• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@cuddle já to mám stejně, jsem furt jakási nafouklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neskutečně mě bolí prsa, to jsem třeba s J vůbec neměla..
6. zář 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 me prsa vubec - jen me pali ta zaha a nafoukle bricho a sem unavena
6. zář 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 aha a spinis nekdy pred ms? muze to byt dobry priznak, ale samo taky nemusi, kdyz jeste nemas ani // - tak spolehat, ze jsi chytla ovulaci a povedlo se to , zalezi jak znas sve telo asi ty, ja bych pockala na termin ms a pak zkusila v sobotu test kdyz se nedostavi, to uz by mel byt vysledek znat
6. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuddle... špinění občas tak jeden den před termínem ms, ale druhý den se rozjede na plno. Takhle jsem to ještě neměla.
Přesně tak, počkat do termínu ms, a jinak zkusit testík.
Dnes ráno mi bylo nějak od žaludku divně, hlava mě bolale, prsa mam nalité a citlivé, a břicho nafouklé,časté lítání na wc. To jsem měla i u prvního takto, třeba se na poprvé podařilo :slight_smile:
6. zář 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
co porabate baby???
@nemo1985 a preco netestnes?? som na teba zvedavaa drzim palceky
6. zář 2011 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes k večeru zkusim testnout.
¨jinak na netu jsem našla článek o nidaci:
že lze špinit či ¨krvácet a ženy si to spletou s ms, ale není toale já nekrvácím, jen to špinění nochtěla bych objevit // :D.
6. zář 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 Tak já jsem dneska teda taky pořádně nafouklá, ale přikládám vinu knedlu zelu vepřu, co jsme měli předchozí dva dny od tchýně :grinning: Normálně by mě to asi tak nenafouklo, ale dnes mám pocit, že už jsem tak v půlce těhu :grinning: Jinak jsem docela unavená a jako praštěná - dlouhý vedení a tak :grinning:

@nemo1985 Já mívala rozházenej cyklus a špinění i 10 dní před MS, ale jestli to tak nemíváš, tak to třeba může být hnízdění. Já týden po ovulce jeden den zašpinila a pak jak když utne. Už jsem myslela, že se nepovedlo a nakonec včera těhu čárka na testu naskakovala dřív než kontrolní a ještě byla i výraznější :slight_smile:
6. zář 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma S tím hubnutím bych se asi netrápila. Dnes jsem se shodou okolností vážila a mám skoro o 2 kg míň než normálně. Taky nezvracím, ale je fakt, že toho moc nesním, dneska už teda aspoň normálně. Při prvním těhu jsem pořád nadávala, že nepřibírám a finální váha byla 25 kg :grinning:
6. zář 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarana (Šárka, Brno-venkov)............... 32DC, listovka, Calibrum, 31.8. našla //, 16.9. první kontrola
jesterka09 (Petra - Praha západ)........31DC, GS Mamavit dha, 1.9. našla //, 15.9. první KO
korcula (Dita, Praha západ (zatím)..................37DC, listovka, 28.8. našla //, 14.9. první kontrola
smidla
cuddle ( Soňa, Brno ) ..........listovka, utrogestan, ethinylestradiol -28.8 //, 29.8 HCG 191, 5.9 ultr. odpovida 5-6tt
nemo1985
zrofka
mala_hodna (Hanka, Hradec Králové) calibrum, 4.9 //
betynka
dilemma
karkulka_17
6. zář 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarana (Šárka, Brno-venkov)............... 32DC, listovka, Calibrum, 31.8. našla //, 16.9. první kontrola
jesterka09 (Petra - Praha západ)........31DC, GS Mamavit dha, 1.9. našla //, 15.9. první KO
korcula (Dita, Praha západ (zatím)..................37DC, listovka, 28.8. našla //, 14.9. první kontrola
smidla
cuddle ( Soňa, Brno ) ..........listovka, utrogestan, ethinylestradiol -28.8 //, 29.8 HCG 191, 5.9 ultr. odpovida 5-6tt
nemo1985
zrofka
mala_hodna (Hanka, Hradec Králové) calibrum, 4.9 //
betynka
dilemma
karkulka_17
nathali...(Natalia-Slovensko)...............listovka-2.8 // , 8.9-prva KO

@nemo1985 a uz si testla???
6. zář 2011 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkusila test holky, a negativní a mrcha se už pomalu rozjíždí, takže snažení může pokračovat tento měsíc no :sweat_smile:
6. zář 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 tak snad to vijde ten dalsi mesiac drzim palceky :slight_smile:
6. zář 2011 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarana no tak sjme na tom stejne jak tady pribrala pri prvnim 25 a ted mi zase prijde ze jim hodne a hubnu uz sme to hodila za hlavu:slight_smile:
6. zář 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY???
ja uz nevim kolikatej dc jsme nebylo by lepsi tam psat tydny tehuleni??:slight_smile:
6. zář 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se Vás zeptat, zda-li někdo z Vás sportuje a bude i teď ??
6. zář 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, můžu občas juknout?? Vypadá to, že čekáme taky mimísko v květnu. v pátek jsem v poledne našla na testíku //. Nemohla jsem tomu nějako uvěřit a tak od té doby testím každý den jako praštěná :sweat_smile:
6. zář 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi To moc gratuluji :slight_smile:) bylo to plánované?
6. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhé miminko jsme chtěli už když malé byly 2 roky, ale po roce snažení nic a tak jsme to vzdali a našla jsem si práci. Teď jsme se rozhodli, že to zkusíme znovu a v červenci jsem vysadila a najednou se povedlo už v srpnu, přitom předtím jsem musela brát spousty hormonů abych vůbec aspoň fungovala a teď mi dr. dal jen nějaký přírodní prášky na podporu otěhotnění a hnedka první měsíc se zadařilo.
6. zář 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi jééé tak to je hezké :slight_smile: Můžu se zeptat, jak se jmenují ty přášky?
6. zář 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma Klidně už tam pište kolikátej jste týden, já tam to DC dala jen kvůli tomu, že nemám ještě oficiálně potvrzený týden od dr. :grinning:

@jesterka09 Já toho teda moc nenasportuju, ale před půl rokem jsem chodívala na orient. tance, ale přestěhovali jsme se a tady už ta nabídka není tak "kvalitní", tak si sem tam trsnu doma :grinning: Akorát jsem se chtěla přihlásit na Tai či, který už jsem dělala, jenomže tak nějak nevím, když jsem teď těhu, tak váhám, jestli začínat zrovna v začátku těhu... Při prvním těhu mě nemohli dostat z postele ani heverem :grinning: :grinning: :grinning:

@ladydi No tak to se vám to teda krásně povedlo, gratuluju! :wink:
6. zář 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 no je to spíš jako zázrak, jen se pořád bojím aby se něco nestalo, přijde mi to neskutečně rychlý a ty prášky se jmenují Agnucaston
6. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarana moc díky :wink:

No, já tu taky všem gratuluju k // je to zázrak.... :sweat_smile:
6. zář 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi Každopádně držím palečky, aby bylo vše v pořádku až do úplného konce :wink:
6. zář 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jesterka09 moc děkuju, Tobě a všem těhulkám to přeju taky, hlavně zdravé mimísky a vše v pořádku
6. zář 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarana no ja taky ne prave ze jdu az v patek na prvni kontrolu ale kolikaty sem dc uz nevi:D a pociat se mi to moc nechce:D jestli chcete pocitat za men tak prvni den psoledniho ciklu byl 31.7:D
6. zář 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi gratulace:slight_smile: přeji at je vše jak má:slight_smile:

@dilemma tajk to jsi na tom uplně stejně jako já, taky jsmeposlední MS měla 31.7.:slight_smile:
7. zář 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi tak to je super ze prasky zabrali ono to niekedy byva ked sa clovek moc snazi nejde to a potom to pride hned :grinning: ja som brala pol roka clostil s inekciami pregnylu s presavkou a podarilo sa nam to az druhy mesiac po liecbe :grinning:
7. zář 2011 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuddle ahoj holky , zalozila jsem soukrome tema

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cekame-miminko-jaro-2012/

z tech verejnych diskuzi je dost komplikaci , unika soukromi atd, takto si muzeme pokecat o osobnejsich vecech atd. pokud by chtel nekdo pridat, staci napsat :slight_smile:
7. zář 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle super nápad, taky jsme na to myslela, že až se tu květnovky sejdeme bylo by to dobrý:slight_smile:
7. zář 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle jen mi ten odkaz nefunguje, vubec i ti to téma nenašlo:frowning2:
7. zář 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek