• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@mmmiska83 jj, klidně, mám 5x haipa daipa - pastelka, 3x anavy (jednovelikostní) 3x anavy pro novorozence, 2x gro via pro novorozence AIO, 2x anavy AIO, vícevrstvé pleny Anavy 1x S, 1x M, pak nějaké vkládačky - Anavy a Haipa daipa, na zkoušku jsem si koupila 3x separačku Haipa daipa.
AIO znamená plenky vše v jednom, nepotřebuješ už svrchňáky,
no a pak svrchňáky - 1x Anavy flísové, 2x Imse vimse, 2x Haipa daipa (PUL), 1x Thiersties
a pak čtvrercovky(bílé) - libštátské, kiko - 20ks, 6x KIKO bambusové, 2x snapi sponku, a to je asi všechno :slight_smile: :sweat_smile:
5. dub 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak taky bych chtěla kojit tak do roka :slight_smile: akorát mě se zatím prsa teda nezvětšily, tak nevím jestli nějaké mlíko vůbec budu mít :confounded: možná to příjde až po porodu, uvidíme.
5. dub 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek :confused: ježkovy zraky,ale to máš výbavu už na pořád ne??? ne jen do startu...a neboj se, mlíko bude, prsa se nemusí zvětšit v těhu :slight_smile:
5. dub 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no já s ním tedka spím,bez něj ani ránu....v porodce u malého jsem ho měla a bylo to super, hezky jsem si malého podložila, kojívala jsem v sedě na turka a ten polštář hezky kolem sebe dala, ale určo ten s těma kuličkama pes,dobře se přizpůsobí :slight_smile: někdo říká že je to na nic, mě se to hodilo
5. dub 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no pak musím dokoupit akorát nějaké větší svrchňáky 2-3 a možná i pár těch kalhotkových, ale jde to i s obyč. čtvercovkama :slight_smile: a navíc to budu mít i na druhé :wink:
5. dub 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 ty kuličky jsou fajn, ale co mi na tom polštáři vadí je že šustí :grinning: :rolling_eyes: jinak je to fajn věc ten kojící polštář, využívám ho i teď. :slight_smile:
5. dub 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek no každopádně díky, omrknu to všecko co jsi vypsala....tobě se to vyplatí úplně, když plánujete i další..já už třetí asi nebudu chtít.....ale člověk nikdy neví :slight_smile:
5. dub 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no já vím, u tebe je to už horší, záleží jestli třeba plánujete ještě nějaké další nebo ne :slight_smile:)) tak levnější varianta jsou ty čtvercovky a pak jen na to ty svrchňáky, to by taky šlo :slight_smile:
5. dub 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ty čtvercovky myslíš ty klasické plínky co jsme nosívaly i my? mamka dělá ve zdrav....tak mi donesla několik nových fajn kvalitních bílých plen (sice jsou větší než ty klasické,ale to se dá nějak upravit)...
5. dub 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 jj, přesně ty mám na mysli :slight_smile:
5. dub 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek už koukám a pěkně slintám, fakt krásné barvy těch svrchňáčků dělají :slight_smile: tak když to vemu,tak máti mi těch plenek může sehnat určo i víc.....čili za to bych měla ušetřeno, separační vložky jsem našla Bambino mio..160 útržků za 200 kč....to se dá, koukala jsem na malvíku, takže k tomu už jen ty svrchňáky a můžem fungovat..jestli to tedy dobře chápu...vím že se ptám jako debil.....ale normálně nejsem :grinning: vždy vše vyřeším raz dva....ale toto je oříšek
5. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 u těch separaček právě nevím, jsou na to rozporuplné názory, tak jsem koupila jen 3 :slight_smile: na zkoušku, no a ještě bych si koupila nějaké vkládačky, protože u většího dítěte ti třeba jedna plenka nemusí stačit, to jsou takové vložky, které nasajou zase o něco víc tekutiny. :slight_smile:
5. dub 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 Separačky mám do začátku celulózový, jsou lepší pro novorozeňátka a jejich řídkou stolici. Tyhle separační plenky se dají přeprat i spláchnout do wc. :wink:
5. dub 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina omrknu...no pro novorozence si to jako neumím představit....oni fakt kadí po každém kojení...uvidíme no ,alespoň bude sranda

@lucifereeek aha,tak to je dobré vědět,díky za radu :slight_smile:
5. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a menší dotaz, nebývají mimča opruzené z těch látkovek? když si představím že jsem v mokrých kalhotkách,byť né dlouho,tak by mi to nebylo příjemné, jak tak nad tím přemýšlím
5. dub 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no právě ta celulozová líp saje tekutější :wink:
5. dub 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina už jsem našla :slight_smile: díky za tip
5. dub 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 tak látkové plenky jsou určitě líp prodyšnější než papírovky :slight_smile: každé dítě je ale jiné. Přebaluješ třeba každé dvě hodiny, a myslím, že malá ti dá najevo, že se ji to nelíbí :slight_smile: a naučí se dřív na nočník :wink:
5. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 mam aktiferrin compozitni,zjistili mi to na hematologii a ještě že mam málo kyseliny listove
5. dub 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no prodyšnější asi ano,ale když se na ně dají Pul svrchňáčky tak to pak asi není moc prodyšné ne? no každopádně to vyzkouším,však za to nic nedám :slight_smile: a ještě mě zaujala ta BKM,to bych taky chtěla zkusit :slight_smile:
5. dub 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova jj tak to máme stejný, beru 2 ks denně
5. dub 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 polyuretanové (PUL)
- jsou prodyšně, vodu nepropouštějící, s polyuretanovým zátěrem – ten propustí molekuly vzduchu, ale ne molekuly vody (membrána podobná těm, které jsou v hi-tech outdoorových budnách).
tak BKM my zkoušet nebudeme :slight_smile: ale pokud tě to zaujalo, tak proč ne :wink:
5. dub 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ostrava8: ahoj tak já s malou jsem měla nejlepší zkušenost s plenkama od Teska pro babyborn takové žluté mají je jen ve velkých tesco. Malá měla 2,7 a 48 takže jsme využily a i do teď používáme Tesco a jsou pro nás nejnej i cenově. Takže za nás Tesco
5. dub 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evolotka ahoj děkuji za radu.... bude to zkouška pokus omyl
5. dub 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jaké oblečky a kde nakupujete pro mimča.....klidně i značky a tak....můžem to probrat :slight_smile: (jsem moc udrbaná od včerejška..tak sorry,ale mám nějakou potřebu kecat..když jsem porád sama doma .-D )
6. dub 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 alespon se nám diskuze rozjela :slight_smile: No já už to naštěstí mám vše komplet, něco jsem dostala po sestře , něco jsem si koupila od kamarádky, co má roční miminka, něco v sekáči ... a dost věcí v tescu v akcích, jsou tam dobrá a krásné věcičky ... Jinak třeba takové ty zateplené fusaky od Emitexu jsem kupovala tady přes bazárek, takže jukni a uvidíš :slight_smile: Ale dneska se dá fakt koupit na každém rohu všechno, takže v pohodě ...

Holky chci se zeptat, večer před spaním jsem měla hrozné křeče píchání v podbříšku .... a měla jsem pocit, že mi tvrdne břicho, po půl hodce to asi přešlo ... docela mě to vystrašilo, opravdu takové ostré píchnutí, ale jak jsem se přetáčela, či šla na wc.. Máte s tím některá zkušenost ?? volala jsem doktorovi, tak říkal, hlavně hlídat at není špinění, výtok, plodovka, jinak ihned do FN :(
6. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 já ráda nakupuju nextík, ale to až na trochu starší....na uplný miminka mám rada FaF(dřív cherokee), zip zap, jackie baby....:slight_smile:
6. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky,tak od pondělí mám kklid jak mě brali poslíčci,jen včšera jeden bolestivý okamžik :grinning:
z jiné diskjuze,už jedna holčina porodila a druhá na řadě....jsu já :frowning2:
ale už se těším na malou
6. dub 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jsem si říkala,kde jsi tak dlouho,ale neboj, ještě to snad vydrží :slight_smile: musí aspoň ty 2 týdny.....já měla v noci první asi opravdové auu poslíčky....takže taky nic moc jako
6. dub 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 já na malého nakupovala hodně v C&A (to jsem na to ještě měla :grinning:)....a v tescu cherokee (s tím teda ale co do kvality nic moc,ale ceny super,hl. v těch akcích)..ted jsem dostala spoustu věcí od kamarádky a něco jsme měla po malém (což jsem ale skoro vše za těch 5 let porozdávala)...ale i tak, jsem nakoupila..prostě jsme neodolala...nakupuji v sekáči www.laclik.cz ..fakt boží věci jako nové za pakatel (mám v albu...hl. ty legínky mrňavé,to žeru :grinning:)..i na syna jsem spokojená,mají tam hodně nextíku, george, M&S,Debenhams, H&M......ale něco jsme dostala i od rodiny zn cherokee :slight_smile: jinak fusáček jsem si ušila....a na zimu už budem asi ve sporŤáku...tak to pak asi budu pořizovat od emitexu taky (nejspíš bazárkový)

no já nevím co to bylo za začarovanou noc,ale přesně jsem měla ty samé pocity jako ty, taky křeče v podbřišku,jako na MS,ale jako docela silné a pak mě taky píchalo na jedné straně a pak na druhé...i ráno po probuzení,tak jsem letěla se vyčůrat a zatím ok......usla jsem někdy v 1:30 až,,,,a vstávala v 5:20.....
6. dub 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek