• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@ostrava8 tfuj, tfuj, tfuj, drzte sa!
18. dub 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem zpátky z kontroly,mala už váži 2700g :confused: :confused: :confused: :confused: minule sem měla cs 1,dneska už 3 :unamused: říkal že si mam radši sbalit tašku,a na kontrolu už za týden,...sem mu řikala že už druhej den je mi šoufl a pícha mě dole,říkal že ted už to muže byt kdykoliv..tak už to tedy radši zabalim
18. dub 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 držím co mam,snad budete oki
18. dub 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova podle cs se to prý stejně nepozná, jestli bdueš rodit nebo ne..můžeš chodit i několik týdnů na prst otevřená....jinak podle píchání dole bych už musela porodit čéče tak 4 týdny zpět,ale dobrá motivace, mě to píchá čím dál víc :slight_smile: takže se můžu těšit jo ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zrofka Ahojky, tak já se jdu s váma zaradovat, děkuji ti za pozvání, jak na tom jsi? Dnes jedna z těhulek nejspíš rodí, povídala že jí praskla asi voda, měla strach z vyvolávačky, tak jí držme palečky. Já jsem dnes v poho, v čera první poslíčci, docela dost mazec. nevím jestli bych pomalu neměla vysazovat magnesko, ale dr se mě ptal jestli mám prášků dost, ale úplně se jich asi nezbavím, když si nevemu, tak mám dost silné bolesti. Dr mi říkal že do 36 tt bych měla s čípkem vydržet dost často mě dole v poch... píchá a jde mi to pak na horu, ale to prý je v poho když mi to nedělá h. v kuse. Koukám že tu jsou holky ještě na začátku, škoda že jsem na modrého koníka nenarazila také dříve :unamused: :wink: Jsem sem přišla až v 8 měsíci a ted jsem skorem ukonce. :grinning:
18. dub 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova jéé,že by první mimi? :grinning:
no,já jdu v pátek,tak jsu zvědavá,ale už tu asi hodku sedím,malá řádía je asi nějak dole,protože mě to pěkně bolí při těch jejich pohybech
ale co,já bych ji snad chtěla už mít u sebe,i když by mohla ještě týden dva počkat,ale pak by už mhola,pokud neporodím do termínu,mám nástup do porodky a to nechci,nejen kvuli penězum-co nechám v nemocnici,ale manža by musel na paragraf a byla bych dlouho bez těch svých chlapu

hele,včera jsem asi dvě hodky před spaním přemýšlela,když to na mě přijde,v čem pojedete do porodky?Mám nachystanou i podložku do auta,abych vše nezaprasila :grinning:
18. dub 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 no záleží jestli prdne voda, nebo jestli budou jen kontrakce...já pojedu každopádně sanitkou,takže at si to uklidí oni :grinning: kdyby něco.......
18. dub 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 u mna to tiez vypada najskor na sanitku.. ja ale skor uvazujem, v com pojdem z porodky, vzhladom na tie kila navyse :grinning:
18. dub 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean no já mám nachystané věci co jsem měla tak kolem 20 tt ještě dobré...a když ty kalhoty nezapnu...tak půjdu s rozepnutýma domů no :grinning: břicho splaskne hodně,takže triko neřeším,ani bundu
18. dub 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ahojky holky, já jsem tuhle diskuzi zakladala.. a nějak jsem neměla moc časíku sem chodit...ale teď co je malej venku mam nějak času...malý se mi narodil v březnu..předčasně
18. dub 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evolotka ty mas tu vcestnou placentu? :unamused:..me se vic libi Albert teda :wink:
@ostrava8
Ja jim prave normalne-a minule jsem mela za 3 tydny o 2,5kg vic, tak jsem cekala co bude..a nastesti nic...a to jsem den predtim pekla pernik a pekne jsem se nacpala :grinning: .
18. dub 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahjoj holky, dneska mi asi odesla ta hl. zatka a na Fb me jedna mamina rikala, ze hned musim jet do nemocnice.
Ale ja nevidim duvod..vsak rodit muzu dneska nebo taky za tyden, ne?
Jinak se nic nedeje...a infekce nehrozi pokud vim :slight_smile: .

No jsem zvedava, ktera porodi jako prvni-na FB v Kvetnovkach uz porodily 4 holky predcasne a na emiminu jedna....tak jsem zvedava :sunglasses:
18. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa nikam nemusíš jezdit, je to normální jev, mě odešla teprve teď a podle instrukcí dnešní kontroly, dorazit do porodnice v případě krvácení, odtoku plodové vody, stabilní bolest nebo pravidelné kontrakce po 3 minutách :slight_smile:
takže hlavně si spíš nachystat tašku do porodnice, ať není člověk zaskočený

je však pravda, že u někoho zátka odchází v den porodu, u někoho i 14 dní před porodem, od infekce chrání plodové obaly, které pokud nejsou protrženy, tak jsou plnou bariérou :slight_smile:
18. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werunqa ty se máš, já chci takyyy ,aby mi odešla :cry: už bych rodila až bych brečela.....chjooo
18. dub 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zrofka ahoj, měli jste nějaký problémy, nebo to přišlo naráz? tak hlavně pokud je zdravý, tak je to ok :slight_smile:
@werunqa no kvůli zátce určitě jezdit nemusíš, tak jak píše @megy může to přijít ještě dnes, ale taky až za 14 dní :slight_smile:
18. dub 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka ahojky a jak se daří malému, ve kterém týdnu byl narozený?
18. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky no ja vim, ze nikam jet nemusim a tasku mam nachystanou uz nejaky ten patek :wink: .Spis nechapu proc ta mamina tak plasi... :grinning:
18. dub 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 tak nevím že by si tě tam už radši nechali? :confused:
18. dub 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova nestraš, ještě mají čas...snad to bude ok :astonished:
18. dub 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje......mám tvrdnutí břicha a takový divný pocit mezi nožkama...jako na ms a jakoby na orgasmus nebo jak to popsat :grinning:...tak kdybych se tu náhodou neukázala...tak víte co se děje :slight_smile: ale třeba to zas bude jen planý poplach...ale po koupeli jsem zpozorovala trochu jiný tvar břicha,než jsem měla doted několk měsíců :slight_smile:
18. dub 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mmmiska83 orgasmicky porod ti mozme len zavidiet :grinning:
Povedala by som, ze kazdu chvilu uz sa tu zacneme rozmnozovat :slight_smile:
19. dub 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak se tu hlasím, porád jsem kindervajco..malá si ze mě dělá srandičky , potvůrka jedna :sweat_smile: ...
19. dub 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billyjean no, já myslím, že kdyby už šlo do tuhého,tak žádný orgasmus z toho určitě nebude :grinning:
19. dub 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmmiska83 nahodou, raz som citala o zene, co zazivala orgazmus len pri porode.. mala asi 8 deti ci kolko :grinning:
19. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean chuděra,tak to měla za celý život jen 8 orgasmů :grinning:......ikdyž já bych se bez toho radši obešla..než mít 8 dětí...to by mě odvezli :grinning:
19. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak to vypadá, že ostravu si tam asi nechali, tak snad je vše ok :confused:
19. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,dnes se hlásím uplně vyfluslá,sice jsme s malým vstali v 10,ale pytle pod očima mám,šílený
jsem skoro celou noc nespala,braly mě tak šílený poslíčci,vubec jsem nevěděla jak si lehnout,tvrdlo břicho,malá sále v jedné poloze uplně se tlačila přes břicho ven,auauau
takže s malým dojíme mrkvičku dušenou a prdím na vše dnes
a ještě jsem se chtěla zeptat,když jsem byla těhu s malým,došlápla jsem špatně na nohu,jako vyvrtnutá nic nebyla,ale jen bolela a ted mi natíká právě jen ta jedna noha,pravá je v poho,ale levou mám jak bačkoru
19. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já si totiž včera dala ten maliníkový čaj,jsem si říkala,že dnes začínám 36.tt,tak ten jeden den se nepoprdí no a myslíte tedaže by to takhle mohlo fungovat ten čaj?mám totiž strach si h dnes dát,manža taky říkal,ž si dám jeden hrnek a pojedem :grinning:
19. dub 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásím že kontrola dopadla dobře, Malé má asi 2,9kg, dokonce má i faldíky :grinning:, plodové vody má dost a placenta je ok. Objednala jsem se na zítřek ráno na monitor, tak jsem zvědavá :slight_smile: Jediný problém mám v tom, že jsem citlivější na spodek, když mi chtěl doktor udělat stěry, tak jsem tam málem vyskočila bolestí z lehátka :frowning2:
19. dub 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina dělal ti i uz?já jdu zítra,ale byla jsem na uz 10.4.,tak si myslím,že se na to dr zítra vyprdne a to se mnou vyjímečně pojede manžílek,bere si zítra volno,tak jsem se těšila a ono asi nic,ale monitor už by mi asi měl natáčet,že?
19. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek