• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@mmmiska83 jj,ona vše hodně bere moc na nervy jako,ona by tohle všechno asi teda nezvládla nebo nevím no
já třeba malýho viděla až 4.den po porodu,každý den jsem volala na info,jeden den mi řekli,že má rozštěp,tak šok,další den,že má málo trombocytu,no,bylo to celkem mazec,ale vše se zvládlo
16. dub 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 no tak ted mam pocit že čtu svuj život,trošku jiny ale velmi podobny,s 1manželem sem byla 13let,a nemohla otěhotnět,taky mi řekli že mam PCO,a prej je to dědične :confused: u nas všichni otěhotněli ani by vlastně chtěli,no tak to padlo na mě,mam za sebou 2IVF,prvni nic,u druheho sem čekala dvojky,ale potratila,no a muj drahej muž to vyřešil po svém,začal se kur....a s usměvem mi oznámil že si mam najit jineho vola a snim využit posledni pokus :angry: no a nakonec to trvalo asi pul roku a ja otěhotněla na dovči jen tak ani nevím jak,a muj bývalej?rodinu nemá,a kdoví jestli bude mít...ale nakonec sem ráda že odešel,stejně sme si už neměli co říct,když sem byla v nemocnici kde sem potratila,tak ho zajimalo kdy už pujdu zase do práce,a odjel za maminkou,tím dnesm pro mě umřel :frowning2: už sem ho nemohla ani vidět,...ted mam chlapa.kterej m i celou dobu vtloukal do hlavy že sem normálni a dítě mít budu,až sem mu to začala věřit a splnilo se,myslim že i psychika děla moc aspon u mě to tak bylo....
uplně chápu že ste si malého nechali,neodsuzuju,člověk si říka třeba je to me jedine dítě a jine mít nebudu
má starší sestra ma ročni holčičku a ta ma downuv syndrom,ale v tomto případě ji neomlouvam,nechodila na prohlídky,ten jeji exot je feták,a trpí kdo?jen ta mala,už ma za sebou operaci srdíčka a budoucnost nejista,tak hlavně že ví na jake dávky mají nárok :angry: prostě tovarna na prachy,a v unoru porodila zase kluka,absolutně žadna zodpovědnost
16. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova že to většinou ti chlapi nezvádnou,že?ale já mám chlapa uplně super a že toho se mnou chudák musel vytrpět,já si to vyčítala,že za to mužu a dokonce mu říkala,at si najde jinou,se kterou bude moct mt děti,že mu to nebudu mít za zlý,spíš jsem mu nechtěla zničit život v tu chvíli,kdy jsem věděla,že je chyba u mě,jsem myslela spíš na nějk,ale on to vše zvládl uplně skvělě,dokonce mi píchal injekce do břicha,já zdr sestra jsem nebyla schopná se dobnout :grinning:
ono se říká,že u PCO někdy pomuže i zhubnout,což já kg navíc mám,tak sjem ted teda v loni na to nemyslela,byli jsme domluvení,že letos na jaře pujdem do posledního IVF,tak jsem jezdila na kole,plavala,něco málo zhubla a ejhle....vyšlo to
po porodu bych chtěla váhu hodně snížit,tak uvidím,zda to pujde,ale myslím,že miminkem a s 22měsíčním prckem to pujde raz dva
16. dub 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 ano to mi taky říkaly,a je fakt že ja za tu dobu co sem s radkem tak sem zhubla 23kg,i to určitě sehralo svou roli
no on ten muj bývalej byl vždycky numla,ale ja si vždycky říkala nepije,nekouři nebije mě,tak mam vlastně štěstí,ale bohužel sem si neuvědomila že to nestačí,nikdy sem neslyšela že by mi řekl že ho to mrzí že sme o děti přišli,nebo že mě třeba miluje,tohle on neovláda.....s odstupem času sme ráda že šel ja bych neměla odvahu,byla sem vychovana že manželství je svatost......
nejvíc mě mrzí že to že ted budu i já štěstna neuvidí mamka,bohužel v červenci to budou dva roky co umřela :frowning2: ten rok byl opravdu náročnej,rozvod,přišla sem o práci i o mamku......ale člověk musí jít dál,a tak si říkam že mě hlída se shora,vždycky jak ji zapaluju svíčku tak ji děkuji že mi seslala to miminko.....
16. dub 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lajcikova to je mi líto,ale věř,že vás z nebíčka hlídá,já to taky tak beru,že tam je to "miminko",které nás seshora hlídá
no,já kdysi chodila s jedním blbcem a ten mě mlátil,takže vím co to je,ted mám uplně nej clapa na světě,a to jsem ani nečekala,že nějakýho najdu :grinning:
16. dub 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova jo a jak jsi zhubla ty kila?porad fígl?ale asi i nervíky zapracovali,že?já po synovi po porodu díky té jeho operaci a tak zhubla hned to co jsem v těhu nabrala(teda ono to bylo cca 7-8kg),ale zhubla jsem i něco dál,jenže jak jsem přestala odstříkávat mlíko,šlo to nahoru :frowning2:
16. dub 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 stravou a bohužel mé tělo je nastavene tak že když necvičím tak nezhubnu ani deko,takže kolo,zumba a vacushap,to mi pomohlo nejvíc,sice šílene prachy,ale výsledek super...prvích 10kg šlo hned a jak říkaš ze stresu z toho rozvodu a zbytek pomalu....ted mam hruzu kolik mi toho zustane?kolik se tak necha v porodnici těch kil?
16. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova to já fakt nevím,protože já mám pocit,že jsem tam nechala vše
ale ted už mám cca 10kg navrch
ale ak počítej 3000gr mimi,plus plodovka,plus placenta tak si myslím,že v poho 6-8kg by tam mohlo zustat ne?
já se ale pak fakt chystám na dost hubnout,ale nevím,jak to pujde,ale nebude výmluva,že bude další mimi,že to pak pujde vše naráz :grinning:
16. dub 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj dnešní břuch 34+4
16. dub 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ostrava8
Ja nemusim mit zadne nervy :wink: , muj normalne nikam nechodi, je porad v praci nebo semnou doma :wink: .Takze chodi jen vyjimecne a jelikoz mel v patek 25. narozeniny, tak si chtel zajit na pivko.A me by bylo trapne mu to zakazat jen proto, ze bych "mohla" zacit rodit-coz se stejne nestalo :wink:.
Celou dobu kolem me jenom skace, vari, uklizi..ja jsem skoro nehla prstem..a nikdy mi to ani na vterinu nevycetl.Dela to z laskou a proto ja bych se musela ostudou propadnout mu zakazovat nekde si zajit po 100letech :dizzy_face:.
A neboj, nez bych skutecne rodila, tak by byl davno strizlivy :grinning:
16. dub 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa taky to tak máme,manža nikam nechodí,jen si občas dá doma pivko,ale přes ýden chodí domu až v 7 tak to se nají,vysprší a jde chrupkat
16. dub 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86
Muj byva hodne v praci na prescasech, aby jsme meli penizky a o vikendu byva porad se mnou...takze bych si pripadala fakt jako sobec, mu rict, ze nemuze jit na svoje narozky ani na pivo.. :sunglasses:
16. dub 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa jasný to jo,ten muj si to dá radši doma u telky :grinning:
16. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak jsem to měla když jsem čekala malého....takového hodného starostlivého manžela :grinning:..akorát že pak nějak zlenivěl.....ale to je normální, jinak já ho taky pouštím,když si chce zajít někam na pivko, přeci jen chodí jen vyjímečně....a to ještě většinou ke kamarádovi...Koukám nová profilovka, určitě z focení co??? hoĎ do alba něco ne,at zkouknem :slight_smile:
16. dub 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa taky jsem koukala, že je tu někdo nový, a ono ne :slight_smile: pochlub se nám fotkama :slight_smile:
16. dub 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 tak já si eda nemužu stěžovat,vím,jak to bylo těžký ze začátku s malým,byl problém do něj dostat 50ml mlíčka a tak manža i vnoci vstal a krmil ho,já odstříkávala,mazec,jeho krmení bylo tak na pul hoky minimálně a další pulhodka odstříkávání,doufám,že ted budeme moct kojit,s dvouma prckama bych to už asi nedala
16. dub 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jo mě taky právě pomáhal u malého hodně, sice jsme byli zdraví,ale i tak, ty první 2 měsíce sžívání s malým pro mě bylo šílené,na to že vydržím hodně,tak mě to opravdu překvapilo,že je to fakt náročné.....navíc měl hodně i koliky....to on pak manže zlenivěl asi tak v malého roce....tak jsem zvědavá co ted,jestli bude pomáhat,ale říkal, že jo :slight_smile: právě mám v plánu v případě nouze odsát mm...kdybych už nemohla a potřebovala si spočnout,at malou může nakrmit on
16. dub 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak muj je takovy celou dobu,co spolu jsme,tak nevim, proc by se to potom melo zmenit :grinning: .Jinak fotecky dalsi jsou teprve v priprave, tohle je jen jedna "vzorova"... :wink:
16. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 jasný,já malýho vuýbec nekojila,takže jsem stále jen odsávala a krmila :grinning: a mlíčko vylívala
16. dub 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 aha...no já sice kojila,ale on se kojil i 40 minut...takže opava....a taky jsem někdy odsávala, protože jsem měla mooc mlíka,takže když jsme přišli z procházky ,tak rychle odsát (protože se jinak zalykal), malý už řval hlady a pak ještě 40 min. kojit.....:-/ taky jako nic moc
16. dub 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa a jak dlouho jste spolu? tak nemusí to být pravidlem....ale všude kolem mě se to tak děje :slight_smile: že chlapi zjistí,že nemusí dělat nic (kormě chození do práce)...navíc to pak berou,že je ženská doma.....na "dovolené"...tak at se stará o domácnost...a to ještě kolkrát ti řeknou,že nic neděláš ...to jsem prostě s věkem vysledovala,že takto to v životě chodí ..ale taky samozřejmě záleží,jak byl chlap vychovaný..a co si za zvyky donesl z domu :slight_smile:
16. dub 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
No podle toho, jak je nauceny z domu to u nas bude asi vyjimka :wink: .Navic ja jsem mu jasne rekla uz na zacatku vztahu, ze jsem se nenarodila na to, abych delala chlapovy sluzku.Pokud tady ji, spi-proste bydli, tak ma stejny podil na domactnosti jako ja :wink: ..ale tchyne ho vychovala dobre-nebere zenskou jako sluzku co jen stoji u plotny :wink: ....nerikam, ze se to nemuze zmenit...ale nemyslim si, ze by melo :grinning:
Jinak na 1.maje spolu budeme 5 let a 5 mesicu :sunglasses:
16. dub 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa tak to máš štěstí :slight_smile: no já právě taky nejsem typ služky a nic si nenechám líbit...ale ono to tak nějak dospělo k tomu, že člověk místo ,aby čekal celý den než třeba umyje to nádobí...,které potřebuješ hned,tak si ho umyješ sama že..a tím to tak nenápadně začíná :grinning: ale jako tento víkend se činil, udělal vše, co jsem potřebovala...no tchýně toho mého právě vychovala hrozně .-D byl zvyklý nic nedělat....a doted dělá tchýně služku tchánovi..a švagrová jakbysmet.....
16. dub 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 jé mo ti to sluší .)
16. dub 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
Tak zrovna nadoby momentalne neresim..kdyz jsme chodili oba do prace, tak uklizel a varil, ten kdo byl zrovna doma (oba jsme chodili na smeny)..
Ale tedka co jsem v tehu doma, tak nadobi umyvam jen ja...to zase kdyz jsem cely den doma, tak nebudu cekat az chlap prijde z prace, abych mu rekla, at ho umyje :slight_smile: .
Ale az bude mala na svete, tak se zase budeme stridat... :dizzy_face: ...
16. dub 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Devcata, obcas bych toho svyho chlapa kopla do prdele s rozebehem ... Jednou za pul roku by meli byt doma s detma aspon tyden na "rodicovske", aby jim docvaklo, jaka je to otrocina, navic v tehotenstvi, coz si teda bohuzel zkusit nemuzou, ale jako dneska me faaaaaakt vytaci ... ale rekla jsem mu to a co? .... urazil se panacek ... jdu si dat panaka Baileys, si zaslouzim :slight_smile:
16. dub 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veronnica :grinning: tak ty jsi hustá,ale upřímná,je to tak.....takový je život :slight_smile:
16. dub 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica @mmmiska83 :grinning: holky na toto, když si stěžuji, mi přiletí od chlapa úžasná odpověď ... prý že si za to můžeme sami, když jsme chrtili a v ráji žrali to jabko :grinning: jako no coment

Doufám, že už je vše v pořádku a už se nehádáte... ten konec je nejhorší, taky to na sobě citím... kopanečky už nejsou co bývaly, už to bolí, já su protivná a naštvaná, že už nic nevydržím a ono se to musí hold někde projevit. Holky ještě chvílku.... :sunglasses:
17. dub 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 mě zas manžel řekne, že jsem si ho tak naučila...to se musím jako držet, aby mu jedna nepřiletěla :grinning:....ale jo, dokud jsme se během necelých 7-mi let co jsme spolu nepozabíjeli,tak to bude dobrý :grinning: ...já to beru tak, že manželství dělá manželstvím právě to , jak dokáží lidi zvládnout ty stresové situace.....pokud to hned vzdají a chtějí se rozvádět nebo tak...tak to je o ničem.....samozřejmě beru takové ty běžné věci, ne mlácení či týrání.....
no to už vydržíš, musíš :slight_smile: za chvíli ti začne dvojitá směna :slight_smile:)))
17. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 my jsme spolu 4 roky, z toho rok manželé.. já se moc do svatby nehnala, ale jak jsme zali plánovat rodinu tak jsme se shodli na svatbě.. a jestli to nějak změnilo náš vztah? manžel říká že jemu ano,, mě to asi ješte ani snad nedochází....jiné to bude pro mě, až budou ty děti a budeme rodina. :slight_smile:
17. dub 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek