• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
já ještě musím vydržet do uterka at stihnu ty fotky a pak mužu jít rodit :grinning: jako ted sem cíta že mě pícha dole,to sem zvědava jak budu jako snášet ty bolesti u toho porodu :confused: ještě když si představím že mužu trpět víc jak 12hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: auauauauau.....
7. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova já te obdivuji, ja bych to už u fotografa nedala, manža mě fotil ve středu a po hodine jsem byla totálne KO a to jsem byla v domácím prostředí..... budu na tebe myslet, at to date a fotečky at jsou krásné.... snad se pak i pochlubíš...
7. dub 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak často citite pohyby? me ted nejvice kopou v noci.... a večer, přes den minimálne... mam nekdy už strach, kdyz se neozývaji, ale to muze být i tím, ze si jen už válím šunky , nebo ne?
7. dub 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 mě taky přes den nic moc (jako cítím,že se trochu pohne,ale spíš jen protahuje nebo tak) ,spíš na večer a v noci,klíĎo i do 1 rána...to jede rodeo....oni už tam nemají moc místa....buď v klidu :slight_smile:
máte to břicho taky takové napnuté jakoby? jakože jde cítít mimi přes něj....že je tam nasáčkované....přemýšlím,jestli tam má dost plodovky,ale kdyby ne,tak by asi neškytala ne?
7. dub 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova no mě bolí pánevní kosti všechny už tak od 20 tt....a ted je to katastrofa....mám pocit jakoby mi někdo nabil do stydké kosti hřebík :grinning:....ale je to prej dobré znamení, tělo se připravuje na porod a pánevní vazy se rozvolňují,takže by měl být porod lehčí :slight_smile: já se tím aspoň uklidňuju :grinning: že když už ted tak trpím,tak pak to bude v poho
7. dub 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 ja se vždy na konrole ptam jestli tam je dost plodovky.... a on mi nikdy neodpoi, z ceho se to dá poznat? a holky co to ovlivi jestli deti jsou KP dolů plodovku? nebo jsem to zle pochopila? hele a jak poznáš, že malá škytá???
7. dub 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě už se tam přes den taky spíš šmudla natahuje, v noci řádí víc, přes den, jak se víc hýbu tak o něm skoro nevím,jak kdy,ale většinou, jak dám polosed, tak začne, ale má zvláštní polohu, prdelku má na pravo v boku, nožičky na levo, jako by u pánevních kostí a vždycky když se protáhne, z ničeho nic, tak mi ty nožičky vylítnou v tom boku,ale jak jdou krásně nahmatat a vidět, to je něco:slight_smile:jediné co mě trápí je v noci křeče kolem těch pánevních kostí jakoby v boku,to asi jak roste děloha a natahují se tam ty vzay, ale to je něco...
7. dub 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cítíte třeba kopání do žeber?To já právě vůbec necítím, jen do toho boku:slight_smile:
7. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no já nevím jak se to dá poznat já tam nebyla dlouho.....musím se tam dokopat tedka přes týden..jestli Gabča vydrží ještě...oni to nějak poznají já nevím jak :slight_smile: jak jsi to myslela s tím KP ?? vím že pak už je pro ně akorát těžší se otočit hlavičkou dolů čím jsou větší,protože mají málo místa.....ale nevím,jestli to nějak souvisí s plodovkou, tedka by ji měla mít malá kolem 750 ml jsem se dočetla..a prej se co 3-4 hodiny ta plodovka vyměňuje..jako nevím přesný princip....no a malá škytá už od 19 tt...:grinning: to poznáš bezpečně...je to takové cukání na jednom místě na pár minutek :slight_smile: oni totiž pijí tu plodovku a pak ji čůrají.....a podle mě se přepijí a škytají (asi)...
7. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek do žeber taky necítím kopání,jen že se tam nahrne třeba...tak to já přesný obrys nožky teda neviděla....ale vidím u pupku, že tam jezdí malý hrbolek,tak bud je to nožka nebo ruka
7. dub 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mi tim že jeden leži hlavičkou dolu tak mam nažky zaraženy pod prsy a to jako fakt dost boli, chudak mala, jestli od nej dostava takove bomby treba do hlavičky, tak at pak nemá šíšu...

jinak takový to na jednom miste bublinkovani citim, je tak dik už jsem chytřejší...
7. dub 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 tak jasně....když tam máš dva prcky, to musí být masakr to kopání,au.....no bublinkování bych ani neřekla, je to vyloženě škytání, prostě to tepe na tom místě a někdy se i břicho otřásá .-D
7. dub 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 Přesně taky se mi k žebrům nahrne hlavně v noci, většinou se probouzím na zádech a malej mi hajá jakoby u srdce:slight_smile:a ten hrbolek u pupíku, ten vidím také často, ale co to je, to nevím:D zajímalo by mě, kolik už ty naši drobečkové mají kilo a cm:slight_smile: Taky škytáme,hlavně po ránu, cítím to v třísle a pak takovej ten doškytna boku jak má zádíčka...asi je to pěkně štve ty mimča,malej sebou tak mrská vždycky:slight_smile:

@ostrava8 Ty jo tak to musí opravdu být s dvojčátkama, jak se tam vejdou, to musí být rodeo když začnou oba dva:slight_smile: ale je to úžasný:slight_smile:

A jak se vám holky spí? Mě ted připadá že oproti prvnímu mám malinkatý bříško, nejen připadá, všichni to říkají, ale už to začíná bejt obtížný, večer pochoduju po bytě a uklízím nebo jim:D
7. dub 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@balisek víš já to říkám každému :slight_smile: já zase nevím, co to je tam mít jedno :slight_smile: jsem prvoodička :slight_smile: takže nemám porovnání :slight_smile: ... a spánek ? pche .. tak to už nevím co to je ... a asi tak 2 roky ještě ani nebudu vědět :slight_smile: při těch dvou .. uvidíme ... .

Holky, já vás obdivuji, že můžete spát na zádech, já už jen na boku ... na zádech mě to břicho hrozně táhne a bolí a špatně se mi dýchá ... a někde jsem četla , že to není ani dobrá pro to mimi, ale já si myslím ,že si tělo řekne samo, kde se mu nejlepe spí )
7. dub 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jak se máte?my tu máme švagrovou se synovcem,tak je veselo
ale je to kadeřnice,takže mám nový vlásky,prvně že jen konečky zastřihnout,ale nakonec jsem to nechala trochu sestříhat,i ofinku jsem prubla a dala si hn ědou,já mám teda hnědé,ale nic moc,tak jsem to chtěla nějak sjednotit
jinak co jsem zběžně přečtla,co se spaní týče,mazec,už fakt nevím jak spát a přetáčím se co 5minut a vše mě bolí,každý večer se modlím,aby už bylo ráno :grinning:
co se oblečení týče,asi mě některá odsoudíte,ale většinu kousku mám z druhé ruky,ale nemyslím,že by malej chodil nějak špatně oblečený nebo tak,pokud je kousek horší je na doma,ale většinou po jednom dítku je to zachovalé a žmolíky od praní,těm se člověk neubrání
ale jinak teda taky nakupuji v Kiku a fajn,i cenově
co se pracího prášku týče-používali jsme dobu lovelu,ale pak mi přišlo,že už nevypere všechny flíčky od příkrmu a jídla,ted jsem se zamilovala do persilu sensitiv,nádherná vuně,koupila jsem už podruhý i aviváž od lenoru dětskou a taky fajn a včera jsem zkusila tekutý dreft
co se žehlení týče....žehlí mi tchyně :grinning:
jinak už mám pro malýho zaplacený autíčka jako že od sestřičky
7. dub 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
na lovelu jsem právě neslyšela dobré recenze skoro všichni na ni nadávali, že nic nevypere. Já si koupila teď dreft sensitive a voní pěkně tak uvidíme, aviváž používat nebudu. Žehlit určitě zatím taky budu, pak se uvidí :slight_smile: a zítra taky budu barvit hlavu, tak uvidíme jak mi to tentokrát chytne :grinning: :slight_smile:
7. dub 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě lovela mi nepřijde že bude dobře prát, proto to budu zkoušet jaký prášek nám bude vyhovovat :confounded:
7. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už nevím, jak prala ta lovela..přece jen je to skoro 3 roky zpět,ale nejspíš jde těm maminám o to,že se nevypraly ty skvrny od příkrmů...hl. mrkvičkové...a podobné barvičky,ale já používala bryndák s rukávama takže jsme oblečení snad ani neušpinily....případně ještě měl prcek kolem krku plínu...to mi nevadilo,že se nevyprala úplně skvěle,ale na běžné praní klasicky ušpiněných věcí v pohodě si myslím...jinak ten dreft jsem četla,že někdo se z něj osypal, tak nevím..každý je jiný, já žehlit ze začátku budu,protože si myslím, že když už to peru na těch 40, tak tou parou to prádlo za prvné změkne a za druhé se zničí bakterie

@lucifereeek já si hlavu nabarvím po porodu....celé těhu jsem to vydržela....nejsem pověrčivá,ale jak jsem si minulé těhu nabarvila hlavu,tak mi pak v noci praskla voda :grinning:...nechci riskovat
7. dub 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nechystáte se některá rodit do vody?Viděla jsem několik videí a přišlo mě to přirozenější. Vidím, že už tu máte rozběhlou diskuzi tak snad se někdo ozve:slight_smile: Jinak přeji krásnou sobotu :wink:
7. dub 2012 v 19:23  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulinik ahoj, já určitě o tom neuvažuju, ale jednak si musíš vybrat porodnici, kde toto umožňují a pak taky ti to musí schválit dr. jestli ti to dovolí, takže to není jen o tom, jestli chceš, nebo nechceš :wink:
7. dub 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulinik tak asi to zmírnuje bolesti a pro mimčo je to vlastně přirozené prostředí,taky by mě to moc lákalo,ale asi nebudu vymýšlet :grinning:
jinak já se zítra opět kouknu na tašku co mi ještě chybí,včera jsem si koupila i sitovaný kalhotky,a tady na bazárku jsem sehnala balík od maminky-za 200KČ,ALE JE TAM TOHO HODNĚ I nepoužitého
7. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky já právě moc aviváž nechtěla , pro mě je potřeba, aby to bylo dobře vyprané a příjemné na dotyk .. Jinak já prala všechny věcičky tak do velikosti 2 měsíců, takže tam těch fleků moc nebylo a když kupuji např. v sekáči tak s flekama nekupuji ... .) a i kdyby tam flek byl, tak to budou mít na doma :slight_smile: Jinak používám takové to mýdelko na fleky ... koupila jsem ho myslím v DM ... a je to super ... ale uvidíme člověk míní a život mění :slight_smile: :grinning:
JInak já chci jít k holiči koncem měsíce , a barvila jsem se asi před dvěmi měsící a neporodila .) tak snad to zvládnu .. a když tak tak už budeme za 36 tt .)
7. dub 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Porodnici mám vybranou a tam mají právě centrum s vanou a míčem, celkově je tam domácí prostředí. Akorát na poslední kontrole mi midwife řekla, že mám nízké železo tak beru léky, že jestli se to nespraví tak mě tam nepustí :frowning2: Jinak včera jsem se dívala na dokument, jmenuje se orgasmický porord a naprosto mě nadchnul. Doporučuji všem:slight_smile:
d.h.86 ty už máš zbalenou tašku? Já to pořád odkládám, nevím co všechno si mám vzít, abych netahala zbytečnosti.
7. dub 2012 v 19:44  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulinik já už mám téměř vše sbalené,občas mě něco napdane,tak to přiodím,hlavní je mít hygienický potřeby,gumové pantofle do vody,vložky,kojo podprdu,já osobně si beru i svuj hrnek a přibor,trpím na afty,beru si i mast na bradavky,popř klobouček na kojení,pro malou plenky a kosmetiku,papíry,dudlíček,pak si enchám dovézt oblečení na malou,jinak si beru ještě podložku pod sebe,kdyby náhodou
7. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 ja nevim, nemam doma vahu, ale pred cca 3 tydny jsem mela nahore cca 12 kg. ja jsem v podstate nikde nepribrala. porad jsem hubena, jen mam velke bricho. a priznavam, ze kolikrat me tak tlaci a kopou a utlacuji a utiskuji, ze uz si rikam, ze to bude fajn, az budou venku.
a k diskuzi o prani - ja jsem oblecka vyprala v lovele (neco na 60 neco na 40) a vsechno jsem vyzehlila. ale s tim zehlenim to asi nijak zvlast prehanet nebudu. jen co trosku povyrostou (a pokud samozrejme nebudou alergici nebo nejak citlivy), tak to asi minimalizuji a budu zehlit jen to nejnutnejsi. zehleni me fakt nebavi (prijde mi to jako ztrata casu).
7. dub 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 a pripojuji se k "nespanku". uz dlouho spatne spim a take muzu spat jen na levem boku. jinak se mi spatne dycha, strasne mi busi srdce a priserne me boli trisla a vazy v podbrisku (ale s tema vazama to mam v kazde poloze, takze to je jedno). telo se pripravuje na porod, ale jsem dost uzka, tak jestli budu rodit normalne, tak doufam, ze projdou (ted me dr v porodnici merila, ale pres dziny, tak nevim, jestli to bylo idealni. pry jsem uzsi, ale melo by to jit. ufufuf
7. dub 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky .. tak bacha na to .. během týdne porodily moje dvě kamarádky ,... bože jak jen myslet na něco jiného :slight_smile:
8. dub 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 a v termínu? nebo dřív.....
8. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky tiez sa hlasim do klubu nespavych.. ja s polohami sice problem nemam, aj chrbat ma prestal boliet, ale stale ma budia brutalne bolesti v rukach (v poslednom case len prava).. strpnu mi a bolia ma klby, ale fest :confounded: a prejde to az ked si sadnem alebo sa postavim - asi zle prekrvenie alebo co.. skusala som sa podlozit na noc skoro do sedu, ale tak neviem zaspat, tak som ako zombie :grinning: tesi ma len to, ze mam do porodu len mesiac a vlastne uz mozem porodit kedykolvek, tak sa nam to snad podari skor :grinning:

Inak musim sa pochvalit, vcera sme boli po kocarek, huraaaa (Firkon Verano Long), uz len aby fungoval ako ma :slight_smile:
8. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billyjean jaj, ten konec těhu asi stojí zato, že? jinak pošli - vlož fotečku kočárku, at máme co závidet :wink:
8. dub 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek