• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@veronnica nádhera :slight_smile: ve kterém tt jsi na nich?
12. dub 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
35+3 presne, dekuju, fotograf sikula :slight_smile:)
12. dub 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prinzesz ss tím zadkem jsi mě pobavila .. a prosím tě , co to je za postava ve tvaru J :slight_smile:))) Já mám taky raději lidi a obklopuji se lidmi s tímto charakterem, uplně nesnáším takové to lichocení a pak tě za rohem pomluví .. .hlavně takové lidi v práci : ) já zase závodně od mala hrála volejbal, ted už hrajeme smíšenky, tzn kluci a holky a tam ta upřímnost musí být i na hřiští tam si vynadáte, ale pak se jde to hospody :slight_smile: teda chodívalo a byli jsem jak brata a sestry )
13. dub 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica krásne fotky,sem zvědava na ty svoje,budou příšti týden :rolling_eyes: focene v 35+1tt,říkala sem pí.muchove at mi tam s 20kg ubere :grinning:
13. dub 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica Verouši a to tam máš dvě ?? čekáš také dvojčátka né ? jinak moc hezké fotečky, takové přirozené .. jen trochu usměv chybí ... :slight_smile: a ještě nerod, ještě je moc brzy :slight_smile:
13. dub 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova ahoj, tak jsem četla tvé trable s tím malým uličníkem ... víš já bych si ho asi tak moc nevšímala, trochu ignorovala ... ale pozor, nemyslím tím ,že bych se o něj nestarala ... Já žila s bývalým, ten měl tehdy myslím že 9 ti letou dcerku, a měl jí jen na víkendy a to ještě ob, takže jsme spolu trávili málo času, jak píšeš . .neuměla nic, neměla základní zásady hygieny (mytí rukou po wc, splachování...) hrozné .. ale nemůžeš jí suplovat matku, to je povinnost učit své díte rodiče, ale ona zase měla tu vlastnost, že na mě žárlila, já třeba dělala kafe pro toho jejího otce když mě požádal a ona urychleně musela letět do kuchyně a udělat mu ho ona , nebo jak jsme šli na procházku,tak se ho hned musela chytnout, aby mě nemohl vzít za ruku, nevadilo mi to, .. brala jsem že otce si potřebuje užít .. ale co mi přišlo uchylné, že po něm lezla i na veřejnosti, třeba na bowlingu, přišlo mi to jak pedofilní chování ... nebo že tak velkou holku ještě i koupal, atd ... ale oni to chlapi asi nevidí .... my třeba před tatkou nemohly v těchto letech chodit ve spodním prádle .. přece dneska ty holčiny jsou už více vyvinuté a doba je posunutá ... Ale to sem nepatří ... prostě zkus ho trochu ignorovat a né vše řešit a uvidíš že příjde sám a začne sám ... Jinak držím palec, vím že je to vždy problém žít s někým, kdo už má děti z prvního vztahu .... :slight_smile: Těš se na Vaší malou a uvidíš ... :slight_smile: Jinak na fotky se už moc těším .. zvládla jsi to pozovat ???
13. dub 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak máme za sebou včerejší kontrolu, vše v pořádku, jen zase mi změřili vyšší ten spodní tlak, ale to má dle mého už ke konci každý né ? :slight_smile: Jinak ta zátka to nebyla .. čípek je uzavřený, vše dle týdnu sedí .. jen mě trochu zklamal, že mě objednal až za 14 dní v pondělí ... :( já se těšila už na ty ozvy příští týden, hold musím vydržet .. Jinak ode dneška mám už mateřskou :slight_smile: a začínáme 35 tt jupííííí
13. dub 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica no tak to máš luxusní velikost bříška na ten týden, asi jsi taky hodně štíhlá normálně co? já ho mám poslední dobou nějaké moc špičaté....:grinning:
13. dub 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 tak to je super :slight_smile: ale i tak....nikdy nevíš kdy to přijde :-P.....ale ty 2 týdny ještě vydrž....já měla strašnou noc dneska :frowning2: ..malá od 23:00 - 01:00 sebou tak mlela, že jsem myslela, že mi chce vyskočit z břicha, píchalo mě to až mězi nohama a v podbřišku,vůbec netuším co tam dělala...to bylo poprvé, co jsem si ty pohyby teda moc neužívala....a taky mám docela hodně tlak na spodek..od včera jakoby mi tam někdo nabil nějaký klín :unamused: ..takže prima
13. dub 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no právě .) ale ted už bychom měli být hotoví, ale beru to , že je jim lepší ted v bříšku ... já stálevěřím ,že to bude až toho 10.5 :slight_smile: kdy mám plánovaného císaře . furt jim domlouvám ... :slight_smile: No ty mě zase začly bolet třísla to je hnusná bolest, ale o tom tlaku na spodek .. třeba se už malá dere ven .... ale já dneska taky v noci měla bolesti zase v žebrech, asi jsem jak jsem včera vstávala z té kozy natáhla nějaký sval či co ... ale už je to dobrý ... Jo jinak otom magnésku - vysazení se mi ani nezmínil, tak uvidíme :slight_smile:
13. dub 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 hele s tou špičkou a víš jistě že to bude holka ?? aby to nebyl klul .. :slight_smile: No mi známá říkala že prý poznáš že rodíš nebo že se chystáš na porod, že se ti malý vystrčí zadečkem .... :slight_smile: tak možná se fakt už připravuje .. :slight_smile:
13. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 ty bereš ještě magnézko? já bych ho nebrala už......s tím břichem a tvarem to jsou pověry.....záleží na tom jakou máš svalovou hmotu a tak....tak podle toho máš to břicho bud rozpláclé,nebo pevné :slight_smile:....no když já nevím, jestli je to zadeček,ale hlava to asi nebude, prej když je to měkčí tak to je zadek a to tvrdší je hlava....ale tu mám určo už sestouplou,páč dneska chodím,jak by mě "opíchal" ježek...
13. dub 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ostrava8 no což voto pozovat sem vydržela :grinning: ale za výsledek neručím.určitě nemam takove nahé fotky,to bych si se svou postavou nedovolila :rolling_eyes:
jinak tu bouli na břichu mam taky,hlavně když vstávam ze sedu :sweat_smile: dneska se mi už zdálo že sem porodila,fakt mi hrabe
jinak magnézko taky ještě beru,neříkal nic že bych už neměla,uvidím příšti týden co mi řekne to budu 36tt
a stím tvarem břicha,nevím,ja ho mam pořád jen na hoře a ještě rozjete do boku :rolling_eyes: takže to mi pěkně zustane
13. dub 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky kdyby jste viděli jaké jsem měla včera v čekárně patvar na břiše .. vypadalo to jak zadek, asi se oba vybulili do boku a vprostřed byla propadlina .. :slight_smile: sranda ... takže vaše bříška musí být nádherná :slight_smile: Já ty šikminy mám většinou když ležím na boku ... :slight_smile: to m pak jde do jedné nebo druhé strany ...
Magnésko, ty včera jsem měla jen 2 tablety obvykle beru 6 denně a bylo to znát ... tak ho určitě brát budu ...
13. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova ty jsi ale už dle Koníka v 36 tt :slight_smile: tak jak se to teda počítá ach jo ...
13. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,jak se dnes máte?já se odpo chystám nakupovat,manža není dnes do večera doma,tak pojedem spolu,musím do lékárny pro vložky(minule neměli),pak do zdravěnky pro lněné semínko a maliníkový čaj,pak do dm malýmu pro mlíčko a pak nakoupit něco na víkend jako jídlo a tak,jo a ještě nějaký spodní prádlo,fusky a tak do porodky,a snad už bude v tašce vše :grinning:
dnes mi přišel balíček od jedné maminky tady z bazárku-za 250i s pošotvným,ale hafo věcí,dva nenačaté čaje od leros pro kojící,pak nějaký tekane,deka do kočárku,nějaký capáčky,dm knížečky,mast na bradavky,malé balení ubrousku,hřebínek,vložky do podprdy a jedno balení vložek porodnických,miluju tyhle balíčky všeho možnýho
a dnes nevařím,dojíme s malým polívku,já stejnak ráno zase blila,asi jak mám utěsněný žaludek,ale k večeři chci nějaký masíčko
jinak včera jsem měla takovou chut na sexík,ale odolala jsem,strach byl silnější
13. dub 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ostrava8 koník to počítá tak, že tyjsi nyní ukončený 34 tt ale probíhající 35 tt.....já jsem dnes 36+4....takže 36 tt ....ještě to není bráno jako 37, to budu ukončený až v pondělí

jinak jsem dneska nějaká čilá i přes bolesti ...uymla jsem okno v kuchyni,navařila a umyla hromadu nádobí...ted si jdu dát k "obědu" hranolky ze syrových brambor posypané nastrouhaným sýrem....se toho nemůžu dožrat, nevím proč :grinning:
13. dub 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 no počkej,36+4 už je 37.týden ne a ten tam máš psaný,já jsu taky dnes 34+1,takže 35.tt a ten mám psaný
já mám umyto nádobí,přepranou podprdu a sepisuju co vše potřebuju koupit
přemýšlím,že asi i bepanthen koupím,na zadoura nebo bradavky
a jdu umýt přebalovací tašku,která mi došla od jedné paní
13. dub 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 on to počíta o týden víc,dnes sem 35+2tt
u nas byl vyvar s drož.knedlíčky a zapečena ryba,na rybě lítam cele těhu :slight_smile: nemusím moc maso,ale rybka mi neva,dnešním dnem mam na hoře 10,5kg :angry: tak sem zvědava kolik ještě naberu :frowning2: a hlavně kolik mi toho zustane
13. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 no 36+4 je probíhající 37 tt ale ne ukončený, čili "hotový"....záleží jak který mudr to bere...někdo řekne , že jsem 36 tt a někdo že už 37......je to individuální, jo bepanthen mám koupený, ten větší se vyplatí víc :slight_smile: je super
13. dub 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tož já mít 10 kg nahoře tak su ráda já už má 16 kg... :grinning: holky čím budete ze začátku přikrývat malé? já mám jen jedny zavinovačky tak uvažuji že narychlo obj. ještě nějaké jíné
13. dub 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no jo ale ty čekáš dvojky,ja jedno a sem jak slon,a určitě si nezačínala na 90kg :rolling_eyes: proto mě to tak depta,tak snad už víc jak tři kila nenaberu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 já mám taky jednu zavinovačku...doufám,že bude stačit, jinak mám ještě deky.....ale přemýšlela jsem o takové té tenké zavinovačce,jak se do toh prcek zabalí, že mu trčí jen hlava...je to dobré por klidný spánek, je ty nekoordinované pohyby ručiček a nohou fakt budí...ale viděla jsem i zabalené mimča do velké plíny .-)
13. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , co máte pejska, máte problém se stříháním drápků? nebo to necháváte na veterináři....já té mojí 2x ostříhala úplně vpoho (mám super kleštičky)....a pak po třetí na mě vrčela normálně...se jí bojím,nechce si je nechat ostříhat,ani za pamlsek.....a to jsem ji nikdy nijak neublížila při tom, ani nezajela do krve, nic,tak to nechápu
13. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Neeee, ja tam mam jen jedno, teda doufam :D Ja vim, nejsem zrovna krenici se typ na fotkach, to uz jiny nebude :D
13. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica jé tak promin, mě už se to plete, kdo má jedno a kdo více, ale i přes neusměv ti to na fotečkách moc sluší ...
13. dub 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 ted nevím jakou zavinovačku myslíš, já mám po ségř takovou tu typickou s tou špicí né kapucí .. no deky jsem kupovala v IKEA mají je levný a materiál je fajn .. holky venku je tak krásně ... už bych šla hned vozit .. že bych si vyjela na prázdno s kočárkem ??? :grinning:
13. dub 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Ja se ti nedivim, kdo si to tady ma pamatovat :D Dekuju.
13. dub 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova no to né, ale zase prý se to hooodně nechává v porodnici, tak jsem zvědavá ... :slight_smile: neboj, to půjde rychle dolů ... musí ... :slight_smile: a myslím si, že na tom nezáleží jestli tam máš jedno nebo dvě ... to tak nesmíš brát ... to máš jak se kdysi říkalo, jsi těhotná tak jez (žer :slight_smile: ) za dva :slight_smile:)) blbost ...
@veronnica škoda že to ten koník nenabízí vid? ty tam nemáš ani uvedeno ve kterém jsi týdnu pod svým jménem ... :slight_smile: pročpak ?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek