Rodíme v květnu 2012

Ahojky, budu ráda,když se přidají těhulky,které čekají mimča v květnu 2012.
Mě termín zatím vychází na začátek května. 🙂 a už se s přítelem moooooc těšíme 🙂 🙂
talina
19. dub 2012
@d.h.86 mě ho dělá pokaždé, byla jsem po 3 týdnech a další kontrola bude příští čt... Monitor natáčí jak kdo. Já jdu do porodnice, včera jsem mluvila se sousedkou, co chodí ke stejnému doktorovi, ta byla na monitoru už v 36t já jdu až v 37t.
lucifereeek
19. dub 2012
@d.h.86 záleží na dr. já byla na monitoru u svého dr. už v 34tt, na další kontrolu jdu za 14dní, a pak mě předá do porodky, UTZ nedělá, poslední je z toho 32tt a v porodce prý pokud není problém tak utz taky nedělají, takže odhad váhy vědět stejně nebudu.
zrofkaautor
19. dub 2012
Ahojky, měla jsem těžkou preeklampsii a help syndrom..už mi odcházela játra..takže malej musel okamžitě na svět...týden netýden..velké riziko jak pro mne tak pro něj...Naštěstí to dobře dopadlo..a jsme v pořádku oba... 🙂 Rodila jsem v 35+1tt
talina
19. dub 2012
@zrofka toho jsem se bála, ale 35 týden už je dobrý ne? Už jste oba doma?
lajcikova
19. dub 2012
@d.h.86 hups jste těšší než my 😃 tpo budem mit male sloníky :-p
zrofkaautor
19. dub 2012
@talina já jsem se jí nebála..ba jsem o tom nic nevěděla...a pak jsem se divila..ano už přes týden jsme doma..Byli jsme v porodce 13dní... mě museli dát trošku do pořádku,abych se dokazala o malého postarat...a mezitím malého slunili v inkubátoru,protože měl silnou žloutenku....Ta když ustoupila,tak musel nabrat..protože se mi narodil s 1950g... a propustit mě mohli až když měl 2300g.... 😉
d.h.86
19. dub 2012
@lajcikova no,mě dr řekla,že by v termínu mohla mít 3kila,což mě nepřijde moc a kolik váží malá?
náš malej měl 2050gramu,tak se toho člověk nebude tak bát
d.h.86
19. dub 2012
@lajcikova nemělo to být na talinu?já sem ted žádnou váhu nepsala
werunqa
19. dub 2012
Ahoj holky, co je noveho?u me nic..v noci me tak palela zaha, ze jsem myslela, ze zblaznim ]-( .Rennie vubec nezabiralo..a mala me tak tlacila na spodek, ze jsem jen cekala, kdy vyleze ven..a porad nic 😃
lajcikova
19. dub 2012
@d.h.86 aha ja to překlepla 😃 tak se omlouvam,malá měla včera 2700g,takže baculka :-p
billyjean
19. dub 2012
Ahojte, tiez mame dnes za sebou monitor a kontrolu.. UZ uz mi nerobia, streptokoka nemame a podla lekara este nerodime, ale cestou z nemocnice som mala pocit, ze sa asi pomylil.. poslicky brutalne a Sara kopala a kopala.. podarilo sa mi u monitoru nahrat tlkot srdiecka do mobilu pre manzela, hura 🙂
talina
19. dub 2012
@billyjean to je super, jen ať vydrží kočka malá 🙂 Jak dlouho trvá ten monitoring?
werunqa
19. dub 2012
@billyjean ty jo to me nenapadlo-ja myslela, ze mobil u sebe mit nemuzu..aby to nejak nerusilo.. 🙂

@talina u me pres 30minut..
billyjean
19. dub 2012
@talina jj, aj u mna - asi 40 minut..
@werunqa som sa opytala, ci mozem vyskusat a sestricka ze hej, a klaplo to 🙂
talina
19. dub 2012
@billyjean jééé já myslela, že za 20minut budu venku 😃 ta nahrávka je super nápad, vezmu MP3
billyjean
19. dub 2012
@talina vezmi 🙂 ono to sice nepocut nejak nahlas a obcas sestricka do toho zacala kecat, ale asi na 8. pokus to vyslo a mame pamiatku 🙂
A ubehlo to celkom rychlo, lebo mi dali popri tom citat papiere, co budem musiet podpisat, ked pridem rodit a nebude cas ich citat vtedy 😃 (cennik, suhlas s transfuzkou, ak bude treba, priebeh porodu a mozne komplikacie, ze suhlasim, aby lekar riesil tie pripadne komplikacie, atd..)
talina
19. dub 2012
@billyjean děkuju, zkusím to 😉
jinak právě jsem zjistila, že mi dorazila mateřská za březen, teď ještě kdy bude chodit normálně :-S jen aby nechodila až takhle 19., když mám všechno splatné do max 15. 8-(
werunqa
19. dub 2012
Jee holky ja jsem si vzpomnela, ze to asi ne nenahraju-sestricka tam sice nekeca, ale za to je tam zapla TV..hned u me, abych mela na co koukat a neunudila se..a taky na ni koukaji maminy v cekarne...takze asi nic, no.. 😃
werunqa
19. dub 2012
@talina kdyz jsem na MD od 28.3. a zatim mi prisla jen nemocenska, tak mi jeste prijde MD za dny od toho 28.3. nebo mi to soupnou az k dalsimu mesici??
talina
19. dub 2012
@werunqa já jsme na MD od 29. přišly mi penízky za 3 dny
werunqa
19. dub 2012
@talina me prave zatim prisla jen neschopenka..tak cekam, jestli mi jeste neco prijde??
billyjean
19. dub 2012
@talina nestras, mne povedali, ze peniaze poslu 1.5. za duben.. resp. ze matersku posielaju vzdy prveho.. ale to vam mozno meskalo, ze ste ziadali az koncom mesiaca.. ci?
@werunqa tak ja som cela nadsena pustila nahravku muzovi a on ma s tym poslal do pr.... :-| teda asi len chcel byt vtipny, kazdopadne som cakala inu reakciu.. chlapi.. 🙂
d.h.86
19. dub 2012
@talina taky jsu na MD od 29.3. a došla mi mateřská za malýho a ty tři dny zaplacený
talina
19. dub 2012
@billyjean já na to taky koukala, ptala jsem se v práci kdy můžu penízky čekat, a řekli mi, že když papíry odevzdali na sociálce na začátku dubna (posílala jsem je z Pardubic do Prahy) tak až na začátku května
billyjean
20. dub 2012
@talina tak to by ti teda mali prist za duben tiez toho 1.5. snad..
d.h.86
20. dub 2012
tak se hlásím po dnešní kontrole,jen jsem se natáčela,vše ok,čípek taky cs 1,stěr na streptokoka a další kontrola za týden,jinak od sestřičky,porodní asistentky,mi byl maliníkový čaj a lněné semínko schváleno
lajcikova
20. dub 2012
@d.h.86 taky mam ten maliník doma,tak asi začnu pít,taky mi bral ve středu ty stěry,tak sem zvědava,co to znamena když by našli toho streptokoka?
d.h.86
20. dub 2012
@lajcikova tak tě musí přeléčit antibiotikama,tam je riziko,že jak pujde mimi porodníma cestama,že by se infikovalo
lajcikova
20. dub 2012
@d.h.86 aha,ja myslela že mi udělaji císař 😃 nějak mě přepada strach,jen nevím čeho se bát víc,jestli bolesti nebo toho tlačeni =-) asi to nezvládnu
d.h.86
20. dub 2012
@lajcikova jo,no tak já nevím,jestli budeš nebo nebudeš mít císaře,já mám jeden za sebou,ale asi ta infekce kdyby byla tak se musí i tak přeléčit

Začni psát odpověď...

Odešli