• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@ostrava8 tak jako já zatim nic nedělám:slight_smile:jen jsme se s manžílkem po dlouhé době milovali a takhle to dopadlo
ale asi od toho 36.tt pomalu začnem
teplá vana pro mě bude něco děsnýho,protože se sprchuji skoro studenou vodou,mám nějaké návaly:slight_smile:
11. dub 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ty jsi uplny opak mě .. já bych si hned tu vařící vodu dala, ale bojím se, abych si tím nevyvolala porod :slight_smile: Se ti divím, že máš na takové věci jako je sex chut :slight_smile: já to fakt asi nedávám :slight_smile:
11. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 tak mám,proč ne?a manžel taky,ale fakt eště počkáme,manža souhlasí a pak se prý rád zhostí vypuzovací metody :grinning:
11. dub 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 tak to máme podobně, sex vůbec a teplou vanu bych si taky dala, ale bojím se :sweat_smile:
11. dub 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
uplně teplou vanu nemusím ani normálně,ale asi si dnes vanu dám na záda,pěkně se mi uvolní potom
11. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ted právě navštívila wc a ....zvracela,mazec,ale od rána mi bylo šoufl,tak to snad bude lepší,tlačilo mě hlavně i po obědě a to jsem toho snědla minimum
11. dub 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si vanu občas dávám. No přes zimu častěji, na rýmu a prochlazení. Teď jsem si jí naposledy po dlouhé době dala vanu v pondělí. Nemám strach :wink:
11. dub 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 ano myslela som damske spodne pradlo :slight_smile: a aj zopar "tangacov" mi zozrala! neviem co s nimi mala ale bolo to jej oblubene, neskor pak "kradla" utierku z kuchyne, ocove ponozky a tie mi doniesla do postele a lahla si na ne.. och.. a potom milovala taku tu nadobku kde mamka davala prasok na pranie tusim od arielu to bolo, nebolo to cele plastove ale s takou latkou .. tak to si vzdy v noci slohla a doniesla do postele a pak spala.. takze ked sla mamka rano prat napr. tak sme najskor hladali tu nadobku kde ju zas Sandra zapatrosila.. ale bolo to aj tak zlaticko.. ona ma vzdy rozosmiala aj ked som mala naladu na nic.. fakt super pes to bol!
11. dub 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina nj,tak až budu v 36.tt tak taky nebudu mít strach,ale ještě si říkám,že ty dva týdny jí nechám v klídku,prcinku malou
11. dub 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 hehe, prave docitavam.. a vidim ze sme na tom rovnako.. ja sa tiez rada kupem vo vani a davam si aj teplejsiu vodu.. ja to prosto milujem!!! ale ja sa nebojim ze by sa nieco stalo.. vacsinou si nedam do plna vanu ale len trosku ze si lahnem ale teplu vodu si normalne davam a uzivam.. teda nie ze denne ale obcas.. no a sex tiez nic.. my nic uz asi aj 3 mesiace.. OMG chudak moj muz.. ale on sa nejak nestazuje :slight_smile: zatial..
11. dub 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
jj, mam 172cm a muj ke 180cm
@ostrava8
tlak mam nizky-celey zivot..ale gyndar rikal, ze jsem si asi skripla nerv nejaky.. :confused:
11. dub 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja bych si taky teplou vanu dala,ale mame tu jen sprchac... :dizzy_face: .No co uz, zase v lete vic ocenim sprchac..Jinak me je teda az podezrele dobre, v noci dobre spim...Piju ten malinik a jim to lnene seminko..tak snad to k necemu bude :grinning:

Jinak sex??no v tehu nic moc..tedka ke konci jsem ho mela zakazany..tedka uz muzu-ale chut moc neni :slight_smile:
11. dub 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz @ostrava8 pripajam sa k milovnikom kupania v teplej vode :slight_smile: to byval moj ritual - v nedelu si lahnut do vane s horucou vodou a relaxovat.. teraz v tehu som sa bala, ale koncom dubna mam narodky, tak uz som si naplanovala, ze si darujem horuci kupel a potom skocim na manzela a mozno k narodeninam aj porodim :grinning:

Nasa Olina (fenka) je tiez utulkova, je to cierny labrador x nemecky ohar.. prave nam rozkusala filter od vysavaca :grinning: najviac ale miluje mojho muza, to keby ste videli, aku lambadu tancuje, ked pride z prace - clovek je az dojaty z tej psej lasky :slight_smile:
11. dub 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billyjean tak vitaj medzi milovnickami teplej vody :slight_smile: my mame na slovensku rohovu vanu ako hnus to umyvat blee ale inac je to bomba.. fajne velke a dobre sa mi tam rochni :slight_smile: posledne ked som sa kupala /to sme tam boli na velku noc/ som si hovorila ze je to vlatne posledny raz z bruskom lebo uz tam nepojdem.. dr. mi uz neodporuca cestovat hlavne nie po 36tt och.. mam sice este 2 tyzdne cas ale teraz nejdeme a pak uz zacnem ten 36tt cize nic.. v prahe mame vanu ale len taku malicku cize lahnut sa do nej da ale nohy musim mat na stene :grinning: :grinning: prosto je to vazne malicka vana..

joj a kocky nevideli ste take video ako sa vojak z usa vratil z nejakej misie v iraku po asi 10 mesiacoch a prisla pre neho manzelka a pes ako ho zbadal tak zdrhol z auta a bezal mu naproti a skakal a tesil sa a to cele trvalo asi 10 minut ako sa ho nevedel nabazit.. taky bol happy.. to ma fakt dostalo!
11. dub 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hezky se nám to zvhrlo do diskuze psi a vana : ))) alle je to fajn, že furt nekecáme o miminkách .. už mi z toho nědky hrabe a potřebuji přepnout na jinou vlnu..

Holky potřebuji poradit, už druhý den (teda obden) jsem na papíru po utření našla takový hlen zakalený, ale bez krve, nevíte některá, může to být už ta hlenová zátka , zítra jdu na kontrolu tak mám strach, aby mě neposlal přímo do porodnice :(
11. dub 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz Odkud ze Slovenska pocházíš ??? já kdysi dlouho chodila se slovákem :slight_smile: z Nových Zámků .) jj máte tam hezky ,ale žít bych tam nechtěla ...
11. dub 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 myslím, že už to může být. co jsem četla,tak někomu odejde i 2-3 týdny před porodem...někomu několik hodin, těžko říct...kvůli tomu si tě nenechají v porodnici podle mě, záleží na celkovém nálezu,budu držet palce,at to je v poho

člověk si na 2 hodinky zchrupne a tady je hromada nových příspěvků :grinning: jinak já radši sprchu, z vany mívám zánět, tak se jen ohřívám pod sprchou .-)
11. dub 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 ono v tehu su vsetky sliznice viac prekrvene a je aj zvysena sekrecia, takze to moze byt aj tym.. ja som to tiez spozorovala a Dr. mi to vysvetlila takto..
V Novych Zamkoch by som ani ja nechcela zit :grinning:
11. dub 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ostrava8 my sme z vysokych tatier, konkretne Poprad.. cize viac vychodne, hej aj ja si myslim ze tam mame krasne ale tiez by som tam zit uz asi nechcela.. vlastne z domu som uz dlhu dobu je to 14 rokov a to si clovek uz zvykne na nove.. v CR zijem 6 rokov waw neuveritelne.. pamatam si den prichodu ako keby to bolo vcera!
11. dub 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean joj ale si ma pobavila, ze v Novych Zamkoch by si ani ty zit nechcela! tak to bola najlepsia hlaska za dnesny den! ale suhlasim!!!
ja teda zatial nepozorujem nic, ze by mi nejaky hlien vychadzal.. ale uprimne mam dost vytok.. nesviedi, neboli a nesmrdka takze je to ok ale obcas sa citim akoby som sa pocurala!
11. dub 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co máte proti Novým zámkům ?? no náš vztah skončil právě na tom ,že ex se tam chtěl vrátit , že já nikdy nepochopím tu situaci , že je tu jak štvanec a vždy bude, ale já prostě si nedokázala přestavit žít tam .. nic proti slovákům ,ale jsou prostě jiní, náturou, humorem a toto by mě hodně vadilo ) tak jsme šli od sebe pryč ... bolelo to, ale tak to bylo lepší ...
11. dub 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 co máš co chrnět odpoledne ?? ale já taky spala ... jak jsem říkala, mám totálně otočený režim ...
11. dub 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz presne,taky mam pocit jako bych se pocurala :grinning: a to nekolikrat denne
11. dub 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no na mě to vždycky přijde po obědě samo :slight_smile: malý ve školce, velký v práci,tak je tu takový klídek :slight_smile: přeci jen v noci se člověk už moc nevyspí.....
11. dub 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám rodinu v Novom meste nad Váhom :slight_smile:......je to tam fajn, chodíváme na Zelenou vodu,ale poslední roky už to taky není co to bývalo.....
11. dub 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no presne.. to som postrehla aj ja, ze cesi su ini ako my.. co je zvlastne lebo sak sme boli "bratia" tolko roky.. mne sa zas stalo ze cesi na mna hodne utocili ze som slovenka.. hlavne ked som telefonovala.. ked ma niekto videl tak sa ku mne choval pekne.. ale velakrat sa mi stalo ze ked som volala napr. k dr tak ma sestricka odfajcila ze maju plno alebo tak nieco.. pak volala kolegyna a odrazu uz bolo miesto.. to sa mi naozaj velakrat stalo.. to ma vzdy zabolelo lebo nepoviem, keby som bola ukrajinka alebo ruska alebo nieco take ale slovenka.. och.. ale vzdy si poviem ze to su ludia ktori maju nizke sebevedomie a takto si to kompenzuju.. mne to bolo vzdy jedno ci to cech, slovak, atd. hoci po zazitkoch s ceskymi muzmi /akoze nic moc/ som si nasla v prahe slovaka :grinning: a som spokojna.. mala som len 2 cechov ale teda fakt des-bes.. ale zas na takeho isteho som mohla natrafit aj na sk ... to sa asi kategorizovat neda..
11. dub 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 nove mesto nad vahom milujem, hlavne kvoli tomu ze je to blizko piestan a piestany su moja srdcovka, odtial je mamka a v detstve som tam stravila veeela casu.. vlastne aj v dospelosti.. a podla mna v Piestanoch sa furt da co robit..
11. dub 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz no ten hlien je vlastne ako keby vytok..
Moja mami pochadza od Novych Zamkov, ludia tam su sice hrozne mili, ale maju taku inu mentalitu, takze si tam tiez neviem zivot predstavit :slight_smile: ja som inak od Banskej Bystrice.. s Cechmi som nikdy problem nemala, jedine, s cim som sa dlho nevedela vyrovnat, je ta rovina :grinning: na SK som mala vsade naokolo kopce a kedze som turista, strasne mi chybali a chybaju.. aj mimco sme namiesali vo Vysokych Tatrach, asi preto je taka aktivna, ze uz od svojho vzniku turistikovala :grinning:
11. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@prinzesz Nove mesto je super no :slight_smile: já jsem taky kořenama slovenka..rodiče jsou slováci oba původem....až do 1.třídy jsme doma mluvili po slovensky...mě přijdou slováci takoví hodní, možná to je tou řečí....ale chlapi....mi přijdou takoví uchyláci (nebo jsem zrovna narazila jen na takové) :grinning:......jinak miluju slovensko (manžel nemá rád slováky...nevím proč)...jezdíváme tam každý rok s malým k babičce (teda minulý rok jsme ze zdrav. dův. vypustila)....v Piešťanoch jsem nebyla,ale segra tam byla v těch lázních či co to tam je a říkala, že super :slight_smile:
11. dub 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 ono u niekoho je mozno taky blok, ako maju niektori Slovaci voci Madarom kvoli vselijakym historickym zalezitostiam.. ja hovorim, ze ak je clovek debil, tak je uplne jedno, aku ma narodnost :grinning:
Inak sa mi zda, ze tehulkujeme uplne narovnako - tiez som tusim 9. zacala 37. tyzden (podla toho, ako mi MUDr. pisala do prukazky) :slight_smile:
11. dub 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek