• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v květnu 2012

31. srpna 2012 
@d.h.86 mě ho dělá pokaždé, byla jsem po 3 týdnech a další kontrola bude příští čt... Monitor natáčí jak kdo. Já jdu do porodnice, včera jsem mluvila se sousedkou, co chodí ke stejnému doktorovi, ta byla na monitoru už v 36t já jdu až v 37t.
19. dub 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 záleží na dr. já byla na monitoru u svého dr. už v 34tt, na další kontrolu jdu za 14dní, a pak mě předá do porodky, UTZ nedělá, poslední je z toho 32tt a v porodce prý pokud není problém tak utz taky nedělají, takže odhad váhy vědět stejně nebudu.
19. dub 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, měla jsem těžkou preeklampsii a help syndrom..už mi odcházela játra..takže malej musel okamžitě na svět...týden netýden..velké riziko jak pro mne tak pro něj...Naštěstí to dobře dopadlo..a jsme v pořádku oba... :slight_smile: Rodila jsem v 35+1tt
19. dub 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zrofka toho jsem se bála, ale 35 týden už je dobrý ne? Už jste oba doma?
19. dub 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 hups jste těšší než my :grinning: tpo budem mit male sloníky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@talina já jsem se jí nebála..ba jsem o tom nic nevěděla...a pak jsem se divila..ano už přes týden jsme doma..Byli jsme v porodce 13dní... mě museli dát trošku do pořádku,abych se dokazala o malého postarat...a mezitím malého slunili v inkubátoru,protože měl silnou žloutenku....Ta když ustoupila,tak musel nabrat..protože se mi narodil s 1950g... a propustit mě mohli až když měl 2300g.... :wink:
19. dub 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova no,mě dr řekla,že by v termínu mohla mít 3kila,což mě nepřijde moc a kolik váží malá?
náš malej měl 2050gramu,tak se toho člověk nebude tak bát
19. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova nemělo to být na talinu?já sem ted žádnou váhu nepsala
19. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co je noveho?u me nic..v noci me tak palela zaha, ze jsem myslela, ze zblaznim :angry: .Rennie vubec nezabiralo..a mala me tak tlacila na spodek, ze jsem jen cekala, kdy vyleze ven..a porad nic :grinning:
19. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 aha ja to překlepla :grinning: tak se omlouvam,malá měla včera 2700g,takže baculka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tiez mame dnes za sebou monitor a kontrolu.. UZ uz mi nerobia, streptokoka nemame a podla lekara este nerodime, ale cestou z nemocnice som mala pocit, ze sa asi pomylil.. poslicky brutalne a Sara kopala a kopala.. podarilo sa mi u monitoru nahrat tlkot srdiecka do mobilu pre manzela, hura :slight_smile:
19. dub 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@billyjean to je super, jen ať vydrží kočka malá :slight_smile: Jak dlouho trvá ten monitoring?
19. dub 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean ty jo to me nenapadlo-ja myslela, ze mobil u sebe mit nemuzu..aby to nejak nerusilo.. :slight_smile:

@talina u me pres 30minut..
19. dub 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina jj, aj u mna - asi 40 minut..
@werunqa som sa opytala, ci mozem vyskusat a sestricka ze hej, a klaplo to :slight_smile:
19. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean jééé já myslela, že za 20minut budu venku :grinning: ta nahrávka je super nápad, vezmu MP3
19. dub 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina vezmi :slight_smile: ono to sice nepocut nejak nahlas a obcas sestricka do toho zacala kecat, ale asi na 8. pokus to vyslo a mame pamiatku :slight_smile:
A ubehlo to celkom rychlo, lebo mi dali popri tom citat papiere, co budem musiet podpisat, ked pridem rodit a nebude cas ich citat vtedy :grinning: (cennik, suhlas s transfuzkou, ak bude treba, priebeh porodu a mozne komplikacie, ze suhlasim, aby lekar riesil tie pripadne komplikacie, atd..)
19. dub 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean děkuju, zkusím to :wink:
jinak právě jsem zjistila, že mi dorazila mateřská za březen, teď ještě kdy bude chodit normálně :confounded: jen aby nechodila až takhle 19., když mám všechno splatné do max 15. :rolling_eyes:
19. dub 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee holky ja jsem si vzpomnela, ze to asi ne nenahraju-sestricka tam sice nekeca, ale za to je tam zapla TV..hned u me, abych mela na co koukat a neunudila se..a taky na ni koukaji maminy v cekarne...takze asi nic, no.. :grinning:
19. dub 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina kdyz jsem na MD od 28.3. a zatim mi prisla jen nemocenska, tak mi jeste prijde MD za dny od toho 28.3. nebo mi to soupnou az k dalsimu mesici??
19. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werunqa já jsme na MD od 29. přišly mi penízky za 3 dny
19. dub 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina me prave zatim prisla jen neschopenka..tak cekam, jestli mi jeste neco prijde??
19. dub 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina nestras, mne povedali, ze peniaze poslu 1.5. za duben.. resp. ze matersku posielaju vzdy prveho.. ale to vam mozno meskalo, ze ste ziadali az koncom mesiaca.. ci?
@werunqa tak ja som cela nadsena pustila nahravku muzovi a on ma s tym poslal do pr.... :unamused: teda asi len chcel byt vtipny, kazdopadne som cakala inu reakciu.. chlapi.. :slight_smile:
19. dub 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina taky jsu na MD od 29.3. a došla mi mateřská za malýho a ty tři dny zaplacený
19. dub 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@billyjean já na to taky koukala, ptala jsem se v práci kdy můžu penízky čekat, a řekli mi, že když papíry odevzdali na sociálce na začátku dubna (posílala jsem je z Pardubic do Prahy) tak až na začátku května
19. dub 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@talina tak to by ti teda mali prist za duben tiez toho 1.5. snad..
20. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlásím po dnešní kontrole,jen jsem se natáčela,vše ok,čípek taky cs 1,stěr na streptokoka a další kontrola za týden,jinak od sestřičky,porodní asistentky,mi byl maliníkový čaj a lněné semínko schváleno
20. dub 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.h.86 taky mam ten maliník doma,tak asi začnu pít,taky mi bral ve středu ty stěry,tak sem zvědava,co to znamena když by našli toho streptokoka?
20. dub 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova tak tě musí přeléčit antibiotikama,tam je riziko,že jak pujde mimi porodníma cestama,že by se infikovalo
20. dub 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 aha,ja myslela že mi udělaji císař :grinning: nějak mě přepada strach,jen nevím čeho se bát víc,jestli bolesti nebo toho tlačeni :confused: asi to nezvládnu
20. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajcikova jo,no tak já nevím,jestli budeš nebo nebudeš mít císaře,já mám jeden za sebou,ale asi ta infekce kdyby byla tak se musí i tak přeléčit
20. dub 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek