• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@mmmiska83 ahoj jedna ve 34 tt, ale je to macek a druhá přenášela týden :slight_smile: a oba klucíííí Saša a Sebastián
8. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 jeee,tak to je fajn,hl. at jsou zdraví, já už chci takyyyyy...jak tu koukám na ty fotoblogy,samé miminka tu přibívají...už chci ňuchat k malé...mimča tak fajně voní a hřejou...... :slight_smile:
8. dub 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 jj, presne tak.. sice som nemala ziadne vacsie problemy, ale teraz ku koncu uz je to o drzku :slight_smile:

kocik je tento (len ma trosku inu rucku), vzali sme hlboku a sportovu korbu, vajicko som kupila v bazarku..
8. dub 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billyjean jé ahoj ten je hezký... super výběr, jen jsem holky zvedavá, jak se nám bude jezdit s temi kočárky, je to na prd, že si to nemužeme vyzkoušet že? jinak krásné velikonoční svátky všem....
9. dub 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 diky, citala som nan dobre recenzie, je dost velky, celkom lahky, tak dufam, ze nesklame :slight_smile:

Veselu velku noc aj odo mna! :slight_smile:
9. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak právě mi paní dovezla kojící polštář, no to jsem zvědává .) Jinak dneska chci chystat tašku do porodnie, co vy ? už máte sbaleno ??
10. dub 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 sbaleno mám už min. od 30 tt :slight_smile:......je tu nějak mrtvo od víkendu :grinning: snad to holky přežily
10. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 fakt jo? Ty jses dobra....ja se bojim toho,abych neco neprivolala... jj mrtvo tady je, asi narocny svatky. Jak se citis? Ja jsem se trochu vyplasila, vcera jsem na papiru nasla kousek hlenu,ale bez krve, stalo se ti totaky?
10. dub 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: já mám zabalenou tašku, jen tak abych měla klid na duši, právě jsme si objednala lepší kojící košilku do nemocnice a druhou podprsenku :slight_smile: až to přijde a přeperu to tak to poputuje do tašky... Kojící polštář, ten s kuličkama, budu mít od kamarádčiny kamarádky za 100,- což je zadarmo :wink:
Dneska mám v plánu ještě jednoho doktora, a chtěla bych oběhnout nějaké pojišťovny na pojištění prďolky, co mi nabídnou.
10. dub 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ostrava8 no tak ja prvni rodila preci ve 32+3..takze u me to bylo jasne s tou taskou.....jo taky se mi to o vikendu stalo, ze bylo na papire trosku pruhledneho hlenu,ale fakt malinko tak asi 0,5 cm....nejspis to byla ta hlenova zatka,teda aspon pevne doufam, ja uz bych i rodila,jsem nejaka nervni, asi dneska zkusim umyt okna.......zajimalo by me co je s tou werunqa....uz tu dlouho nebyla,snad neporodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina já mám ten kojo polstar prave od segry....my jsme ji ho koupili s manzou k narozeni male ...tak jsem ho zpatky podedila :grinning: akorat jsem si usila novy povlak.....no ja pak budu pojistovat asi obe deti najednou.....mame v rodine nekoho kdo se tomu venuje...tak tchyne to pak zaridi...ja tem pojistovnam totiz vubec neverim.....jsou to vsichni okradaci....jsem v lete zrusila i svou pojistku......(pac jaka je pravdepodobnost, ze dostanu infarkt.....a pod.) to mi daval otec nejak v 18 ti...to jeste toho moc na vyber nebylo......ted uz je toho na vyber vic...ale stejne clovek vic preplati nez dostane....pokud se mu tedy neco nestane..jinak prcek ma ucet beruska u KB....a tam mu vkladame penizky, muze se z toho kdykoliv vybirat a nejsou tam ani poplatky ani nic..tak to je celkem fajn
10. dub 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
normalne zacinam rozvazovat o zmene jmena pro malou :grinning:.....ja totiz chtela uplne jine....a dohodnout se s manzou na necem to bylo umeni.....tak ted mi to vrta hlavou....chteli jsme s malym Jasminku....mam rada zvlastni jmena,ale zaroven ceske....a taky uvazuju o dvou jmenech...Gabriela se mi jako libi,uz jsme si i zvykla.....ale nevim proste
10. dub 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 já mám pojištění u ČP, měla jsme ho už jako dítě, a naši mi pak ty peníze nevybírali a rovnou mi tu smlouvu prodloužili do 'důchodu¨ s tím že už platit nic nemusím. Právě že my moc známých co dělají pojišťění nemáme, a kterým bych věřila už tuplem ne :angry: . Co jsme se dívala na net tak nejlepší pojištění nabízí ČP, Pojišťovna ČS a ČSOB...
10. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
S temi jmeny to mam podobne... ale neboj, jeste je furt cas na zmenu. Ale jasminka je moc hezke jmeno....

Talina. Uf ty jeste muzes behat? No toto zavidim,ja uz jen lezim.... :unamused:
10. dub 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina no já to taky měla u ČP.....na 20 let.....po 10 ti letech jsem to zrušila (páč jsem potřebovala peníze)..když jsem to prozkoumala,tak jsme jim za těch 10 let narvali 50 000.....a já dostala po zrušení nějakých 18 000.....nikdy jsem z toho nic nečerpala ani nevybírala..kdybych to platila těch 20 let (cca 100 000) tak bych dostala po skončení 50 000 a jim by propadlo 50 000...mají to teda dobrý byznys.....a nárok na nějaké "dobré" peníze za nemoc bylo za ten infarkt, nějaké nevyléčitelné nemoci...slepota apod.....jaká je pravděpodobnost, že člověk takové věci dostane.....
10. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no ja bych menila hned....ale nevim co na to manzel :grinning: to by asi koukal....pak :grinning: uvidime,zkusim neco nahodit....vsak stejne se moc o brisko nezajima.....a o maleho taky minimalne (jakoze by s nim nekam chodil nebo mu delal program)....vse delam ja..tak mam vetsi pravo ne na jmeno :grinning: ..ne uvidime....nejsem potvora
10. dub 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 jsou to zloději všichni, ale když to porovnám já, tak jsem to pojištění docela užila, Na učňáku jsem se párkrát zmrzačila na rukou, tak mi dávali penízky. Teď jsi mi nasadila brouka do hlavy, zda by nebylo lepší spíš jen spořit ....
10. dub 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina moje segra taky věčně něco dolámaného..tka taky dostala penízky,ale já nikdy nic (asi mám pevné kosti :grinning:)....nevím no,chtělo by to prozkoumat,zas u dětí nikdy nevíš..tedka jsou i různé pojištění,kde ti platí i pobyt v nemocnici a tak,nebo rodinné, no každopádně vše je jen o penězích...každý se rád napucne...co si budeme povídat..ale to nějaké spořko je podle mě super :slight_smile:
10. dub 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no já jsem taky nikdy nic zlomeného neměla :grinning: Ve druháku jsem si přisedla zápěstí při tělocviku, pár týdnů ve dlaze, pak jsme si pořezala několikrát drsně prsty, ve cvičné kuchyni nic nenormálního :angry: ještě to proberu s taťkou :wink:
10. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 tak co okna umyta? Ja te obdivuji ja jsem totalne ko,mam pocit, ze,mi i bricho kleslo....no par ada
10. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,tak jsem byla nna kontrole na dia,tam jdu ještě 2.5. a na uz v porodnici malá stále hlavičkou dolu,placenta a pupečník taky ok a odhadní váha 2400gramu,prý v termínu cca 3000gr,ale pokud neporodím do termínu,tak si mě nechají v nemocnici skrz jizvu po císaři i skrz cukr
tak uvidíme,budete některá brát lněný semínko,pít maliníkový čaj a zkoušet prcka dřív vypudit?
10. dub 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ahoj to mas krasnou vahu a do 40 tt to bude jen 3 kg? Ja myslela ze to pribyva rychleji... a kdy mas termin?
Ten caj se ma pit az 14 dnu pred terminem,ja uz mam koupeny ten malinik..ak ho budu pit tak za tyden...
10. dub 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 to je krásna váha,my měli v 33tt 1920g tak sem zvědava kolik bude vážit příšti týden :confused:
focení přesunuto až na čtvrtek :angry:
dlouho sem tu neviděla werungu :confused: že by už???nějak to kolem mě začalo rodit,tak mam už trochu strach,ale klidně bych už šla,sem jak YLO
maliník budu taky pít,cvičím s epinem,tak snad to pujde pak dobře
10. dub 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 maliník se pije od 36tt
@d.h.86 tak to má docela hodně :slight_smile: my měli před 12 dny 1742g, jinak já mám koupený ten maliníkový čaj
10. dub 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi kamoskam se taky prdosi narodili o vikendu no jo duben
10. dub 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova hele jeste vydrz... musite se nafotit
My to dali doma min.tyden a obdivuji te, ja bych to u fotografa uz nedala
10. dub 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes kontrola, 35+4, uz jen zbytky cipku a otevrena na prst, mimi ma 2630 gramu. Citim se udesne, prave jsem si natahla neco v brise, kdyz jsem vstavala, tak beztak budu prvni z vas :D
10. dub 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ostrava8 ale prd....akorat jsem po obede lehla..bylo mi divne...:grinning:......taky mam pocit, ze mam to bricho uplne dole....dneska ze me nekolikrat i neco vyteklo...jakoze vytok...ale i takovy vodovy....tak nevim ci i plodovka....venku je nadherne....mozna pak skocim aspon na lavicku s pejskem...ale nechce se mi nic :cry:
10. dub 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica tak to ma mimi uz krasnou vahu :slight_smile: tak treba budes prvni,vsak ted uz je to ok....ja jsem dneska 36+1 a teda tajne se modlim,abych klidne uz porodila...je to cim dal udesnejsi
10. dub 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 ja mam taky pocit, ze mam ten pupek kazdym dnem niz a niz. uz nemuzu ani poradne sedet (jasne, sedim s roztazenyma nohama a pupek mam pomalu na zidli :grinning:). ja jsem dneska 35+2 tt, tak chci jeste chvili vydrzet, ale uz zacinam uvazovat o tom, ze od pristiho tydne pozadam manzela o provozovani jistych praktik vhodnych pro vyvolani porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi fakt kazdym dnem hur a vse me boli cimdalvic... ale musim vydrzet. v patek jdu na monitory, tak jsem zvedava, jak jsem na tom
10. dub 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek