• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@mmmiska83 nakupovala jsem v C&A, H&M, tescu, Kiku, prostě kde se mi co líbilo :slight_smile: nějaké věcičky mám i z mimibazaru :slight_smile:
6. dub 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek C&A je fakt super....co se kvality týče jako bomba...hl. jsem malému kupovala vždy bundy jarní i zimní u nich a jako luxusní..i bodyčka a celkově jako určitě doporučuji....H&M u nás nemáme :slight_smile: tesco jak jsem zmínila kvalita nic moc...jak u čeho no,ale brzo žmolky z praní,ikdyž jsem prala na ruby.....Kiko nevím :slight_smile:
6. dub 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 já vím, že nemáte :slight_smile: ale zas je lepší výběr dětského oblečení v tescu v Karviné- u nás je menší výběr bych řekla :slight_smile: Tak v tom Kiku taky kvalita asi nebude, ale mají tam pěkný věcičky za dobrou cenu, nemusí mít mimčo všechno značkové :wink: tys ještě nebyla v KIK v Karviné? je to kousek od C&A v těch obchůdcích u nádraží :slight_smile:
6. dub 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jo asi byla,ale myslím, že jsem tam nic nekupovala jako na oblečení :slight_smile: tak jasně že nemusí mít značkové,ale mám lepší zkušenost s tím sekáčkem, jde mi spíš o kvalitu materiálu :slight_smile: a taky je to super zábava...ukořistit nějaký povedený kousek ...přidávají zboží v po a ve čt v 8 ráno....a můžeš to mít v rezervaci měsíc,takže si můžeš přidávat...někdy je to boj jako, si rozkliknu nějkou věc a někdo mi to už vyfoukne :slight_smile:
6. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, me je uz 2 den spatne.. :unamused: ..jen jsme to tu zbezne procetla...kojici polstar bych mela mit od segry-ten z tema kulickama..
6. dub 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jak špatně, od žaludku? nebo tě něco bolí? :confounded:
6. dub 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 tak si myslíš že to jsou už ty poslíčky?? jako dvojky se rodí dříve ale ještě tech min. 14 dní musime vydržet, mě to spíš příjde. že mám blbou techniku vstávání a natáhla jsem si něco ve vnitř... no snad to bude OK.

k tem vecem me taky nezáleží nazn., ale na kvalitě, kdy si muzeš sáhnout ad, sekáče jsou v tomto supr, a ty veci malinkate stejne prcci vezmou na sebe párkrát...
6. dub 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no nejspíš to budou poslíčky..anebo jedině, že by tam mimi něco přimáčkli v tom břiše.....ale poslíčky už můžeš mít i bez toho abys rodila.....ale určitě byste měli ještě vydržet, já jsem dneska 35+4......takže to už není tak hrozné.....jinak jedna mamina mi psala dneska, že jí to taky bodalo a že ji pak odešla hlenová zátka :confused: ...tak nevim, no hlídat gaťky....aby se tam neobjevilo něco, co nemá.....jinak do porodky
6. dub 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 juj takten tyden zavidim, to uz mas super,ale zase u jednoho se to bere od 38 tt, ja jsem asi zjistila cim to je, mali se tam brutalne toci, kdyby jsi ted videla tvar meho bricha, uz nevin
Jak si lehnout....uf vydrz prtka vydrz, a jj vse kontroluji
6. dub 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no javim, že se to bere od 38 tt jako plne donosene...ale ja to beru uz od 36 tt jako uplnev klidu (po malem 32+3) :slight_smile: a o tom brichu ani nemluv,ja ho mam jak sisu..na pravo permamentní boule u pupku taky.....a nalevo nic...uz nekolik mesicu,ani nevim jak je mala otocena..s tim lezenim to je hnus,hlavne v noci....
6. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz jsem ted lezela na rizikovym, rikali, ze uz 35+0 je uplne v klidu. A to mam prave dnes, tak jsem rada, taky se bojim si i poradne kejchnout :slight_smile:
6. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 taky mám tak bouli :grinning: to jak tam má mimčo prdelku :wink:
6. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronnica a to pri jednom nebo dvou? Ja ted videla miminko narozene ve 33 tt a to je hrozne male. Ono je to dle meho individualni, hodne zalezi na hmotnosti a velikosti miminka.

Jinak holky, ty patvary jsou legracni, dnes jsem i brecela bolesti jak se mi jedno sprajclo, je fakt uzasne, co ta kuze a zenske telo musi vydrzet.
6. dub 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak ja som z oblecenia nekupovala absolutne nic :grinning: vsetko sme dostali od neteri, od znamych.. a mame toho tolko, ze kazdy kus oblecie mala asi iba raz :slight_smile:
Divne tvary brucha pozname tiez a uplne najradsej mam nozku medzi rebrami, to je parada teda :grinning:
6. dub 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ostrava8 Pri jednom. Hmotnost muze byt nizsi, ale uz dycha samo, to je hlavni. Moje prvni se narodila 36+6 a mela 3190 gramu.
6. dub 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem byla dneska poprve na monitorech, tak to byl docela boj, protoze se sestricce nedarilo zachytit obe miminka, ale nakonec se podarilo. a momentalne lezi obe miminka hlavickou nahoru (takze obe koncem panevnim). ale dr rikala, ze plodove vody je tam zatim dost, takze se s nejvetsi pravdepodobnosti jeste pretoci. a to s tema boulema na brichu - ja si nekdy pripadam jak snehulak :grinning:
6. dub 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sariky jeee ty jsi byla uz na ozvu? To musi byt krasny pocit, ja budu bulet jak zelva... a uz mas materskou? Me ji vypise az pristi tyden, tzn. Ze budu 35 tt, a snad me uz taky veme na ty ozvy. A nemas to pichani v podbrisku? Ja dnes myslela,ze se mi vytlaci ven....
6. dub 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no zas tak dojemny to nebylo - sedela jsem tam cca 45 min, sestricce se nedarilo zachytit obe srdicka, takze jsem si tu jednu sondu musela tlacit do bricha sama (druhou mi pritlacovala sestricka), takze jsme po chvili mely obe krece v rukach..... navic tam byl docela frmol, takze na nejake rozplyvani nebyl ani prostor. na materske jsem od 1.4. Ted jsem ve 34+5 tt a dle utz jsou miminka velka 2100 g a 2300 g a pry se zatim nic nedeje, takze na dalsi monitory jdu pristi patek. jo a novinka - miminka se pretocila, takze je mam ted obe hlavou nahoru (takze obe koncem panevnim). ale plodovky tam je pry zatim dost, takze se jeste muzou otocit. pichani v podbrisku? me uz od vcerejska obcas pichne v mocove trubici (miminka asi kopou do mocaku nebo tam nekam). a jinak mam priserne bolava trisla a podbrisek uz nekolik tydnu (uz nemuzu skoro vubec chodit), takze si doslova uzivam :grinning: a aby toho nebylo malo, tak me svedi kuze nahore na brichu (jenze to tak svedi, az to prechazi do bolesti). to jsou radosti :slight_smile: jinak ja mam nekdy pocit, ze se vytlaci ven skrz bricho (kolikrat to jsou tak silne tlaky, ze mam pocit, jak kdybych tam mela vetrelce :slight_smile:)
6. dub 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky je tak to jsou krasne vahy, my meli ve 33 neco pres 2100 gr kazdy...tak jsem zvedava kolik jsme pribrali ted... a jeje, to jsou vyhlidky...to svedeni mam taky a nekdy je to fakt bolave....i treba po sprse...ale mazu.kolik mas? Nahore kg ty? No na ty ozvy, snad to stihneme :slight_smile: ja jim furt domlouvam.... ze musi vydrzet
6. dub 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, včera jsme poprvé zažila co to je uspávání miminka. Jenže to v bříšku, korzovala jsme po bytě jak bludička do 11 a pak jsem to mrskání radši šla zaspat. Přítel se ze začátku smál, že je to legrační, ale pak mu došlo, že to není legrace, usínat s blechou pod žaludkem, co se furt mele. Nakonec jsme to zaspala, ale mám obavy že to je jen začátek.
Co se týče oblečení, myslela jsme si, že koupím jen nějaké parádní věci, aby jsme měli na návštěvy a tak. Ale pak jsme si vyzvedla věci od sestřenky a nakonec toho mám, že to všechno neunosíme, Fakt pěkné kousky. Jsem ráda, Teď mi jen zbývá návštěva lékárny, koupit ještě jednu kojící podprsenku na vystřídání. Udělat větší nákup v drogerii - rozhodla jsem se, že koupím zatím jen malé balení pracího prášku či gelu pro mimi na zkoušku. Jako malá jsem se osypávala, naši mi museli prát v Jelenovi, takže budu zkoušet malé balení a pokud bude vyhovovat můžu koupit velké. Přesto asi budu dávat máchání navíc :wink:
7. dub 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina uspávání v bříšku :grinning: to je husté...ale mě malá taky nejvíc kope pozdě večer,ale mě se to líbí, já si to užívám :slight_smile: taky jsem zvědavá, jestli malá nebude osypaná.....prcek mívá atopický exkzém hl. přes zimu....ale i tak jsem to nevyvařovala,ale vyprala na 40 a přidala extra máchání rpo malou,tak uvidíme,kdyžtak se to pak přepere....kdyby jí to nesedlo
7. dub 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky ! K tomu praní, já teda osobne si vše znovu vyprala a vyžehlila, i když jsem měla věci z rodiny.Koupila jsem si Lovelu /myslim že jsem nepopletla ten název a prala na 60) a na vlnu a jemné jsem koupila ten prášek s tou ovečkou Norit či co? tk mě nestrašte :confounded: ale chápu, že mimišci můžou být alergičtí, no uvidíme.

Hoooolky, mě to bude chybět ty kopanečky, i když trpíme ted jak zviře, bude zvláštní pocit, je tam pak nemít... :slight_smile: užívejme toho...
7. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 taky jsem používala lovelu bezproblémů,někdy jsem koupila Batole taky v poho i aviváž od batole , jinak je super i persil sensitive gel,ten úplně nádherně voní...jinak dr. nedoporučovala aviváže..ale já je používala vždy....jinak tak do 4 měsíců budu ty oblečky i žehlit, pak už asi ne....žehlím jen když je to pokrčené,jinak věším tak,abych nemusela žehlit :slight_smile:
jo ty kopanečky mi taky budou chybět :slight_smile:
7. dub 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 Ahoj termín mám 19-22 května a bude to holčička :slight_smile:
7. dub 2012 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viteceksmaminkou u nás taky holčička,takže páreček :slight_smile: a chlapeček má kolik? jméno už máte vybrané?
7. dub 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem prala v lovele na 60,a vše vyžehlila,tak snad to bude oki.
celou noc sem nespala,bolel mě celej spodek,a hlavně na pravé straně,a dneska opět,asi se roztahuju nebo co :rolling_eyes:
7. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova ja i zehlila at se toho vejde vice do komody. Ale nevim jak to pak budu zehlit... myslim tim stihat. Jinak holky, uz jsme ve stadiu, kdy rodit muzem kdykoliv.....bojim bojim
7. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no ani nemluv, ja se tak citim dneska....totalne me picha mezi nohama...a mam lehke bolesti na ms kdyz stojim...ale zas aspon v noci jsem se vyspala...po posliccich ani vidu ani slechu...
7. dub 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 vydrz prtka vydrz , ja nastesti taky dnes dobre spala.... asi dobra konstalace hvezd.
7. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 dneska se mi teda rodit nechce :grinning: takže musím vydržet, hold budu odpočívat no :slight_smile:
7. dub 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek