• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@mmmiska83 no já té mojí stříhám taky sama, a normálníma cvakačkama ... ale né moc ... oni tam mají to citlivé lůžko pak , nemusí hned z toho téct červená, ale oni si to už pak pamatujou a nechcou se nechat , já se jí snažím vždy na betonu házet balonek, at si to sama o ten beton obrousí ... :slight_smile: v nejhorším pak veterina ...
13. dub 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 To je divny, kdyz vlezu k sobe na profil, tak tam normalne mam, ze jsem v 37. tydnu, je divny, ze to nevidis. Dnes 36+0 presne :slight_smile:
13. dub 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica jo ale když koukneš na ostatní nicky, tak holky mají vždy u příspěvků uvedeno , čeká miminko - termín má tehdy a tehdy v závorce (jaký jsi týden), možná to jenom nemáš u sebe v nastavení aby se to ukazovalo všem :slight_smile:
13. dub 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte některá zkušenost s touto zavinovačkou ?? jeví se mi docela dobře ... http://www.motherhood.cz/motherhood-cz/eshop/12-1-Akcni-nabidka/0/5/71-Zavinovacka-kokonek-Motherhood-lila
13. dub 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ostrava8 Tak jsem se to pokusila zmenit v nastaveni, co ted? Jinak ja mam objednanou Red Castle Miracle blanket kvuli pevnejsimu zavinuti miminka a pak klasickou rychlozavinovacku a jednu zavinku do autosedacky. Podle mych zkusenosti by to melo stacit.
13. dub 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 ja mam taky tu klasickou, deku jsem dostala taky z ikei :slight_smile:.....a tu zavinku presne myslim, co jsi dala do odkazu,uvazuju o tom typu,ze bych ji poridila :slight_smile: no uz jsme ji to ostrihali...dostala kosik,manzel ji drzel a ja cvakala.....no hysterila u toho dost....tedka jak byla zima, tak sjem s ni moc nechodila ven,tak to narostlo za tu zimu,v lete to je lepsi,to sedim venku porad,tak si to obrousi hned :slight_smile:
13. dub 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 já nestřihala, ona je hodně venku, tak si to brousí sama :slight_smile: u těch starších psů to pak přerůstá a to bych nechala na veterináři, bych se bála, že ji něco ustřihnu :sweat_smile:
@ostrava8 no každý velký tlak určitě nemá, já mám spíš nižší a co jsem těhu tak je to ještě nižší :rolling_eyes:
13. dub 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek otázka co je horší vid ? ale já si myslím ,že to je tak, že zrovna v tu chvíli to nebylo OK, já se řídím svým tělem, cítím se dobře ... .) a to je hlavní
14. dub 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica Veru, jj už to jde vidět :slight_smile: máš tam 37 tt :slight_smile: šikulka
14. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 ta IKEA je už jak za komančů, všichni mají vše stejné :slight_smile:)) ale zase to jsou hezké věci ... no já nad tou zavinovačkou taky uvažuji .. sice mi v tom miminko příjde jako "vosa" ale pro zdraví , co by člověk neudělal
14. dub 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 jo no,takový kuklínek :grinning:..a ani ne tak pro zdraví,ale proto, aby ses vyspala ....
14. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 .......... takže vlastně pro zdraví :slight_smile: a budeš jí teda kupovat nebo počkáš až se malá narodí ??? víš jak, my to vše máme dvojmo, tak musím vše zvažovat :slight_smile:
14. dub 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no zatím ji ted nekoupím,páč nejsou penízky,ale až se narodí tak uvidím, spíše asi ano :slight_smile: jednou ji měli v tom mém sekáči netovém kde nakupuji za 90 kaček,jsem ji měla tenkrát vzít.......no co už, čekáš dvojvaječné?nebo jednovaječné
14. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jak se dnes máte?my spali všichni do pul 10,tak teprav vařím,dělám polívku z hlívy,pak bramborák na plech a masovou směs s rajčátkama k tomu,odpo dovezu kámošce dedru a asi budem relaxovat doma
chci se vrhnout na ten kufr do porodky a vše tam už naskládat a sepsat jestli něco ještě chybí
ale co je problém,ve dvouch lékárnách tady u nás nemají porodnický vložky,jako mazec fakt :confounded:
14. dub 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 teda, do půl 10...malý mě tu otravoval už v 5:44 dneska... :confounded: .....na oběd jsem dělala domácí tortillu plněnou smaženým sýrem a zelným salátkem :slight_smile:....já porodnické vložky nemám, mám nějaké obyčejné tlusté noční :slight_smile: minule jsem měla taky nějaké lýdie či jaké to jsou,prostě ty klasické buřty, bez těch speciálních povrchů....(nesnáším allways a podobně)...
14. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
@d.h.86 ja je kupoval v dr.max tam je měli,i kalhtoky sem tam kupovala,ještě potřebuju ty vložky do podprdy,ještě pani nedošly do lekarny tak snad tenhle týden
u nas uzena polívka a hrachova kaše,opět ksichty u oběda :angry: takže zítra dostane suchej chleba,nebudu vařit jen sladke,a kinder vajíčka vařit neumim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska sem si po třech měsicich vzala pulka paralenu,sem myslela že mi uletí hlava
tu zavinovačku taky nemam,ale v prostějově v jednom obchodě maji nove za 170kč tak vyšlu přítele
14. dub 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky, já teda mám ty vložky do pordnice z lékarány :slight_smile: páč manžel se to stydí kupovat, ale myslím že i dávají v porodce když dojdou ... .)
Jinak dneska jsem po dlouhé době absolvovala vycházku ven : někdo psal, ž mají v DM akci na plíny, ale teda u nás nic nemají, šli jsme se tam podívat a jedna Pampers care stále v přepočtu 4,5 Kč, , ale byla k tomu akce že když si koupíš 3 balení tak dostaneš kostku pro miminko zdarma .JInak jsem si tam vyřídila nějakou jejich kartičku Baby a až se malé narodí, tak dosteneme pro prcky balíčky :slight_smile: tak to potěší .. takže doporučuji :slight_smile:
Na obídek mě pozval manžel - hráli jsme si na Prostřeno a vařil steak s rýží a oblohou , mnam a na polévku měl Hlívu , ale tu já nejím ) a pak jsme si šli chrupnout, nějaký ospalý den ...
Holky a jak se cítíte ?
14. dub 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no asi jako ty,pořád chrápu,dneska krom obědu a že sem upekla perník,tak sem proležela u tv :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem chtěla ven,ale je tam kosa jak na podzim..ja mam v dm tu jejich kartičku,ale tu baby nemam tak se musim zeptat
14. dub 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Dm baby klub je super, tam pak doenseš rodný list dětí - kopii (rč. zaškrtáš) a do 3 let it budou chodit knížečky s kupónkama až domů.....vím že e to vyplatilo hodně,třeba 4 balíčky ubrousků (babylove- fakt dobré ubrousky) stály kolem 160 a sleva na ně byla 60,takže vyšly na 100 kč, to je úplně pohoda......já ted taky vstala, jinak závidím vařícího manžela..ten můj umí tak čaj, krupici a možná puding :grinning:
14. dub 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 já jsem si koupila silné vložky klasické v drogerii, taky mám baby kuponky z DM i jsme členi Mimiklubu v Globusu. K obědu jsem měla kulajdu, co nám uvařil taťka z vývaru (prasátka) a k večeři si uvařím na spravení chuti krupicovou kaši :-P U nás je dneska celkem hezky, na to jak bylo včera. To jsem musela i 'zatopit'. Ale jsem taky ospalá...
14. dub 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli nakonec v Brně v tescu,ale vložky jsem nesehnala,vzala jsem jedny obyč a objednám si tady snad v lékárně
taky jsme v dm v babybonusu,je to moc fajn,jen teda nevím nic o balíčku pro mimi,jako chodí knížečky,jednou za čas i nějaká brožurka a k prvním narozeninám nám došla svíčka jednička
ted čekáme navštěvu,tak se celkem těším
hele,koupili jsme pivko pomeranč a zázvor,alkohol 2%,mužu si jedno dát?ne skrz alkohol,ale skrz ten zázvor?
14. dub 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 já myslím že jo, když mají těhulky nevolnosti tak je jim doporučován :wink:
14. dub 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina já vím,ale četla jsem jen nějaké určité množství,ale to bylo psáno u sušeného nebo čerstvého,tohle je jen nějaký extrakt
14. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..jste tady toho napsaly zase :wink: se mi to ani nechce docitat...
My jsme se byli dneska fotit, tak jsem zvedava na vysledek...jak uz tady nekdo psal:tedka uz muzu rodit-kdyz fotecky uz jsou nafocene :grinning:
14. dub 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica
mas krasne brisko malinke-ja uz jsem pekny soudek :grinning:
14. dub 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa Neverim, ukaz :D
14. dub 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkni na muj profil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak tak taky to říkam už sem nafocena tak mužu rodit,myslim že mala se sune už dolu,uplně to cítim,tak snad mi to břicho konečně trochu klesne ,at mužu dýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,no koukám,všude stejné,mě jě od rána šoufl,dala jsem si rohlík s gervais a pak trochu mlíka s čoko kuličkama,k obědu jsem se jen povrtala,spíš nic nesnědla a ted?byla jsem zvracet,malá mi dává zabrat,poslední 4dny zvracím pravidelně
mazec,už se fakt těším až to bude za mnou
jinak jsem začla dávat věci do kufru a tuším,že snad budu mít vše,nakonec v tescu jsem ložky nesehnala,zkusím objednat a uvidím,jinak věi pro malou jako oblečení si enchám pak donést manžílkem,takže se mi to asi vše vejde dokufru
15. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak muj byl vcera slavit narozky..prisel v 1 rano opily jak zakon kaze a tedka tady skuhra, ze je mu zle :grinning: .Nj, nema chlastat, ja mu to rikam pokazde :wink: .Ja jsem mela krusnou noc-mela jsem takove poslicky, ze jsem myslela, ze uz rodim..a dneska to pokracuje ve slabsi mire... :fearful: Mala me tak tlaci na spodek, ze mam pocit, ze za chvili vypadne ven :confused:
15. dub 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek