• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@ostrava8 no já měla vztah 4 roky s jedním blbcem....pak jsem potkala manžela.....po 3/4 roce jsme počali malého (chtěli jsme) pak jsme se vzali, když jsem byla asi ve 4 měsíci, svatbu jsem chtěla, kvůli dětem, jinak bych se do toho nehnala...a navíc cítím se ve společnosti líp,když jsem vdaná, je to takové "lepší"...i celkově, v té školce a tak....jakože maminka má stejné příjmení a ne jiné...a změnit myslím to nezměnilo nic, akorát myslím, že by bylo těžší odejít,kdyby nastala taková situace.....jinak my jsme skoro 6 let manželé a 7 let spolu :slight_smile:
17. dub 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 krása... :slight_smile: vidiš to možná že díky tomu vztahu s blbem jsi pak poznala manžela a vážíš si toho co máš. já taky před manželem prožila peklo a říkala si, že už chlapa nechci ani videt
17. dub 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj,tak my spolu budeme v říjnu celkově 5let a ted v červnu máme 4roky od svatby,brali jsme to hopem :grinning:
ale nelitujeme,i když j fakt,že jsem po něm včera i předevčírem vyjela,ale spíš to bylo tak,že malý celý den se mnou nebrečí a jen přijde tatka,tak hned brečel,ale spíš už toho je celkem hodně,přijde mi,že mi jde pomalu břicho dolu a včera jsem fakt byla blbě vyspaná
jinak manža včera došel kolem 7domu a ještě rozdělal guláš,tak ho jen zahustím a je to,takový je to zlatíčko
jo a co se svatby týče,taky to beru tak,že je to lepší,když někde řeknou mladá paní nebo tak i skrz jména pro děti,a ani jeden nejsme na to žít jen tak na psí knížku a žít tak jen kvuli penězum,jak to některé maminky dělají mi přijde hnus
17. dub 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme spolu letos už 12let a náš vztah je už "přechozený" až se malá narodí, tak bych se chtěla vdát, nechci aby měla jiné příjmení než já a chci abysme byli úplná rodina. Jinak s tím pomáháním se nemám co připojit do debaty, protože on si dělá "svoje věci" venku a já zase svoje doma, takže u nás nehrozí, že bych přišla domů a měla třeba umyté nádobí nebo navařený nebo tak něco, takže na toto téma no comment :slight_smile: a nedělám si ani žádné velké iluze, že by se tak nějak staral o malou a vstával k ní nebo tak.
17. dub 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek ježda,tak já když si vzpomenu,když jsem jezdila po 12 domu z práce,tak bylo někdy navaříno,umyt nádobí a měla jsem napuštěnou vanu s pěnou a zapálený svíčky,i ted,vysávání je zcela manželova parketa,to vubec nemusím,když potřebuji,tak nakoupí,malýho vykoupe,přebalí,fakt si nemužu stěovat
17. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica tak to mam podobne s mojim chlapom, ze by som ho obcas zaskrtila :grinning: my sme spolu 3 roky, brali sme sa vlani v cervenci a o mesiac sme uz mali dve ciarky na teste :slight_smile: tiez som mala pred nim niekolko "vydarenych" vztahov, takze teraz beriem manzelove vystrelky s rezervou, pretoze vidim tie plusy hlavne, ale obcas ma ide svihnut! ako keby mal tehotenske stavy on :grinning: to bude tym, ze je lev a potrebuje si to dokazovat.. vecne do vsetkeho rype.. minule ma zvozil, ze som si dovolila kupit 2 baliky musli po 55 Kc.. To, ze on potom vecer isiel do krcmy a prepil tam ovela viac, ako som ja dala ze tie musli, to bolo OK :grinning: nastastie som flegmatik a nerobim z toho vedu - potichu predycham a ideme dalej.. co sa tyka pomoci doma, tam je poklad, to sa nemozem stazovat a aj otec bude urcite skvely :slight_smile:
17. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja vdana nejsem, presto, ze uz cekame druhe. Resit svatbu tehotna jssem si opravdu neumela predstavit, kdyz mam obe rizikova a mezi tim byla jina priorita, bydleni, vsechny penize, sila a cas sly tam. Takze svatba proc ne, ale obesit se kvuli tomu nebudu a ani si nebudu na hlavu sypat popel. Jsme spolu 4 roky a uz jsme toho myslim stihli dost, sice v jinem poradi, ale me je uplne volny, co "by se melo a nemelo", nam to tak vyhovuje. Svatba bude, az bude klid, penize, cas a ne to delat ve stresu jen aby to bylo.
17. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak dneska me ceka kontrola + KTG a mel by mi rict vysledky z tech steru na streptokoka-tak jsem zvedava :confused:
17. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica
presne muj nazor :wink:
17. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronnica však jasně,každý jak to cítí, já prostě měla potřebu se vdát,když jsem čekala prcka,ale každopádně nikoho neodsuzuju,kdo žije jen tak, to v žádném případě.... :slight_smile:
17. dub 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja vdana byla,a sem poučena že ten papír neni vše,jak to neklape tak nepomuže nic,
jinak dneska sem se byla juknout a vybrat ty fotky,v pátek budou hotove,no to moje břicho je fakt děs,prsa pak obr báchor a potom převislej špek,no děs,řikala že to zaretušuje,tak sem zvědava :grinning: taky mohla fotit jen obličej,ten trochu ušel :sweat_smile:
17. dub 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova kdyby fotila jen obličej, tak bys neměla žádné těhu fotky ne? :grinning: :wink: doufám, že se pak aspoň s nějakýma pochlubíš :wink:
17. dub 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem doma z kontroly..vse je pri starem..mala uz by mohla ven,ale zatim se ji nechce :angry: .KTG je v poradku,vysledky na streptokoka zatim nejsou....takze jedeme dal...pristi tyden opet kontrola+KTG :wink: .
Jedina pozitivni vec je, ze jsem od minule nic nepribrala :sunglasses:
17. dub 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@werunqa abys nakonec nepřenášela.....:grinning:
17. dub 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83
vsak to rikam celou dobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, hlásím se po dlouhé době a s nic moc zprávama :frowning2:. V pondělí ráno jsem začala krvácet tak mě manžel odvezl do nemocnice kde mne okamžitě hospitalizovali na porodní JIP s diagnozou Placenza praevia centralis což je pěkně na prd. (zakrytí celých porodních cest a čípku takže klas porod nehrozí)Mám absolutní klidový režim jen mohu na toaletu, pokud začnu krvácet, okamžitě císař jinak císař na 100% do 14 dní aspoň vydržať do 38 týdne. Dnes jsem již drobet klidnější i když po čtení všech možných odborných článcích týkající se této diagnózi nic moc. Ale hlavní je že mimi je OK tak snad to ještě nějaký den dáme 2v1.

No a taky píšu že prostě potřebuji od Vás radu, nevíme co to bude pro holčičku vybrané jméno Klaudie ale pro klučíka se ne a ne dohodnot. Máme 2 varianty a nevíme si rady Šimon a Albert. Mě se líbí asi víc ten Šimon ale nevím přesně jak zdrobněle se mu bude říkat. Prosím o Vaše názory a pokud máte v okolí nějakého Šimonka tak jak mu doma říkají?

Mějte se krásně a držet se

Eva
18. dub 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evolotka Ahoj Evi, neboj jsi pod dohledem a určtiě v nejlepších rukách ... drž se !!! No za mě se více líbí teda Šimon (ale neznám příjmení, to hodně taky udělá, když to spojíš) a zkratky ..??? šimi, šimonku .. ale neboj, určitě něco objevíš ... :slight_smile: Drž se, at jste co nejdéle 2v1 :slight_smile:
18. dub 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova hele já si myslím, že každá z nás si připadá jak vorvan ... :slight_smile: kdybych ti poslala moje fotky, tak padneš na pusu :slight_smile: ono to břicho z vrchu nevypadá extra velké, ale jak jsem se viděla na fotkách tak jsem se smála ... a přesně, kdyby ti fotila jen obličej, tak nemáš vzpomínku ...
Holky já měla dneska noc, malí se tam točili jak na kolotoči a tlačili do žeber, fakt to bolelo, .. nevím už jak spát ... snad v sedě ?? :slight_smile:

@werunqa teda tak ty kila ti závidím, já ted neskutečně jim, furt mám hlad ... u poslední kontroly jsem za 14 dní přibrala 2 kg což je hrůza .. ale zase nechci ubírat malým, páč oni se ted už jen zakulacujou :slight_smile:
18. dub 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evolotka za mě taky spíš Šimon :wink: jinak držím palce ať vydržíte aspoň ty dva týdny, neboj všechno dobře dopadne, jen nechápu - já myslela, že když celou dobu máš placentu nahoře, tak se už dolů do porodních cest nedostane :confused:
18. dub 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evolotka za mě asi taky Šimon (pokud se dr. spletli,ta kho asi taky dám)....Albert je taky fajn, jednoho jsme měli na střední ve třídě, říkali jsme mu Bertík :slight_smile: koukala jsem,že i Kryštofa jsi měla ve výběru,toho mám doma a je to super :-P....jen těch Šimonků bude asi v tomto roce až moc.....jinak držím palečky, at vše dobře dopadne :slight_smile:
18. dub 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evolotka ahoj, drzim palce, nech vam to dopadne co najlepsie! co sa tyka toho mena, mne sa viac paci Albert ("..na letiste, Alberte!" :grinning: :grinning: :grinning: ) ale ako uz bolo pisane, zalezi ako to sedi ku prijmeni..

holky, ja som v noci skoro nespala, predychavala som niekolkokrat poslicky, riadne sa stupnuju :unamused: Sara kope ako diva a tlaci na spodok, boli to.. a to musim dneska este utekat do kancelarie - no chce sa mi.. zajtra mame monitor a kontrolu, tak uvidime, co nam povedia..
A koho trapia kila, mam hore 20, mozno aj viac - zistim zajtra :grinning:
18. dub 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evolotka za mě taky šimon,krásne jméno
jinak malá už skoro nekope,jen sem tam když ležím na boku tak cítim bouchance ale na bocích,ani dole,ani na hoře :confused: tak nevím,jak položena,dneska dozvím,sem zvědava kolik už váži,mam za tři týdny opět dvě kila na hoře,takže už sem pokořila 11kg :frowning2: začínam z toho mít fakt depku,doufam že už se to zastavíííííííí
@ostrava8 no ja to břicho mam,přesně jak ty cigánky stare,jak jim visi ten pupek,tak tak vypadam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v noci mě vzbudilo šílene píchani tam dole,sem nemohla ani dojit na záchod,musela sem počkat až to povolí,a pak sem teprv vstala...ale klidně už by se mohla drat,nejhorší je že fakt nemužu dýchat,tím že to břicho mam těsně pod prsy,už si připadám jak hypochondr :rolling_eyes:
jinak u nás dneska rizoto z kuskusu-mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata děkuji z podporu :slight_smile:No taky se tu diví že ani na genetu ve 20 týdnu ani muj MUDr nic nezjistili a to jsem byla i na 3D UTZ a před 14 dny jsem šla na kukačku do porodnice kde jsem si myslela že bych chtěla rodit a cvičně mi tam taky UTZ dělali a vše OK, tak nechápu nic.

NO s jménem je to masakr mám totiž vtipné přijmení a k tomu nejde žádné jméno :slight_smile:))) Chochol :grinning: doma máme Lauru a k témi zase ten Albert jde no nevím, Šimon je krásné ale zase je jich teď strašně, ale taky se mimču nechci pomstít že by to byl Albert Chochol no nevím nevím a na jiném jméně jsme se s manžou prostě nedohodli. Nebo pak to jedině musí být holčička a bude to :slight_smile:

Na kila se vyprdňěte ty pak pokud budete šikovné dolu dáte. Já při dceři přibralal 22 kg a do 1 roku jsem je dal dolu a ještě -5. Byla by dole dřív ale je fakt že jako prvorodička jsem si myslela že je třeba hodně vydatně papat aby mlíčko bylo a je to mítus :slight_smile:))))), je třeba hlavně hodně pít. Pak jsem p 1 roce nastolila jídelníček na 90 dní dle p. Hvlíčka a za 3 měsíce bylo bez problému a nějakého odříkání a trápení dole 15 kg. Teď mám nahoře 14 ale řekla bych že od pondělka jsem něco stresem zhubla nebo nepřibírám. No nemocniční strava
18. dub 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evolotka co děláš chochol mi nepříjde legrační,znam horší... ale zase máte měké příjmení... tak by to chtělo tvrdší jméno (ondřej, martin, marek,karel...) jen si vybrat... na u dietu se juknu, to jméno mi nic neříká...
18. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 neznáš Havlíčka? :slight_smile: ten je snad nejznámější :slight_smile: asi se na jste to co jíte nekoukáš, že? :slight_smile:
18. dub 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek jééé jasně že koukám... aha to je on... nějak mi to nedocvaklo... jak se cítíš? máme stejný termín... mě malí dnes zlobí... asi se mi přetočili a na boku vubec nemohu dýchat
18. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evolotka tak to bych dala asi Alberta...to zní super , Albert Chochol, alespoň lidi nebudou mít problém si jej zapamatovat :slight_smile:
18. dub 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no dneska jsem moc nespala, malá se furt hýbala, ale jinak docela fajn, sem tam taky nemůžu dýchat, ale jinak to jde. Ještě před 3 týdny to vypadalo, že to bude dřív, malá byla hodně dole, měla jsem tvrdnutí břicha několikrát do hodiny a teď se to nějak uklidnilo, asi si to holka ještě rozmyslela :slight_smile: ale ono jeden den je mi fajn a druhý sotva chodím, takže kdo ví jak to bude zas třeba zítra :slight_smile: a ty navíc ještě dvojčátka, no nevím kam v břichu by se mi vešly :slight_smile:
18. dub 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek a vy máte nějaké jméno vybrané? jestli to není tajné :slight_smile:
18. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmiska83 Barbora :slight_smile: prostě typické české jméno :wink: a pro kluka jsme měli Michal, Matyáš
18. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek