• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@billyjean tak samozřejmě.....když je někdo debil,tak je jedno jakou má národnost :grinning:..jo v pondělí jsem začla 37.tt :slight_smile: takže dnes 36+2 už.......a už chci rodit :grinning: ale myslím, že se jí asi nechce potvůrce..maminka ji dobře krmí..tak jsem zvědavá kdo z nás bude dřív :slight_smile: .....
11. dub 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 mna dneska cely den boli spodok brucha, Sara sa kruti stale.. zajtra idem na ultrazvuk aj do poradne, tak som zvedava :slight_smile: inak by sa mi pacilo, keby sa ozaj narodila na moje narodky 26. :grinning:
11. dub 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean předpokládám že dubna :grinning: na moje narozky to naše není možní já mám až posledního května :grinning:
11. dub 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean mě bolí spodek břicha a všechny pánevní kosti už pěkně dlouho a porád nic :grinning:... no to bys měla super na 26.4. :slight_smile: mě se malý narodil 25.11. a já mám nározky 28.11. :slight_smile: tak jsme oba střelci...já právě nechci rodit moc velké dítě...tak doufám, že to bude nejpozději do ukončeného 38 tt....
11. dub 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 jej tvoj maly sa narodil na meniny Katky, to je moja segra, mamka, babka a svagrina a neter hehe.. a ja som si silene zelala Katku pre dievcatko ale kedze uz mame neter tak by to neslo.. hm skoda! no a moja mamka ma narodky 29.11 a je to super super zena! ja vseobecne mam rada strelcov.. ja som vodnar.. drahy panna... trosku tahsie zmanemie ale da sa :grinning:
11. dub 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean hehe a ty mas narodky ako moja babka, resp. babka ma 27.4. ty si o den skor a par vela rokov neskor hehe :grinning:
11. dub 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s tema lidma je to jak píšete... na debila se da narazit všude kolem. SK je moc hezká zeme, jen po rozdeleni si myslim, že došlo k tomu, že nam slovaci zavideli, ja zase mela takovy pocit... i když nevim co zavideli... :grinning: no proo me je to už daleká minulost. my meli termin prvni 1.6, pak nam to zmenil na 25.4. a ted planovaný císař max do. 10,5. :grinning: což nevidim.... jen se trochu bojím toho znamení.... beran nebo býk, ja sama jsem kozoroh a vím jaká povaha to je... hold budeme všichni rohatí :grinning: manžel je štír...
holky dnes mame kontrolu, tak držte pesti.....
12. dub 2012 ve 04:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my máme rodit 16.5.12 :slight_smile:
12. dub 2012 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@timmysek máš stejenj termin jako já :slight_smile: budeš rodit v prostějově?nebo v ol.já chtěla prostějova ale nakonec zlín
12. dub 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz střelci jsou super (až na tu upřímnost ...zbrklost a podobně :grinning:..ale mě to neva..spíš lidem to vadí :grinning:)....manžel je blíženec a teda ta povaha nic moc....koukala jsem , že malá bude nejspíš býk.to nevím jaká je povaha...s vodnářema jsem si vždy rozuměla :slight_smile:
12. dub 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timmysek ahojda,vítej mezi náma uhekanýmaa bolavýma :grinning:..Oliver je krásné jméno.....u nás by ale neprošlo,kdyby náhodou místo holky byl kluk..ale navrhovala jsem ho manžovi...
12. dub 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 ty jo, vidis to mi vobec nikdy nedoslo ze strelci su uprimni.. asi to bude tym, ze som na to zvyknuta od mala od mamky.. ale viem ze moj muz ked mi mama povedala pri odchode domov "a chudni, uz mas velky zadok" to dost zle rozdychaval :slight_smile: a pak mi hovoril ze to mi ako moje vlastna mamka povedat? :slight_smile: a ja ze a kto iny? ja som na to zvyknuta od mala.. vzdy mi nasi hovorili ze mam cvicit lebo mi rastie prdel :slight_smile: lenze ja mam postavu ako J.Lo a s tym tazko nieco urobim..
12. dub 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz no já mám radši upřímnost..ikdyž někdy bolí.....tak co, však J.Lo ze svého zadku těží,tak můžeš taky :grinning: jde o tom,jak se člověk cítí ve svém těle :slight_smile:
12. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 ja tiez, ale vela ludi ked som uprimna ja /kedze som na to zvyknuta/ to rado nema ... a to je pak tazke :(
12. dub 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timmysek
@lajcikova Já taky 16.5. :grinning: :grinning:
12. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@prinzesz no a co, proč mazat med kolem huby, já jsem i na malého přímá nebo jak to nazvat, prostě upřímná, žádné ťutťu ňuňu,ale prostě co, když něco provede,tak mu řeknu měl sis dávat pozor...pokud mu neteče krev nebo něco,tak at si zvyká,ale zároveň ho vychovávám jak to říct, jakože srandičky a tak :slight_smile: a opravdu se mi to vyplácí, on je tak hodný a rozumný...když něco provede,sám se omluví, když jen zvýším hlas ,tak je to jakoby dostal nakládačku vařechou :grinning: takže ho ani nemusím trestat,fakt moc si rozumíme,chci aby byl zvyklý na upřímnost.....život přeci není pohádka :slight_smile:
12. dub 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 já sem tayk vodnář,ale prej sem snílek a samotář :grinning: to první možna ale to druhe nééé
jinak foceni za náma,no sem zvědava co z toho bude :angry:
12. dub 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 to se mi líbi takovej styl výchovy,u mě je to složitější,jelikož ja lukyho máma nejsem,a bohužel on toho dokáže využít :unamused: když se mu něco nelíbi tak mi řekne že ja jeho matka nejsem(a to ta jeho na něj neplatí,nejezdí za nim,prostě total nezájem),naposledy přišel ze školy že sem macecha,až sem to fakt obrečela,všechno s ním dělám já,at už ukoly,naučila sem ho psát,číst,čistit zuby,prostě vše,sice sem s jeho otcem dva roky,a někdy je to fuška..to je taky jedině k vuli čemu u nas sou občas rozpory..naštěstí je to minimalně,včera donesl že dostane napomenutí tř.učitelky v 1třídě :rolling_eyes: ,tak sem zvědava jake to bude až se narodí mala :zipper_mouth:
12. dub 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova přesně to znám od kámošky...taky to tak má, má svoje 2 děti a od přítele jsou taky 2 kluci....a matka na ně kašle, taky neplatí ani nic,tak si to dovedu živě představit :-/ ...ráda bych poradila,ale nevím fakt jak, to musí mít jeho otec na něj nějaký vliv v tomto.....tak až bude malá,tak nebudeš mít čas na řešení takových věcí...držím palce at to není horší,ale lepší :slight_smile:
12. dub 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova Prostějov. Rodila jsem tam i dceru :slight_smile:
12. dub 2012 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no jeho otec koukne a ma respekt,ja mužu mluvit,křičet cokoliv,a hodi po mě pohled jak vrah a mam vymalováno.občas bych mu fakt naliskala,ale mam strach že to bude ještě horší....a u jídla to ani nemluvim,at uvařím co chci tak děla ksichty,v neděli sem to už nevydržela a dostal suchej rohlík,opravdu nevařím nic co nejí,ale stejně se nezavděčím,tak už to neřeším..at nejí nic a jde se napást :angry:
dneska zase došel že se mu záhadně stratil jezdec na bundě :angry: to je fakt záhada,bunda za 1000kč dva měsíce stara,by tě omylo,tak sem zvědava v čem pujde do školy..to je každej den,už sem říkala příteli že se odstěhuju,že to nedávam..no už at mam tu malou,snad se pak uklidni hošánek
12. dub 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova úplně jakobych slyšela kámošku.....přesně tohle dělá jeden ten kluk.(11)....prostě to dělá naschvál....a ten starší co udělal..je mu už 17 ....a normálně házel do schránky výhružné dopisy,jakože jeho tata - přítel od té kámošky má milenku.....prostě aby je rozeštval a tak.....oni prostě ty děcka žijí v představě, že u té "pravé" maminky by bylo určitě líp......je to hnus tohleto...takovým se prostě nezavděčíš, bohužel
12. dub 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no on jak kdy,z toho je super,a z toho má zkrat,nejhorší to je ale v te škole,učeni ma super,jen pořád vykřikuje,otravuje ostatni děti...a dojde domu a je v pohodě,jen na ty jeho dny,ktere nejsou naštěstí často,přitel ma ještě další dvě děti,dcera ma 23,a syn 19ale ten je uplně super :slight_smile: tak zase si říkam že na malou se fakt lukáš těší tak třeba ho to pak přejde
12. dub 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova a kolik má ten prcek let,třeba ještě bude zpracovatelný :slight_smile:
12. dub 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova fiha, zelam ti pevne nervy! ak som spravne zachytila, maly je prvak? to ma este cas do puberty, aby sa so situaciou vyrovnal.. a pokial sa na malu tesi, tak to je super, bude velky bracha :slight_smile:
12. dub 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 7let má,znám ho od pěti,ale než začal chodit do školy tak to bylo super,říkam si že třeba než si zvykne na školu a ten režim...já se mu ani nesnážim nahradit mámu,tu má jen jednu.tak to je a v ždycky bude...nikdy oni nemluvím škaredě,ale chápu že to má asi ještě pořád popletene,ted v prosinci měl narozky,pak byli vánoce,ted velikonoce a ona nic,prostě nic,občas dojede za zlína za tím svym exotem,a když potka lukyho tak děla že ho nevidí,a on je pak fakt zklamanej,sice jeho táta se mu to vždycky snaží vysvětlit,ale co mu běhá hlavou,to nikdo neví :frowning2: vím že možna i já nejsem dokonala,asi i nervozní hlavně ted,ale když si to uvědomim tak se mu omluvím a vysvětlím...
doufám že se fakt spraví,jak chodil do školky tak to bylo super,asi opravdu nezvláda sedět a být v klidu..chudák učitelka :grinning: protže učeni ma super,jen je asi moc aktivni,a neuvědomuje si že jich je ve třidě 27,a všichni se potřebuji projevit,a to ten jeho malej mozek asi ještě nebere
12. dub 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tak to je ještě malý,to máš pravdu, no určitě toho na něj taky musí být moc...škola, miminko...tak to si myslím, že se ještě může spravit :slight_smile: chudák ale, že ta jeho máma je tak zlá, že si ho ani nevšimne, to je strašné,jak to může jako dělat, dyť ho porodila :angry: tohle nikdy nepochopím
12. dub 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no vyměnila rodinu za cigána na vozíku,kterej jen fetuje,ma sním už ročniho syna,a je zas těhotna,ale nebydli s ním je u matky ve zlíně....a upřímně ja sem ráda,jak bydlely v kojetíně tak měla potřebu pořád otravovat radka,ale luky ji stejně nezajímal :angry: ...
nechápu takove krávy!ja na dítě čekala 12let,a takova rodí jak fena a neváží si toho
12. dub 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova jo no, to je fakt nespravedlivé.. :confounded:
12. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak uz muzu rodit :slight_smile:, pac nejaky ty fotky jsem tentokrat stihla, tak prihazuju.
12. dub 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek