Rodíme v květnu 2012

Ahojky, budu ráda,když se přidají těhulky,které čekají mimča v květnu 2012.
Mě termín zatím vychází na začátek května. 🙂 a už se s přítelem moooooc těšíme 🙂 🙂
jesterka09
6. zář 2011
@cuddle já to mám stejně, jsem furt jakási nafouklá :-p a neskutečně mě bolí prsa, to jsem třeba s J vůbec neměla..
cuddle
6. zář 2011
@jesterka09 me prsa vubec - jen me pali ta zaha a nafoukle bricho a sem unavena
cuddle
6. zář 2011
@nemo1985 aha a spinis nekdy pred ms? muze to byt dobry priznak, ale samo taky nemusi, kdyz jeste nemas ani // - tak spolehat, ze jsi chytla ovulaci a povedlo se to , zalezi jak znas sve telo asi ty, ja bych pockala na termin ms a pak zkusila v sobotu test kdyz se nedostavi, to uz by mel byt vysledek znat
nemo1985
6. zář 2011
cuddle... špinění občas tak jeden den před termínem ms, ale druhý den se rozjede na plno. Takhle jsem to ještě neměla.
Přesně tak, počkat do termínu ms, a jinak zkusit testík.
Dnes ráno mi bylo nějak od žaludku divně, hlava mě bolale, prsa mam nalité a citlivé, a břicho nafouklé,časté lítání na wc. To jsem měla i u prvního takto, třeba se na poprvé podařilo 🙂
nathali
6. zář 2011
co porabate baby???
@nemo1985 a preco netestnes?? som na teba zvedavaa drzim palceky
nemo1985
6. zář 2011
Holky dnes k večeru zkusim testnout.
¨jinak na netu jsem našla článek o nidaci:
že lze špinit či ¨krvácet a ženy si to spletou s ms, ale není toale já nekrvácím, jen to špinění nochtěla bych objevit // 😃.
sarana
6. zář 2011
@jesterka09 Tak já jsem dneska teda taky pořádně nafouklá, ale přikládám vinu knedlu zelu vepřu, co jsme měli předchozí dva dny od tchýně 😃 Normálně by mě to asi tak nenafouklo, ale dnes mám pocit, že už jsem tak v půlce těhu 😃 Jinak jsem docela unavená a jako praštěná - dlouhý vedení a tak 😃

@nemo1985 Já mívala rozházenej cyklus a špinění i 10 dní před MS, ale jestli to tak nemíváš, tak to třeba může být hnízdění. Já týden po ovulce jeden den zašpinila a pak jak když utne. Už jsem myslela, že se nepovedlo a nakonec včera těhu čárka na testu naskakovala dřív než kontrolní a ještě byla i výraznější 🙂
sarana
6. zář 2011
@dilemma S tím hubnutím bych se asi netrápila. Dnes jsem se shodou okolností vážila a mám skoro o 2 kg míň než normálně. Taky nezvracím, ale je fakt, že toho moc nesním, dneska už teda aspoň normálně. Při prvním těhu jsem pořád nadávala, že nepřibírám a finální váha byla 25 kg 😃
sarana
6. zář 2011
sarana (Šárka, Brno-venkov)............... 32DC, listovka, Calibrum, 31.8. našla //, 16.9. první kontrola
jesterka09 (Petra - Praha západ)........31DC, GS Mamavit dha, 1.9. našla //, 15.9. první KO
korcula (Dita, Praha západ (zatím)..................37DC, listovka, 28.8. našla //, 14.9. první kontrola
smidla
cuddle ( Soňa, Brno ) ..........listovka, utrogestan, ethinylestradiol -28.8 //, 29.8 HCG 191, 5.9 ultr. odpovida 5-6tt
nemo1985
zrofka
mala_hodna (Hanka, Hradec Králové) calibrum, 4.9 //
betynka
dilemma
karkulka_17
nathali
6. zář 2011
sarana (Šárka, Brno-venkov)............... 32DC, listovka, Calibrum, 31.8. našla //, 16.9. první kontrola
jesterka09 (Petra - Praha západ)........31DC, GS Mamavit dha, 1.9. našla //, 15.9. první KO
korcula (Dita, Praha západ (zatím)..................37DC, listovka, 28.8. našla //, 14.9. první kontrola
smidla
cuddle ( Soňa, Brno ) ..........listovka, utrogestan, ethinylestradiol -28.8 //, 29.8 HCG 191, 5.9 ultr. odpovida 5-6tt
nemo1985
zrofka
mala_hodna (Hanka, Hradec Králové) calibrum, 4.9 //
betynka
dilemma
karkulka_17
nathali...(Natalia-Slovensko)...............listovka-2.8 // , 8.9-prva KO

@nemo1985 a uz si testla???
nemo1985
6. zář 2011
Tak jsem zkusila test holky, a negativní a mrcha se už pomalu rozjíždí, takže snažení může pokračovat tento měsíc no :-N
nathali
6. zář 2011
@nemo1985 tak snad to vijde ten dalsi mesiac drzim palceky 🙂
dilemma
6. zář 2011
@sarana no tak sjme na tom stejne jak tady pribrala pri prvnim 25 a ted mi zase prijde ze jim hodne a hubnu uz sme to hodila za hlavu🙂
dilemma
6. zář 2011
HOLKY???
ja uz nevim kolikatej dc jsme nebylo by lepsi tam psat tydny tehuleni??🙂
jesterka09
6. zář 2011
Holky, chtěla jsem se Vás zeptat, zda-li někdo z Vás sportuje a bude i teď ??
ladydi
6. zář 2011
Ahojte holky, můžu občas juknout?? Vypadá to, že čekáme taky mimísko v květnu. v pátek jsem v poledne našla na testíku //. Nemohla jsem tomu nějako uvěřit a tak od té doby testím každý den jako praštěná :-N
jesterka09
6. zář 2011
@ladydi To moc gratuluji 🙂) bylo to plánované?
ladydi
6. zář 2011
druhé miminko jsme chtěli už když malé byly 2 roky, ale po roce snažení nic a tak jsme to vzdali a našla jsem si práci. Teď jsme se rozhodli, že to zkusíme znovu a v červenci jsem vysadila a najednou se povedlo už v srpnu, přitom předtím jsem musela brát spousty hormonů abych vůbec aspoň fungovala a teď mi dr. dal jen nějaký přírodní prášky na podporu otěhotnění a hnedka první měsíc se zadařilo.
jesterka09
6. zář 2011
@ladydi jééé tak to je hezké 🙂 Můžu se zeptat, jak se jmenují ty přášky?
sarana
6. zář 2011
@dilemma Klidně už tam pište kolikátej jste týden, já tam to DC dala jen kvůli tomu, že nemám ještě oficiálně potvrzený týden od dr. 😃

@jesterka09 Já toho teda moc nenasportuju, ale před půl rokem jsem chodívala na orient. tance, ale přestěhovali jsme se a tady už ta nabídka není tak "kvalitní", tak si sem tam trsnu doma 😃 Akorát jsem se chtěla přihlásit na Tai či, který už jsem dělala, jenomže tak nějak nevím, když jsem teď těhu, tak váhám, jestli začínat zrovna v začátku těhu... Při prvním těhu mě nemohli dostat z postele ani heverem 😃 😃 😃

@ladydi No tak to se vám to teda krásně povedlo, gratuluju! 😉
ladydi
6. zář 2011
@jesterka09 no je to spíš jako zázrak, jen se pořád bojím aby se něco nestalo, přijde mi to neskutečně rychlý a ty prášky se jmenují Agnucaston
ladydi
6. zář 2011
@sarana moc díky 😉

No, já tu taky všem gratuluju k // je to zázrak.... :-N
jesterka09
6. zář 2011
@ladydi Každopádně držím palečky, aby bylo vše v pořádku až do úplného konce 😉
ladydi
6. zář 2011
@jesterka09 moc děkuju, Tobě a všem těhulkám to přeju taky, hlavně zdravé mimísky a vše v pořádku
dilemma
6. zář 2011
@sarana no ja taky ne prave ze jdu az v patek na prvni kontrolu ale kolikaty sem dc uz nevi😃 a pociat se mi to moc nechce😃 jestli chcete pocitat za men tak prvni den psoledniho ciklu byl 31.7😃
korcula
7. zář 2011
@ladydi gratulace🙂 přeji at je vše jak má🙂

@dilemma tajk to jsi na tom uplně stejně jako já, taky jsmeposlední MS měla 31.7.🙂
nathali
7. zář 2011
@ladydi tak to je super ze prasky zabrali ono to niekedy byva ked sa clovek moc snazi nejde to a potom to pride hned 😃 ja som brala pol roka clostil s inekciami pregnylu s presavkou a podarilo sa nam to az druhy mesiac po liecbe 😃
cuddle
7. zář 2011
cuddle ahoj holky , zalozila jsem soukrome tema

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cekame-mi...

z tech verejnych diskuzi je dost komplikaci , unika soukromi atd, takto si muzeme pokecat o osobnejsich vecech atd. pokud by chtel nekdo pridat, staci napsat 🙂
korcula
7. zář 2011
@cuddle super nápad, taky jsme na to myslela, že až se tu květnovky sejdeme bylo by to dobrý🙂
korcula
7. zář 2011
@cuddle jen mi ten odkaz nefunguje, vubec i ti to téma nenašlo😞

Začni psát odpověď...

Odešli