• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@sariky krásné bříško
4. dub 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 ooo dekuji, dekuji, napodobne :wink:
btw nesvedi te? me ted v posledni dobe zaclo strasne svedit nahore uprostred. se mi tam udelaly i nejaky vyrustky ci co to je. asi jak se ted vic potim. snazim se to neskrabat, ale nekdy se neovladnu :slight_smile:
4. dub 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,které by jste měli zájem o focení vašich drobečků až se narodí,můžete mi napsat,fotím miminka a novorozence :wink:
4. dub 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nevkládej ani odkazy na svou firmu (kromě na stránky beremese-pro: tam můžeš uvést další odkazy neomezeně)”
@sariky Ahojky,mě také svědí břicho,občas i záda a někdy tam mám také takové malé pupínky.Taky nevím z čeho to je,ale jak se osprchuju a namažu krémem,je to mnohem lepší. :wink:
4. dub 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucander no tady na to svedeni mi nepomaha nic. ale asi to je fakt z toho, jak se mi to tam poti. no co uz, zatnu zuby a vydrzim :sunglasses:
4. dub 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sariky No,myslím,že nám ani nic jiného nezbyde,ale co už.Za chvíli budou drobečci na světě a snad bude po svědění :wink:
4. dub 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky krásne těhu bříško to to moje rozplácle všude do boku,no nevím co z těch fotek bude :frowning2: ještě prsa mam jak dolly,pane bože začínam to tělo nenávidět :angry: jinak je mi 32let
4. dub 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova ja jsem i pred tehotenstvim byla takova hubena, bezprsa :grinning: ....tak ted mi narostly jednicky a pupek :grinning:
4. dub 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sariky no ja měla déčka a ted mam efka :angry: bože všechno tam kde to nepotřebuju,nohy jak paličky,báchor jen na hoře,začínala sem na 90kg no co se divím když sem prase :rolling_eyes: už vidim jak mi to všechno bude viset po porodu
4. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova Já jsme na tom obdobně, začínala jsem na 91, prsa C, teď mám asi 100 a prsa E :frowning2:
4. dub 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tak na pupek jsem taky zvedava, jestli se mi smrskne. preci jen mam ted v pase jednou tolik a nevim nevim, jestli se to vubec kdy vrati zpatky ta vytahana kuze. se bojim, ze az porodim, tak ze mi ta kuze bude viset jak zasterka :grinning:
4. dub 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina už sem to i kolikrat obrečela,dva roky sem hubla 23kg a za 4měsice sem nabrala 9,5kg-a doktor?se mi jako směje :angry: že pokud mám přibrat třicet kilo tak je přiberu,se zbláznil nebo co-sem jak slon YLO
4. dub 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova oni jsou doktoři šílení, ale já to beru s nadhledem, po porodu budu kojit, tak doufám, že ty kila půjdou snadněji dolů :confused: To jsou moje sny :angry: co bude realita to se nechám překvapit
4. dub 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky neboj,splaskne to ani nebudes vedet...a po kojeni nebudes mit ani ty jednicky :grinning: tak si je uzij.....ja jsem taky suchar bezprsy...(asi 1 normalne) a ted mam tak 2......a pri malem jsem mela cecka...a po skonceni kojeni sotva 1.....
4. dub 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8
taky mam TP 10.5. :slight_smile: , jinak me taky pali zaha od zacatku tehu-ale tedka je to 100X horsi :angry: .Pry se nema jist 2 hodiny pred ulozenim do postele-ale ja lezim cely den, tak nevim, jak to udelat :grinning:
@prinzesz
rikala 400/hodina
4. dub 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 po pravde? me ta prsa nijak extra nenadchla. byla jsem na ten svuj hrudnicek tak zvykla a prislo mi to strasne pohodlny (clovek nemusel nosit zadnou podprenku, nikde se mu nic nehoupe, nikde se mu nic nepoti... .proste znacka ideal :grinning:). ale co to kecam, vzdyt ja podprsenku nenosim ani ted, kdyz mi narostly ty jednicky :grinning: ...nejak se mi nechtelo nejakou kupovat, kdyz jsem pred nastupem na materskou byla v podstate cele tehotenstvi doma na rizikovym. ale ted jsem udelala fakt pokrok - koupila jsem si materskou podprdu na kojeni. ale to jen kvuli tomu, abych si mela kam vlozit ty vlozky do podprsenky....
4. dub 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to me brisko nesvedi-ale mam na nem pupinky-asi z toho, ze se mazu olejickem :wink: .Spis me obcas svedi prsa-dvorce :grinning:

Dneska jsme byli s mojim ve meste- tak matriku uz mame vyrizenou:slight_smile:.

Pred par dny mi volali ze socialky, ze maji nejaky problem s mojim papirem na MD-tak jsem tam dneska s mojim sla (vsichni me uklidnovali, ze to bude jen nejaka banalita..) a takova "banalita" ta socialka teda nebyla :rolling_eyes: !!!
Sli jsme tam,a ta zenska mi rika cosi, ze nemam narok na materskou :-O-jsem na ni hledela jak debil !!! .
Tak jsem ji rikala, ze co jako a ona rikala, ze mi vychazi ta ochrana lhuta 180 dni blbe-ze jsem nastoupila 181 den na MD-takze uz nemam narok.Ze musim jit za mojim gyndarem, at mi to prepise -a pokud ne, tak bohuzel :frowning2:..
No ja jsem byla uplne vyvalena-tak jsme s mojim leteli jak blbci zase pres cely mesto za mojim gynekologem a pak zase zpatky na socku.Nastesti mi to doktor prepsal, i kdyz rikal, ze kvuli tomu mi nebude vychazet TP nebo co-no,ale hlavne ze je to prepsany-nebo by me jeblo!! :angry: :angry:
4. dub 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja byla pred tehu hubena-prsa 75B, tedka jsem jakz-takz hubena-krome briska logicky, prsa mam porad stejny-tak uvidime potom jak budu vypadat :grinning:
Jinak uz mam koupeny malinik-tak si ho uvarim.. :wink:
4. dub 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky :grinning: ty jsi dobrá ..ale tak jasně,já taky nemusím nějaké velké dudy....ikdyž bylo mi to příjemné při malém na tu chvíli
4. dub 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, kojeni prsa uplne vysaje, byla jsem z toho nestastna, byla jsem se svyma dvojkama spokojena a po roce kojeni jsem byla plocha jak prkno. Ted je zase mam, ale pocitam, ze mi opet nevydrzi. No co, kdyz bude nejhur, je tu ta moderni medicina :D
4. dub 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no to mas stesti.....me to po posledni praci co mi skoncila v kvetnu nevyslo na pracaku o 1 zasr....den..takze jsem uplne bez penezod kvetna....chudak manzel,vsecko taha sam..a ted mam narok jen na tu 4 letou rodicovksou :angry: pri malem jsem mela MD a pak pri RD zase ucila na plny uvazek........no nemuze byt pokazde vsecko perfektni co uz...
4. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a mam jasno,budu kojit aspon do šesti let :grinning: taky chci byt jak prknoooooooooo :angry: jako je to na palici,už v tak sem je měla nad míru,jako spodek mi stači vel.42 a vrch?min D :grinning: a ted jako sehnat třeba plavky je fakt oříšek,pak že spravedlnost
@mmmiska83 mam to přesně jak ty,budu mit tu 4letou variantu,a prachy až porodím,takže to táhne všechno přítel,v zimě nulova práce,ted už se to zas trochu rozjíždi,,děs
4. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova no zase být takový suchar jako já taky není moc super......já sehnat se 45 kg kalhoty......to je jako umění...s vrškem naštěstí v poho....jo jinak ty finance, to je děs, poslední dobou se se*e všem co znám.....porád čekám že jako bude líp no :grinning: ale tady v tom státě asi těžko.....
4. dub 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 jj taky mam problemy s oblecenim - mam chlapeckou postavu - uzky boky, siroky pas a zadny prsa. takze kdyz mi neco sedi pres zadek, tak to nezapnu v pase a naopak. zadna sranda :grinning: ....a s praci je to fakt des, clovek se boji, co se stane. taky me zivy manzel.... zijeme v divnym state a asi i v divny dobe :unamused:
4. dub 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No jsem rada...prijit o penize bych fakt nechtela :angry:
Jinak me se libi male prsa, takze mi neva, ze kojenim budu mit malinke..Jen uvidime co zbytek tela :angry:
4. dub 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa ja si mala prsa nemuzu vynachvalit. jen se bojim, abych pak po porodu nebyla jak kuzelka - nahore uzka a pupek mi zustane viset :grinning:
4. dub 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no 45kg budu mit tak možna v rakvi :grinning: ja vždycky zhubnu všechno jen prsa mi zustanou,naposledy sem zhubla 23kg a prsa o jedno číslo :rolling_eyes: aspon nohy mam vysportovane :grinning: hodně mi pomahalo chodit na vacushap,takže to si plánuju hned po šestineděli,sice peníze šílene,ale za ten výsledek to stojí
už mi zase tvrdne to břicho,nemužu ani chodit,a vždycky musim okamžitě na záchod,jinak bych se počurala :zipper_mouth:
@werunqa jdem k muchovi na focení,teda paní nás bude fotit,tak sem fakt zvědava
4. dub 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova ty máš 90 kg a máš velikost 42? já mám normální váhu 66 kg a taky mám vel. 42 :grinning: zvláštní :slight_smile:
4. dub 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky
to ja taky :grinning: uz tak mam dost siroky pas-ty kosti panevni :unamused:

@lajcikova
u Muchy jsme taky kdysi byly fotit se segrama-rodinne foto.Ale v Km je nejlevnejsi Kral ve Vodni ulici.. :wink:
4. dub 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jo ale jen spodek,žádne boky ani zadek,mam jen prsa a ted to břicho,postava jak hruška když ji otočíš :frowning2:
@werunqa no ja chtěla do sklepa,ale pán je prej druhej saudek,a na to já tedy nemám,a přítel dal na reference,takže nakonec mucha,říkala že budem platit kolem 1000kč asi za 7fotek plus cd :confused: ale co už mam to jen jednou v životě tak si to chci užít...
4. dub 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek