• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@sariky no tak ty to musis mit uplne s tema 2 ma prckama.....tak oni taky dost vazi,takze podle me to bricho tahnou dolu.....no a o tech praktikach....my to udelali asi 2 dny zpet....ze jako taky k vyvolani (po 7 mesich pustu)...a teda vubec to nebylo prijemne......a vysledek taky zadny....takze nevim no,jak tomu pomoci
10. dub 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no priznam se, ze na "ty praktiky" nemam vubec naladu - jsem cela bolava (snad uplne vsude), nemuzu poradne dychat atd atd.... ale kdyby to melo zabrat, tak za pokus to stoji :wink: Na predporodnim kurzu rikali, ze sperma obsahuje jakousi latku, kt. vyvolava porod (v podstate stejna latka se dava zenam pro vyvolani porodu v porodnicich). tak holt to bud musite zkouset nebo pak jeste rikala, ze pomaha chodit do schodu. to mi ale prijde jako drastictejsi varianta :grinning: (teda v mym pripade urcite)
10. dub 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky Taky uz zvazuju, kdy na to skocime, minule to zabralo okamzite :D
10. dub 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky nebudme sobecké :slight_smile: ještě musíme vydržet .. tem malým je zatím dobře v nás a počasí venku taky nic moc :slight_smile:
10. dub 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky tak nevím jestli sex vyvoláva porod?u nás je celkem často,tak asi počkám do toho 36tt a pak to rozjedem :grinning:
10. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 a tak jasny, snazim se vydrzet co nejdyl. akorat s tim pocasim nevim nevim. ted byla predpoved a v podstate cely duben ma byt skarede (a to uz proste porodit musim :slight_smile:)
btw jak to mate s jidlem? ja mam treba hlad ale uz mam asi utisknuty i zaludek a tak mi dela problem se i najist. a ja tak rada jim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova prodavam, jak jsem koupila :sunglasses: porodni asistentka v porodnici to tvrdila, ze sperma obsahuje jakousi latku, kt. porod vyvolava.
10. dub 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
o tom vyvolávání jsem to slyšela i četla, ale vzhledem k tomu, že na to nemám pár měsíců ani chuť a sílu, v půlce odpadnu jak komár :grinning:, tak to u nás nehrozí :unamused: .
@sariky jo jídlo, to je jak náš ty naši broučci začínají vevnitř utlačovat, jsem na tom obdobně, ráda jím, ale teď musím po malých porcích. Právě si jdu udělat sodu, než mi ty šťávy udělají do jícnu díru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj sperma obsahuje ten oxitocyn ci jak se to pise..ale prej ve strasne malem mnozstvi...takze byste to museli delat tak 5x denne :grinning: spis podle me ma vliv i ten orgasmus...kdyz se stahne deloha.......prave u prvniho prcka mi po nem v noci praskla voda,proto ten pust...:-/ ....a taky nemam na ty veci teda absolutne zadnou chut.....a navic to bylo opravdu neprijemne a stahy delohy az bolestive.....takze asi zustanu u tech oken a nejakeho promlouvani do duse :grinning:
10. dub 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak já jím porád dost...ono mi to břicho asi fakt spadlo už dřív,když stojím,tak mě vůbec netlačí na žaludek....tak se snažím sedět v co nejpřímější poloze když jím...a to jím teda víc než obvykle..ale každý večer před usnutím mě tedka pálí žáha...ale to raději vydržím, než abych nejedla celý den.....a ještě malý donesl včera pěknou výslužku..tak se to tu na mě hezky usmívá..mno kdo by odolal :grinning:
10. dub 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina koukam, ze jsme na tom vsechny obdobne :slight_smile: musim zaklepat, me zaha nastesti nepali (i kdyz jeden tyden palila), ale ani nevim proc, proste to samo od sebe prestalo. jezis me to bricho snad praskne. mam v nem obrovsky tlak, jak kdyby mi tam nekdo nafukoval medicimbal :grinning:
10. dub 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 a tak jasne, ve spermatu te latky nebude tolik jak v chemickem leku, ale treba nekomu bude fakt stacit jen ta trocha ze spermatu. kazdy jsme unikat :wink: a je pravda, ze orgazmus, potazmo delozni stahy, asi taky muzou vyvolat porod. btw ty jeste umyvas okna? :astonished: to bych uz pekne dlouho nezvladla :unamused: me vycerpava jen to, ze si musim svliknout teplaky, kdyz jdu na zachod :grinning:
10. dub 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sariky ano s tím souhlasím, taky nám to říkali, akorát já na to vůbec nemám náladu :slight_smile: ani nevím jak :slight_smile: docela jsem ted i protivná z toho důvodu ,že už nic nezmůžu , takže kdo by na mě lezl ?? :grinning:
10. dub 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sariky no já taky sotva sundám gatě....ale jsem říkala,že se hecnu jako a vydržím to a umyju ty okna...jakože mi to třeba vyvolá porod..:grinning:..nevím no
@ostrava8 o protivnosti ani nemluv.....chudák můj 11 měsíční pes...ten to slízává nejvíc....jsem protivná neskutečně
10. dub 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 taky si neprijdu zrovna nejprijemnejsi. a obcas i hekam :grinning: btw pobavilo me, ze by na tebe nikdo nevlezl :grinning: ...co ty vis :wink:
10. dub 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 mě čekají okna příští týden, ale budu je dělat s mým chlapem. Zato zítra nás čeká půlka prasete, to si vymyslel chlap, kdo jiný. Aby jsme prej měli co jíst :angry: . Takže středa čtvrtek budeme mít v bytě zabíjačku.
10. dub 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina v bytě??? nebo máte RD....no jako nezávidím...nemám ráda takové věci ....jako sahat na tolik masa živého...
10. dub 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 já jsem zvyklá, děda byl řezník a jako dítě jsem měla na starosti míchání krve :wink: maso mi taky nic nedělá, jen se děsím toho bordelu a pachu :frowning2:
10. dub 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak to jo, no já jezdila na slovensko k babi a tam se taky dělávaly zabíjačky......taky mi vadí ten pach i ..ale tak ty to zvládneš,když jsi zvyklá :slight_smile:....třeba vepřové jako půl bídy....ale takové hovězí maso, na to bych nesáhla....nedokážu ho ani koupit :grinning: je moc červené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina
@mmmiska83 tak mě taky zabijačky nevadí, u nás se normálně dělaly a často, spíš by se mi teď v těhu s tím asi nechtělo moc dělat :wink:
10. dub 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek no právě, já jsem zvědavá na ten pach :frowning2: a většinu práce bude dělat chlap, já maximálně pomáhat :wink:
10. dub 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, par dnu jsem tu nebyla-nebylo mi moc dobre :unamused: .
Jinak jsem doma z kontroly..ozvy jsou v poradku, mala ma 2737g , nalez porad stejny-pry se to nejak zastavilo.. takze tedka jako naschval budu na mrtvem bode a nakonec jeste prenaset :grinning: .Jinak jsem pribrala dalsiho 1,5kg.. no pekne ta vaha tedka roste tedka ke konci :confounded: .
Tak uz me pomalu opousti muj sen o 3 kg miminku :sweat_smile:
10. dub 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je holky, kdo bude delat zabijacku??ze bych se prifarila :grinning: .Ja zabijacku miluju-hlavne to jidlo :wink: .Doma jsme meli zabijacku 2x do roka a na veprovem jsem prakticky vyrostla-mnam :wink:
10. dub 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky to nám taky říkala PA že to obsahuje tu látku co je v těch tabletkach co vkládaj na vyvolání
10. dub 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa no nazdarek, jsem si rikala, jestli uz jsi neporodila :grinning: no tak snad nebudes prenaset.....ja se toho totalne desim, jinak mala ma krasnou vahu :slight_smile:
10. dub 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak trošku pozdě se tady pletu,ale zrovna ted jsem narazila na Vaši diskuzi :sunglasses:
Taky už to mám za pár.teda taška do porodky nachystaná není,věci nakoupené jo.
Taky je u Vás ten poslední měsíc nejhorší?Mě nic nebaví,v noci špatně spím,jsem neohrabaná,no hrůza.
10. dub 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa Zabíjačka (no taková poloviční) v Pardubicích :grinning:
10. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky tak zabíjačka .. vy jste fakt šílené ... máte všechny můj obdiv .. já se dneska snažila vysát a zvládla jsem jen kuchyn a půlku obýváku, jinak jsem KO

mmmiska83 : my si ted dovezli fenku od našich, byla u nich 3 týdny, aby si muž trochu ulevil, já už fakt nechodím ven a ona je jak můj ocasák, dneska jsem balila tašku do porodnice tak jsem lítala po celém bytě a ona furt se mnou, furt mi leží u nohou .. asi to cítí, ale je zase vykatstrovaná tak nevím ...
10. dub 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova Me ho vyvolal a to jsme si jen rekli, ze bylo dost celibatu a kdyz jsem na rizikovym vydrzela do 37.tt, tak jsme to zkusili. V 8 vecer. V pul treti rano jsem porodila. Ale samozrejme to nemusi zabrat kazdemu.
10. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmmiska83 Na okna se vykasli, akorat se unavis a kdyby se to povedlo, budou ti ty sily u porodu chybet.
10. dub 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek