• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@werunqa Jsme na tom podobne, ja dnes po kontrole a zadna zmena od minule, zbytky cipku a otevrena na prst, mimi 2630 gramu. Takze prenaset budem nakonec my dve rizikovy? :DD
10. dub 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ostrava8 to byl výmysl mého chlapa :angry: ale co se týče ostatních prací v domácnosti to zvládám
Oni psi to cítí sami, že se něco děje, Když naši měli ještě Aránka, tomu stačilo vidět stěhování zavazadel do auta a už s námi nemluvil :grinning:
10. dub 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 @talina ahoj holky, nebudem vam do toho poistenia kecat, ale zaoberam sa tym.. svoj vyznam to urcite ma.. len treba natrafit na cloveka, co vam dobre poradi a spravi to poistenie tak, aby vas naozaj istilo tam, kde to potrebujete :wink:

Cez vikend sme mali na navsteve neter s rodinkou, doniesli nam kopec veci pre mimco, tak periem a zehlim ako drak.. este sa dnes chystam zbalit tasku do porodky.. bezne domace prace zvladam, ale tiez mame rocnu suku a po prechadzkach s nou uz som KO, bublinka mi tlaci na spodok brucha.. pockam, kym baran prejde do byka a znasilnim asi manzela, nech to frci, ked vravite, ze to pomoze :grinning:
10. dub 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronnica taky pravda....no uvidime jak dlouho se me to klistatko jeste bude drzet :slight_smile:
10. dub 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no,akorát já jsem doma od té fenky 8 mi týdnů..čili je se mnou pořád....tak si představ, já jdu jen dolů za pošťačkou a ona vyje,jako kdybych ji odešla napořád.....když jdu k dr. tak ji musím dát košík a zavřít do koupelny ...aby si na nás sousedi nestěžovali :grinning: prostě je na mě šíleně závislá..
10. dub 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 chlapeček tedka 18měsíců :slight_smile: A jméno holčičky Julie :slight_smile:) a vy :slight_smile:
10. dub 2012 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica tak uvidíme,no u nás to zatím problém není,zhruba dvakrát týdně neni problém,měla sem strach že nebudu mít chut,ale zatím oki.jen do 12tt sem to měla zakázane ale od té doby vše v pohodě.mám to jak uspavadlo,nemužu vždycky usnout,tak zneužívam přítele :fearful: :fearful: :sunglasses: uvidíme po porodu jak mě to bude držet :confused:
10. dub 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viteceksmaminkou tak to je ještě prcek :slight_smile: Julie je krásné jméno (akorát ho má kamarádka,tak jsem si nechala zajít chuŤ)..no mám napsanou Gabču...ale dneškem začínám přemýšlet o jiném....páč vše co jsem si vymyslela neprošlo a nakonec jsem byla dotlačena vybrat něco jiného.....tak uvidíme ještě..asi to bude překvápko nakonec :slight_smile:
10. dub 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo my chtěli teda Žofii,ale nějak sme to dali na Julču :D Jo prcek to je ale je to naše láska:slight_smile:) Ale když to přišlo tak já teda hodně váhala,ale přitel zda to dám pryč že od nás odejde :( Ale tak bych nedokázala zabít neviného tvorečka
10. dub 2012 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83
No mala bude pekny macek..myslela jsem, ze budu mit miminko tak kolem 3kg..ale zatim to vypada tak na 3,5kg :confused: Jinak mi bylo blbe par dnu-hrozne me bolela hlava a mela jsem mzitky pred ocima..nevim cim to bylo,ale musela jsem si dat i prasek..hnus.. :angry:
10. dub 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa teda 3,5 kg....tak ty jsi psala predtim ze jsi vyssi...tak asi proto....o tom psalo vic mamin, nevim jestli byl nejaky blby tlak nebo co....tez mi bylo nejak divne....tak hl. ze uz jsi ok :slight_smile:
10. dub 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 jj tak to znám, já jsem si brala před 10 roky fenku z utulku a upnula se na mě, bohužel pániček už se změnil několikrát, tak já jsem ta , co furt s ní zůstává ... Ale asi něco cítí, to se musí nechat ... :slight_smile: Minule jak u nás byla kamarádka co má dvojčátka 8.měsíční, tak už jim nosila hračky do autosedačky, tak snad bude OK. Jak píšeš vytí a zavírání ... no já jí zase neumím odnaučit, když někdo zazvoní, tak ona se může zbláznit ... , ale jak jsem si jí dovedla do bytu jako štěně v 10 ti měsících tak likvidovala taky všechno ... jeden den jsem jí nechala s náhubkem doma a šlijsme do práce, páč vše kousala no a po návratu byla celá chodba zdevastována jak dřela tím náhubkem o zed :slight_smile: jj ted bych si štěně už tak nevzala. ale držím palc, co to máte za plemeno ?
11. dub 2012 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa a tlak jsi měla dobrý ??? To bude asi tím, už se blížíš do finále, tak se to na tělu projeví .. téda 3,5 kg, to já bych s těma dvěma asi praskla . a délku ti řekl ?
11. dub 2012 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no...my ji máme taky z útulku, matka dlouhosrtstý jezevčík, otec asi drsnosrstý.....takže ta jezevčí povaha se začíná projevovat....ale na druhou stranu,ona zas nikdy nic nerozkousala ani nezničila,nikdy ani botu ani nic, vyfásla od malého použité papučky jak byla úplně malinká a prostě na boty nejde :slight_smile: jen to kňourání je hrozné...a když někdo zazvoní to taky je šílené...ale tak dávám ji do těch 2 let ještě...aby se nějak polepšila...ona miluje děti a lidi, je hrozně hravá.....akorát nevím,kde jsem udělala chybu,venku moc nehcce poslouchat...a to jsem byla fakt přísná (ne že bych ji bila,ale důsledná prostě)..je to prostě takový mazel no
11. dub 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, vidim ze sa tu bavite o hafanoch :slight_smile: aj ja som mala pudlicu :slight_smile: dostala som ju na 18 narodeniny ale zial budu to dva roky co zomrela.. ale toho psa som milovala a ona mna! bola to sucka a teda tiez povivadzala rozne veci, zlikvidovala nam chodbu, toho casu sme mali este umakratove jadro a mamka chcela ze tapety, no mali ste to vidiet ako to dopadlo.. Sandra /tak sa volala nasa pudlica/ tie tapety dala sama dole.. ked si na to spomeniem, clovek nevedel ci sa ma smiat alebo plakat.. pak nam obzrala na sufliku taky ten dreveny uchyt za co sa to chyta ked chces otvorit suflik :slight_smile: ale topanky nezrala ani nelikvidovala.. noo milovala nase gatky.. to nas islo porazit.. ked sme susili na radiatore ona si furt nejake slohla a zozrala ich.. resp. vyzuzlala.. pritom boli vyprate v pracke a na 60tke.. a tiez ked k nam niekto zvonil strasne stekala.. to bolo silene, ona mala taky silny hlas ze des.. z toho boleli usi! ale inac to bolo zlaticko.. bol to nas prvy pes v zivote kazdeho clena rodiny a asi sme tu vychovu na prvy raz nezvladli.. avsak neodradilo ma to a snivam o dalsom hafanovi.. dufam ze sa mi to splni.. nie nadarmo sa hovori ze pes je najlepsi priatel cloveka..
11. dub 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz :grinning: tak to byla pěkná Ďáblice ....no já právě mám taky jako první tuhle fenku.....a čekala jsem, že to bude teda jednodušší,když to srovnám s dítětem,tak pes je horší na výchovu :grinning:.....ale tak co, nějak ty začátky vydržíme, je to fajn, kdyžje člověku smutno a pejsek se vždy přitulí :slight_smile:
11. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak já jsu taky děsně vyfluslá,ale tak ono taky mám 20měsíčního prcka doma žejo?
jinak zítra začínám 35.tt,tak asi ještě chvilku vydržíme a pak as začnem víc sexovat,já mám ted celkem strach,minule jsme se trochu mazlinkali a pak jsem ráno měla ty poslíčky,tak uvidíme
ale asi začnu baštit lněný semínko,to na škodu nebude a asi zanu i pít maliníkový čaj
11. dub 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz naše fena jak byla malá tak nám zase žrala kapesníky :slight_smile: dneska má narozeniny, jsou jí 3 roky, tak ji musím něco dobrého udělat na večeři :wink:
11. dub 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 na škodu to není, ale musíš na to hodně pít a to semínko rozkousat. Já mám koupený jen maliníkový čaj a začnu od toho 36tt jestli do té doby vydržíme 2v1 :slight_smile:
11. dub 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no bola.. nasi vzdy hovorili ze je to pomsta od tych nasich kamosov co nam ju dali :grinning: ale aj tak sme ju vsetci milovali.. ale prvy rok bol asi najtahsi.. pak to uz nejak slo.. ona zial aj dostala bitku a to nie hocijaku, lebo ona mala svoju hlavu lenze jedine toto na nu platilo.. pak to uz nikdy neurobila!
@lucifereeek noo kapesnicky to slo aj tej mojej, najradsej mala usoplene tie papierove a kludne aj cudzie.. tz. z vonku.. a pochutnavala si na nich a my sme saleli, lenze zobrat jej to si nikto nedovolil mala take zuby ze odkusnut ruku som si nenechala :slight_smile: ona nas sice nikdy nikoho nepokusala ale trosku to vedela.. robila to tak jemne, no ale ked nieco vyviedla tak sklopila uska a tak sa na nas pozrela s takymi ocickami ze bolo ihned odpustene a namiesto toho aby bola potrestana sme ju este pomojkali bo fakt nikto neodolal tym jej ociam :grinning: no ako hovorim my sme tu vychovu nezvladli.. ale bol to prvy pes tak asi kvoli tomu..
11. dub 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 @lucifereeek a masaz hradze uz robite? ja som vcera zacala :slight_smile: hoci neviem ci to bude mat nejaky efekt kedze maly je zatial zle otoceny a mozno to aj tak nakoniec bude cisar.. och.. ak robite masaz hradze tak mi pls. napiste ako? lebo ja to robim len tak ako si myslim.. ze asi treba
11. dub 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jasný,já vím,brala jsem ho už při malým,ale njak extra to na mě nepusobilo :grinning: tak uvidíme
11. dub 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz já teprav ted sehnala na bazárku olejíčky,dnes je zaplatím a pak začnem,to bude manžova záležitost,to se mu moooc líbilo
jinak jsem četla,že to pití maliníku musí být zkonultováno s dr
11. dub 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ja som teda este o maliniku ani nezacala uvazovat :slight_smile: ale ako poznam mojho dr tak ten mi povie mozete ale neverim tomu :slight_smile: on je v tomto hrozny ale mam ho inac velmi rada :slight_smile: ked mu nieco poviem, tak sa ma vzdy opyta "co ste to zas citali?" no jo no.. s tym sa musi pocitat v dnesnej dobe.. hehe
11. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz koukám,kdy máš termín :grinning: my máme den po vás,tak uvidíme,jak to bude
manžílek mi ted psal,jak se moc těší na Nelinku a jak ji chce mít už u sebe a jak mě miluje,to je zlatíčko
holky chci dnes dělat čvabčiči,máte některá nějaký osvědčený receptík?
11. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 no uvidime ako to nakoniec bude a aky datum si nasi drobci vyberu na narodenie.. teda pokial mi ho nevyberie lekar :slight_smile: moj muz je teraz na sluzobke v DE a tiez mi pisal sms, ze sa mu uz bez nas dobre nespalo a uz sa tesi domov.. nastastie dojde uz zajtra :slight_smile: takze pohoda
11. dub 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jé tak ty jsi ob den než my .. .my začínám 35 tt v pátek :slight_smile: zíra nás čeká kontorla .. no já zase četla s tím sexem, že by jsi o sebe musela dostat 3 velké dávky spermatu za sebou aby to mělo funkčnost na vyvolání toho porodu :slight_smile: a co vanu ??? zkoušela jsi?
11. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz no s těma "gatkama" jsi mě pěkně pobavila , tedy jestli tím myslíš dámské spodní prádlo :slight_smile: Jak byla ta naše měnší, tak mi vždy ani nevím kde sebrala tangáče a vyběhlla s něma na dvůr, tož to byl trapas :slight_smile:)) ale ted už má dík bohu v oblibě jen ponožky, někdy tam ty vlvněný nerve i troje do pusy :slight_smile: ale to jsou naší miláčci ... :slight_smile:
11. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 nj,ale minule,když jsme se s manžou milovali,tak pak ráno jsem fakt měla ty poslíčky děs,trvalo to tak hodku a pul,ale vanu jsem nezkoušela
11. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jj ta teplá voda až horká má prý taky kouzelné učinky, ale vždy máš ještě dost času .. to je sranda , ty to chceš už mít venku a já se dvěma se modlím at tam ještě 3 týny vydrží ..::slight_smile:
11. dub 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek