sebou dneska prvni krivku :wink: .Jinak ja jsem uplne znicena-boli me vsechno :angry:.Dneska jsem za noc naspala jen 2 hodiny-celou noc me palila zaha-takze jsem 2x zvracela- i krev :fearful:A vlozky do podprdy mam obycejny z DMka, drogerie Teta a z Lidlu :slight_smile:

Jinak my se jdeme fotit 14.4. k jedne holcine,co fotografuje..
https://www.facebook.com/pages/PHOTOGRAPHY-Michaela-Vacul%C3%ADkov%C3%A1/193443297394361
3. dub 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jak jako krev???? to je normalni???

u me je to jakztakz...akorat se mi nejak spatne dycha posledni dobou..a bricho nabira nevidanych rozmeru...uz to chci mit za sebou :unamused:
3. dub 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa mam super vec na palenie zahy - mineralka Fatra.. akurat to v CR asi nedostat :unamused: tiez mavam kyselinu, je to hnus..
3. dub 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No ze v tech stavach co zvracim je krev..me rikaly holky ze pry je to normalni-ze je podrazdena ta sliznice-tak nevim..me na zahu nic nepomaha.. :confounded: .
Dneska mi muj koupil Rennie a to je pekny hnus-to taky pomaha jen na chvili :frowning2:
@billyjean
tak to nevim-pry Vincentka je dobra :confused:
3. dub 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek