Rodíme v květnu 2012

Ahojky, budu ráda,když se přidají těhulky,které čekají mimča v květnu 2012.
Mě termín zatím vychází na začátek května. 🙂 a už se s přítelem moooooc těšíme 🙂 🙂
ostrava8
13. dub 2012
@mmmiska83 no já té mojí stříhám taky sama, a normálníma cvakačkama ... ale né moc ... oni tam mají to citlivé lůžko pak , nemusí hned z toho téct červená, ale oni si to už pak pamatujou a nechcou se nechat , já se jí snažím vždy na betonu házet balonek, at si to sama o ten beton obrousí ... 🙂 v nejhorším pak veterina ...
veronnica
13. dub 2012
@ostrava8 To je divny, kdyz vlezu k sobe na profil, tak tam normalne mam, ze jsem v 37. tydnu, je divny, ze to nevidis. Dnes 36+0 presne 🙂
ostrava8
13. dub 2012
@veronnica jo ale když koukneš na ostatní nicky, tak holky mají vždy u příspěvků uvedeno , čeká miminko - termín má tehdy a tehdy v závorce (jaký jsi týden), možná to jenom nemáš u sebe v nastavení aby se to ukazovalo všem 🙂
ostrava8
13. dub 2012
holky nemáte některá zkušenost s touto zavinovačkou ?? jeví se mi docela dobře ... http://www.motherhood.cz/motherhood-cz/eshop/12...
veronnica
13. dub 2012
@ostrava8 Tak jsem se to pokusila zmenit v nastaveni, co ted? Jinak ja mam objednanou Red Castle Miracle blanket kvuli pevnejsimu zavinuti miminka a pak klasickou rychlozavinovacku a jednu zavinku do autosedacky. Podle mych zkusenosti by to melo stacit.
mmmiska83
13. dub 2012
@ostrava8 ja mam taky tu klasickou, deku jsem dostala taky z ikei 🙂.....a tu zavinku presne myslim, co jsi dala do odkazu,uvazuju o tom typu,ze bych ji poridila 🙂 no uz jsme ji to ostrihali...dostala kosik,manzel ji drzel a ja cvakala.....no hysterila u toho dost....tedka jak byla zima, tak sjem s ni moc nechodila ven,tak to narostlo za tu zimu,v lete to je lepsi,to sedim venku porad,tak si to obrousi hned 🙂
lucifereeek
13. dub 2012
@mmmiska83 já nestřihala, ona je hodně venku, tak si to brousí sama 🙂 u těch starších psů to pak přerůstá a to bych nechala na veterináři, bych se bála, že ji něco ustřihnu :-N
@ostrava8 no každý velký tlak určitě nemá, já mám spíš nižší a co jsem těhu tak je to ještě nižší 8-(
ostrava8
14. dub 2012
@lucifereeek otázka co je horší vid ? ale já si myslím ,že to je tak, že zrovna v tu chvíli to nebylo OK, já se řídím svým tělem, cítím se dobře ... .) a to je hlavní
ostrava8
14. dub 2012
@veronnica Veru, jj už to jde vidět 🙂 máš tam 37 tt 🙂 šikulka
ostrava8
14. dub 2012
@mmmiska83 ta IKEA je už jak za komančů, všichni mají vše stejné 🙂)) ale zase to jsou hezké věci ... no já nad tou zavinovačkou taky uvažuji .. sice mi v tom miminko příjde jako "vosa" ale pro zdraví , co by člověk neudělal
mmmiska83
14. dub 2012
@ostrava8 jo no,takový kuklínek 😃..a ani ne tak pro zdraví,ale proto, aby ses vyspala ....
ostrava8
14. dub 2012
@mmmiska83 .......... takže vlastně pro zdraví 🙂 a budeš jí teda kupovat nebo počkáš až se malá narodí ??? víš jak, my to vše máme dvojmo, tak musím vše zvažovat 🙂
mmmiska83
14. dub 2012
@ostrava8 no zatím ji ted nekoupím,páč nejsou penízky,ale až se narodí tak uvidím, spíše asi ano 🙂 jednou ji měli v tom mém sekáči netovém kde nakupuji za 90 kaček,jsem ji měla tenkrát vzít.......no co už, čekáš dvojvaječné?nebo jednovaječné
d.h.86
14. dub 2012
ahojky,jak se dnes máte?my spali všichni do pul 10,tak teprav vařím,dělám polívku z hlívy,pak bramborák na plech a masovou směs s rajčátkama k tomu,odpo dovezu kámošce dedru a asi budem relaxovat doma
chci se vrhnout na ten kufr do porodky a vše tam už naskládat a sepsat jestli něco ještě chybí
ale co je problém,ve dvouch lékárnách tady u nás nemají porodnický vložky,jako mazec fakt :-S
mmmiska83
14. dub 2012
@d.h.86 teda, do půl 10...malý mě tu otravoval už v 5:44 dneska... :-S .....na oběd jsem dělala domácí tortillu plněnou smaženým sýrem a zelným salátkem 🙂....já porodnické vložky nemám, mám nějaké obyčejné tlusté noční 🙂 minule jsem měla taky nějaké lýdie či jaké to jsou,prostě ty klasické buřty, bez těch speciálních povrchů....(nesnáším allways a podobně)...
lajcikova
14. dub 2012
ahojky
@d.h.86 ja je kupoval v dr.max tam je měli,i kalhtoky sem tam kupovala,ještě potřebuju ty vložky do podprdy,ještě pani nedošly do lekarny tak snad tenhle týden
u nas uzena polívka a hrachova kaše,opět ksichty u oběda ]-( takže zítra dostane suchej chleba,nebudu vařit jen sladke,a kinder vajíčka vařit neumim :-p
dneska sem si po třech měsicich vzala pulka paralenu,sem myslela že mi uletí hlava
tu zavinovačku taky nemam,ale v prostějově v jednom obchodě maji nove za 170kč tak vyšlu přítele
ostrava8
14. dub 2012
ahoj Holky, já teda mám ty vložky do pordnice z lékarány 🙂 páč manžel se to stydí kupovat, ale myslím že i dávají v porodce když dojdou ... .)
Jinak dneska jsem po dlouhé době absolvovala vycházku ven : někdo psal, ž mají v DM akci na plíny, ale teda u nás nic nemají, šli jsme se tam podívat a jedna Pampers care stále v přepočtu 4,5 Kč, , ale byla k tomu akce že když si koupíš 3 balení tak dostaneš kostku pro miminko zdarma .JInak jsem si tam vyřídila nějakou jejich kartičku Baby a až se malé narodí, tak dosteneme pro prcky balíčky 🙂 tak to potěší .. takže doporučuji 🙂
Na obídek mě pozval manžel - hráli jsme si na Prostřeno a vařil steak s rýží a oblohou , mnam a na polévku měl Hlívu , ale tu já nejím ) a pak jsme si šli chrupnout, nějaký ospalý den ...
Holky a jak se cítíte ?
lajcikova
14. dub 2012
@ostrava8 no asi jako ty,pořád chrápu,dneska krom obědu a že sem upekla perník,tak sem proležela u tv :-p sem chtěla ven,ale je tam kosa jak na podzim..ja mam v dm tu jejich kartičku,ale tu baby nemam tak se musim zeptat
mmmiska83
14. dub 2012
@ostrava8 Dm baby klub je super, tam pak doenseš rodný list dětí - kopii (rč. zaškrtáš) a do 3 let it budou chodit knížečky s kupónkama až domů.....vím že e to vyplatilo hodně,třeba 4 balíčky ubrousků (babylove- fakt dobré ubrousky) stály kolem 160 a sleva na ně byla 60,takže vyšly na 100 kč, to je úplně pohoda......já ted taky vstala, jinak závidím vařícího manžela..ten můj umí tak čaj, krupici a možná puding 😃
talina
14. dub 2012
@ostrava8 já jsem si koupila silné vložky klasické v drogerii, taky mám baby kuponky z DM i jsme členi Mimiklubu v Globusu. K obědu jsem měla kulajdu, co nám uvařil taťka z vývaru (prasátka) a k večeři si uvařím na spravení chuti krupicovou kaši 😛 U nás je dneska celkem hezky, na to jak bylo včera. To jsem musela i 'zatopit'. Ale jsem taky ospalá...
d.h.86
14. dub 2012
tak jsme byli nakonec v Brně v tescu,ale vložky jsem nesehnala,vzala jsem jedny obyč a objednám si tady snad v lékárně
taky jsme v dm v babybonusu,je to moc fajn,jen teda nevím nic o balíčku pro mimi,jako chodí knížečky,jednou za čas i nějaká brožurka a k prvním narozeninám nám došla svíčka jednička
ted čekáme navštěvu,tak se celkem těším
hele,koupili jsme pivko pomeranč a zázvor,alkohol 2%,mužu si jedno dát?ne skrz alkohol,ale skrz ten zázvor?
talina
14. dub 2012
@d.h.86 já myslím že jo, když mají těhulky nevolnosti tak je jim doporučován 😉
d.h.86
14. dub 2012
@talina já vím,ale četla jsem jen nějaké určité množství,ale to bylo psáno u sušeného nebo čerstvého,tohle je jen nějaký extrakt
werunqa
14. dub 2012
Ahoj holky..jste tady toho napsaly zase 😉 se mi to ani nechce docitat...
My jsme se byli dneska fotit, tak jsem zvedava na vysledek...jak uz tady nekdo psal:tedka uz muzu rodit-kdyz fotecky uz jsou nafocene 😃
werunqa
14. dub 2012
@veronnica
mas krasne brisko malinke-ja uz jsem pekny soudek 😃
veronnica
14. dub 2012
@werunqa Neverim, ukaz 😃
werunqa
14. dub 2012
mrkni na muj profil :-p
lajcikova
15. dub 2012
@werunqa tak tak taky to říkam už sem nafocena tak mužu rodit,myslim že mala se sune už dolu,uplně to cítim,tak snad mi to břicho konečně trochu klesne ,at mužu dýchat :-p
d.h.86
15. dub 2012
ahojky,no koukám,všude stejné,mě jě od rána šoufl,dala jsem si rohlík s gervais a pak trochu mlíka s čoko kuličkama,k obědu jsem se jen povrtala,spíš nic nesnědla a ted?byla jsem zvracet,malá mi dává zabrat,poslední 4dny zvracím pravidelně
mazec,už se fakt těším až to bude za mnou
jinak jsem začla dávat věci do kufru a tuším,že snad budu mít vše,nakonec v tescu jsem ložky nesehnala,zkusím objednat a uvidím,jinak věi pro malou jako oblečení si enchám pak donést manžílkem,takže se mi to asi vše vejde dokufru
werunqa
15. dub 2012
Ahojky,tak muj byl vcera slavit narozky..prisel v 1 rano opily jak zakon kaze a tedka tady skuhra, ze je mu zle 😃 .Nj, nema chlastat, ja mu to rikam pokazde 😉 .Ja jsem mela krusnou noc-mela jsem takove poslicky, ze jsem myslela, ze uz rodim..a dneska to pokracuje ve slabsi mire... 😕 Mala me tak tlaci na spodek, ze mam pocit, ze za chvili vypadne ven =-)

Začni psát odpověď...

Odešli