• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@werunqa jo,ale tak kdyz jsi zvracela "jen" 2x....nevim...no jinak me na zahu taky nepomahalo nic a to jsem chcipala az do 16 tydne vzdy od rana az do oběda jsem nemohla nic snist ani pit ani nic.....a rennie mi taky nepomohlo,sice mi chutnalo,mela jsem to ovocne, ale vysledek nic,spis jeste horsi potom...ted kdyz me to chytne vecer vetsinou kdyz uz chci spat,tak spim v polosede a dam si zvejku na chvili a to pomaha vcelku.....
3. dub 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No me uz se to stalo i predtim jednou...ale dneska to byl teda extrem-to kysele bylo tak palive, ze jsem mela uplne podrazdeny jazyk a rozpraskane rty :fearful: .
Taky mam to ovocne Rennie a vubec mi to nechutna :zipper_mouth: .Podlozila jsem se a nic-dneska me palela i pres den, kdyz jsem sedela-jsem nevedela co uz mam delat :frowning2:
3. dub 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa pokud jsi zvracela několikrát tak je možné že to máš podrážděné, každopádně v těhu bych se na to radši zeptala dr. :confused:
3. dub 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
no ja to mam v planu :wink: -ale dneska to neslo, takze musim pockat do 10. na kontrolu...
3. dub 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jo tak to jo, víš co lepší je nic nezanedbat :slight_smile: jinak mě žáha pálila asi jen 2-3x, ale zas jsem měla jiné problémy :slight_smile:
3. dub 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
ja jsem se ho chtela zeptat uz minule-ale zapomnela jsem na to :fearful:
3. dub 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jejda,chudacku,tak to fakt nezavidim.....ted si nejsem jista ,ale je jeste ten gaviscon,myslim ze na to byly dobre ohlasy,ale uz nevim,jestli se to muze v tehu
3. dub 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
taky mi byl doporucovan-ale co vim, tak ten by se nemel.. :pensive:
3. dub 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa Mě taky šíleně pálí žáha ale teda tak strašné jako ty to nemám že bych zvracela ale pomáhá mi aspoň na chvíli rozmíchat lžičku jedlé sody ve sklence vody. Sice je to hnusné ale už jsem si zvykla. Nebo taky mlíko ale to mi pomáhá míň. A někdo mi říkal že coca colu ale po tom mě teda pálí ještě více.
3. dub 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa a co tak jedlá soda, mlíko? nezkoušela jsi? jinak jedině co nejmíň bílého pečiva a jíst v menších porcích, ale někomu nepomůže nic :unamused:
3. dub 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov
sodu doma nemam a pry by se ani v tehu moc nemela :confused: ,mleko od mala nesnasim a colu jsem zkousela-ale nepomohla :rolling_eyes: ....me pomuze jen jedno-POROD :grinning:
3. dub 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov coca colu na žáhu? dyť po tom právě ta žáha pálí :slight_smile: to je nějaká blbost :slight_smile:
3. dub 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek
v mensoich porcich jim-pac jak mam utlaceny zaludek, tak tam moc nedam :wink: a bile pecivo jim jen rano...me uz pali proste po vsem..i po hole vode :zipper_mouth:
3. dub 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa mě napsal doktor na páleni žáhy OMEPRAZOL AL 20,jím to od začátku těhu,a fakt mam svatej klid :wink: jíse ráno na lačno a je klid.
3. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Taky mi to přišlo divné protože cola je kyselá a sladká - no zkusila jsem a fakt nepomáhá

@werunqa Však už to máš za pár :slight_smile: A to o té sodě jsem nevěděla že by se neměla, nevíš proč?? Mi to poradila sestřička u doktorky tak jsem to brala jako spolehlivé...
3. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no asi to budeš muset vydržet :slight_smile: ten žaludek mám taky utlačený a někdy mě i bolí :unamused:

@katerinanov já si taky myslela, že se soda může :confused:
3. dub 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek No já ji do sebe cpu celé těhotenství právě rozpuštěnou v té vodě takže snad to není tak strašné, každopádně teď už s tím asi nemá moc cenu něco dělat :slight_smile: No snad bude všechno v pořádku, některé maminy dělají i horší věci než že pijou sodu a děti mají zdravé...
3. dub 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov no tak to určitě :wink: teď jsem to hledala na netu:
Pálení žáhy. Děloha v těhotenství při svém růstu do jisté míry „utlačuje“ žaludek. Kyselina solná, která se v něm uvolňuje a napomáhá štěpení potravy zaviňuje výrazné překyselení žaludečních šťáv. Pokud pak dojde k jejich kontaktu se sliznicí jícnu, dostaví se nepříjemný pocit, který nazýváme pálení žáhy. Úlevu přinesou léky snižující kyselost žaludečních šťáv — u nás běžně dostupný Anacid, Gasterin, Gastrogel; pomůže i jedlá soda (prášek do pečiva). Žádný z uvedených přípravků neohrožuje plod, ale vždy je dobré poradit se se svým lékařem.
3. dub 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky já mám zase operovaný vaječník a ta malá mrška mi do něho pořád buší. Je to na zbláznění :grinning: Už bych ho nejradši chovala ale dneska doktor říkal, že ven se mu ještě nechce :frowning2:
3. dub 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Tak jo, tak je to snad ok :slight_smile: Jej jak si to čtu tak mě začala pálit :grinning:
3. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova
ja jim rano na lacno Euthyrox :sweat_smile: to mi bohate staci..Holky jak jsem psala-me pomuze jedine POROD :wink:
3. dub 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak se hlásíme taky čekáme květnátko :slight_smile:)
3. dub 2012 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mužu se přidat? my čekáme dvojčátka, termín máme 10.5., ale už ted funím jak o závod. Jak čtu tak to pálení musí být prevít ke konci, já to měla naopak ze začátku a je pravda, že mi pomohlo jíst pravidelně 6 porcí po malých dávkách. já mám ted problém, že mě bolí večer jak ulehám žaudek, jak se tam malí natlačí a mají diskotéku.ale ted nadávám a bude mi to chybět :wink:
4. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa a kolko budes platit u tej fotografky? ja som sa objednala na buduci tyzden fotoprome.cz na strankach su aj ceny, ja som si dala tu moznost Basic takze to bude trosku viac stat ale tak co uz?
4. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viteceksmaminkou ahojky a co to bude? kdy máš termín?
4. dub 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 jůůů dvojčátka, já si to neumím představit mít v břiše 2....stačí ta jedna,taky mi tlačí na ten žaludek.....a ted roste každým dnem jako nikdy....... :slight_smile:
4. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no je to záhul, ale zase já neím jaké to je , mít v bříšku jen jedno :slight_smile: :grinning: je to sranda, kdy si lehneš na jeden bok, tak ti dává na vědomí malý, že ho utlačuješ, když se obrátíš, tak dostaneš kopanečky od malé :slight_smile: je to sranda .. no dvě jak dvě, ale vem si jak ta američanka tam měla 8, to si nedokážu představit :slight_smile: a už máte jméno ?
4. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 tak to ani nespíš ne?? :grinning:...no těch 8....do toho bych nešla ani za milion......max. ty 2 - v rodině máme dvojčata,tak jsem se trochu bála,ale nakonec tedy jen jedno.....jj bude to Gabča (pokud nebude mít pindíka)....a vy máte 2 varianty koukám těch jmen, to se jako rozhodnete až po porodu?nebo už je něco jistější
4. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no musíš mít 4 jména, kdyby se doktor spletl... ale vede terezka a tomášek. juj gabinka, to je hezké... koukala jsem na tvé výrobky, co jsi šila, šikulka
4. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 aha to jsem nevěděla....s těma jménama, no já na kluka bych dala asi Vojtu kdyby náhodou,ale s manžou jsme to nějak neprobírali :grinning:...no já jsem takový kutílek...mě to baví něco vyrábět,mám ráda originální věci :slight_smile: a půjdeš císařem? nebo normálně
4. dub 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek